Puslapis 8 iš 30 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 480

reakcija i anime:]

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius tomaz222 Žiūrėti skelbimus
    tj aisku sakyk animiecu chebra sukviesiu kaip paleis streliu tai su fonke eisi Just kiding tegu ziuri savo reikalu bent as taip manau
    Jai kursi animiečiu armija mane irgi pakviesk ^^ Nes mano tėvai neigiamai žiūri į anime...Ankščiau sakydavo kad baibokus piešiu () ,o dabar tėtis anime vadina ,,japoniškais paveiksliukasis" () Tas pavadinimas man juoka sukele
    Manau jog reiktu jiem koki gera anime apie jausmus ir gyvenima parodyt, kad suprastu jog anime yra gerai
    Kokį patarumet, kad tėvams įtiktu?
    Beje kai mama prasitare jog žiūredavo Candy Candy visa šeima tai man buvo šokas.Mat aš neatsimenu ^^
    Paskutinį kartą taisė SeiSoraYu : 2007-12-07, 18:23

coffee addict
    karla avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O mano pateviui patinka Anime ir Manga xD jis mano, kad tai geresnis uzsiemimas nei sedeti laiptinej su chebra ir gerti. atsimenu kazkada dar kartu ziurejom Fruits Basket kazkuria serija xD
    Mamai nepatinka tik tai, kad as apskritai per ilgai ir daznai bunu prie kmpiuterio, i Anime ji nekreipia demesio (ne tiek jau as daug to Anime ir ziuriu...)

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Tiesa sakant man irgi mama priekaištauja dėl per ilgo sedėjimo prie kompo ^^
    Bet jie butinai priduria(tiksliau tėtis) ,,kad kanors naudingo tam internete veikstum o dabar žiūri visokius japoniškus piešinukus" (7_7)"

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius SeiSoraYu Žiūrėti skelbimus
    Jai kursi animiečiu armija mane irgi pakviesk ^^ Nes mano tėvai neigiamai žiūri į anime...Ankščiau sakydavo kad baibokus piešiu () ,o dabar tėtis anime vadina ,,japoniškais paveiksliukasis" () Tas pavadinimas man juoka sukele
    Manau jog reiktu jiem koki gera anime apie jausmus ir gyvenima parodyt, kad suprastu jog anime yra gerai
    Kokį patarumet, kad tėvams įtiktu?
    Beje kai mama prasitare jog žiūredavo Candy Candy visa šeima tai man buvo šokas.Mat aš neatsimenu ^^
    5 centimeters per second, jei jiem nepatiks as tikrai krisiu nuo kedes.

Working underground.

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Reaguoja siaip labai normaliai, nes nesuprantu ko cia pykt reiketu jog ziuriu?
    Ash net viena drauge uzkabliavau ziet animus
    O siaip tai kaip jau ir sakiau, niek man del anime ziurejimo niekas nesako, na anksciau systra megdavo pasipizdavot ish to ir sakydavo, kad ishaugsiu.. Neishaugau
    Nes visgi tam neskiriu didziosios dalies savo laisvalaikio, animai buna gera alternatyva kai nepavyksta kur nors iseit

Narys

epas avataras
    Įstojimo data
    2005 08 12
    Vietovė
    Dingęs
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Audria Žiūrėti skelbimus
    Nes visgi tam neskiriu didziosios dalies savo laisvalaikio, animai buna gera alternatyva kai nepavyksta kur nors iseit
    Pilnai pritariu tau Audria, pas mane panasi situacija, ziuriu anime tada, kai yra laisvo laiko ir nera jo daugiau kaip uzpildyti, tarkim malantis kur nors su draugais ar sedint prie PC ir tt. Nenumirciau nepaziurejes, kazkurios nors dalies ir ramiai galeciau toliau gyvent. Apskritai pas mane su anime tokia situacija, jog istisai negaliu jo ziuret, nes labai greitai atsibostu. Netgi galima pastebet, pagal mano lankymasi forume, paskaitineju, parasineju cia kelias savaites, issirenku kazka perziuriu, po to dingstu kaip i vandeni menesiui ir pan. cia i lankas nuejau, bet trumpai tariant: anime tai tik dar vienas is laisvalaikio praleidimo budu, kaip ir ejimas i kina ar knygos skaitymas ir ji reikia pastoviai keist i kazkoki kita laisvalaikio praleidimo buda, kad tai netaptu rutina ir greit neatsibostu, o kai pvz. nutinka taip, jog zmones juokiasi is to, kaip tu ta laisvalaiki praleidi, tai cia jau ne tavo problema, o tu zmoniu

Boneyard
    Guest
    Cja tik nekalti filmukai tai nemanau kad kasnors turetu kaip nors reguot nu nebent hentai zjetum

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
    5 centimeters per second, jei jiem nepatiks as tikrai krisiu nuo kedes.
    Tikiuosi ten nėra jokių ecchi

random fangirl syndrome
    dattebayo avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    ZZyzX rd.
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    siaip nelabai bendrauju su gimdytojais, bet jei paklausciau ar zinot kas per daiktas yra anime, jie tikriausiai atsakytu : nepazystam tokio. o tarp draugu, tai visi dievinam ir mylim. kas ne, tas jau ne draugas. bet tarp giminiu yra vienas mane suprantantis zmogus, tai dedzius. jei prileidzia prie savo pc, tai paskutiniai jo lankyti puslapiai buna youtubej ziureti loveless episode'ai.

3;2;1; click boom cicaboo
    nejiten avataras
    Įstojimo data
    2007 11 19
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu mano tevai tai nieko geresnio... nepasakytu; kad anime tai tas pas kaip visi multikai... niera joko skirtumo.... ... bet as su jais nesutinku anime dauk kartu geresni nei kiti multikai!!!

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2007 12 08
    Vietovė
    niekur
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano mama pvz susidomėjus yra ką žiūriu ir mato naudą kad aplamai žiūriu anime, lol

coffee addict
    karla avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na, o mano klasiokai pavyzdziui mane ir mano drauge laiko keistuolemis, nes mes domimes tokiais dalykas.
    Situacija: mokslo metu pradzioje [visi ateje i pirma gimnazijos klase, taigi niekas nieko nepazysta], atrodo, su visais puikiai sutareme. Viena klasioke (B.) paprase kitos klasiokes (U.) parodyti savo telefona ir pamate, kad si uzsidejusi kazkoki Anime paveiksleli. B pasaipiai syptelejo: "zinau situos filmukus. tikiuosi, tu ju neziuri?".
    Jau kita pertrauka visa klase zinojo, kad U ziuri animacinius filmukus. Kuomet isaiskejo, kad as ne tik ziuriu "japoniskus animacinius filmukus", bet dar ir skaitau "japoniskus komiksus", mus atskyre nuo kitu, atseit, mum ne lygis bendrauti su mazvaikemis. Va taip va.
    Tiesa sakant, man nusispjaut i tai, jie patys yra nesubrendeliai, bet mano drage labai jautri. Tikiuosi, musu santykiai su klase pageres. (someday...) ^^

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius karla Žiūrėti skelbimus
    na, o mano klasiokai pavyzdziui mane ir mano drauge laiko keistuolemis, nes mes domimes tokiais dalykas.
    Situacija: mokslo metu pradzioje [visi ateje i pirma gimnazijos klase, taigi niekas nieko nepazysta], atrodo, su visais puikiai sutareme. Viena klasioke (B.) paprase kitos klasiokes (U.) parodyti savo telefona ir pamate, kad si uzsidejusi kazkoki Anime paveiksleli. B pasaipiai syptelejo: "zinau situos filmukus. tikiuosi, tu ju neziuri?".
    Jau kita pertrauka visa klase zinojo, kad U ziuri animacinius filmukus. Kuomet isaiskejo, kad as ne tik ziuriu "japoniskus animacinius filmukus", bet dar ir skaitau "japoniskus komiksus", mus atskyre nuo kitu, atseit, mum ne lygis bendrauti su mazvaikemis. Va taip va.
    Tiesa sakant, man nusispjaut i tai, jie patys yra nesubrendeliai, bet mano drage labai jautri. Tikiuosi, musu santykiai su klase pageres. (someday...) ^^
    Kazkokie freakai tavo klasej
    Nenormalu nebendraut su zmogais vien del to, kad domisi vienokiu ar kitokiu dalyku..

coffee addict
    karla avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Audria Žiūrėti skelbimus
    Kazkokie freakai tavo klasej
    Nenormalu nebendraut su zmogais vien del to, kad domisi vienokiu ar kitokiu dalyku..
    Duuh!
    Jie tiesiog turi tipiska Lietuviams nuomone - kas piesta, vaikams.
    tikekimes, su laiku tai pasikeis...

The Immortal Arniuxaz avataras
    Įstojimo data
    2007 11 01
    Vietovė
    Šilalė
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano klasiokai suzinojo kad žiūriu anime ir pradejo keistu ir ***** vadinti. ** jie patys tokie, žaidžia tą runescape'a, visi sekioja paskui 1 klasioką, Bent aš turiu nuomonę... Jei tik tėtis praeina, brolis išjungia mano anime...
    Paskutinį kartą taisė Arniuxaz : 2007-12-12, 17:37

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Namano tėai žino,kad aš mėsgtu anime, bet jie neisivaizduoja , kas tai per dalykas mano ,kad anime yra vaikams kaip ir visi kiti multikai. Aš tai nieko neaiškinu ir neirodinieju ,tegul kaip nori taip galvoja .O mano draugai , na neivienas anime nežiuri ir aš nesigiriu jiems, bet pažystu mano mokykloi kas mėsta manga.Tai tiek.

Puslapis 8 iš 30 PirmasPirmas ... 67891018 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •