Puslapis 7 iš 30 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 480

reakcija i anime:]

Naujokas Q3W3 avataras
    Įstojimo data
    2007 06 12
    Vietovė
    Bournemouth,UK
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man tj jokiu problemu kad kas nors ka sakytu gyvenu su broliu uzsieni tj tevai nieko ir nesako,tik broliui nepatinka anime sako irgi kad multikus ziuriu kaip mazas vaikas :/ ,tj ziuriu dazniausiai ko jo nera arba naktym

dementia
    Guest
    Hmm..kaip reaguoja klausi. Na yra atskiri variantai:
    sesuo ir draugė - pačios domisi, viena mažiau kita daugiau, problemų nėr.
    tėtis - jis gavo man tikrų, ne virtualių, knygos pavidalo manga. Ir dar pats skaito. Stebuklingas žmogėnas. O_o
    giminės, klasiokai, mama ir kitos būtybės - nei jie žino, nei jiems rūpi.. 'Multikai' ir viskas.xD

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Na daug kas zinoma sako kad multikus ziuriu kaip mazas vaikas ,klasioke subresk vaike arba eik filmuku ziuret ,nors pati tam nepribrendus.kita klasioke sako ''
    gerbemoji jei taip sakai pati nepribrendai iki anime lygio'' (tai klasiokiai) bernai klasiokai kaip visada tik vienas toks animistas yra ^^ ir klasioke yra irgi anime ziuri bet ji nusiteikus pries naujus o tik kuriuos zhino ziuri >.< tevam vienodai sviecia (mama dn dar paziuri su manim xDD ) o ir dar 1 klasioke pripratinau ziuret,kaii skiepijam palinkekit sekmes xDDD ^^

Marmozete
    Guest
    Tevai toleruoja. Kartais pasijuokia, kad "multikus" ziuriu, bet nepiktybiskai.
    Draugai? eeeemmm... Jiems anime, tai - dbz, sailor moon ir visokie ju gi jo... Reakcija "Nesuprantu, kaip tu gali TAI ziuret".Dazniausiai po to ju laukia ilga mano paskaita, bet juk patys kalti.

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pagrindinė problema: multikai. Absoliučiai visiems nesidomintiems arba neturintiems tokių nuostbių anime 'apšvietėjų' taip atrodo.
    aišku yra tokių kietagalvių kurie niekad neprisipažįsta klydę, baisu baisu....
    reakcija: ale kas per de***** gal4jo sugalvot multikus vaikam rodyt naktim. visai jau nusivažiavo... <--mama kai žiūriu FMA
    brolis: per tokius kaip tu čiūrkos užvaldys pasaulį.

Onna

juudiiiss avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    Jonava-Kaunas
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    mane labai nervina kai kas nors ne kartelio nemates sako kad Anime tik mazvaikiams arba kad ziauriai neidomu... dar ziauriai nervina kai bobules pradeda apie ju laikus kai buvo geri ,,nesimusantys'' multikai mat dabar vaikai ziaurius ziuri ir tai kenkia ju psichikai nu dieve mano tai tadu neleiskit tiems vaikiokams ju ziuret

としのり Keitaro avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    London, UK
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius juudiiiss Žiūrėti skelbimus
    mane labai nervina kai kas nors ne kartelio nemates sako kad Anime tik mazvaikiams arba kad ziauriai neidomu... dar ziauriai nervina kai bobules pradeda apie ju laikus kai buvo geri ,,nesimusantys'' multikai mat dabar vaikai ziaurius ziuri ir tai kenkia ju psichikai nu dieve mano tai tadu neleiskit tiems vaikiokams ju ziuret
    Kazkada girdejau termina "Velnio langas", kazkas sake kad biblijoj parasyta apie tai
    O tixliau ten buwo rasoma, kad viena diena atsiras toks langas per kuri galesite pamatyti velnia ir pragara Manau kalba buwo apie TV ir PC Kas keisiausia kad net baznyciuose juos naudoja
    Zmones senu paziuru ko gero girdeje apie tai butent todel priesiskai nusiteike

kas lieca tarkim bendraamziu... Jai man sako kad as vaikas del to, atsakau, tegul, tai tik jo nuomone, yra begale daug zmoniu tokiu pat vaku kaip as ) Zinau kad as ne vienas
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Dozuoju Anime tomaz222 avataras
    Įstojimo data
    2006 12 26
    Vietovė
    Kapsukas
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    OMG mum+anime=bloody chaos draugai mmm jie kaip ir as beveik visi dievina anime kol nepaaiskini aisku nedasunta kas tai yra mamos poziuris mmm jau patys supratot

Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš jau tiek kartų visiem aiškinau kad net atsidodo, jau geriau tegu laiko nelabai sveika ir tiek. Ateina šnd rytė brolis , sako:kada miegot nuėjai?
    aš sakau:ketvirtą
    sako:meluoji.
    sakau:aha
    sako: visai nenormali, tik atsikėlė ir vėl prie kompo.
    va taip ir bėga gyvenimas...džiugu žinot kad ne vienas toks esi...

Dozuoju Anime tomaz222 avataras
    Įstojimo data
    2006 12 26
    Vietovė
    Kapsukas
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius hanaretsu Žiūrėti skelbimus
    Aš jau tiek kartų visiem aiškinau kad net atsidodo, jau geriau tegu laiko nelabai sveika ir tiek. Ateina šnd rytė brolis , sako:kada miegot nuėjai?
    aš sakau:ketvirtą
    sako:meluoji.
    sako: visai nenormali, tik atsikėlė ir vėl prie kompo.
    va taip ir bėga gyvenimas...džiugu žinot kad ne vienas toks esi...
    tj aisku sakyk animiecu chebra sukviesiu kaip paleis streliu tai su fonke eisi Just kiding tegu ziuri savo reikalu bent as taip manau

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Nu poto, kai baigiau ziuret Meine Liebe ir Meine Liebe Wieder, dar negaliu atsigaut nuo to, kad jis baigesi, nes buvo toks geras, kad nu o_O... Tai vat dabar tokia nuotaika lieva ir nieko nevalgau, o miegu tik po 4-6 valandas. Akys stiklines, bet nesiskundziu... Uz tai tecio reakcija "o_O"... VIsi namai soke xDD

Working underground.

shemica
    Guest
    Aš tai prie kompo sėdžiu tada, kai nėr ką veikt. Manau prasėdėsiu visą vasarą, nes visi draugai kur nors išvažiavę, o tėvas neduoda pinigų net prie normalaus vandens telkinio nuvažiuot... O po to dar visi stebisi, kodėl aš tupiu namie ir į kompa vėpsau? Labiausiai erzina, kai draugė lepteli: o aš tai jau iš multikų išaugau... Kiekvieną kartą aiškinu, kad anime ne vaikams, bet jai vis nedaeina. O šiaip tai aš daugiau niekam nesakau, tik draugams, nes mano mamai, jaučiu irgi nedaeitų, o tėvas garantuotai pradėtų žvengt ir šaipytųsi kiekvieną kartą, kai susitinkam . Esu šimtu procentų įsitikinus, kad jo žodžiai būtų tokie: oooo, tai tau patinka mike pukuotukas? oi, labai įdomu man ten kaip jis tą medutį valdgo... (įsivaizduokit pačią erzinančiausią kalbėjimo manierą - ir atspėsit) . Mama tai nieko nesakytų, bet greičiausiai galvotų kad išaugsiu.

Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visi sako kad praeis arba išaugsi, tada užtenka lepelėt kad vien Bleach kol pasibaigs tai man jau ir pensiją mokės

Onna

juudiiiss avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    Jonava-Kaunas
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    aha ir man sako kad isaugsiu nu ale niekaip nepavyksta itikint kad Anime yra nuostabus dalykas siandie sesuo mane nuo kompo numete mat jai reikia kazkoki tais referata daryti sako mat jai mano ,,issigimeliai'' jau nervus gadina nu ale kai ji savo serialus ziuri as gi jainieko nesakau

shemica
    Guest
    Citata Autorius juudiiiss Žiūrėti skelbimus
    siandie sesuo mane nuo kompo numete
    O tu ką, ant kompo buvai užsilipęs? Kaip nenumes, jei tu šitaip vargšą kompiuką prievartauji!

Onna

juudiiiss avataras
    Įstojimo data
    2007 06 29
    Vietovė
    Jonava-Kaunas
    Įrašai
    299
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius shemica Žiūrėti skelbimus
    O tu ką, ant kompo buvai užsilipęs? Kaip nenumes, jei tu šitaip vargšą kompiuką prievartauji!
    nuraudau kaip braske nu nerekejo suprasti tiesiogine prasme nors tiesa pasakius kompas tai tikrai vargsas

Puslapis 7 iš 30 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •