Puslapis 6 iš 30 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 480

reakcija i anime:]

Jigoku_Shoujo
    Guest
    jo buna kad ir mane panasiai nukrapstikneja,tai as grizus is mokyklos kanors sutvarkau vat o seip tai pastaruoju metu pradejo nebe taip lyst,turbut nusibodo isterijos ir duru trankymai

SaSuke
    Guest
    as panasiai! atejnu sutwarkau kambary walgau ir ANIME!!!

Hidden_soul
    Guest
    Mano tevai gerbia mano pasirinkima ir nuomone tad jokiu pretenziju anime kaip ir nereiskia tik kartais pasako kad per ilgai prie kompo sedziu ir pan. teciui paciam patinka ivairiausi filmukai , mamai patinka kad piesiu manga (mano kad turiu talenta piesimui ) Bet neseniai uznervino, nupiesiau as verkiancia anime veikeja ir prasidejo... kokius tju anime ziuri ?! jie kenkia tavo psihikai ir pan. tetis net ant naruto varyt pradejo

Tas Kuris Miega MetalistaS avataras
    Įstojimo data
    2007 05 05
    Vietovė
    Kazkur neprisimenu
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano mama tai beveik nekreipia demesio i tai(anime) tik pyksta kai naktimis ziuriu ( sako miegot neleidziu) ir kada brolis skųstis pradeda kad jis PC negauna

PLEASE DIE
    Souls avataras
    Įstojimo data
    2007 04 26
    Vietovė
    KTU
    Įrašai
    172
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius MetalistaS Žiūrėti skelbimus
    Mano mama tai beveik nekreipia demesio i tai(anime) tik pyksta kai naktimis ziuriu ( sako miegot neleidziu) ir kada brolis skųstis pradeda kad jis PC negauna
    uuuu pas mane tos pacios bedos buvo. Nesuprantu as savo motinos. atsibeldzia 12 arba pirma nakties ir sako "eik miegot" pff as zet noredavau(arba zaist). Systra tai viena diena po zeme pakasiu uz bajerius...
    [Insert your signature here]

Bulma
    Guest
    maniske mamito galvojo kad kamasutra yra anime bet kai paaiskinau kas po kam tai db ir pati karts nuo karto su manim pasiziuri:]

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Hidden_soul Žiūrėti skelbimus
    Mano tevai gerbia mano pasirinkima ir nuomone tad jokiu pretenziju anime kaip ir nereiskia tik kartais pasako kad per ilgai prie kompo sedziu ir pan. teciui paciam patinka ivairiausi filmukai , mamai patinka kad piesiu manga (mano kad turiu talenta piesimui ) Bet neseniai uznervino, nupiesiau as verkiancia anime veikeja ir prasidejo... kokius tju anime ziuri ?! jie kenkia tavo psihikai ir pan. tetis net ant naruto varyt pradejo
    Jo, verkiančios mergaitės labai kenkia psichikai...

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    Jei gyvai tai nekenciu, veikia mane atvikshciai. Jei anime tai kazkaip net grazu.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu aš ten norėjau pasakyt, kad nuo kada verkainčios mergaitės psichika traumuoja? Įdomu kaip jos mamytė sureaguotų jei rastų Hidden_soul hentajaus kolekciją (juokauju)
    Jo, animiešnos mergaitės kai verkia tai buna gražu arba romantiška O realybėj... nu realybėj man į tokia situacija neteko papulti, bet atrodytų "atvratitielnai", pajusčiau antipatija mergaitei. Apgailėtinai man tai gali pasirodyti

PLEASE DIE
    Souls avataras
    Įstojimo data
    2007 04 26
    Vietovė
    KTU
    Įrašai
    172
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Pasiklausytum in life bliaunancios 15kiolikines ir salia motina morala varo. Tai ir tau psichika suzalotu....
    [Insert your signature here]

Hidden_soul
    Guest
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    mano mamai pasakyk nu jinai turejo omeny kad ash ziuriu anime kurie kenkia psichikai ir delto piesiu verkiancias mergaites

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš tai čia turiu tokius du: brolis ir mama. Va kai suvienija jėgas tai riesta būna . sako perėminėju 'vartotojišką vakarų kultūrą', nieko nedarau ir dar naktim prie kompo sėdžiu.... pamokas seniai apleidau bet pažymiai geri tai bent dėl to neburba.
    Didžiausia katastrofa būna kai žiūri ką nors su ausinėm ir už nugaros pajunti kad kažkas vėpso. Pričiupo kartą Bleach žiūrint , o trn kažką apie 'big tits' varė, galvojau numirsiu

Narys funkymonk avataras
    Įstojimo data
    2007 05 23
    Vietovė
    VLN
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano beveik visi pazhystami jei nezhiuri, tai bent zhino kas yra anime. visi broliai beveik nuolatos zhiuri kokia nors TVshke. net mama susidomejo. pora grupioku zhiuri irgi. buna aishku ir tokiu, kuriems asocijuojasi tik su "Dragonball/pokemon" arba su "pedofilishkais muzltikais (hentai ^__^)" bet tuos dazhniausiai yvedu y kursa. uzhtenka shiaip kokio-nors mielo "Totoro" arba "Spirited away" ^__^

Coranar
    Guest
    Pas mus namuopse visi zino apie anime... taip pat - ir apie yaoi anime) as daugiausia ji ir ziuriu ar manga skaitau. tevai nezino ir zinot nenori, man netrukdo)

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Na as gyvenu su teciu, mociute, seneliu ir dede,tai senelis su mociute ir dede net nesikisa i mano reikalus (niekas jiem ir neleistu), o tetis dziaugias, kad ziuriu anime, nes padeda Japonu klaba mokytis ir seip jis pats megsta uz nugaros pastovet kai as ziuriu, ir aplamai jis zn daug mano ziuretu anime siuzetu D

Working underground.

月の詩
    HajiHaji avataras
    Įstojimo data
    2006 11 27
    Vietovė
    Essex
    Įrašai
    137
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    man ziurint anime prieina mama, padeda ranka ant peties ir sako: 'kada tu subresi?'. na jos nuomone cia multikai ir, kad ir ka as jai sakyciau, nuomone nesikeicia.. arba sako: 'vel jis savo japonus ziuri". daugelis nezino kas yra anime, jusupratimu tai multikai vaikam, o kad anime buna net ziauresniu ir istvirkesniu uz filmus pavyzdziui, net nenutuokia : ]

Puslapis 6 iš 30 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •