Puslapis 3 iš 30 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 480

reakcija i anime:]

psiox
    Guest
    Tėvai tai nekreipia dėmesio. Jie turbūt net nežino, kad aš juos žiūriu. O brolis. Na jis užknisa, nes dažniausiai pradeda žiūrėti anime tada kai aš baigiu. Ta prasme, kad aš jau peržiūriu anime, o jis dar tik pirmas serijas, o su manim kartu nežiūri. xD problema.

epoh
    epoh avataras
    Įstojimo data
    2007 02 21
    Vietovė
    lietuva
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na mama mano nepyksta,tik kartais juokais pasako,kiek as galiu ziuret i tuos placiasnukius. jaunesnr sesuo tik pyksta,kad visa kompo atminti esu uzkisus.

Boružė_Blakstienose

kakava avataras
    Įstojimo data
    2007 01 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    112
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    na, mano tevai pradedejo po truputy burnot, kad tarkim penktadienio vakara, jei bunu namie, sedziu prie kompo ir spoksau y kokius piestus vampyrus, o ne su seima jau simta kartu matyta filma ziuriu...
    o motina sugalvojo, kad nor anglu mokintis.. tai sake su manim kartu ziuret prades.. na, manes toks ziurejimas nezavi, nes ji visa laika ka nors komentuos, uzdavines kvailus kluasimus ir ne viena nieko nesuprasim...

Naujokas
    NazguLL avataras
    Įstojimo data
    2006 07 06
    Vietovė
    Pnvz
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na mano tevai nelabai kisasi y tai ka veikiu prie pc tik kartais tevas pradeda lysti ir klausineti ar ne per didelis zeti multikus kartais dar prikimba kai manga skaitau bet dazniausiai ignoruoju viska ka sako nes per daug tingiu pasakoti kas tai per daiktas

Undying dilettante
    Guest
    as beveik nkam nesakau, nebent patys butu besidomintys anime, nes tingiu aiskint kas tai, kaip tai atrodo, kas cia toks per gyvunas etc. o jei jau paklausia ir pasakau tai niekad normalios reakcijos nesulaukiu ypac is artimuju, kad ir mmm... na mes senei zinojaom, kad tu keista bet vistiek hmmm... aj bet pripratau

Di avataras
    Įstojimo data
    2006 09 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O aš su tėvais negyvenu jau Tai žiūriu viską, ką tik noriu, kiek noriu, net darbe parsisiuntus anime turiu ir kartais slapčia žiūriu ir šiaip - galiu žiūrėti/skaityti viską: nuo hentai mangos iki pačių žiauriausių anime

Antonas
    Guest

buuu Oi tie neismanelei...

Man nervuoja kai draugai arba seses sako kokius cia filmukus ziuri tadu as susinervinu ir pradedu rekt... Ir sakau paziurekit Angel Sanctuary, ir tada kalbekit.
    Paskutinį kartą taisė zio : 2007-03-11, 11:58

Aka.DanTE (J.A.K boss)
    3lancer avataras
    Įstojimo data
    2007 02 02
    Vietovė
    Klp
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na kagi,anime..Del sio pomegio anksciau tevai truputeli galva kvarsindavo pamokslais,kai prisipirkdavau cd vien tam ,kad anime privaryt,kai dar neturejau dvd-rom,sakydavo kur tu ta savo anime desi? Tau juk jo nereiks gyvenime.. Bet veliau jie jau susitaike su tuom,kai atsirado dvd-rom ir tetis pats pradejo siurbti filmus ir jau manes prasyt,kad irasyciau.. Na ,o draugai,reaguoja gerai,as net nesuprantu kodel jie turetu reaguot blogai,jei jie geri draugai ,normalus kaip ir visi zmones,netaip kaip ten kokie skustagalviai kurie tik ir iesko prie ko prikibt..Jie mato,kad cia mano hobis/pomegis ,kaip pvz kai kuriem mano draugam krepsinis,kaip gyvenimo budas,taip man galima sakyti yra anime,as be anime galiu istvert,bet kad visiskai jo atsisakyt,to padaryt neimanoma..
    Zodziu..

Uploaded with ImageShack.us

PlixPlox
    Ledux avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Skd
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na mano tevai nekreipia demesio isvis . Turiu per diena 2-4 valandas pasedet prie kompo ka noriu ta ir veikiu ir niekas man nepamokslauja kad baik ziuret tuos savo ,, MULTIKUS"

adrijana
    Guest
    man mama tai del japonu kalbos prikaisioja (as ziuriu su titrais) tai dazniausiai gaunas "kokia cia pauksciu kalba ziuri, kaip tau nepabosta???"

Di avataras
    Įstojimo data
    2006 09 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ak ta paukščių kalba.. per anksti pasigyriau - kai pas tėvus anime žiūrėjau su broliu (jam aštuoni metai), tai tėvai kas kelias minutes jo vis klausdavo: "ir tu supranti???" :/
    [I]kiekyb

Narys
    yamis avataras
    Įstojimo data
    2006 09 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius adrijana Žiūrėti skelbimus
    man mama tai del japonu kalbos prikaisioja (as ziuriu su titrais) tai dazniausiai gaunas "kokia cia pauksciu kalba ziuri, kaip tau nepabosta???"
    Mano labai panasei tetis reaguoja xD Mama jau iprato kad as ir pakalbu su ja apie Japonija ar Anime...liux O draugai aisku nieko nesupranta jiem Anime-dbz... na ir aisku visaip uzgaulioja nors man tai jau seniai neberupi...svarbu kad turiu kelis gerus draugus kurie supranta kas yra Anime ir su jais galima pakalbet

Shizuka
    Guest
    Mano mamai tai pastoviai reikia aiskinti kas ta manga, ji visada uzmirsta:
    -Ka snd visa ryta darei?
    -skaiciau manga
    -kas ta manga?
    -nu gi jau sakiau
    -tai pasakyk dar karta- *parodau i monitoriu*
    -ai tai cia tie komiksai nespalvoti
    XDDDDDDD
    Arba:
    -Kodel nesusitvarkei kambario?
    -skaiciau manga
    -vis tu su savo tais komiksais, kaip mazas vaikas, namie nieko nedarai tik kompa suki bla bla bla... xDD
    O del anime mama nieko nesako. Nu kartais, kai paryciais kitam kambary atsibunda nuo Ichigo zviegimo kovos metu, tada kelia skandala, reikia miegot eit...

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    79
    Humm... Na jau gan ilgai žiūriu anime, skaitau manga ir apskritai domiuos Japonija, tai priekaištų iš tėvų pusės nebuvau sulaukęs rodos, bent jau nepamenu, tik taip ateina pažiūri, paklausiu ar susidomėtų pažiūrėt, bet atsisako dėl anglų kalbos stokos.
    Draugai beveik visi žino kas anime, tuo domisi daugiau ar mažiau, kai kurie net nemažai nusimano. Būna ir pašaliečių kuriems užsimink apie tokį pomėgį tai per amžius prilimpa "japonas" pravardė, tačiau reaguoja nepiktybiškai, kiti dar labiau tuo susidomi, kažkada buvau mokykloj žinomas, kaip tas kuris mokinasi japonų kalbos ir klausinėdavo visko šia tema. Taip į Sugiharą šiais metais priėjo nemažai norinčių išmokt japonų kalbą (nežinau ar tai labai gerai dabar ).
    Bendrai tai rodos viskas normaliai, nei aš kam trukdau, nei kiti man dėl to kvaršina galvą.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

...Addic Nialas avataras
    Įstojimo data
    2006 06 25
    Vietovė
    Metropolis of Death
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na dėl anime pakolkas dar į galvą gavęs nesu. tfu tfu tfu....
    o šiaip tai būna kad grupiokai dėl smegenų stokos pradeda nusišnekėti. juokingiausia tai kai žmonės maišo japonų kalbą su kinų ir pradeda ten visaip čiauškėti "nu tipo japoniškai" ir apskritai truputi pikta ant žmonių kurie neskiria japonijos nuo kinijos, pvz nežino ar bruce lee kinas ar japonas...
    Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
    have done...
    Where is your god now as you're dying alone
    Brutal wounds cut deep
    No miracles to heal
    Watch your life now fade
    He's not there to help you die...

Boom, like that
    Kuronii avataras
    Įstojimo data
    2007 04 01
    Vietovė
    Teh Internet
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Su mama death note ziurejom^^ o tevas japoniskai biski padejo mokintis.. O seip tevai tolerantiski ir pripazysta si mano hobi. draugai...nelabai tokiu turiu xD bet tie kas mane pazysta mane palaiko ir savo nuomones nepersa, kad "nesamone tai yra" ;3
    http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

Puslapis 3 iš 30 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •