Puslapis 13 iš 30 PirmasPirmas ... 3111213141523 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 193 iki 208 iš 480

reakcija i anime:]

Narys
    Įstojimo data
    2008 07 06
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu mano tevas aplamai skersai ziuri i japonu kuryba (turbut del to kad nemate nieko gero), bet man nieko nesako. O mama kartais paklausia apie ka ziuriu ir aisku knisa prota del to kad prasedziu prie kompo visa diena
    Is draugu nuomoniu dar negirdejau. Nieks nieko nesako ir nesisaipo tipo kad ziuriu "multikus".

Naujokas TeraX avataras
    Įstojimo data
    2008 01 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    27
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Šiaip nežinau... Tėvai tai lyg ir maždaug supranta kas tai per daiktas, bet nesigilina ir man nuo to nei šilta, nei šalta... Darau ką noriu...

3. Ačiū usakou dėkojo
    Narys
    Nakanamori avataras
    Įstojimo data
    2008 07 05
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    84
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    manes mazvaike nevadina,sangoku gyvenime irgi nera nieks vadines.turiu tik viena pazystama otaku,su ja kazkiek ir paburbu.draugai siaip beveik nereaguoja,nei jie zino kas tas anime,nei man cia aiskint jiems.gimines nieko nesako,siaip artaip jiems cia multikai,ka noriu ta ziuriu.tevai nieko nesako.tik kartais sako-tu su savo tais japonais.

Narys
    Jogarasu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 14
    Vietovė
    ten, kur šoka mėnulis
    Įrašai
    97
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    na, mano draugai is pradziu kreivai ziurejo i mano "vaikeziska" pomegi, bet po to matyt juos uzkerciau tuo "vaikeziskumu" ir su malonumu padiskutuojam koks anime geresnis...
    su klasiokais augome ir anime ziurejome, ta pati Dragon Ball (visi kartu begome is pamoku)...
    su teciu pradejau ziureti Dragon Ball ir abiems patiko. net kai namo laiku nespedavau ziurejo jis ir viska detaliai papasakodavo, kai grizdavau. jam patiko Death Note, Howls Moving Castle, tai gi cia manau aisku.
    mama i anime ziuri atsargiai kaip ir i "visa ta Japonija", nesupranta ji ko as kompjuteryje naktimis sedziu ir ziuriu "visa ta animiaske". viena kart atnesiau Spirited Away - ziurejom visa seima ir dabar visi laukiam The First Squad... taigi animemanija matyt uzkreciama... o as esu viena is sios epidemijos platintoju shoot me, i must be rabid
    Paskutinį kartą taisė Jogarasu : 2008-09-07, 18:39

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Tetis kartais paziuri i mano darytus subtitrus (tuo paciu ir i pati anime), bet taip be reakcijos. Nepabudinsiu as jame jau matyt animeshniko

Elista^*
    Guest

Wink

Ma nelenda i mano reikalus,o draugams tai irgi patinka kaip ir mna.

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Tevai nk, tik draugeliai kartais sako ka cia bl filmukus ziuri kazkokius ;DD Dar keli draugai patys ziuri IR siep man px, turiu savo nuomone, ir ka kiti mano apie tai nusisikt man

baka
    Slater avataras
    Įstojimo data
    2008 07 23
    Vietovė
    Required field? :|
    Įrašai
    21
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Draugai dergiasi iš manęs dėl to. Tėvai net nežino.

Pvz:
    rašau draugui per skypę:
    "Einu filmo žiūrėt"

o ištikro einu anime žiūrėt.

Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Tos drauge kurios anime neziuri ir nemegsta . . wadina mane duuuuxa uz tai kad tiek apie anime swaigstu . . . na mama nieko nesako . . tewas ir . . brolis irgi durna wadina . .
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Kokie draugai jeigu dergiasi...Trumpa i nosi tokiem tik ir apsiramins.

Narys
    gizmou avataras
    Įstojimo data
    2007 07 29
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    64
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    u mato tevai tai nieko nesako nu ka bent namie ramu sedi vaikas ir klausos kaskokios kiukciu kalbos o draugai tai nesiduomi tuo tai ir demesio nekreipai

13. Ačiū usakou dėkojo
    Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Aisku daugumoje drauges tai anime fanes. . .tai man giliai px ka kitos sako
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

Narys Izanagi avataras
    Įstojimo data
    2007 09 24
    Vietovė
    Somewhere i dont belong
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tevai nekreipia demesio ir nemanau kad zino ar supranta kas tai yra, draugai yra mate kazkiek anime tai nesmerkia ir supranta kad anime tai ne cartoonas.

kite321
    Guest
    na tevai daznai saiposi is manes. mano kad tai labai nerimtas ir vaikiskas uzsiemimas. sako kad mano amziaus zmones jau neturetu ziureti filmuku. o kai jiem aiskinu, kad anime tai daugiau nei paparasti filmukai, netiki. niekas is draugiu anime neziuri. jos kartais taip pat is manes del sio pomegio pasisaipo. laiko mane visisku vaiku . gal jie ir tiesa sako. nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius kite321 Žiūrėti skelbimus
    na tevai daznai saiposi is manes. mano kad tai labai nerimtas ir vaikiskas uzsiemimas. sako kad mano amziaus zmones jau neturetu ziureti filmuku. o kai jiem aiskinu, kad anime tai daugiau nei paparasti filmukai, netiki. niekas is draugiu anime neziuri. jos kartais taip pat is manes del sio pomegio pasisaipo. laiko mane visisku vaiku . gal jie ir tiesa sako. nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....
    Anksciau su draugais ir man taip buvo, bet dbr beveik visi bent jau po viena perziureje yra. Siaip, daznai zmones lengva prikalbint ziuret anime, kai pasakai, kad toks ir toks anime labai panasus i toki ir toki ju megiama filma

kite321
    Guest
    deja tai nepades. tiesiog kai kurie zmones yra is anksto nusistate ir nieko tu jiem nepadarysi. aciu dievui dar jaunesni brolis ir sese truputeli ziuri anime.

Puslapis 13 iš 30 PirmasPirmas ... 3111213141523 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •