Puslapis 12 iš 30 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 177 iki 192 iš 480

reakcija i anime:]

Lone wolf
    araminas avataras
    Įstojimo data
    2008 06 16
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Lucion666 Žiūrėti skelbimus
    Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..
    Visiskai pritariu del nusistatimo.
    Paskutinį kartą taisė araminas : 2008-06-18, 10:34

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Lucion666 Žiūrėti skelbimus
    Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..
    Anime - tai galima priskirti prie kinomaniaku sryčiai. Tik anime, kaip bet kuri kita gera knyga atitinkamai savo žanru, turi savo skaitytoja. Kavailio tai nusistatymas paveikusio vietines televizijos rodomo anime įvaidžio(Mėnuliu Jūreivė). Protingas niekada nesakys kad anime yra nuobodu neturėdamas pagrindo ar įrodimu.
    P.S. Kažkokia nesamone sumaliau, į tapatį teigynį.

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Na, tevai tai tikrai nieko nesako, ale draugai.... Nu vienu zodziu ju samprata yra tokia - anime yra multikas maziems vaikams, anime tas pats, kas cartoon. Bet nekreipiu as demesio i tuos draugus ir ka jie sako, jei man anime patinka, tai ir patinka

Ekstravertas
    RP_41 avataras
    Įstojimo data
    2007 07 23
    Vietovė
    Šiauliai, LT
    Įrašai
    117
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Mama mano net vartoja tokį "specifinį" žodį, kuomet užmato mane žiūrintį anime, arba skaitantį manga:
    - Ką čia per "baibokus" žiūri/skaitai..? xD
    O draugai tai nieko nesako, supratingi.. (Tereikia tik hentajų retkarčiomis pasiųsti jiems ir viskas )
    Coffee-man~

Dozuoju Anime tomaz222 avataras
    Įstojimo data
    2006 12 26
    Vietovė
    Kapsukas
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mama - Kritikuoja anime kiek tik gali, pyksta kad prie anime praleidziu daug laiko ir pan...
    Draugai - daugiau maziau prijaucia anime stengiasi vytis mane sitoje srityje

Gymines - Dazniausia be nuomones

Feed Me!

Feed Me!

Narys wabaliuz avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    Tytuvenai
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tevai ir draugai mazvaikiu vadina, gimines nesidomi, o brolis pats ziuri.

Ima firin mah lazah!!! Exotic Anime Girl avataras
    Įstojimo data
    2008 07 04
    Vietovė
    20 amziuje pirmyn
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mama nepyksta bet jai nepatinka ji mano kad predauk ziuriu to anime,ir man darosi galvoje vien anime todel dabar as stengiuosi slepti kompe anime paveiksliukus
    Paskutinį kartą taisė Exotic Anime Girl : 2009-04-06, 20:50

Sakikao
    (sic)enemy avataras
    Įstojimo data
    2008 08 12
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    164
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Labiausiai nervinu tik draugus, nes negaliu nekalbeti apie anime, bet turiu 3 tokias pacias drauges (anime fanatikes)...O sep tevaj japone kartais pavadina...

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius (sic)enemy Žiūrėti skelbimus
    Labiausiai nervinu tik draugus, nes negaliu nekalbeti apie anime, bet turiu 3 tokias pacias drauges (anime fanatikes)...O sep tevaj japone kartais pavadina...
    Man tai sako, ispek pries parsivezdama i namus siauraaki vaikina

Rimtas forumo narys
    chibi_nemiga avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    136
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
    Man tai sako, ispek pries parsivezdama i namus siauraaki vaikina
    he he, man irgi kažką panašaus kažkada sakė.XDD
    o šiaip, mamai tie anime nerūpi, tėtis užtikęs kur nors atsisiųsti kokį anime pats pasiūlo, o draugai gan tolerantiški, nesiskundžia.XD

Mangamanas
    Guest
    mano tevai labai senamadiski sako kad sie anime prie nieko neprives ir sako geriau pasimokit ar seip , o m,an labai patinka ir man px ka jie sako

Horror and Mystic lover Haji avataras
    Įstojimo data
    2008 07 04
    Vietovė
    Lietuvoj xD
    Įrašai
    120
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hm mano tevai i tai daug nekreipia demesio. Tetei visai vienodai na o mama stengiasi apsimesti jog jai idomu (atseid domisi mano pomegiu xDDD) dauguma draugu mano kad tai yra mazvaikiska kas mane labai pigdo

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    visiem mano pazystamiem tas pats ir as tuo labai nesigiriu iskaitant ir tevam

ps jei kam atroddo tai vaikiska paklausk kaip zinoti kas yra vaikiska ar tai kas piesta yra vaikiska?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Ghm..vakar bežaisdamas CoD4 viename iš lietuviškų serverių pamačiau kaip chebra diskutuoja kas geriau: Ar Naruto ar Bleach....prajuokino
    Mano reakcija būtų tik teigiama jei nebūtu jie so Lame....

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Citata Autorius seijuri Žiūrėti skelbimus
    kaip i jusu sita pomegi(anime) reaguoja tevai, gimines arba draugai........?ar jie pyksta, ar nekreipia demesio....
    Tėvas seniau šiek tiek šaipydavosi "Ha, tai dar neišaugai iš filmukų?", po to atėjo laikas, kai jis bandė sužinoti apie mano žiūrimus anime "Na, apie ką čia? Kokios temos? Pasakok pasakok." Kadangi dažniausiai tingėdavau pasakoti, jis vieną kartą prisėdo su manimi pažiūrėti Last Exile. Pataikė ant tokios vietos kur buvo daug skraidoma ir šaudomasi. Pažiūrėjęs jis pasiteiravo "Esi mačius filmą "Nepriklausomybės Diena"?". O dabar jis kažkaip jau teigiamiau žiūri į anime ir į tai kas susiję su anime. Ir kai piešiu jis nekreipia dėmesio į tai, kad ten anime, o šiaip pataria, pakritikuoja, pasako kur kokios proporcijos yra blogai ir etc. O dar buvo jis ir ant DMC4 pasinešęs. xD Visad stebėdavo kaip žaidžiu, o ir visą DMC istoriją girdėti norėjo.
    Mama kartais pasidomėdavo apie koks nors anime, kurį tuo metu žiūriu. O šiaip ji nieko prieš nesakė. Jai net gražūs kai kurie veikėjai ir etc. Ha, ir iš DMC4 jai patiko Nero. xD
    Draugai, artimesni draugai nieko blogo nesako ir neprieštarauja tokiam mano pomėgiui. Bet iš draugų, kuriuos ne dažnai sutinku ir ne per dažnai bendraujam būna taip "Tau patinka anime..?'' - "Taip." - "Kaip tu pasikeitei..." - "Tu nepažinojai manęs tiek, kad galėtum sakyk, kad pasikeičiau.". xD
    O šiaip, kad ir kaip kas reaguotų, svarbiausia, kad man patinka žėt anime ir aš žėsiu tai toliau. : D

Naujokas Juki avataras
    Įstojimo data
    2007 10 27
    Vietovė
    Ten,kur tu nesi...
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hmmm...na,mano mama tai reaguoja,pavadinkime taip, "tolerantiškai".Bet jai neįbruksi jokio anime paveizėt...na,bet ji papasakotų,jei reiktų apie Naruto(Itachio nužudymą ir pan.) - mano nuopelnas. :/

Brolis - kartais pastovi už nugaros ir pažiūri,bet dažniausiai kreti iš juoko...

Na,šiaip ar taip,šeima nekritikuoja labai tokio mano pomėgio.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Yeah, he's always watching...

Puslapis 12 iš 30 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •