Puslapis 11 iš 30 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 480

reakcija i anime:]

Valgau vaivorykštes :3
    Tautvi avataras
    Įstojimo data
    2007 12 28
    Vietovė
    Šiauliai, Lithuania
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mama.Sako mūltikus kažkokius žiūri xDD
    Jau geriau Rusų ir Istoriją pasimokintum!
    Ir sako jog man niekad šito šlamšto (mangos) nepirks....
    Spoileris:
    -Mama, nupirk man šitą *rodo į DBZ mangą*
    -šlamštas
    -nu mamaaaaaa
    -ne
    -*tyliai* Nu ir eik tu šikt...
    - Ką sakei?
    -oi nieko nieko...
    ...
    Nu bet gal nupirksi?
    -NE!
    -Kodėėėėl?
    -Šlamštas čia. Jau geriau tau kokias fizios pratybas nupirksiu...
    -Ai tai gal jau einam....
    Ir visada taip būna...

Best friend. Galima sakyt kartu susidomėjom. (pirmą narutoi seriją kart paziejom xD) Taigi iš jos tolerancija ir supratimas yra.
    Šeimos nariai.Net neįsivaizduoja kas tas yra. Ir stebisi kai jiem sakau apie anime per kurią susidomėnau Japonija ir išmokau 13 "japoniškų hieroglifų" parašyt xDD ->
    Tolimesni draugai. O jiem tiesą sakant nėra skirtumo ką aš ten žiūriu xD
    One big smile, that is what an ideal world should be.

a smile just like this one :}

2. Ačiū usakou dėkojo
    -.-
    Įstojimo data
    2008 01 02
    Vietovė
    away
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Žinau ne vieną rimtą, rimtų profesijų atstovą, kurių hobis yra stalo žaidimai (šiandienos lietuvio akimis-vaikų žaidimai), dar kitų fantastinės literatūros skaitymas ( šiandienos lietuvio akimis-pasakų skaitymas); dar kažkieno brazdinimas gitara ( šiandienos lietuvio akimis-veltui leidžiamas laikas) ir t.t.

Kad objektyviai galėtumėte įvertinti save ir savo Hobį bendroje aplinkoje, žmonių terpėje, pažvelkite ir įvertinkite tai, kuom laisvalaikiu užsiiminėja jūsų kritikai; kokie jų 'hobiai' yra. Tada jei norėsite, galėsite su jais ir ginčytis, kieno laisvalaikio pomėgis yra geresnis.
    .
    Paskutinį kartą taisė damn. : 2010-09-13, 18:23

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius damn. Žiūrėti skelbimus
    būtent.
    kaip pavyzdį galiu paimti savo brolį; tyčiojasi iš manęs, kad žiūriu anime, skaitau manga, klausausi yvairios japonų muzikos. " Tau patinka to klausytis? aš su tavim daugiau nesikalbėsiu." ir šitą girdžiu dažnai, bet nesuprantu kodėl jeigu jo draugai žiūri anime, mokosi japonų kalbos ir kitų dalykų susijusių su japonija ir atrodo kad juos toleruoja, o manęs ne. Pats jau ne vienerius metus užsiiminėja tcg, visiems įkalė į galvą kad tai loginis žaidimas [ iš dalies pritariu ] dalyvauja turnyruose, kur pilną yvairaus amžiaus žmonių, yra ten advokatų, gydytojų. Nes tai jo hobis, o tai kad anime yra mano hobis to nepripažysta. Aš jam niekad nieko blogo nesakiau, kai pasakodavo apie mtg visad išklausydavau, aš jį toleravau.

jei jis šitą kada perskaitys tai žinokit, kad tarp gyvųjų manęs jau nebebus, nes norėjau išsakyti savo nuomonę T_T
    Sperdziu iš tavo pasakoimo, tavo brolis ,dar jaunas. Manau ,jo tox charakteris, jis mano kad jo hobis ar užsieimas yra daug prasmingesnis už tavo. O del diskreminacijos tarp taves ir jo draugu tai paraščiausias brolio ir sesės santikiai, kai dažniausiai nuomonės susikerta nors ir tai tiesa ar netiesa bus preišingai,
    priklauso nuo taves.

Citata Autorius eQuis Žiūrėti skelbimus
    mano mama kai pamato, kad ziuriu koki anime tai visada sako: "o, ir vel songokus ziuri"
    Tu sužadinai mano prisiminima , kadaise kai aš žiurėdavau pirma DBZ per lnk , tai tėvas sakydavo "vėl Songoko bamba žiuri?"
    Nežinau kaip gavosi kai aš jam pasakojau apie ta db ir musu abėju žodžiai susumaišė jis neteisingai suprato ir tada taip pradėjo vadinta šita anime ant bairio, beja jam visai anime nepatikdavo
    Paskutinį kartą taisė mindzze : 2008-04-08, 17:41

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius damn. Žiūrėti skelbimus
    būtent.
    pasakodavo apie mtg visad išklausydavau, aš jį toleravau.

Zinot , yra anime card gamu.Gal apie viena girdejai,vadinasi Yu gi oh.

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Tautvi Žiūrėti skelbimus
    Mama.Sako mūltikus kažkokius žiūri xDD
    Jau geriau Rusų ir Istoriją pasimokintum!
    Ir sako jog man niekad šito šlamšto (mangos) nepirks....
    Spoileris:
    -Mama, nupirk man šitą *rodo į DBZ mangą*
    -šlamštas
    -nu mamaaaaaa
    -ne
    -*tyliai* Nu ir eik tu šikt...
    - Ką sakei?
    -oi nieko nieko...
    ...
    Nu bet gal nupirksi?
    -NE!
    -Kodėėėėl?
    -Šlamštas čia. Jau geriau tau kokias fizios pratybas nupirksiu...
    -Ai tai gal jau einam....
    Ir visada taip būna...

Best friend. Galima sakyt kartu susidomėjom. (pirmą narutoi seriją kart paziejom xD) Taigi iš jos tolerancija ir supratimas yra.
    Šeimos nariai.Net neįsivaizduoja kas tas yra. Ir stebisi kai jiem sakau apie anime per kurią susidomėnau Japonija ir išmokau 13 "japoniškų hieroglifų" parašyt xDD ->
    Tolimesni draugai. O jiem tiesą sakant nėra skirtumo ką aš ten žiūriu xD
    Gal mama duok pinigų reikia pabandyt?

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Savo tevams kazkada jau bandziau irodyneti , kad anime nelygu multikams,lyg ir suprato.Netgi pliusu tame randa, pvz sako : ziurek, jei nori, tik stenkis ir i ju kalba tuo paciu demesi kreipt, gal pramoksi, ir pravers kada gyvenime.
    Mano tevai nieko nesakytu, kad ir kuo as uzsiimineciau, kad ir kaip keistai tai atrodytu ( apie sektas ir pan staff nesneku )
    Kaip kazkada sake :" Betkoks uzsiemimas yra gerai, svarbu, kad gatvemis be veiklos nesitampytu".

Followkata Toushifollow

Kleopso avataras
    Įstojimo data
    2008 04 01
    Vietovė
    Kns
    Įrašai
    237
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Namie jau nebeesu toks daznas svecias, tai ir reakcija is tevu puses lygi nuliui. Tik kai pasakiau, kad eisiu mokytis japonu kalbos nepatikejo niekas... Ai va dar broli uzkreciau, jei galima taip sakyti, nes visas jo susidomejimas baigiasi ties Bleach ir Naruto. Daviau paziuret Sayonara Zetsubou Sensei, bet nesuvirskino. Nieko, suaugs dar...

noriu pakeist nick.
    eQuis avataras
    Įstojimo data
    2008 03 29
    Vietovė
    Sirvintos
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Smart Žiūrėti skelbimus
    Aha,zmogus nesidomintis anime yra kvailas.Kvailas tas kas su tokia logika.
    As manau ,kad tai tas pats kaip su socceriu.Zmones sako ,kad tai yra kazkas dievisko ,o ta,kas vadina tai paprastu zaidimu,vadina neismaneliu.
    netaip supratai mano sakinį, turėjau omeny tai, kad žmonės apie viską sprendžia viską iš viršelio...

Naujokas Gambaris avataras
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mama sako, kad geriau ką naudingo nudirbčiau, negu šituos multikus žiūrėt. Dar sako, kad kompą gadinu, bet kadangi dažniausiai gyvenu ne namie, tai retai ir užsimena. Tetė tai gal ir pats mielai kokį kovinį anime pasižiūrėtų, bet japonų nemoka, anglų nemoka, kita vertus, tingėtu titrus skaityt.
    Su sese anksčiau Naruto kartu žiūrėdavom, bet dabar ji gerokai atsilieka nuo manęs su anime Ji puikiai mane supranta ir kartu pasidžiaugiam
    Turiu draugę, kuri irgi ant anime ir mangų pasinešusi, tai kartu aptarinėjam ir nuojienas pasiskelbiam. Kita toleruoja ir nieko nesako. Trečiai laiškuose vis aprašau, kokį, mano manymu, šedevrą. Sako, kad nuobodoka skaityt, bet pakenčia - juk mes draugės
    Daugiau niekas nežino ir nereikia.

d(-_-)b arnazzs ova avataras
    Įstojimo data
    2008 03 03
    Vietovė
    LT
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man tevai irgi nesupranta ir suprasti nenori. nors esu mamai rodes SPIRITED AWAY -tai visai patiko. Ir draugeli viena teturiu kury pats ir sudominau mangom anime... o visu pažystamu riakcija panaši į -''suvaikejimas nesamone ir t. t. Va kaip.
    Paskutinį kartą taisė arnazzs ova : 2008-05-12, 10:20

O.o ....
    Dekko13 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Reakcija? Kai pradejau dometis anime, motina nieko nesake nes jai tai tik piesinukai buvo.Pirma stadija taip sakant. Antra kai pastebejo, kad net 20 sulaukus tuo paciu domiuosi ir dejo nemazai pastangu ikalt i galva kad tai tik laiko svaistymas ir tt.Nesuveike Dabar, po beveik 2 metu ji pradejo dometis pati. Taigi, galima pripratinti, bet daug laiko uzima daar ji net pati klausineja ka rode toje ar kitoje serijoje ir yra geriausia mano darbu kritike. Anime ji laiko meno saka. Kadangi paciai patinka Japonu kultura( kuria as ja pati sudominau), tai isgirdusi apie koia paroda ar rengini jaucia pareiga ir mane kartu kviesti.
    Paskaicius apie jusu tevu ar artimuju ir draugau nuomones apie anime , man tikrai nuosirdziai gaila kad ne visi yra supratingi...

Otaku/Gamer
    Lov'Za avataras
    Įstojimo data
    2008 05 12
    Vietovė
    Bahamas :D
    Įrašai
    42
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu ka cia pasakius ? Tevai lb i anime nesigilina tiesiog sako koks grazus piesimas , and thats all
    Your Smile Will Help You Survive

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Pasikviechiau shiandien 2 klasiokus pas save. Vienas megsta anime, bet labai atsainiai pazhiuri koki, ok kitas ji laiko shlamshtu. Nu zhodzhiu... Paleidau jiems Interstella 5555 ir abu apspange sedejo, vos sugebejo atsikelt. Tas, kuris ji shlamshtu ji laike pradejo rodyt liuxus ir pripazhino kad pirma karta normaliai gyvenime pazhiurejau kazhkoki anime ir supratau kad jam anime be zhodzhiu eina zhiureti, o veliau paleidau savo susubtitruotus gantz 2 serijas lietuvishkai. Abudu neatitrauke akiu ir net uzhsimane visas serijas pazhiuret. Bet bairis shios istorijos pasokojime tas, kad jie tik lietuvishkai nori juos zhiureti ir nori kad greichiau kitus susubinchiau o ash to negaliu daryt kol brytas nenueme passwordo nuo savo PC Taigi, db anime zonoj sedetu penkiagubai ir net daugiau aktyviu memberiu jei tik susubintume kuo daugiau anime. Paprashchiausiai su laiku ishnyks tokie dalykai kaip (anime shlamshtas, anime sux ir t.t.) Pasikeis lietuviu pozhiuris i anime garantuotai. Jusu tevams bei draugams nebus zhodzhiu priekaishtauti. PRADEKIT SUBINTI ANIME >.<

P.S. kas noretu subtitruoti gantz antra sezona?
    Kartoškė

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    As islaikysiu DEATH NOTE fronta, kas nors Wyta gelbekit - nespeja SE versti

EDIT: perejau i Wyto frontus, viskas SE srity gerai, net per gerai.
    Paskutinį kartą taisė Futari : 2008-06-17, 17:51

Lone wolf
    araminas avataras
    Įstojimo data
    2008 06 16
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Evil_of_Darknesz Žiūrėti skelbimus
    Na mano mama nieko blogo nesako bet mano brolis (jaunesnysis) kartais uzknisa zaidzia pats per dienas debilescape (runescape) ir pats mane kritikuoja tipo kad ziuriu multikus o kad pats zaidzia pati durniausia kada sukurta zaidima pasaulyje tai nieko
    Man panasiai su draugu zaidzia pats ta runescape visa laika o kai nezaidzia taiapie ji plepa o kai gauna proga pradeta saipytis .
    Tevai mannieko nesakotik teta nirsta.
    Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus
    Pasikviechiau shiandien 2 klasiokus pas save. Vienas megsta anime, bet labai atsainiai pazhiuri koki, ok kitas ji laiko shlamshtu. Nu zhodzhiu... Paleidau jiems Interstella 5555 ir abu apspange sedejo, vos sugebejo atsikelt. Tas, kuris ji shlamshtu ji laike pradejo rodyt liuxus ir pripazhino kad pirma karta normaliai gyvenime pazhiurejau kazhkoki anime ir supratau kad jam anime be zhodzhiu eina zhiureti, o veliau paleidau savo susubtitruotus gantz 2 serijas lietuvishkai. Abudu neatitrauke akiu ir net uzhsimane visas serijas pazhiuret. Bet bairis shios istorijos pasokojime tas, kad jie tik lietuvishkai nori juos zhiureti ir nori kad greichiau kitus susubinchiau o ash to negaliu daryt kol brytas nenueme passwordo nuo savo PC Taigi, db anime zonoj sedetu penkiagubai ir net daugiau aktyviu memberiu jei tik susubintume kuo daugiau anime. Paprashchiausiai su laiku ishnyks tokie dalykai kaip (anime shlamshtas, anime sux ir t.t.) Pasikeis lietuviu pozhiuris i anime garantuotai. Jusu tevams bei draugams nebus zhodzhiu priekaishtauti. PRADEKIT SUBINTI ANIME >.<

P.S. kas noretu subtitruoti gantz antra sezona?
    Mano kaikurie draugai irgi neziuri anime del to kad nelietuviskai.
    Paskutinį kartą taisė araminas : 2008-06-17, 15:12

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..

Puslapis 11 iš 30 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •