Puslapis 10 iš 30 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 480

reakcija i anime:]

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
    Jeigu zmogus apakintas ir nemato kelio, nereiskia, kad galime i ji spjauti ir nueiti tolyn. Tik padedami kitiems pasieksime progresa.
    Ooooiiii!!! *tarampampam* Dabar turime pašokti ir padėti apakusiems žmonėms ir privest prie anime kelio ,kaip bejiege bobute pervesti per autobana () , ot koks progresas butu.
    Išskirinai nuo taves, aš nemanau kad tie žmonės yra tokie nevispročiai ir ne tie laikai kai informacija su visu pasauliu sunkai pasiekiami. Jai žmogus nors truputi nori jis gali atsakyti i visus savo klausimus su interneto pagalba ,o internetas visur . Ir pvz. dali atskymu galima rasti šitame Anime zonos site. Ar ne taip?

Ajumi
    Guest
    Mamai visiskai dzin
    Tetis jau kitaip mazvaike vadina laime nedasigyvenau kad neleistu ziuret
    draugai... ,,kas tas anime???''

d(-.-)b
    Nemu avataras
    Įstojimo data
    2007 12 22
    Vietovė
    ukm.
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Mano mama galima sakyt nieko nesako tik kartais vis papamokslauja kad eiciau ND daryt ,kambari pasitvarkyt ir pan . Sako tik isproto neiseik nuo tu savo Anime draugai reaguoja gerai ,vis sako kad graziai piesiu ir isipraso kad jiem ka nupiesciau o siaip man net kalis isejo atves i anime kelia ,dabar ir jie ziuri zodziu kolkas visiem itinku
    you are dead.
    MDL

Narys Allkadz avataras
    Įstojimo data
    2007 07 18
    Vietovė
    Everywhere
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius mindzze Žiūrėti skelbimus
    Ooooiiii!!! *tarampampam* Dabar turime pašokti ir padėti apakusiems žmonėms ir privest prie anime kelio ,kaip bejiege bobute pervesti per autobana () , ot koks progresas butu.
    Išskirinai nuo taves, aš nemanau kad tie žmonės yra tokie nevispročiai ir ne tie laikai kai informacija su visu pasauliu sunkai pasiekiami. Jai žmogus nors truputi nori jis gali atsakyti i visus savo klausimus su interneto pagalba ,o internetas visur . Ir pvz. dali atskymu galima rasti šitame Anime zonos site. Ar ne taip?
    sutinku taciau kiti net nesidomi ir nenori NIEKO apie tai zinoti kiti mano kad tai "mazvaikiu" uzsiemimas,dar kiti gal ir dometusi bet bijo kitu rekcijos .

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    dauguma pergyvena dėl to, kad aplinkiniai kritiškai, ironiškai ar atsainiai vertina jūsų "anime" užsiėmimą. deja, tai tik tų žmonių tolerancijos, savišvietos ir aplamai, siauros asmeninės pasaulėžiūros, trūkumas. į tai reikia kuo mažiau kreipti dėmesio. Geriau jau patys "švieskitės".

Žinau ne vieną rimtą, rimtų profesijų atstovą, kurių hobis yra stalo žaidimai (šiandienos lietuvio akimis-vaikų žaidimai), dar kitų fantastinės literatūros skaitymas ( šiandienos lietuvio akimis-pasakų skaitymas); dar kažkieno brazdinimas gitara ( šiandienos lietuvio akimis-veltui leidžiamas laikas) ir t.t.

Kad objektyviai galėtumėte įvertinti save ir savo Hobį bendroje aplinkoje, žmonių terpėje, pažvelkite ir įvertinkite tai, kuom laisvalaikiu užsiiminėja jūsų kritikai; kokie jų 'hobiai' yra. Tada jei norėsite, galėsite su jais ir ginčytis, kieno laisvalaikio pomėgis yra geresnis.

Sėkmės visiems 'animešnikams' !

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Allkadz Žiūrėti skelbimus
    sutinku taciau kiti net nesidomi ir nenori NIEKO apie tai zinoti kiti mano kad tai "mazvaikiu" uzsiemimas,dar kiti gal ir dometusi bet bijo kitu rekcijos .
    Taip tu teisus, bet tu gali padėti tik savo šeimai, draugu akirati, bet ne visai lietuvai,nes tai ne tavo jėgoms . Kaip aš minėjau jiems gali padėti tik tokie forumai ir visokie chatai , per kuruos tu susirandi bendraminčiu.
    Ka mes darytume be to interneto ?
    Ir arna teisi, tai jau hobis, o savo hobi reikia mėgti ir ginti, ir nesvarbu koksai jis bebutu.
    Paskutinį kartą taisė mindzze : 2008-03-03, 21:14

Narys Kaede avataras
    Įstojimo data
    2007 04 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visada su tevais bendravau lygiavertiskai nuo gudzios vaikystes todel esu uzsitarnavus tevu pasitikejima ir pagarba... jie zino mano pomegi( tik visdar nera palyginus plataus priejimo prie anime, bet tai jau ne uz kalnu) ir jei man tai patinka, jei man tai suteikia dziaugsmo- pirmyn. Juk as esu, kaip ir kiekvienas kitas asmuo, asmenybe kuri zino kas jai geriausia todel kodel jie man turetu draust? o del draugu... tikri draugai visada tave turi suprasti, antraip kokie jie draugai?
    Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

Anonymous
    Įstojimo data
    2007 04 13
    Vietovė
    nowhere to be found
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tevai: Tetis nieko nesako, nei pritaria, nei priesinasi. Seniau kartu su manim kartais DBZ ziuredavo. XD Anksciau dar pats man anime siusdavo [aisku, mano paprasytas], dabar pati siunciuos. ^^
    Mama kai pamato, kad ziuriu anime, sako "Vel tuos savo baibokus ziuri". Mano piesiniai jai patinka, bet irgi baibokais vadina. Kartais dar paburba, kad per tuos visus "multikus" japone pavirsiu, bet siaip jinai niekuo pries, todel viskas gerai.
    Klasiokai: Nezino, kas yra anime, bet megsta mano piesinius.
    Draugai: Apsesti, kaip ir as.
    Paskutinį kartą taisė Erinija : 2008-03-20, 11:44

Hentaiščikas zeroevil avataras
    Įstojimo data
    2008 02 18
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Namiskiai net nezino ka reiskia zodis anime o vienas draugas labai nusistates pries nzn kodel tuo labiau kad mates tik dbz

Narys Euthanasia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 17
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tėvai nesupranta :}, galvoja, kad žiūriu vaikiškus filmukus x}.
    Draugai nežino.

Nuostabiai nepakartojamas
    TrXdorif avataras
    Įstojimo data
    2007 03 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    hmm mano tėvai labai retai kada kišasi y mano reikalus. Mama užėjusi į mano kambarį
    dažniausiai nekreipia į tai dėmesio, kas gan keista ir dėl to man truputėlį gėda , sesė reatkarčiais pašiepia paklausdama "ar tebežiūri šiuos multikus" na o tėtis išvis nesigaudo pc reikaluose ir juolab būna labai rare atvėjis kad jis užklystų į mano kambarį. Na o jeigu užsiminu apie tai savo draugams tai dažniausiai jie nekreipia dėmesio, kas yra nei blogai nei gerai,

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius zeroevil Žiūrėti skelbimus
    Namiskiai net nezino ka reiskia zodis anime
    Anime tai kazkas susija su kambario siurbimu ?

Citata Autorius zeroevil Žiūrėti skelbimus
    o vienas draugas labai nusistates pries nzn kodel tuo labiau kad mates tik dbz
    O ka be DBZ, dar yra anime ?
    Paskutinį kartą taisė Smart : 2008-04-07, 18:07

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    ********,kaip neta uzlagino.

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Na, kadangi esu sezonine animefan (t.y. fanartus piesiu all year round, o anime ziuriu dazniausiai tik vasara) tai tevam tas pomegis labai nekliuna, bet siaip visi ziuri gan skeptiskai i ta mano pomegi. Su kazkokia pasaipa. >.< Klasiokes tai isvis, viena anime kuri tezino, yra "Menulio Jureive", ir pastoviai mane harasina, nors as staugiu kad baigiau ta ziureti jau pries 3 metus. >.> Madness.

noriu pakeist nick.
    eQuis avataras
    Įstojimo data
    2008 03 29
    Vietovė
    Sirvintos
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    mano mama kai pamato, kad ziuriu koki anime tai visada sako: "o, ir vel songokus ziuri" o draugai nelabai tuo domisi, vienas kitas gal...kaikurie isvis kvaili, jiem tai atrodo paprasciausias multikas ir viskas.....ka jie supranta..

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius eQuis Žiūrėti skelbimus
    mano mama kai pamato, kad ziuriu koki anime tai visada sako: "o, ir vel songokus ziuri" o draugai nelabai tuo domisi, vienas kitas gal...kaikurie isvis kvaili, jiem tai atrodo paprasciausias multikas ir viskas.....ka jie supranta..
    Aha,zmogus nesidomintis anime yra kvailas.Kvailas tas kas su tokia logika.
    As manau ,kad tai tas pats kaip su socceriu.Zmones sako ,kad tai yra kazkas dievisko ,o ta,kas vadina tai paprastu zaidimu,vadina neismaneliu.

Puslapis 10 iš 30 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •