Žiūrėti balsavimo rezultatus: "Ghost In The Shell: Stand Alone Complex" įvertinimas

Balsavo
65. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  52 80.00%
 • 4

  10 15.38%
 • 3

  2 3.08%
 • 2

  1 1.54%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 38

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

 1. #1
  mors ultima ratio
  technotrach avataras
  Įstojimo data
  2006 03 06
  Vietovė
  Majamis
  Įrašai
  241
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21

  Ghost In The Shell: Stand Alone Complex  Serijų skaičius: 26 (Pirmas sezonas)
  Studija: Production I.G
  Metai: 2002
  Žanras: Sci-fi, Cyberpunk , Postmodern , Thriller, Crime, Drama, Political
  Puslapiai: ghostintheshell.tv, AniDB.info, ANN, wikipedia.org,


  Anime pavadinimą, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (kitaip GITS: S.A.C., Mobile Armoured Riot Police, Stand Alone Complex: The Laughing Man), į lietuvių kalbą galima būtų išversti labai įvairiai, nuo pažodžiui Vaiduoklis šarvuose iki labiau anime prasmę atitinkančio pavadinimo "Sąmonė mechaniniame apvalkale" arba "Siela mašinoje: Savarankiškas kompleksas". Terminas "ghost" yra vartojamas apibūdinti asmenybei kibernetiniame kūne - "nepriklausomai nuo to kiek biologinių audinių yra pakeista elektronika ar mechanika, kol asmuo išlaiko savo "ghost", tol jis išlaiko ir savo žmogiškumą bei individualumą."

  Veiksmas vyksta 2030 metų Japonijoje, NewPort'o mieste. Pasaulis ateityje, pažvelgus iš išorės, gal labai ir nepasikeitęs, tačiau technologijų vystymasis sąlygoja kibernetizacijos ir virtualiosios erdvės plėtimasi - riba tarp fizinio ir virtualaus pasaulio nyksta. Iš vienos pusės, žmogus įgyja vis daugiau kibernetinių implantų ar tampa visišku kiborgu, netgi daro elektronines savo sąmonės kopijas, kita vertus, kuriamas dirbtinis intelektas bei sudėtingos programos pamažu pradeda suvokti save kaip individus. Ateityje pareigūnai, atliekantys svarbias pareigas, ir, šiaip, vis daugiau asmenų naudoja specifinius smegenų inplantus ar visiškai kibernetizuojasi, pasilikdami vienintelį biologinį audinį - smegenis. Bevielės technologijos sujungia tokias kibersmegenis su tinklu ir leidžia naudotis jo resursais bei palaikyti ryšį, kur bebūtum, ką beveiktum, realiame pasaulyje. Tačiau kartu su naujomis technologijomis iškyla ir nauji pavojai - atsiranda naujos ligos kaip kibersmegenų autizmas ar sklerozė (cyberbrain autism and Cyberbrain Sclerosis) bei kur kas padidėja hakerių keliamas pavojus. Tampa įmanoma užvaldyti ne tik priešininko kompiuterius, bet ir jo kompiuterinius implantus bei mechanines dalis, ko pasekoje, valdyti kūno judėjimą, į smegenis siunčiamą nervų informaciją, keisti atmintį.


  Anime serijose visi įvykiai sukasi apie Japonijos Vyriausybės Visuomenės saugumo Devintąjį Skyrių (Public Safety Section 9). Tai specialiųjų pajėgų dalinys, kuris visų pirma užsiima su politika ir visuomenės saugumu susijusių krizių sprendimu, nusikaltimų tyrimu - ar tai būtų paprasta žmogžudystė, donorų organų prekyba ar įkaitų išlaisvinimas, terorizmas bei špionažas. Veiksmas paprastai vyksta keliuose lygiuose - skyriaus šefas Daisuke Aramaki palaiko kontaktus su Vyriausybe ir kitais politikais (daugiausia bendraujama/konfliktuojama su Ministru Pirmininku, Užsienio reikalų, Darbo bei Karo ministerijų politikais); kovinėse operacijose pagrindinė smogiamoji jėga yra kiborgai Motoko Kusanagi (centrinis anime personažas, dar kolegų vadinama Majore), Buttetsu Batou, snaiperis Saito bei sprogmenų specialistas Boma; nusikaltimų tyrimą atlieka skyriuje mažiausiai inplantų turintis Togusa bei buvęs jakudza narys Pazu, taip pat minėti Batou ir Majorė; virtualioje erdvėje informaciją renka/keičia, bei į priešininkų komunikacijas įsilaužia informacinio karo specialistas Ishikava. Svarbų vaidmenį atlieka dirbtinį intelektą turintys lengvieji tankai Tachikoma, kuriems dėka gerų analitinių gebėjimų taip pat patikimos "hakeriškos" užduotys. Devintasis Skyrius aktyviai naudojasi naujausiomis įmanomomis tuo metu technologijomis - kyborgai gauna pažangiausią techninę įrangą, naudojami šiluminiai-optiniai kamufliažai, esant būtinybei (ir susikaupus CŽV skolai už suteiktas "paslaugas" =]) galima pasinaudoti ECHELON sekimo sistemos galimybėmis. Operacijų metu padalinio nariai tinklo pagalba gali realiu laiku bendrauti - sprendimai, įsakymai yra priimami ir vykdomi sekundžių tikslumu, visas skyrius veikia kaip vienas organizmas - į tai apeliuoja ir anime pavadinimas "Stand Alone Complex".

  Kiekvienoje serijoje, išskyrus paskutinėse, yra tiriama atskira byla. Daugumą serijų apjungia Besijuokiančio Žmogaus byla (The Laughing Man case) - vykdydamas tyrimus Devintasis Skyrius randa vis daugiau paslaptingo A+ lygio hakerio (The Laughing Man), galinčio realiu laiku įsilaužti į TV transliacijas bei aplinkinių kibersmegenis, ir taip paslėpti savo veidą, pėdsakų - kas veda prie atomazgos paskutinėse serijose.

  Palyginus TV serijas su Ghost in the Shell filmais, jose naudojama mažiau citatų bei filosofinių samprotavimų, tačiau darbo mūsų analoginėms smegeninėms tikrai užteks žiūrint serijas net antrą ar trečią kartą. Tiriamos bylos įdomios, su nenuspėjama pabaiga, vyksta pačiose įvairiausiose erdvėse. Veiksmo mėgėjai taip pat liks nenuvilti - jo yra daug ir įvairaus - pradedant eiliniais susišaudymais, mašinų gaudynėmis, baigiant susirėmimais su elitiniais kariuomenės padaliniais, naudojant naujausias technologijas ir sudėtingas taktikas.

  Studijos Production I.G darbai visada pasižymėjo gera kokybe ir populiarumu (FLCL, Blood: The Last Vampire, animacija filmams Kill Bill: Vol.1, Matrica) ir šios TV serijos tikrai ne išimtis. Piešimas detalus, daug dėmesio skiriama tiek aplinkai, tiek veikėjams (matyt ne veltui virš 17 mln. Lt išleista biudžetui =]). Norint iš arčiau pajusti anime atmosferą ar išgirsti garso takelį, verta apsilankyti interneto puslapyje ghostintheshell.tv

  Ghost in the Shell seriją galima drąsiai laikyti anime klasika - milijonai parduotų DVD diskų, krūvos fanų visame pasaulyje, pakartotinis išleidimas, pora video žaidimų - anime vertas kiekvieno akių ir ausų ;] )


  Kai kurios Tachikoma mintys:

  "The boundary that separates humans and robots is already based solely on a minute differences of a physical mature."

  "And then if you think about it, our (AI) primary structure is digital, right? So, no matter how much information we accumulate, a ghost will never dwell within us. But since Batou-san and others have a primarily analog structure, no matter how much you increase the digital factors in your structural makeup by adding cybernetic and cyberbrain implants, your ghost will remain intact. In addition, you are capable of death because you have a ghost. Lucky you. Oh, oh, what does it feel like to have a ghost?"

  "Are those people perverts? Or rather, hobbyists, maybe?"

  Ghost In The Shell chronologija:

  • 1989-1991 m. Ghost In The Shell (manga)
  • 1991-1996 m. Ghost in the Shell 1.5: Human Error Processor (manga)
  • 1996 m. Ghost In The Shell (filmas)
  • 1997 m. Ghost in the Shell 2: Man/Machine Interface (manga)
  • 1997 m. Ghost in the Shell (PS video žaidimas)
  • 2002-2003 m. Ghost In The Shell: Stand Alone Complex (TV serijos) BT
  • 2004-2005 m. Ghost In The Shell: S.A.C. 2nd GIG (TV serijos)
  • 2004 m. Ghost in the Shell 2: Innocence (filmas)
  • 2006 m. Ghost in the Shell: S.A.C. Solid State Society (filmas)
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-05-16, 23:46 Priežastis: Pridėtos nuorodos

 2. Ačiū Zx-Shade dėkojo
 3. #2
  Rašytojas
  Qone avataras
  Įstojimo data
  2006 08 28
  Vietovė
  a
  Įrašai
  205
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Thumbs up

  Itraukiantis, idomus ir sunkiai suprantamas. Nepatariu ziuret su subtitrais, nes jie lekia siaubingu greiciu, dialogu daug, o be ju- nesupranti kas vyksta ir po kiekvienos frazes tenka spausti "pause" mygtuka.. Siaip patiko, nors ir nepaziurejau visu seriju, bet niekur jos nedings Beto labai grazus saundtrack'as.

 4. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Praziurejau abu TV. Gan idomus serialas, iki suzavejimo dar truksta, bet overall tikrai vertas demesio darbas. Vienas is tu serialu, kur ziurejimas per viena upa tik sugadina efekta.

 5. #4
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Man jau sunku pasakyti, ar as vertinu GITS objektyviai, ar viska, kas yra po situo sutrumpinimu, dedu tiesiai i visu topu virsunes. Kol kas antro sezono dar neziurejau, tai kaip koks desertas man, bet jau pakankamai prisiklausiau, kad uz pirmaji giga jis geresnis.
  Zodziu apie tai, gaila, kad balsavimas tik iki 5, skirciau ir 100 ^^

  ah, koks gerbejiskas manifestas..

 6. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Pirmas Gits kazkiek patiko. Pagrinde savo atmosfera. Antra beziuredamas uzmigau. Del serialo labai abejoju. Nors girdejau jis paprastesnis...

 7. #6
  mors ultima ratio
  technotrach avataras
  Įstojimo data
  2006 03 06
  Vietovė
  Majamis
  Įrašai
  241
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Citata Autorius IchiBaN Žiūrėti skelbimus
  niu turiu pora epu tik niekaip neiseina paziureti
  nustebino openigne rusisas tekstas
  aha, opening'as tox gana originalus, dainuoja ir rusiskai, ir lotyniskai, ir angliskai :dizzy: gerai kad bent subtitrai yra tai suprantu, ka lotiniskai dainuoja

 8. #7
  War, war never changes... Lamb_of_God avataras
  Įstojimo data
  2005 09 17
  Vietovė
  Kaunas-Vilnius
  Įrašai
  102
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  na mane kaip cyberpunk gerbeja tikrai suzavejo, GITS1 geras filmas, serialas tikrai geras, bet GITS2ino tai kazhkokia nesamone, shaip grazhiai padarytas nieko negali sakyti, uzh pirma filma 5, uzh antra 2, uzh TVserias 5.....

  Citata Autorius Kudzo Žiūrėti skelbimus
  Nzn kaip kitiems betten sunkoka susigaudyt apie ka sneka paziurejau viska beveik berods nes nebuva ka veikt siap man nelabai patiko
  klausimas apie ka sneki pirma gits, gitsino, ar tvseries....
  gana gerai suprantmas serialas, geras veiksmo filmas gits1, jai nemegsti cyberpunk tokiu kaip akira, gundam, evangelion, ar cowboybebop, tai zhiurekit savo muilo operas toliau...


  cituoju ish vieno zurnalo: LNK jau bande rodyti piesta gyvuneliu odiseja per kosmines pelkes, bet ekrane smetelejus pirmai nupjautai galvai patrauke nuo trapios psichikos vaiku stalo i velesni laika. nupiesti galima viska, todel anime konvejeris pavaro geriau nei holivudo naftalinas...
  Paskutinį kartą taisė zio : 2007-02-23, 22:59
  Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

 9. #8
  Rimtas forumo narys
  voiceofdeath avataras
  Įstojimo data
  2006 10 23
  Vietovė
  E.L.F-Earth Liberation Front
  Įrašai
  128
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Beabejones vienas geriausiu Cyberpunk kuriniu. Paliginus su G.I.T.S martrica tera niekingas plagijatas ir dar su iskriepta ideja .Visos anime ir manga dalys yra tobulos beviek viskuo ty scenarijus,piesimas,viekeju charakteriai,ost'ai.Del viekeju tai tikrai niekur neesu mates originalesnio charterio nie G.I.T.S S.A.C AI Tank Tachkoma gailla tik kad 2nd sezone jo nebera.


  Bendras ivertinimas 10/10 cia visu G.i.t.s tai pat ir sio.
  Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
  Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

 10. #9
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  kaip tai nera? yra gi tie mieli robociukai. antram sezone.

 11. #10
  mors ultima ratio
  technotrach avataras
  Įstojimo data
  2006 03 06
  Vietovė
  Majamis
  Įrašai
  241
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  buvo, yra ir bus tik antram filme nelabai yr

 12. #11
  Inspire to conspire

  civer avataras
  Įstojimo data
  2006 12 05
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  135
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  beabejo duodu 5

  Kad antras sezonas geresnis kategoriskai sakyt tikrai negaleciau, stand alone epai antram geresni bet kurio pagrindine istorija geresne sunku apsisprest.
  What if all the world's inside of your head?
  Just creations of your own
  Your devils and your gods all the living and the dead
  And you're really all alone...

 13. #12
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Pirmosios kelios serijos neitraukia ir labai ilgai ziurejosi, bet dabar kai jau pus
  e anime perziurejau, tai labai itraukia ir net nuo kompo negaliu atsiplezt, OST super ypac Openingas... Siuzetu, animacija ir veikejais anime labai stiprus... Net pats nustebau, kai po truputi mane pradejo traukti prie sito anime...
  Paskutinį kartą taisė Evil_of_Darknesz : 2007-07-15, 23:02 Priežastis: klaidos

 14. #13
  Cyber Snake
  FainaruFantaji avataras
  Įstojimo data
  2007 04 28
  Vietovė
  Esthar-Gongaga
  Įrašai
  720
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  As Motoko fan`e ir dievinu Cyberpunk!!! Vietom nusibosdavo, vietom isimurijus i monitoriu ziuredavau... OST`ui duodu bent jau 100000 balu Jis labai geras buvo... CG gerai atrode, taip pat veikejai idomiai atskleisti, taciau pasigedau daugiau veiksmo, per daug plepalu...  Working underground.

 15. #14
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
  As Motoko fan`e ir dievinu Cyberpunk!!! Vietom nusibosdavo, vietom isimurijus i monitoriu ziuredavau... OST`ui duodu bent jau 100000 balu Jis labai geras buvo... CG gerai atrode, taip pat veikejai idomiai atskleisti, taciau pasigedau daugiau veiksmo, per daug plepalu...
  Cia tai 100% pritariu, vienoje serijoje budavo 15% veiksmo, 70%plepalu ir 5%ecchi ir drama...
  Paskutinį kartą taisė Evil_of_Darknesz : 2007-07-16, 00:16

 16. #15
  mors ultima ratio
  technotrach avataras
  Įstojimo data
  2006 03 06
  Vietovė
  Majamis
  Įrašai
  241
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Kas gali tiksliai pasakyti kuom butent skiriasi Ghost in the Shell (1995) nuo Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (2002/05) Ar jie stypriai susieti vienas su kitu? ar butina pradet ziuret nuo nulio?
  1995 m GITS yra filmas, 2002 m GITS yra TV serijos. Filmo nebutina ziuret, norint galima is karto paziuret TV serijas. TV serijas galima vertinti kaip filmu priesistore. Filmus patartina ziureti eiles tvarka, taip pat ir TV serijas, o ka pirmiau ar filmus ar tv serijas - ne taip svarbu
  Paskutinį kartą taisė technotrach : 2009-04-06, 20:57

 17. #16
  デビル メイ クライ
  Blooded avataras
  Įstojimo data
  2007 04 28
  Vietovė
  4chan
  Įrašai
  48
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai geras anime, piesimas, OST, siuzetas, viskas atrodo taip gerai, bet kartais jis labai nuobodus.. Per daug plepalu..
  The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •