Puslapis 12 iš 126 PirmasPirmas ... 2101112131422112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 177 iki 192 iš 2004

Ką šiuo metu žiūrite?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Kintaro_Uroshima Žiūrėti skelbimus
    Sakyčiau toks neeilinis anime nes pirma karta matau kad merga berną į lovą guldosi norėdama vaikų tai vienu žodžiu toks crazy anime. Tas Koshis tai truputį kvailas nes jei mergina pati to nori, o jis vargšei neduoda tai yra negerai, o man tai ši anime labai patinka .

P.S. kažkodėl nematau šio anime aprašymo, mielieji Anime Zonos adminai prašau įkelti šį aprašymą kad kiti žinotų nes atrodo nesažininga, kad toks anime ,o neaprašytas lietuviškai. Ačiū už dėmesį.
    Eilinis jis...eilinis.... Neaprašinėjau nes patyngėjau.

Qwerty
    inkognito avataras
    Įstojimo data
    2007 11 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Turbut kiekvienas GTO fanas norejo suzinoti daugiau apie Onizuka apie tuos laikus kai dar jis priklause gaujoms ir mego visokiausius konfliktus neisimtis ir as tad perziurejau Shonan Junai-gumi!
    o kas is to gavosi .....
    Atsitiko taip kad per naujo pradejau ziureti GTO youtube uzmeciau aki i keliata idomesniu vietu , kad prisiminti kas kaip buvo ir va kas gavosi vel GTO atsirado mano kompe .
    Sis anime vos ne kaip narkotikas tik biski uzmetei aki ir norisi dar , o jau pradejas negali sustoti

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Siuo metu uzkibus ant SOUL EATER. Nors suskaiciau kone visa manga, nekantriai laukiu animuotu epizodu. Tik pastebejau, gerus bajerius praleidzia animej -_-

Vienišė manijakė

biganimefan avataras
    Įstojimo data
    2008 03 20
    Vietovė
    Nėra
    Įrašai
    328
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Žiūriu Beck, nes nenoriu apsikrauti anime per daug. Laukiu žinoma naujų episodų, bet dabar palengva žiūriu po vieną, nes anksčiau žiūrėdavau apie kokius 7-8 vienu metu. Gerai, kad mano smegenys turi daug apsukų, greitai viską suvirškinu ir po viso to galiu ne tik pamąstyti bet ir pasvajoti apie kitokią pabaigą :P

657
    Huy-san avataras
    Įstojimo data
    2008 01 31
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    229
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Siuo metu ziuriu Kurenai, is LM imestu 10 epu jau maciau 8. Linksmas multikas, gerai tinka prastumti laika, bet deje po perziuros jis bus istrintas, kaip ir daugelis kitu nauju anime.. kazko jiems truksta

Ekstravertas
    RP_41 avataras
    Įstojimo data
    2007 07 23
    Vietovė
    Šiauliai, LT
    Įrašai
    117
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15

Cool

Šiuo metu D.Gray-Man'ą kaip ir "įsimylėjęs" esu..
    O viskas prasidėjo nuo to, kad kaškurioje gijoje radau komentarą, kuriame buvo minima, jog D.Gray-Man'o OP geras..
    Coffee-man~

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Šiuo metu siunčiuosi Junjou Romantica epi 9. Pagaliau išleido.

mm..

Tegyvuoja yaoi? xDDDD Nu bet kaip galima nežiūrėt anime su Kentaro Ito <3

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Kekkaishi. Užsinorėjau tikro shouneno su magija, kovomis, magija, humoru, "Aš tave apginsiu", "Noriu būti stipresnis" ir truputi romantikos. Visa tai ir gavau.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Pradejau Yu Yu Hakusho ispradziu paziurejas, kad laukia 112 epu ir dar 2 movie pagalvojau, kad nesisiusiu, bet paziurejas AMV visiskai pakeiciau nuomone, labiausiai traukia old school piesimas, per vakar ryta paziurejau 7 ep, labai gerai ir idomiai susiziuri sitas anime

Followkata Toushifollow

Kleopso avataras
    Įstojimo data
    2008 04 01
    Vietovė
    Kns
    Įrašai
    237
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Na tai įpusėjau Lovely Complex. Visai toks fun daiktas, galbūt daugiau linksta į comedy pusę, bet užtenka ir romance. Tik sunkiai randu laiko kada bepažiūrėti >_< Ir dar tas tam tikrose situacijose atsikišantis Risos žandikaulis visada prajuokina xP

Vienišė manijakė

biganimefan avataras
    Įstojimo data
    2008 03 20
    Vietovė
    Nėra
    Įrašai
    328
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Kadangi tik ka baigiau ziureti Romeo x Juliet, irtai buvao tikrai daug romantikos, tai nusprendziau nutolti nuo comediju- romantiku ir apsiemiau ziureti Gantz, nors pirma serija kazkodel pasirode atgrasi, nes labai daug susikaupti reikejo, kad suprasciau to vaikino mastyma X))

Hentaiščikas zeroevil avataras
    Įstojimo data
    2008 02 18
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Siuo metu ziuriu xxxHolic jau i pabaiga eina Gerai kad antras sezonas yra.
    Be to laukiu nauju soul eater,bleach,naruto shippuden ir one piece episodu

Rimtas forumo narys
    Įstojimo data
    2006 12 23
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Klasika
    Macross Įdomu. Animacja žinoma tragiška, bet kitko ir sunku tikėtis iš 1982m. Bet istorija nebloga. Kosmoso karas + Romance. Veikėjai pagr. irgi gan įdomūs.

Slayers Kažko manes per daug nežavi. Viskas atrodo labai dirbtinai. Suprantu, kad vietom tuo ir siekiama, bet man vietom atrodo kaip megėjų bandymas pastatyti spektaklį. Bandsyių žiūrėti, bent orginalą 26 ep, gal pabaigsiu.

Inuyasha Labai ilgai jau žiūriu. Karts nuo karto pristapdau po to vėl tesiu. Pats anime pakenčimas už dauguma dabartinių shounen įdomesnis, bet istorija nelbai juda į priekį ir kaip supratau anime ir nepabaigs istorijos.

Nauji anime

Nijuu-Mensou no Musume Labai įdomi ( veiksmo detektyvas) istorija su netikėtais posūkiais. Man vienas geriausių anime šį sezoną.

Kaiba Pradžioje nepatiko, per daug dažnai viskas keitėsi, sunku buvo suprasti kur pagr. siužeto liniją. Bet po to truputi viskas konkrečiau ir aiškiau pasidarė. Gražus openingas ir endingas, Keista/paprasta animacija, netradicinė tema ir dar labiau netradicinis jos įgyvendinimas. Kaip ir galima buvo tikėtis iš Mindgame autoriaus tikrai įdomus/unikalus kūrinys.

Kure-nai Puikūs veikėjai ir jų dialogai. Ypač Murasaki. Bet istorija turi šiek tiek skylių. Kaip supratau buvo kažkokia dalis novelės praleista / pakeista tarp 8-9 ep, nes ten logikos nelabai buvo. ir šiaip istorija per daug nesivystė tik pradžioje ir dabar jau pabaigoje kažkas bus, bet to ir nereikia viską konpensuoja veikėjai.

Nabari no ou Tipiškas shounen, nieko įspūdingo ar naujo nepastebėjau.

Library wars Įdėja viena kvailiausiu, ypač atsižvelgiant į tai, kad veiksmas vyksta ateityje. Karas (tikrąja to žodžio pramse) tarp bibliotekinkų ir cencūruotjų. Kuo herojiškiau knygų gelbėjimas bandomas pavaizduoti tuo juokingiau / kvailiau tai atrodo.

Bet jeigu visą tai ignoruosime, pats anime yra labai geras. Puikūs veikėjai (pagr. veikėja primena Ai iš planetes) šiek tiek komedijos ir veiksmo.

Golgo13 Gana paprastas anime. Golgo (snaiperis) gauna užsakymąį, kurio įvykdyti neįmanoma ar labai sudėtinga ir jį įvykdo. Šiek tiek veiksmo. Ir jau keliose serijose buvo nemažai detekyvo (kaip išsisukti po užduoties). Gal vėliau bus šiek didesnė turinio įvairovė, bet abejoju.

Allison & Lillia Tikėjausi kažko geriau. Medžiaga anime (sukurtas pagal novelę) lik ir nebloga, bet įgyvendinimas prastas. Dialogai nuobodūs ir nuspėjami. Pačioje istorijos sekoje irgi kartias trūksta logikos.

kanokon Echi!! Tokio dar nelabai man teko matyti (nors mačiau jau ne vieną echi) . Pagr. istorija esmė kaip dvi mergos priekabiauja (čia labai švelnus žodis) prie pag. veikėjo, kruis atrodo kaip 10 m. (max.) berniukas.

Code geass R2 įdomu, netikėti siužeto posūkiai vos nekiekviename epizode. man tik trūkdo veikejų gausa, nes aš sunkiai įsimenu (jei ne pagrindins) kas jis ir kaip susijęs su kirtais.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Žiūriu Texhnolyze ir tikrai nepamenu, kad anime būtų taip kabinęs, nuo to laiko, kai žiūrėjau Death Note.Labai tamsus, begalo įtraukiantis. Lux - The world of violence. Ai, dar OP žiaaauriai man patinka, nei karto neprasukau. Jei išlaikys maždaug panašius bruožus, ir nesugadins pabaigos, tai manau, kad šis darbas tikrai pateks į asmeninį top3.

657
    Huy-san avataras
    Įstojimo data
    2008 01 31
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    229
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    pateks, gali neabejot. del OP pritariu, tikrai kazkas nesveiko, Juno Reactor moka gamint kokybiska sound'a

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Žiūriu Texhnolyze ir tikrai nepamenu, kad anime būtų taip kabinęs, nuo to laiko, kai žiūrėjau Death Note.Labai tamsus, begalo įtraukiantis. Lux - The world of violence. Ai, dar OP žiaaauriai man patinka, nei karto neprasukau. Jei išlaikys maždaug panašius bruožus, ir nesugadins pabaigos, tai manau, kad šis darbas tikrai pateks į asmeninį top3.
    Patikėk nesugadins, pabaigoj dar įdomiau bus, bent 2-i paskutinės serijos tikrai nerealios. O dar ten tokią superinę idėją užves.

Na o pats vis su One Piece sėdžiu. Vat dar Druaga baigias, o šiaip ongoingai, ongoingai, ongoingai. Dar Tsukihimę pradėjau, visai nieko toks kol kas
    SCREW YOU, PEOPLE!

Puslapis 12 iš 126 PirmasPirmas ... 2101112131422112 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •