Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ayakashi ~ The Japanese Classic Horror įvertinimas

Balsavo
83. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  55 66.27%
 • 4

  14 16.87%
 • 3

  9 10.84%
 • 2

  2 2.41%
 • 1

  3 3.61%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 48

Ayakashi ~ The Japanese Classic Horror

 1. #1
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20

  Ayakashi ~ The Japanese Classic Horror

  Ayakashi – The Japanese Classic Horror


  @AniDB || @ANN

  Metai: 2006
  Žanras: Fantasy, Historical, Horror, Drama
  Studija: Toei Animation
  Epizodai: 11
  Oficialus puslapis

  Tai pirmoji mano žiūrėta Horror žanro anime. Ayakashi sudaro iš viso 11 epizodų, o juose papasakojama 3 istorijos. Įspūdingos istorijos. Tik įsijungus pirmąjį epizodą mane labai nustebino, kai išgirdau iš pradžių japoniško instrumento – panasaus į gitarą - garsus, kurie perėjo į hip-hop ritmą. Nustebau, nes tai kol kas antroji, man žinoma, anime, kurios opening theme pasirinkta tokio žanro muzika... Įdomus ir galingas sprendimas, nes muzika puiki bei kažkaip susiderina su tuo, ką toliau išvysti. Tai jau, žinoma, to instrumento garsų įtaka, nes primena iškart senovės laikotarpį. Tuo tarpu ending theme parinkta rami ir melancholiška, tarsi parodanti, jog kiekvienos istorijos pabaiga yra teisingas ir neginčiajamas sprendimas.

  Yotsuya Kaidan – Pirmoji istorija paremta sena japoniška istorija, daugelį kartų perteikta kabuki – japoniško teatro scenoje. Tai ghost arba, jei baisiau pavadinsim, šmėklos istorija iš Edo periodo. Nelaiminga meilės istorija, pasibaigusi šiurpia jaunos žmonos mirtimi. Kaip visada, nesakysiu detalių, nes tai kaipmat išduos siužeto vingius. Bežiūrint šią istoriją, tuoj toptelėjo asociacijos su vaidybiniu japonų siaubo kino atstovu „Ju-on“. Pagieža čia taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį. Istorijos atmosferą labai puikiai perteikia muzika, o iš tikrųjų vieno japoniško instrumento (arba galbūt tikslingiau būtų sakyti azijietiško, nes šio instrumento garsai dažnai išgirstami ir kinų filmuose). Šaižus bambukinio instrumento garsas tiesiog idealus odos šiurpintojas... O kai prie to prisideda būriai žiurkių (ups, nesusilaikiau...), tai žinot... Yotsuya Kaidan istorija įstabi daugeliu atžvilgiu: pasakojimo maniera, veikėjais, muzika, piešimu. Ties šiuo kūriniu tikrai stipriai padirbėta ir tai pamatyti yra tiesiog neįtikėtinai įdomu.

  Tenshu Monogatari – Antroji istorija taip pat yra perkelta iš seno japonų teatro vaidinimo, kuris pasakoja apie netikėtą ir uždraustą meilę tarp dieviškos būtybės ir žmogaus. Iškart į akis krinta visiškai kita piešimo technika, kuri blogus ir gerus personažus iškart pateikia kitaip: t.y. pozityvūs personažai yra nupiešti gražiai, veido bruožai tobuli ir malonūs akiai. Tuo tarpu, negatyvių personažų išvaizda perteikia jų vidų. Ar tai geras sprendimas? Tikrai negaliu tvirtinti užtikrintai, tačiau jog tai išskiria iš kitų anime – tai tikrai. Istorija vystoma klasikiniu keliu – žmonių ir dievų pasauliai yra greta, tačiau jie išlaiko tam tikrą distanciją – jei žmogus ribą peržengia, jis tiesiog pradingsta. Kokiu būdu - tegu tai lieka paslaptimi... Tačiau meilė tarp deivės ir žmogaus šį barjerą panaikina, o tai, žinoma, reiškia žmonių ir dievų pasaulių susidūrimą. Žmonės nebūtų žmonės, jei nebandytų tiesiog įsiveržti į dievų teritoriją... Ši istorija yra sūdėtingesnė už pirmąją savo siužetu. Pati istorijos pabaiga yra nuostabi ir tik truputį nuspėjama.


  Bake Neko – Trečioji istorija yra originali, neparemta jokiais kūriniais. Bakeneko yra demonas, o tiksliau katė-demonas. Katės daugelyje kultūrų yra itin teigiamas gyvūnas. Japonijoje katė reiškia laimę ir ypač yra svarbi piniginiuose reikaluose. Šioje istorijoje šis demonas yra susijęs su pykčiu ir pagieža šeimoje, kas ir iššaukia jį. Pagrindinis ypatumas yra tas, jog toje šeimoje nėra nė vienos katės. Tai yra savotiškas raktas į siužeto vingius. Tuo tarpu su demonu susidoroti gali tik savo darbą išmanantis kerėtojas, tačiau kad galėtų atlikti savo darbą – jam reikia žinoti pagiežos paslaptį. Ši istorija prasideda nuotakos mirtimi - bandymai apsisaugoti nuo demono puolimo yra šeimos paslapties atskleidimas......ir kitų šeimos narių mirtys.


  Piešimo technika man dar nebuvo niekur regėta... Labai primenanti senų paveikslų potėpius su tikrai sodriomis spalvomis. Bet pagrindinė ypatybė yra ta, jog į tą paveikslą žiūrėtum, tarsi per padūmavusį stiklą... O tai sukūria išskirtinį pojūtį. Istorijos pradžia buvo paprasta ir niekuo nestebinanti. Bet pabaigoje supratau, jog ši istorija pasirinkta, kaip baigiamoji, neveltui... Tai kol kas pats nuostabiausias piešimas, patys netikėčiausi sprendimai pateikiant demono ir kerėtojo kovą. Spalvų žaidimai, taip pavadinčiau tai. Kartu su paslapties atskleidimu sujungus – gauname didelę porciją įtampos ir darbo akims, kad tik suspėtų aprėpti visą grožį.

  Ką dar galima pasakyti? Originalus projektas. Bendra visų trijų istorijų reziumė galėtų būti tai, jog kančia buvo atpirkta su kaupu ir kentėję žmonės (ir nežmonės, žinoma) sugrįžo ten, kur jiems skirta – į pasaulį, kur tvyro ramybė ir triumfuoja teisingumas. Pabaigus apima noras, jog šios istorijos būtų ilgesnės, bet tai tėra troškimas neužmiršti tos sukurtos magiškos atmosferos. Vertas dėmesio kiekvienam anime fanui, kuris vertina mistiką, japonišką kultūrą, bei siaubo istorijų elementus. 10+.

  Direct Download - AnimeOtaku

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-08-11, 12:31

 2. #2
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  41
  Nerealus anime!
  Pusę mačiau angliškai , pusę ispaniškai ir japoniškai, bet vistiek laaaabai patiko.
  Tikrai gut gut gut anime.

  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

 3. #3
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Citata Autorius piccosan2 Žiūrėti skelbimus
  no links??

  Sorry, bet situacija nepavydetina. Pats galiu siustis tik per direct download. Taciau dabar pertikrines savo saltinius, niekur neradau sios anime link'u. Tas saitas, is kurio teko laime atsisiusti dabar nefunkcionuoja pilna jega (techniniai nesklandumai, bei serverio nuluzimas...). Tad galbut kas nors kitas pasidalins su jumis informacija.

 4. #4
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  torrentas

  Animas nuostabus, turintis geras istorijas ir idomu piesima.

 5. #5
  a.k.a. Lzq
  Mao avataras
  Įstojimo data
  2006 07 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  277
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  torrentas

  Animas nuostabus, turintis geras istorijas ir idomu piesima.
  omg thx. Downloading...

  Kiek draugas sake, tai cia jo megstamiausias anime. jam ispudi super paliko sake. Idomu, kaip man? paziuresiu pakomentinsiu
  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

 6. #6
  Narys
  yamis avataras
  Įstojimo data
  2006 09 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  74
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai patiko Ypac paskutinwe istorija :P

 7. #7
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  skiriu 5, maziau jo ir neivertinsi.
  puiki atmosfera, istorijos ir geras garsas.

 8. #8
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  30
  Vienas geresnių animų... Nelabai ką ir pakomentuoti galiu, nes pats mačiau tik kelis epizodus kolkas, tačiau nuo pirmo epo matosi, kad tai yra ne eilinis kūrinys. 5.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 9. #9
  Daft Punk
  piccosan avataras
  Įstojimo data
  2005 11 28
  Vietovė
  Earth
  Įrašai
  349
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  man tai jis nelabai.... kazkaip neitraukia toliau ziuret... soundtrackas neblogas bet kartasi labai igrisdavo kazkokio vabalu duzgimas... atrodo efektas kuris tik sudaro atmosfera gyvesne.. bet taip nervina tai va

 10. #10
  Rimtas forumo narys
  Kurotani avataras
  Įstojimo data
  2007 01 01
  Vietovė
  Kaunas/Panevėžys
  Įrašai
  130
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pažiūrėjus šį anime į atmintį įstrigo tikrai geras opening ir ending, tvirtai užims antrą vietą mano "da best" sąraše (1 elfen lied) Įdomu vien todėl, kad pasirinktos istorijos tiktai sugoii Piešimas orginalus ir turi savų pliusų, tačiau mano asmeninio skonio neatitiko

 11. #11
  Mr. Reasonable

  Raziel avataras
  Įstojimo data
  2004 06 10
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  219
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Paišymas visiškai netrukdė, netgi visai patiko, muzika įdomiai parinkta, bet tinka labai gerai... bėda tik, kad pirmos dvi istorijos nesudomino manęs beveik, tiesa, paskutinioji - visai net gera pasirodė. Ayakashi yra vienas iš tokių animų, kuriems ypatingų priekaištų nesurandu, bet ir girti nelabai yra už ką... 4/5
  "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
  Alexander Kojève, 1959

  FF sucks! Please, don't kill me

 12. #12
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Būtinai pažiūrėsiu šį anime... Gal per youtube pavyks susirasti?

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 13. #13
  sakura3
  Guest
  o kur nuorodos???

 14. #14
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Nu va... ką tik peržiūrėjau per youtube visas serijas ir man lb patiko... Tik abejoju ar prisiverščiau 2 kartą žiūrėt, nes retai kada anime žiūriu 2 kartus

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 15. #15
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Na as paziurejau tik pirma epa tai spresti tikriausiai dar negaliu apie si anime bet tame pirmame epe nieko horror'isko nebuvo nzn reiks gal pabaikt kada...

 16. #16
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Citata Autorius Evil_of_Darknesz Žiūrėti skelbimus
  Na as paziurejau tik pirma epa tai spresti tikriausiai dar negaliu apie si anime bet tame pirmame epe nieko horror'isko nebuvo nzn reiks gal pabaikt kada...
  Jei jau pirmoje istorijoje horror nepajautei, tai kitose - tuo labiau sakysi taip. Bet juk horror esme juk ne plesamos rankos ar kojos ir aukos spiegimas?

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •