Puslapis 9 iš 101 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 1609

Jūsų sukurti amv :)

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius ernis Žiūrėti skelbimus
    sveiki dar vena pakuriau amv , RF oline game zaidziu kartais tai panorejau kazka padaryti kaip klipuka ar ka nors panasaus susijusi su zaidimo istorija
    "RF online-HOPE amv'' http://www.youtube.com/watch?v=4cdBGiSUNbQ
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Visiškai nesiriša video su audio, o ir padarytas tikriausiai iš reklaminių video anonsų ar žaidimo intarpų per 30min? Nagi, daugiau vaizduotės.
    slicKrox, vaizduotes gal ir uztenka, bet, kad amv darytas ne daugiau 30 min su savinimu ir medziagos suradimu tai cia faktas...
    slicKrox, ar pats kuri amv? zinai kiek vienam normalesniam uztrunka padaryti laiko? bent jau 1 - 2 savaites kasdien po minimum 2 valandas... ishskaidziau dienomis, nes kasdien vis kita diena ir lengviau pacam buna kurti, kadangi kiekviena diena ateina vis kitos mintys ir galima koreguoti amv nepabaigus daryt, o kas 15-20 amv sekundziu. Dq uz demesi.

Naujokas Evute avataras
    Įstojimo data
    2008 12 07
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Stai mano kurtas, tai mano pirmas klipas apie "Elfen Lied" nu nelabai gavosi, bet daug kam patiko
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-12-07, 18:55

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Evute Žiūrėti skelbimus
    stai mano kurtas: http://www.youtube.com/watch?v=5bsW3h_kwR0

Tai mano pirmas klipas apie "Elfen Lied" nu nelabai gavosi, bet daug kam patiko
    Man padarei ispudi ;] Labai gerai, kad nebijai eksperimentuot. Taip ir toliau! ;]

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Ot blemba, neparareklamuosi, niex ne komento neuzdes

Tas pats >>> http://www.youtube.com/watch?v=WbCtFwzGm9k (tiems kas nemokat atidaryt youtubes page ir pakomentuot :| )
    Beje, Ačiū!
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-16, 14:28

Spinxas
    Guest
    http://www.youtube.com/watch?v=5TsQK...e=channel_page

When Higurashi Cries AMV! Tikiuosi patiks Nepamirskit komenta palikti ir ivertinti youtubei.

you believe sky ? ernis avataras
    Įstojimo data
    2008 11 07
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveiki va cia dar venas mano darbas http://www.youtube.com/watch?v=bfi1pNC8log

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13

Mano pirmas bandymas kažką sukurti su Sony Vegas, bet sukuriau per ~6h daug klaidų padariau bet gal kam nors patiks

you believe sky ? ernis avataras
    Įstojimo data
    2008 11 07
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dwesk

Kad pirmasis tai nlb tikisi nes lb jau puikus darbas , matosi igudziai ir gan neprasti as pats eksperimentuoju su visokiom progsem bet su sony vegas taip dirbti nemoku , gal naudojai neven sony vegas bet galejai iterpti neven zaidimo reklamu ar istrauku,bet ir is pates zidimo iskarpas...

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius ernis Žiūrėti skelbimus
    Dwesk

Kad pirmasis tai nlb tikisi nes lb jau puikus darbas , matosi igudziai ir gan neprasti as pats eksperimentuoju su visokiom progsem bet su sony vegas taip dirbti nemoku , gal naudojai neven sony vegas bet galejai iterpti neven zaidimo reklamu ar istrauku,bet ir is pates zidimo iskarpas...
    Na ačiu,bet čia pirmas darbas su sony vegas, tik prieš tai tokia ~30 sekundžių nesamonę buvau įkėlęs. bet ten nieko gero. o šiaip aš žaidimą visą perejau ir poto su FRAPS filmavau per Scene Theater ir dejau poto, ai kažkaip nenorėjau scenų dėt, norėjau kad panašiau į amv butu
    beto naudojau tik Vegas
    Paskutinį kartą taisė Dwesk : 2009-01-02, 22:10

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Tai vat, cia praeitas postas tave isgyre labai, tai galvoju, kad reik biski nuleist ;D Joke

Istikro, amv pradzia mane suzavejo, nes buvo naudojama mano skonio muzika, man patinkantis zaidimas. Bet kuo toliau, tuo ziureti daresi nuobodziau, ir veliau isvis isjungiau nedaziurejes. Amv nera minties, matesi bandymu veiksma derinti prie dainos zodziu, bet irgi tik protarpiais. Is esmes, vienintele priezastis, kodel tas amv kazkiek kabina, yra patys zaidimo vaizdai, nes jie istikruju ispudingi. Rimtesnio editinimo nemaciau, tik basic efektai ir karpymas.

Nesakau, kad amv blogas, bet taipogi nesakau, kad geras. Tiesiog matosi, kad nera patirties ir tiek .

P.S No offence, cia mano, kaip ziurovo megejo kritika

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Sloth,

Pilnai suprantu, čia vistik buvo pirmas darbas su Vegas'u ir jokios didelės minties nebuvo, tik scenos iš žaidimo, patirties biški būta tik su windows movie maker )) Vistiek ačiū už kritiką
    Čia pagal kiekvieno žmogaus nuomonę, vieniems tas amv atrodo labai geras kitiem eilinis kurinys

Costume Maker

giedriusonline avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    327
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    taigi pagaliau pabaigiau savo pirma amv
    pasakykit savo nuomonę

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Muzika / daina gal visai ir nebloga parinkta tik patys suredaguoti anime fragmentai kažkaip labai jau silpnai kalibruoja pagal muzikos kintančią intonaciją. Tik trumpai pradžioje ir pabaigoje kažkaip jaučiasi toks didesnis atmosferos atitikimas.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-07, 15:37

Costume Maker

giedriusonline avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    327
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    aišku
    seknaciuose stengsimės kalibruot itikinamiau

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Kaip pirmas tai tikrai gan geras, ypač kai pažiuri kokius meta užsienieičiai i youtube ir buna ne pirmas ir ne antras darbas o už tavo žymiai blogesni, o šeip kurei su vegasu ar su movie makeriu? ir šeip vietom daina greita labai o scenos toliau letos.
    Paskutinį kartą taisė Dwesk : 2009-01-07, 19:01

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Na, sakyčiau, tikrai ne blogiausia, ką teko matyti Iš savi pusės galiu patarti tik tiek, kad nebijok eksperimentuoti ir "išsidirbinėti" su turimais efektais, kadangi tai suteikia amv kur kas daugiau įdomumo bei iš šalies atrodo kur kas profesionalesnis, nei kad naudojantis tik fade'ais

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Puslapis 9 iš 101 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •