Puslapis 7 iš 101 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 1609

Jūsų sukurti amv :)

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Komisija iš vieno ar dviejų žmonių.. nejuokink Paprasčiausiai man atrodo, kad niekas iš organizatorių
    nežiurėjo į tai rimtai. Bet kas suliginęs tavo ir šitą darbą, pastebėtų skirtumą, kuriame virauja geriau atliktas
    darbas ir įdėja, o ne pip pah pagal belekokius anime kadrus ir muziką. Aš nekeliu šumą, o mėginu pabrėžt
    teisybę ir padarytas klaidas renginyje, ir gal kitais metais tokių nesklandumu nebus. Jei aš žinočiau, kad mano
    darbas laimėjo nepelnytai, aš tokiais džiugavimais jo nerodyčiau...

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Komisija iš vieno ar dviejų žmonių.. nejuokink Paprasčiausiai man atrodo, kad niekas iš organizatorių
    nežiurėjo į tai rimtai. Bet kas suliginęs tavo ir šitą darbą, pastebėtų skirtumą, kuriame virauja geriau atliktas
    darbas ir įdėja, o ne pip pah pagal belekokius anime kadrus ir muziką. Aš nekeliu šumą, o mėginu pabrėžt
    teisybę ir padarytas klaidas renginyje, ir gal kitais metais tokių nesklandumu nebus. Jei aš žinočiau, kad mano
    darbas laimėjo nepelnytai, aš tokiais džiugavimais jo nerodyčiau...
    Kai tu man lameris ;DDD Cituoju: "aš tokiais džiugavimais jo nerodyčiau..." Surask vieta, kur as DZIUGAUJU ;DD God damn!! Get a life!! Kaip mane nervina tokie forumu isminciai!! Priraso litanijas savo superb isminties nesamoningos... STOP FLAME pls!! Tu man cancer varai ;// go away plxxxxx....

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Nieko.. nesiparink. Kitą kartą pasistengsi ir gal sukursi ką nors panašaus. "Anime Nights AMV konkurso 1-mos vietos winner ;]" Overrated by one jury man...
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-06-02, 13:49

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Nieko.. nesiparink. Kitą kartą pasistengsi ir gal sukursi ką nors panašaus. "Anime Nights AMV konkurso 1-mos vietos winner ;]" Overrated by one jury man...
    "Umm... Tarkim Anime Nights AMV konkurso 1-mos vietos winner ;] Daug kas klausinejo: tai kas gi 1ma vieta pajeme? Tai va, daba zinosit bent ;D"

Is konteksto galima suprasti, kad cia didziavimosi yra 0... Sekmes tau gyvenime :]

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Jei kas suprasit ką aš suveblenau tai bus puiku.
    Gana neblogas AMV.. šeip labai monotoniškas.. jokių perėjimų nebuvo(turiu omeny kai vienam garsui taikomas skirtingas efektas... Beat'ui, kuris visą dieną muša taikomas toks pat effect ir tai biškį monotoniškumo suteikia, bet man patiko.. negaliu rašyt nei 4/5 nei 5/5 ... galiu nebent 4.8/5
    Nežinau kas darė, bet šaunuoliai
    --------------------------------------------
    btw, čia pakėliau 0,2-0,3 balo, nes mažai žmonių yra kas daro Lietuviškos muzikos amv..
    Paskutinį kartą taisė Lucion666 : 2008-06-03, 14:38 Priežastis: patch

Bl o o dy R o se h.oshi avataras
    Įstojimo data
    2008 06 07
    Vietovė
    Where my words can reach you...
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Spoileris:

"Andrius Mamontovas - geltona. zalia. raudona."

Gražiai padaryta, efektai ir ritmas su muzika - tiesiog malonu žiūrėti, nors ir turėčiau sutikti su Lucion666 dėl monotiškumo.
    Visgi... geras darbas <3

Na, čia mano darbelis
    Šeip tikrai nelyginčiau su kitais iš čia, per mažai darbo įdėta į jį... ir šeip labai paprastas (:
    Kadrus buvo gana lengva suderinti su muzika (aišku ne tobulai, bet vistiek, su kitomis dainomis man tai būna daug sunkiau).

Jei tik netingėčiau... prisiversčiau save panaudoti padorią programą, vietoj WMM. Enjoy as much as you can~

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-10-31, 11:50

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18

http://www.youtube.com/watch?v=eVlPa-7BkAY&fmt=18

-------------------------------------------------------
    Btw, gal žinot kas nors kaip ir kur kišt AMV, kad kiti galėtų downloadintis??
    -------------------------------------------------------
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-10-31, 11:50

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Sorry, kad biski prikelineju mirusy ginca, bet pritariu slick'ui , kad tas amv nevertas pirmos vietos. Muzika jame gera, editinimas irgi nera blogas, bet paprasciausiai neveza ir viskas, nera nei vienos vietos, kuri "paliestu" .
    O vat "Mamontovo" Amv ir "uzveze", ir "paliete". Muzika nors ir nera tokia , kuria perdaug megciau, bet paciam AMV jauciasi mintis, ir muzika su anime labai gerai dera. O vien tai, kad naudota Lietuviska muzika, iskart anime pakelia dar auksciau, tuolabiau, kad pagal letas dainas zymiai sunkiau kurti AMV.

P.S Lietuviska muzika nifiga ne sux, ji nera niekuo prastesne, nei uzsenietiska, tiesiog pas mus labai mazai atlikeju, kurie kurtu muzika is sirdies, o ne del baslio.

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Visiškai pritariu. Tame video, netgi sakyčiau nepastebėjau jokio ypatingo editinimo, efektų - viskas jau buvo sudėta pačiame anime, tad beliko sukarpyt ir belekaip sumėtyt. Muzika nin'ų tai gal ir gerai, tik tiek, kad labai popsovas jų gabalas. Minties/Idėjos nėra, apipavidalinimo nulis, muzika šiaip sau. Gauname paprasta hack'n'slash amv. Negi taip nusiritom, kad DBZ stiliaus klipai imtų prizines vietas?

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    nežinau, šitą šiaip dariau, kad būtų du amv konkurse mano amv. šiaip atsipalaidavimui padariau, bet už pirmą tikrai lėvesnis gavos

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-10-31, 11:51

Narys Tsume200 avataras
    Įstojimo data
    2006 10 22
    Vietovė
    toooooli
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

kitas amv..su voices of a distant star animacija.tikiuosi patiks
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-10-31, 11:52

Lone wolf
    araminas avataras
    Įstojimo data
    2008 06 16
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano naujas (tai pat kaip ir praeitas) one piece amv
    name: crawling in the sand
    song:crawling in the dark by hoobastank

Hope you will enjoy it.
    Paskutinį kartą taisė araminas : 2008-07-11, 18:56

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Cid Žiūrėti skelbimus
    nežinau, šitą šiaip dariau, kad būtų du amv konkurse mano amv. šiaip atsipalaidavimui padariau, bet už pirmą tikrai lėvesnis gavos
    Spoileris:

Įžanga labai patiko ir jei turėtum intuziasmo ir būtum tai pabaigęs tokioje pačio nuotaikoje, tai manau būtų daug labiau patikęs nei AnimeNights AMV konkursui skirtas tavo darbas.
    Citata Autorius Yakiro Žiūrėti skelbimus
    Konichiwa my friends, gal kas galit pasakyti iskur galma gaut normalu mkv to avi converteri nes dauguma mano anime yra nmkv formatais o wmm nepriima tokio. Is anksto aciu
    Vėl prasideda šiušklinimas, o neperseniausiai viskas buvo išvalyta. Taigi yra tam atitinkama tema kur galima uždavinėti bet kokius klausimus. Atsakimas mano į tai būtų, o ar ne lengviau isirašyti "Sony Vegas Pro 8.0" ir nebus jokių problemų su matrioška.

Na, o kad komentaras mano nebūtų toks tuščias, tai per lietingas dienas turėjau
    galimybę pagaibti senai pradėtą AMV. Norėjau sukurti tokią depresyvią ir slegenčią
    atmoferą, bet ne visai taip gavosi perteikti, kaip norėjau... bet gal kam nors tai
    patiks:

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-12-02, 21:58

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Heh, pagaliau atradau šią temą! Žinojau, kad tokia yra, tik nežinojau kur.

Štai keletas mano kurtų amv. x>
    Pėsė. jeigu kas žiūrėsite, tai patariu žiūrėti "High Quality", bet ne ant visų video šits yra.

http://youtube.com/watch?v=931skryqOOA
    http://youtube.com/watch?v=UmTocMwk6Ag
    http://youtube.com/watch?v=dHwYvpgllnQ
    http://youtube.com/watch?v=cHLe_zbNqWo
    http://youtube.com/watch?v=52SwSxL8CyI

Horror and Mystic lover Haji avataras
    Įstojimo data
    2008 07 04
    Vietovė
    Lietuvoj xD
    Įrašai
    120
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    http://www.youtube.com/watch?v=qiT27W7ORp0 - Princess Mononoke mano pirmasis AMV xD biski kaikur nukrypta i lankas.. ;P

http://www.youtube.com/watch?v=4187hQJFQzQ - Dbz cia antras. irgi biski pieva. kad pabaigt teko siust nauja Dbz epa kur kokybe buvo geresne tad ir klipas biski nevienodos kokybes xD. O ideja buvo tai sukarpyt ir sulibdyt nauja fight ;D

http://www.youtube.com/watch?v=x9rZMs6PS2I - cia Naruto Movie 3. neperseniausiai sukurtas AMV.

http://www.youtube.com/watch?v=vHYoq_uVs9o - dar 1 Naruto. Si kart is movie 2. Biski nsm gavos kad pradzioi rodo kaip naruto poto sakura kaunas o poto visas likes Gaara xDD

Na neuzilgo imesiu dar 1. Is blood+. Hope u like it ^^
    Paskutinį kartą taisė Haji : 2008-07-25, 00:14

Kaiba
    Guest
    Tik prieš porą dienų pradėjau mokytis naudotis wmm, bet jau turiu vieną vaiką, vakar visą vakarą prie jo kapščiaus.
    Naruto Shippuuden amv, yra ir naujausių serijų.
    http://www.youtube.com/watch?v=A4n9oJX3BmM
    Paskutinį kartą taisė Kaiba : 2008-07-26, 11:32

Puslapis 7 iš 101 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •