Puslapis 10 iš 101 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 1609

Jūsų sukurti amv :)

you believe sky ? ernis avataras
    Įstojimo data
    2008 11 07
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man asmeniskai nlb tiko sis amv , bet kaip pirmasis tai neblogas...

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72

pakutinis darbas, darytas specialiai for AKROSS Con 08. ideja buvo padaryti is savo megstamiausios Black Lagoon istorijos alternatyvu siuzeta, sumiksuoti su unikalia MCR energija ir paruost kaip digital comicbook. enjoy.
    Three Cheers For Sweet Revenge.
    Music: My Chemical Romance - Give'Em Hell, Kid
    Anime: Black Lagoon
    Genre: Action, Story, Character profile.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-12, 22:38

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    AMV Tai nesveikas,belekoks, žiauriai geras, *out of words* kaip taip pavaryt neisivaizduoju

Krč Peržiurėjau visus AKROSS CON 08 Amvs ir galiu pasakyt, kad Šitas ir Running man geriausi, kiti vos ne eiliniai profų amv.. bet ne tokio lygio...

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Tai vat, atlikimas amv labai auksto lygio, viskas dera, efektai puikus, grazu puiku ir bla bla bla. Bet tikrai dar yra kur tobuleti, manes asmeniskai amv "nepakabino" , truksta kazkokio savotisko sarmo, kuris ziuretojui parodytu ne tik grazius vaizdus, bet ir itrauktu/uzburtu, kaip taip padaryt neisivaizduoju. Tai vat, is technines puses 9/10 , bet kaip jau sakiau, manes nepakabino... Antra video dalis ( letesne melodija ) man patiko labiau uz pagrindine, iskarto uzkabino ir perdave emocijas :P

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Dwesk, sorry, man kazkaip "belekoks" atrode kaip "sux ass" ((; thnx.

Sloth. aha, jau radau (; seip i youtube visi deda sena versija. o normali, uzbaigta yra tame link, kuri daviau virsuje. (;
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Edit : Prie to pacio nusprendziau ir pakomentuoti.

Tai vat, atlikimas amv labai auksto lygio, viskas dera, efektai puikus, grazu puiku ir bla bla bla. Bet tikrai dar yra kur tobuleti, manes asmeniskai amv "nepakabino" , truksta kazkokio savotisko sarmo, kuris ziuretojui parodytu ne tik grazius vaizdus, bet ir itrauktu/uzburtu, kaip taip padaryt neisivaizduoju. Tai vat, is technines puses 9/10 , bet kaip jau sakiau, manes nepakabino... Antra video dalis ( letesne melodija ) man patiko labiau uz pagrindine, iskarto uzkabino ir perdave emocijas :P
    tokia ir buvo ideja (; paciame klipe visas demesys skiriamas siuzetui apie vampyriukus ir komiksu+manga stiliui. ten siaip emociju jokiu ir neturi buti, nes ten action, action, action (;<
    o ending credits tai taip. ten jau buvo daromas spaudimas ant emociju ir gailesti vaikams. tad viska suvokei kaip reikia (;

senesnis amv negu TCFSR.

baiges ziureti EF~A Tale Of Memories, negalejau ji seip palikt. norejau parodyti sio anime atmosfera, symboliais pasakojant apie kiekviena veikeja.
    klipe visos 4-ios poreles.
    Ink.
    Anime: EF~A Tale Of Memories
    Music: Bring Me The Horizon - 15 Fathoms, Counting
    Genre: Character Profile
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-12, 22:39

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Manau, visada patogiau pirmą demonstruot savo darbą per YouTube ar kitą panašaus tipo svetainę, o po to jei jau patiko, galima ir atsisiųsti. Labai nustebčiau išgirdęs, jei neturi įsidėjęs savo darbus kurioje nors iš tokių svetainių. Net nežinojau, kad AKROSS SON 2008 dalyvavo ir lietuvių. Dabas tikrai techniškai atliktas labai šauniai, profesionaliai ir gražiai, bet kaip Sloth ir minėjo, jame kažkaip trūksta kažkokio užvedančio šarmo, o gal tiesiog aš jo nepastebiu. Lemia gal ir tai, kad 2‘as Black Lagoon sezonas man labai nepatiko, kurį net nebaigiau žiūrėt.

Antras darbas, nors ir nemačiau paties anime, bet labai šauniai pateikta atmosfera, bet vėlgi kažkaip momentu atrodo kad kažko truksta iki pilnos laimės. Šis darbas man labiau patiko. Bendrai paėmus, šaunus darbai ir smagu, kad Lietuvoje yra daugiau aukštesnio lygio AMV kūrėjų.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-12, 23:10

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    slicKrox, taip, nesidedu i youtube, nes mano manymu ziureti gera klipa tokioje kokybeje tai iskrypimas auksciausio lygio.

Three Cheers For Sweet Revenge buvo taip pat orientuojamas i My Chemical Romance fanus, kurie iki siol gavo tik 2 klipus su savo megstamiausios grupes dainomis. tai butu Pale Sun nuo Tayo (paziurekit, jis yra youtube) ir mano ^^ (nesikuklinu, nevadindamas savo darba geru. nes lb ilgai jis man piso prota.) va. o sarmo neieskokit. ne tas klipas (;

dabar del Ink. pasakyta. Character Profile. cia amv zanras kuris pasakoja TIK apie veikeja/jus. kas su jais susieja. ka jie daro anime. kokia atmosfera turi. siuzetas cia dazniausiai ignoruojamas.
    bet vistiek patenkintas kad patiko ^^ pasistengsiu patenkinti jus per KOI Cosplay AMV con.

is viso is Lietuvos AKROSS'e dalyvavo 3 zmones. is klp dalyvavau as ir dar mano... mokinys jei galima taip pasakyti. ir dar buvo mergina is Visagino. siaip kitais metais visi laukiami. tik problema yra kad forumas rusiskas. man seip gerai. tai mano gimties kalba. o vat kitiems nzn..

~.deleted.~
    Paskutinį kartą taisė Squalleh : 2009-01-13, 00:19

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    slicKrox, taip, nesidedu i youtube, nes mano manymu ziureti gera klipa tokioje kokybeje tai iskrypimas auksciausio lygio.
    Spoileris:

Iškripimas va pvz žiūrėti jau štai va tokios kokybės? Na nžnau... nežinau, daba galima ne tik HQ kokybės žiūrėt, bet ir HD, tai gal tu vis dar galvoji apie tą patį YouTube, kuris buvo prieš tris metus? O antrą, tavo manimu, per kur 90% publikos randa, žiūri ir susižavi AMV darbais? Manai visi bėga į animemusicvideo.org ir iš ten siunčia paeiliui viską?

Kas liečia tavo draugo AMV, tai nemanau, kad čia tam tinkama tema aptarinėt, jei ne tu to amv autorius.

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Iškripimas va pvz žiūrėti jau štai va tokios kokybės? Na nžnau... nežinau, daba galima ne tik HQ kokybės žiūrėt, bet ir HD, tai gal tu vis dar galvoji apie tą patį YouTube, kuris buvo prieš tris metus?
    na man tiesiog jis nepatinka ^^ gal veliau ir isidesiu. bent Ink i metacafe buvau isidejes.

O antrą, tavo manimu, per kur 90% publikos randa, žiūri ir susižavi AMV darbais? Manai visi bėga į animemusicvideo.org ir iš ten siunčia paeiliui viską?
    na seip ir tas, ir tas variantas teisus, nes amv.org gan populiarus.

Kas liečia tavo draugo AMV, tai nemanau, kad čia tam tinkama tema aptarinėt, jei ne tu to amv autorius.
    nuemiau.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Squall,
    Tas Ink irgi labai geras, ypač pabaiga patiko, gal galėjo buti truputi greitesnis, nes lėtos muzikos nemėgstu bet šeip patiko labai keep up the good work

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18

Post Gerai -_-'

Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Spoileris:

pakutinis darbas, darytas specialiai for AKROSS Con 08. ideja buvo padaryti is savo megstamiausios Black Lagoon istorijos alternatyvu siuzeta, sumiksuoti su unikalia MCR energija ir paruost kaip digital comicbook. enjoy.
    Three Cheers For Sweet Revenge.
    Music: My Chemical Romance - Give'Em Hell, Kid
    Anime: Black Lagoon
    Genre: Action, Story, Character profile.
    Profesionalus darbas - galiu pasakyti tik tiek, nes amv ne prie shirdies, bet matau kaip jis padarytas ir to uztenka... (technikine praeita xD )
    Dar matau nedaug konkurentu AZAR 2008, nes kai kurie amv nulinkinti i shi foruma tikrai neverti puikiu zodziu, nebent uz pastangas...
    Tarp konkurentu matau... save .. Squall, 9inch, slicKrox, ir dar kelis ... uzmirsau juos paminet, bet perdaug nepykit ^^

Beje, Dwesk, taip speju, jog savo logo skyrei daugiau laiko nei paciam amv(paskutiniam tavo imestam sitam forume).. prisipazink!
    Paskutinį kartą taisė Lucion666 : 2009-01-15, 13:39 Priežastis: del dwesk dar biski :D

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Lucion666 Žiūrėti skelbimus
    Pratrink slicKrox jei reikia prasau ^^
    O kalbejau tai apie 2009 metu akross'a ...
    2009 Akrosas po 10-11 mėnesių. Be to, čia aptarinėjami ir viešinami žmonių darbai, o ne aptarinėjami tolimesni konkursai. Jei nori, gali sukurti šiame subforume AMV-konkursai ar kžką panašaus, kam gal net ir yra pagrindo.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Lucion ka čia svaigsti ;D avatara šita padariau per ~10minučiu o amv per ~3 dienas i diena po ~2h-3h

Bitter sweet
    Reshef avataras
    Įstojimo data
    2008 10 03
    Vietovė
    Vlk, Kns, Prn
    Įrašai
    329
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    http://www.youtube.com/watch?v=sLOt_J0ApG8

Na kadangi jau dedate visi savo Amv, tai idesiu ir as savo pirmaji...buciau dekingas uz atsiliepimus...na bet kai pamaciau cia ta digitalcomicbook style Amv, likau be zodziu...
    Paskutinį kartą taisė Reshef : 2009-02-05, 20:52

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    deja, nejauti ritmo. video kartais per dinamiskas muzikai, kartais atvirksciai.

Narys

kazuki avataras
    Įstojimo data
    2007 08 20
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    86
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    http://www.youtube.com/watch?v=U_nZgZeEuXU

Štai mano dariau gan senai... Maždaug 2-3mėn, po afro samurai išleidimo tai va komenuokit xD

Puslapis 10 iš 101 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •