Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 57

Tiem kas naudojasi senom Firefox ir Opera

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    434
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

Exclamation Tiem kas naudojasi senom Firefox ir Opera

Sveiki

Noriu atkreipti dėmesį tiem kas naudojasi senom Firefox ir Opera versijomis [matau kad net Firefox 1.0.6 naudojamas ].

Nepatingėkite nueiti, atsisiųsti ir susiinstaliuoti sau naujas versijas, kuriose pilna klaidų pataisymų, naujų galimybių ir t.t.

Firefox 2.0.0.8 http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html (yra netgi LT kalba)
    Firefox extensionai ir temos https://addons.mozilla.org/

Opera http://www.opera.com/

Na ir jei dar kas naudojasi senu IE6, atsinaujinkit iki IE7 (bent jau Animezona matysite geriau, vistiek Firefox ir Opera geriau už IE)
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2007-10-23, 10:23

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Aciu Daan uz linkus tikrai parsisiusiu...

Rašytojas
    Qone avataras
    Įstojimo data
    2006 08 28
    Vietovė
    a
    Įrašai
    205
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jau pilnai atsinaujinau FF 4 LIFE!

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    nu ziuresiu kas ten gero is to FF 2.0.0.3
    SCREW YOU, PEOPLE!

Narake
    Guest

Apple Safari 3.2.1 for Windows

Jei kas nesat abejingi ir Apple Mac stiliui, galit parsisiusti Apple Safari web browser skirta Windows sistemai, veikia gana isties gerai

Yra ir Tabai aisq...

Apple Safari 3.2.1 (download win 2k/XP x86enu)
    Paskutinį kartą taisė Narake : 2007-06-15, 14:42

Rimtas forumo narys
    game.exe avataras
    Įstojimo data
    2002 07 18
    Vietovė
    someware out there
    Įrašai
    55
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    IE7 yra nesamone, jau geriau paprasta IE6 naudosiu arba FF (ash juos abu naudoju) negu tipo patiuninta IE6 su tabais kurie lagina ir dar daugiau bagu ir microsofto spyware su levu vista interfeisu pavadinta i 7 XD

pasidariau kad ff atroditu kaip ie6 tai lol kartais net nesuprantu kury bruwseri isijungiau xD

btw FF2 irgi levas kazhkoks, ash naudoju FF 1.5.0.11 ir neturiu bedu, neskaitant to kad FF apskritai kazhkaip netaip visus saitus displayina negu kad visi kiti browserei kaip netyscape, ie, opera ir tt

btw IE yra geriauses browseris nes jis naudoja NCSA Mosaic core o mosaik buvo vienas ish pachiu pirmiausiu ir geriausiu browseriu, microsoftas eilini karta nieko savo nedare o tik paime esanti dalyka ir perpardavinejo kaip savo aishq dadejo savo bishki bet tas ju dadetas bishkis ir yra visu ie bagu ir luzhinejimu priezhastis (nors jei moki naudotis internetu tai neturi jokiu problemu su ie)

btw ie6 updeitas naujauses ishtikro paverchia ji i ie7 su ie6 interfeisu ir tada atsiranda visi bagai ie7 ir browseris tampa nebeimanomas naudotis

so anyway, yea naudokit Firefox 1 bet su naujausiu updeitu arba Firefox 2 jei jum nemaisho pagaidinta tabu ishjungimo sistema

o sheip jei chia kalba aina del animezonos besikeichenchio paveiksliuko tai nebutu papraschiau tiesiog BG padaryti tokios pat spalvos arba daryti gif formato? nes chia del vieno saito vieno paveiksliuko virshuje visiem browserius keisti dabar reik XD
    wOOt!!

a proud member of #ANIME+

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    434
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    na game tu čia vietomis stipriai sulaminai, net baisu
    IE kaip tik blogai viska vaizduoja, nesilaiko jokių standartų, čia FF ir O turi normaliausius suderinamumus.
    todėl ir nerodo IE6 besikeičiančius logo normaliai, nes nesupranta PNG permatomumo.
    kadangi IE naudoja labai mažai besilankančių forume, nematau tikslo dėl to sukt galvos.

kad tau FF2 blogai ir netink tab uždarymai, paiimi tab valdymo ext ir pasidarai kaip sau nori, niekas neverčia naudot default.

P.S. tau tiktu labai lolifox

Rimtas forumo narys
    game.exe avataras
    Įstojimo data
    2002 07 18
    Vietovė
    someware out there
    Įrašai
    55
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    nu gi zhinau ash ta bajeri su png, bet patikek ash dariau testus an savo saito su daug visokiu browseriu ir ff man kaiptik viska displayino kreiviausei, also kas sux tai kad tik IE ir netscape palaiko costom scrollbars, zhinau kad tai ne standartas bet galetu priimti kaip uzh standarta ^^

IE6/Netscape FF

anyway ash kazhkada dariau tokius pvz kuom skiresi FF ir visu kitu browseriu saitu displayinimas

normale versija kuri tinka visiem browserem ir atskira versija specialei firefoxuj nes jis "gerai" rodo saitus

krc ir sheip uzhknisa jis mane, kai krauna tarkim galerija kokia tai nerasho kiek dar pix remaining statusbare kaip kad IE daro, ishvis status baras kazhkoks ten del vaizdo, bbz ka jis ten apskirai maytuoja, kai tarkim krauni kelis puslapius atskiruose tabuose tai vienas tarkim buna jau uzhkrautas ligi galo bet vistiek rodo kad krauna ji tas kur rodo vizualei kiek liko krauti apachioj dalykas an statusbaro, ten jis tipo gal overall progress matuoja? gerai kad pas mane kai ie atrodo tai ish to windausu zhenkliuko animacijos matau ar jau uzhkrove puslapi ar dar ne. integruotas download manageris yra kazhkokia nesamone, jis krc ishsoka tau kaskarta kai net paveiksliuka isiseivini ir listina ji tai reik paslepti kad ta hujne tau neshokinetu bet tada ten i ji prtisikaupe belenkiek pixu (kai ash per diena prisiseivinu ju shimtais ish visokiu chanu) ir uzhsikemsha ir lagina FF o kai bandai clean up padaryti tai viskas uzhstringa ishvis ir taip buna koki pusvalandi vos ne kol viskas ishsivalo, nu kam ishvis tokios nesamones reikejo? ir ishvis kas levai kad jei nori naudoti savo koki download manageri (nes FF manageris sucks ass) turi plugina instalinti and shit nes taip paprastai niekas neveike su tuo FF. dar kas labai anoying yra tai kad nera tokios paprastos bet labai naudingos funkcijos kaip create shortcut, pvz browsini koki idomu saita ir tau reik kurnors isheiti, spaudi kita knopke ir pasidarai shortcuta i saita an desktopo, gali tuos shortkutus managinti ir storinti i folderius ir nereik man pasakoti apie bookmarkinima, bookmarkus ash naudoju tik saitam kuriuos lankau regulerei ir tt ir laikinai linku ten storinti nepatogu tiesiog naudotis. kas dar nervina kad negaliu ishjungti saitu ikonu an linkbaro, ash noriu kad visos ikonkes venodos butu o ne belenkokios ir prie nieko nederanchios (ta prasme butu tas lapas baltas ir ie zhenklas melinas an visu ikonu net ir an tu kuriu saitai turi savo ikonas). also kazhkoks gliukas, man kazhkodel visi texto laukai pilkos spalvos an FF ir nerandu kaip ta spalva pasikeisti, altho ash jau pripratau prie to ir man kaip ir patinka tas xD.

ir sheip tie pluginai FF uzhknisa, neredamas daryti ta tturi instalinti ta ir ta plugina, noredamas daryti ana, tutri instalinti ana, ir tt, tu ten prisiinstalinti tu shudu turi tiek kad ff pradeda ryti daugiau resursu ir laginti negu pats IE XD ir kas labiausei biesina tai kad kai updeitai nesuprotina puse ish ju tai vel pares prasideda updeitinti kiekviena plugina kurio nesuportina nauja FF versija ir zhopa buna kai tas projektas buna mires ir nebera tai versijai pluginu ir daryk ka nori, tai ash negaliu updeitinti savo FF jei noriu kad viskas veitu normalei

nu krc sakykit ka norit bet FF yra nedadrozhtas piece of shit kuri ishleido WAYYYYT per anksti, jis pilnas bagu visokiu (delto ir aina bauji updeitai kas savaite nes ji vis tvarko ir tvarko nes jis skyletas)

karoche naudokit netskeipa arba ie7 XD
    wOOt!!

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    o kaip opera?

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

Rimtas forumo narys
    game.exe avataras
    Įstojimo data
    2002 07 18
    Vietovė
    someware out there
    Įrašai
    55
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    opera is okay, nors sheip daug reikalu su ja neturejau bet bent jau mano saitus normalei rodo
    wOOt!!

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    434
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    vienžo matosi game tikrai nesupranta ka rašo, tai skaitau nėr prasmės ką nors dar įrodinėti.
    naudok ka nori ir tiek.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Užtat aš žinau kad man nepatinka nė viena naršyklė. Puslapiu kurimas gal ir nėra mano sritis, tačiau net ir kanors paprasto lipdant, tenka daug ko atsisakyti arba taisyti. IE7 vienaip rodo, Firefox antraip, IE6 dar truputi kitaip, kitos vėl kitaip. Pvz. Taip gražiai sukuriau, prekių katalogą, ant IE7 viskas puiku, o pasižiurėjau ant FF - baisu, norėjau kad gražiau, gavo tik košmaras. Lipdom iš naujo kad ir tas ir tas rodytu gerai. Tik aš nesakau kad IE nuostabu. Pamenu laikus kai turėjau lėtą interneta ir kas būdavo kai neužgraudavo paveiksliuko iki galo. Beja, kaip bebūtu IE7 mano kompe sukasi geriausiai iš visko kas tik yra instaliuota ir vadinasi interneto naršyklėmis. Gal aš tiesiog nepastabus, tačiau neteko matyti kad kanors man užkrautu ne taip.

O man įdomu, ar atsirastu bent vienas kas turėtu blogą žaodį prieš opera? Pamenu kaip gerai jis sukosi mokyklos pirmuose pentiumukuose.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2007-10-21, 19:35

Rimtas forumo narys
    game.exe avataras
    Įstojimo data
    2002 07 18
    Vietovė
    someware out there
    Įrašai
    55
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Daan Žiūrėti skelbimus
    vienžo matosi game tikrai nesupranta ka rašo, tai skaitau nėr prasmės ką nors dar įrodinėti.
    naudok ka nori ir tiek.
    ko ash nesuprantu? tipo kad man nera patogiu visokiu funkciju kurios yra an IE tai ash jau nesuprantu tipo xD viena dalyka ash tikrai suprantu, FF nera tokia dievishka narshykle kaip kad skelbe propoganda, it's just like the rest, an altervative for IE, ir nereik nieko suprasti ir taip isijunges matai kad tavo visus saitus kazhkaip perkreiptai rodo ir man to gana, lol "o ne tu nesupranti, chia viskas zjb, chia taip ir turi viskas buti" XD nu LOL krc turi viskas levai buti nes ishtikro tai yra nelevai o teisyngai!
    wOOt!!

ShadowEye Izumi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 01
    Vietovė
    Niekur
    Įrašai
    43
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Game game... lievos akys niekada tiesiai nerodys... Jei tau FF toks lievas tai kokio ... tu ji taip detaliai iki smulkmenu isnarses esi ir zinai ka jis gali ir ko ne? Man IE nepatinka, as jo nenaudoju ir net nezinau ka jis turi, o ko ne ir nevarau marazmu kad jis lievas, nes man nepatinka, ar mano akys kreivos

One day is one day less to live

Rimtas forumo narys
    Įstojimo data
    2006 12 23
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Naudoju opera ir man tai geriausia narsykle.

Del puslapiu suderinumumo. Viskas priklauso prie kurios narsykles taikai, jei as taikau prie Operos, tai man dazniausiai gerai veikia veikia ir ant operos ir ant FF, bet bent kelis kartus buvo iskyle problemu su IE. Faktas yra vienas, kad Opera ir FF tikrai palaiko geriau standartus uz IE ir jei viska darysi pagal taisykles ant situ diveju narsykliu turetu veikti.

Del megstamiausiu narsykliu Labai daug ka lemia pripratimas. Kuo daugiau esamos narsykles savybiu isnaudoji, tuo sunkiau prisitaikyti prie kitos. Nes ant jos vieno dalyko nera, kitas kitaip. Taciau kitaip nebutinai reiskia, kad blogiau.

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    434
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Nus teisingai dArt rašai dėl ext, FF naudoju jau kelinti metai su t.t extensionais, tad be jų tiesiog neįmanoma.
    Kai pasileidi kur nors kitam PC IE tai pasijauti kaip invalidas

Dėl suderinamumo - taip, kalti koderiai kurie daro psl IE only, kur naudoja nestandartinius tagus, etc.
    --------
    p.s. kai jau AZ FF lankytojų kiekis pasieks nors 80proc, išvis uždrausiu naršyt psl su IE.

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •