Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Vertinimas

Balsavo
1. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

1 100.00%
  • 4

0 0%
  • 3

0 0%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Tantei Gakuen Q/Detective Academy Q

5cm/s
    ph0rest avataras
    Įstojimo data
    2006 10 10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    63
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Tantei Gakuen Q/Detective Academy Q

Tantei Gakuen Q
    Detective Academy Q

@AniDB || @ANN || @AnimeNFO

Metai: 2003
    Žanras: Detective, Comedy, Action, Adventure
    Studija: Studio Pierrot
    Oficialus puslapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Serijų: 45

Viena grazia diena musu pagrindinis herojus, naturaliai logiskai mastantis berniukas vardu Kyuu, svajodamas tapti detektyvu(tokiu, kuris isgelbejo ji vaikysteje) netycia susiduria su pagyvenusiu vyru, kuris buvo beiseinantis is banko su kruvele banknotu ir, aisku, per susidurima vyras juos isbarsto. Kyuu budamas tvarkingas pilietis, padeda vyrukui susirinkti pinigus, bet... truksta vieno banknoto... skandalas gatves vidury...! Tada nei is sian, nei is ten atsiranda mergaite, kuri padeda Kyuu issiversti is keblios situacijos, is kurios savo logisku mastymu(ne be mergaites pagalbos) pabaigoje nesunkiai issivercia pats Kyuu. Taciau vakare tas pats vyras mirsta nukrites nuo statybu konstrukciju... Policijos versija - savizudybe, bet Kyuu galvoja kitaip ir jo deka atskleidziamas zudikas. Taip jis ir dar vienas vyrukas Touyama Kintarou(toliau vadinamas tiesiog Kinta, Kin-Tan kovos zinovas) padejes jam sugauti zudika, gauna anketas i DDS(Dan Detective School), garsiausia detektyvu agentura salyje.

Abu uzpildo tas anketas ir, zinoma, pereina pagrindini egzamina. Ten Kyuu ir Kinta susipazista su dar trim busimos komandos draugais: Minami Megumi(Meg), anksciau sutikta Kyuu mergina, kuri turi fotografines atminties dovana(viska ka pamato gali isiminti iki smulkmenu), Narusawa Kazuma(Kazuma) jaunas genialus programeris, technologiju zinovas ir Amakusa Ryu(Ryu) tiesiog naturalus genijus. Visi 5 patenka i specialia Q-klase(Q=qualified=kvalifikuotas), kuria moko pats DDS isteigejas ir direktorius, visai saliai nusipelnes detektyvas Dan Morihiko.

Jei kas dar nemate sio anime, tai siulyciau visu pirma ji paziureti detektyvu megejams, nes cia pilna ivairiausiu idomiu galvosukiu prie kuriu prisideda Comedy zanras, o kai kuriose serijose gali sutikti ir Ecchi pedsaku(pvz is nosies trykstantis kraujas kai kuriose situacijose) =)
    Paskutinį kartą taisė Daan : 2012-09-08, 18:38

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Geras aprasymas sudomino reiks paziuret

Nju`Liuci
    Guest
    hmm idomus tekstas sudomino nt lb rejkies paziureti

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    galiu pasakyt kad tikrai geras anime man tikrai patiko tokios tikrai geros bylos
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Intrigante
    Guest
    Oj man šitas patiko, taip fainai susižiūrėjo.Ir live actionus visus mačiau, kurie dar labiau patiko
    p.s. o kodėl balsavimas uždarytas?

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Citata Autorius Intrigante Žiūrėti skelbimus
    Oj man šitas patiko, taip fainai susižiūrėjo.Ir live actionus visus mačiau, kurie dar labiau patiko
    p.s. o kodėl balsavimas uždarytas?
    Nes aprašymo kurėjas lama. Vėliau pataisysiu.

ViSi mєs єSคMє sKiRtinGi™ Gretutia123 avataras
    Įstojimo data
    2008 10 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    maciau bet ne anime o drama tai labai patiko....anime tai man piesimas nelabai...

Naujokas Klaudas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 30
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    geras anime,tik man nepatiko pabaiga. kaip dažniausiai aš pasigendu normalios pabaigos.
    Yra tik vienas nugalėtojas

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •