Žiūrėti balsavimo rezultatus: Noiseman Sound Insect įvertinimas:

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  5 33.33%
 • 4

  6 40.00%
 • 3

  4 26.67%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Noiseman Sound Insect

 1. #1
  Administratorius

  zio avataras
  Įstojimo data
  2000 02 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  309
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25

  Noiseman Sound Insect


  Noiseman Sound Insect

  @AniDB

  Metai: 22.11.1997
  Žanras: Fantastika, Si-Fi, Veiksmo
  Tipas: Filmas
  Trukmė: 15 min


  " Our Souls must be made of beautiful Music.."

      Dar vienas Sable mėgstamo Studio 4°C darbas. Monkslininkas sukuria naują gyvybės formą “Noiseman”, kuri pavergia žmonių muzikos bangas paversdama jas kristalais. Keleta paauglių išsilaisvina nuo Noiseman apžavų ir sukyla siekiant išlaisvinti savo miestą.
      Filmas trumpas, o veiksmas vystos žaibiškai, tad tik jam įpusėjus pradedi susigaudyti kas vyksta, kaip ir kodėl. Atrodo lyg žiūrėtum filmo reklaminį klipuką. Tikrai nebutu pikta, jei jis būtų bent dvigubai ilgesnis, nes ką parodyti tikrai būtų. Šuoliai siužete priverčia tik pasikasyti pakaušį ir suraukus antakius bandyti susigaudyti kas gi toliau vyksta. Tai didžiausias šios animės kirvis, kuris leidžia jai tebūti tik vidutinioku.

     Visiems, kam muzika sudaro didelę gyvenimo dalį, filmas pasirodys bent jau įdomus. Noiseman Sound Insect išskirtinumas yra ne siužete ar veiksme, o idėjoj – garsų įtaka žmogui. Jų nebuvimas priverčia pasijusti tuščiu, tik “triukšmo” buvimas paverčia vergu.

      Apie piešimą ir muziką nelabai yra ką pastebėti. Naudojamos ryškios psichodelinės spalvos, akių nedraskantis piešimo stilius. Prie muzikos vėliais rodos padirbėta bandant atskleisti triukšmo-chaoso įtaką.

  Paskutinį kartą taisė zio : 2009-08-10, 00:26

 2. #2
  wild minds
  baltas_tigras avataras
  Įstojimo data
  2007 03 19
  Vietovė
  Vilnius/Kaunas
  Įrašai
  113
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  mmm tai idomu kodel Sable ir Dai-Katana cia nepasirase
  macius, ziurejus sita darba. emm cia gal keistas pasakysiu, bet labai smegenis itempt reikejo, nes jau tas muzikinis chaosas, nu tikrai per nervus ir psichika vaziavo. dar gi labai gerai prie bendro balagano aka visisko chaoso ir paisymas bei visas vyksmas prisidejo. zodziu muzikinis chaosas+spalvu chaosas+tvirta ir ryski siuzeto mintis= geras darbas. bet cia turbut kaip ir su tais ledais "diablo" (sokoladiniai su chilli pipiriukais) arba dievini juos, arba gyvenime niekam nesiulytum.
  Neziuriu anime su LT subais.

 3. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Nugis, kai aprašymas pasirodė, dar nematęs buvau, o kol parsisiunčiau ir pažiūrėjau, tai ir pamiršaus išsisakyt. Taigis, tikrai geras kaip taisyklė jau gan kreizovas animiukštis, suveliantis kažkiek mintis galvoj ir užvedantis pagalvot apie tai koks gi stiprus yra garsų poveikis, kad ir tai pačiai nuotaikai, sprendimams ir kitiem dalykam. Skanus žiūralas, ką besakyt S4C

 4. #4
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  30
  Citata Autorius baltas_tigras Žiūrėti skelbimus
  mmm tai idomu kodel Sable ir Dai-Katana cia nepasirase
  Aš aprašyme pasireiškiu tik tada, kai kas nors jame parašo kažką ir anime man yra kiek reikšmingesnis teigiama ar neigiama prasme. Kaip kad šiuo atveju. Aš niekada nenaršau po senesnes gijas.

  Anime taip sakant yra chaotiškas ir visiškai nerealus. Mintis labai įdomi, įdomus ir pats veiksmas ir visas garsinis perteikimas. Kalbu apie muziką ar tai garsus. Tipinis Studio 4C tvarinys, kuris man labai prie širdies. Rekomenduotinas visiems, kas mėgsta chaotišką veiksmą, dementia žanrą ir jeigu bent kuris nors Studio 4C kūrinys patiko.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 5. #5
  Daft Punk
  piccosan avataras
  Įstojimo data
  2005 11 28
  Vietovė
  Earth
  Įrašai
  349
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  na nezianu.. duociau 2/5 nes net nespejau isijausti.. bet kartu tas greitas veiksmas patiko. taigi 3/5... bet istorija tikrai idomi.... 4/5.. nu bet tikejausi geresnio fono.. tad 3/5.. bet vis del to duosiu 4/5 nes kazkas ten yra ko taip ir nespejau izvelgti.. balai avansu

 6. #6
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  4, nes 4'C. o vertinant sios studijos lygiu, tai kokie 2.5 - per daug chaotiskas, vizualiai kreivokas sikart, toks, hm.. eskizinis.

 7. #7
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Pamačiau ir pamasčiau, kad tikrai turėtu buti ilgesnis... Labai jau greitai čia viskas vyksta, vos sumirkčioji- žiūrėk, jau viskas visai kitoje vietoje... Šiaip gan įdomus ir sakyčiau linksmas anime, kurio piešimas tikrai neatgrąso. Taigi vertinčiau 4/5, Kaip ir daugelis- dėl studijos, dėl piešimo, kuris man patiko, ir ta muzika, bei visas chaosas... Ne koks plevėsiškas ecchi ir tikrai reikėjo pažiūrėti kažką sunkesnio, nei dabartinius kuriamus anime (pantsu/G-cup ir t.t.).

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •