Žiūrėti balsavimo rezultatus: Utawarerumono įvertinimas:

Balsavo
56. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

33 58.93%
  • 4

12 21.43%
  • 3

10 17.86%
  • 2

1 1.79%
  • 1

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 26

Utawarerumono

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Utawarerumono

Utawarerumono

AniBD || ANN || AnimeNFO

Metai: 2006
    Žanras: veiksmas, drama, truputis SciFi
    Studija: Aquaplus, OLM, Lantis
    Epizodų skaičius: 26

Istorija prasideda, kai pagrindinis veikėjas Hakuoro randamas miške vos gyvas. Jį rado mergina vardu Erurru. Hakuoro atsibudęs susipažįsta su Erurru ir Aruruu močiute. Galima sakyt, jam labai pasisekė, kadangi Hakuoro pakliuvo į gydytojų šeimą. Deja, jis neprisimena beveik nieko, bet tai jam netrukdo išgelbėti viso kaimo, kuriame jis dabar gyvena, ir tapti herojumi.

Hakuoro sulaukęs didelio pripažinimo tęsia savo žygdarbius ir net tampa šalies imperatoriumi. Jam tenka įveikti daug priešų, įvairių sunkumų ir pan. Bet taip pat tenka susipažinti su daug įdomių asmenų... Oboro, Dori, Guru, Karura, Benawi, Benvavi, Touka, Genjimaru, Koruo, Yuzuha ir daugybe kitų...
    Taigi, per visą anime po truputį išaiškėja įvairios aplinkybės, kol pagaliau viskas pasidaro aišku.

Anime tikrai labai neįprastas - tai vienas iš dalykų, kuris man patinka labiausiai. Dažnai gali numatyt viską iš pradžių, bet čia... tikrai šaunu.

Privalumai: pilna labai gražių vaizdų, daug kovų scenų, daug kawaii veikejų. Be to, beveik visos (man atrodo, visai visos) veikėjos yra catgirl (meginos su katės atributais)! (pats geriausias privalumas, kokį anime tik gali turėt, mano galva). Labai patiko įžanginė daina.
    Trukūmai: turbūt vienintelis dalykas, kuris man nepatiko, yra besikartojantis siužetas. Karas-taika, karas-taika, karas-taika... Galėjo labiau ištęst tik vieną. Na, trūkumų, kaip supratot, per daug neįžvelgiu, sunku.
    Taip pat siūlau žiūrėt [yesy] vertimų grupės išleistą anime variantą.

Kuo labiausiai ir nuoširdžiausiai rekomenduoju šį anime! =)

Atsisiųsti: Torrent 1 ||Torrent 2
    Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-04-28, 21:03 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas ir sulietuvintas tekstas

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Hmm ar man pasirode, ar ten is tiesu yra cat-girls?

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius tamagochi Žiūrėti skelbimus
    Hmm ar man pasirode, ar ten is tiesu yra cat-girls?
    nu kaip jau minejau cia gan neiprastas anime, cia yra ir catgirl ir doggirl ir tigergirl ir rabbitgirl ir net hawkgirl, gal praleidau dar kanors net. ir wisos beweik yra neitiketinai kawaii!

Administratorius

zio avataras
    Įstojimo data
    2000 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    309
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Na kazhkas panashaus i cat-people

Pirmieji epizodai visai nieko. Zhiurejau vien del Eruruu, o ir patys epizodai buvo "shvelnesni", neskubantis. Deja Rokui, greit viskas perejo tiesiog i kara tarp regionu, pasimosikavima ir tiek. Per daug veiksmo kaip man, o idejos shustresnes nera.
    Paskutinį kartą taisė zio : 2006-11-21, 16:20

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man piešimas ir istorija pasirodė nesuderinti jei taip galima sakyt. būų išėjęs geras rimtas anime o dabar.... paskutinės serijos gal mėnesį nežiūrėtos gulėjo. užtat pradžia buvo įdomi

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Anime su catgirls ir kovu scenom Gerai kad pamačiau šita aprašymą, galvojau artimiausiu metu jokių anime nesisiūsti, bet persigalvojau dėl šito anime Sailor moon siuntimas kol kas nutraukiamas, siūsiuos šita

Tiesasakant siunčiuosi vien dėl catgirls'ų

GaNNaS
    Guest
    man sis animas patiko, butinai atsisiusiu opening tema ziurejau kiekvieno ep pradzioi net jei galejau prasukt. kas neziurejot 20-26 epu mazai ka supratot matyt nes ten atsiskleidzia kas ir kaip prasidejo ir mintis animo man patiko. Na bent ta mintis kuria as sugebejau pagauti. issiziurejus gaunasi gan rimtas anime, o tie karas-taika valstybes gyvenime (musu laikais tai pakeite informaciniai karai ), ypac tokiame barbariskame pasaulyje visad kartojasi.

Boom, like that
    Kuronii avataras
    Įstojimo data
    2007 04 01
    Vietovė
    Teh Internet
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Good anime, nors pradejau ziureti del cat-girls^^ Bet paskui patiko ir ta istorija ir piesimas labai grazus^^ Graziai ugnis buvo nupiesta..
    http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Serialas paliko labai dviprasmishkus jausmus.
    Patiko:
    1. pieshimas ir muzika - tiesiog grazu.
    2. Personazai, o ypac mergiotes aisku. Super kawai. Ypac Karura su savo pagaliu.
    3. Jumoras. Toks lengvas ir ne piktas.
    4. Pasaulis. Ivairus ir pilnas visokiu padaru.
    5. Sci-Fi pasirode visai i tema. Primine man kazkokia vaikysteje skaityta knyga.

Nepatiko:
    1. Tas pats pieshimas, bet shi karta 3d. Suprantu, kad masofkes sunku ranka nupiesht, bet per daug bade akis.
    2. Siuzetas. Gal reikejo susikoncentruot ties viena istorija arba padaryt daugiau seriju.... O tai kazkaip per greit tie karai pasibaigdavo.
    3. Per daug vaikishkas ir naivus vietomis. Na cia sunku paaiskint...
    4.Mechai. Va jie cia kazkaip ne i tema imho. Cytas ble. Geriau jau normaliu burtu butu ideje....
    5. Pabaiga.
    Spoileris:
    Suknistas karlsono sindromas. Nekenciu! Cia dar nieko, bet kai Hakuoro su kiekvienu asmenishkai atsisveikino "pasirupink teveliu, mamyte etc" tai buvo tiesiog juokinga.

Vienzo tvirti 7 balai. Jei ne pabaiga butu ir visi 8 ar net 9.
    Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2007-08-18, 00:35

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Kuronii Žiūrėti skelbimus
    Good anime, nors pradejau ziureti del cat-girls^^
    Aš ir dėl to pradėjau žiūrėt bet anime pasirodė tikrai geras tik viska pabaiga sukniso nors gal dar sukurs filma ar bent OVA
    >_< 500x130

Hajimemashite

Katsu avataras
    Įstojimo data
    2007 01 18
    Vietovė
    *confused* where am I? oO
    Įrašai
    213
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Tiesiog fantasy istorija, tik gal tu fantasy elementų pernelyg daug vienoje vietoje... >.>
    Šiaip tie vis nauji priešai ir kovos man priminė strateginį žaidimą. Peržiūrėjęs pažiūrėjau review, ale tikrai, pagal žaidimą ir sukurtas... Vien dėl šito fakto truputį nuomonė pagerėjo, nes ne tiek daug anime sukurta pagal žaidimus. Eruruu ir Aruruu vieni iš gražiausių personažų, tokie mieli ir dar su tokiomis ausimis ir uodegomis ^^ (vis prisimenu tą pirmą epizodą, kur paglostė Eruruu uodegą. Labai kawaii'na reakcija buvo... ^^
    O šiaip galutinis vertinimas - toks so so... Ilgainiui pabosta vienodi priešininkai. Ir dar pernelyg idealizuojami veikėjai... Tad net sci-fi intarpas įdomumo nepakėlė...

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Katsu Žiūrėti skelbimus
    Šiaip tie vis nauji priešai ir kovos man priminė strateginį žaidimą. Peržiūrėjęs pažiūrėjau review, ale tikrai, pagal žaidimą ir sukurtas... Vien dėl šito fakto truputį nuomonė pagerėjo, nes ne tiek daug anime sukurta pagal žaidimus.
    Tikrai daugiau negu manai
    >_< 500x130

Hajimemashite

Katsu avataras
    Įstojimo data
    2007 01 18
    Vietovė
    *confused* where am I? oO
    Įrašai
    213
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Kortų žaidimus atmetus, turbūt skaičiai nebetokie stebinantys?

Hello friend...
    MagWizz avataras
    Įstojimo data
    2007 04 27
    Vietovė
    Vilniaus rajonas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Seniau ziurejau tai tikrai labai patiko dar visus game sulosiau

I'm afraid to lose that, what i already lost...

arnoldass
    Guest
    gana idomus anime siulau visiem paziureti kas megsta panasaus tipo anime nenusivilsit na bent jau as taip galvoju

neseniai perziurejau vel si anime ir man jis visdar palieka gilu ispudi
    Paskutinį kartą taisė zio : 2008-05-02, 18:14

Kiriya
    tamsa avataras
    Įstojimo data
    2007 08 13
    Vietovė
    Pandemonium
    Įrašai
    298
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Siunciaus net nezinojes kokie veikejai perziurejau ir be zado dabar esu. toks geras anime tik pabaiga man per daug graudi . Sio anime deka pamilau catgirls(tai pirmas mano anime kuriame buvo tokie veikejai) bet gaila kad per toki pasidariau per daug graudus kaip bernui tokioms pabaigos.

Bet gal kas pasakytu kaip ten buvo su yuzaha nes nelabai pabaigoj supratau kas jai ivyko.
    Paskutinį kartą taisė tamsa : 2008-03-24, 08:21

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •