Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 4 iš 46 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 736

Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Bandžiau kelias dienas būti su kitu avataru, nors užmušk, pakeičiau 3 avatarus, bet niekaip negalėjau užsidėt kitokio nei, kad šis. Žinot, įsimylėjau... savo avatarą

^sancta^
    Guest
    Yaya , as tj avataru beveik nekeiciu ... Na nebent per skype ... O seip kur uzsiregistruoju , usidedu 1 tj ir nebekeiciu ... :P

Sensei
    moony avataras
    Įstojimo data
    2006 09 11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na mano avataras gal siek tiek panasus y mane, as irgi brunete megstu sedeti vien su apatinianias o ir seip kartais buna paselusiai linskma

月神
    Calyx Deuced avataras
    Įstojimo data
    2006 12 06
    Vietovė
    Chibi World ちびはかわいいです。
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pasirinkau Takeya ikuhara nes jis na nera naivus veikejas ir nera patiklus kaip ir as ir siaip looks gut

Juzut
    Guest
    Mano avataras yra is mano dievinamo anime o tas veikejas - Ryuuichi - tiesiog mano kopija man jau atrodo ir metu normaliai yra bet galiu but naivi ir vaikiska na o labiau rinkausi del to kad dievinu Gravitation

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Citata Autorius Calyx Deuced Žiūrėti skelbimus
    pasirinkau Takeya ikuhara nes jis na nera naivus veikejas ir nera patiklus kaip ir as ir siaip looks gut
    Chm, ir kur tokie avatarai mėtosi. Beveik tas pats žiurėti i save dirbanti Pasirėmes smakra, a mintys kažkur toli ten... Ir vaikiškumas, naivumas visai negadina gyvenimo. Metai bėga, o budas toks ir lieka kaip 16-18mečio. Čia anime šalutinis poveikis. Tik va bėda nevisi tai priima ir reikalauja buti tokiam koks tikras amžius.

^sancta^
    Guest
    Citata Autorius Eisas Kuperis
    Čia anime šalutinis poveikis.
    Hmm , nemanau kad cia naime salutinis poveikis ... Priklausomai nuo ziurovo asmenybes , kaikurios tj veikia kaikuriu nea ... Na o sejp irgi manaw kad sis poveikis netgi y nauda ... O kas is to ko kiti tikisi ? Na kjp ir sako nevisada gauni ko tikiesi ? Beje nera apibrezto 16-18 mecio budo ... Viskas priklauso ne nuo amziaus o nuo apcio asmens ... PAziurek kiti 7metu vaiksto kjp 40meciai snobai ? Nu ir seip ... Budas yra individualus dalykas , kuris atspindi tave ir tavo asmenybe ar pan , tad jaj tavo asmenybe tokia , tj ir budas ... O jaj tu snegsies but tox kjp ir kiti bendraamziai nieko gero nesigaus ... Ah whatever ka as ce isvis sneku ... Nlb suprantu ka pasakiau , bet na esme turbut aiski ?

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    na sejp jau pakeiciau gana nemazai avataru...esu nepastovus zmogus,keiciuosi kaj vejas...bet sejp dauguma mano avataru atspindi mane,ajsku ne is isvajzdos,o is...is...na kajp ten...mano pasaulevajzdi,mano jausmus atspindi...nesvarbu,kad visada sypsaus ir juokauju,bunu draugu bury,dergiuosi ir pan...bet jauciuosi tokia vienisa...ir cia dekui anime soundtrack'ams,kad man akis atvere...jau buvau begyvenanti pasakoje...

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    is dalies atspindi. As esu geras zmogus, bet kartais labai ziaurus. As tipo kazkas kaip chrono. Nu nezinau, cia tik pagal mane taip.
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Got Milk?
    Guest
    <<< sis avataras mano kone firminis,favoritas .tai profesorius Tomoe,tikras sizofrenikas,pamiselis,kraupia sypsena,matosi tik tamsus jo siluetas,ir gili tamsa...-galima sakyti mano egzempliorius.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Avatarus šiaip nekeičiu labai jau dažnai, bet keičiu. Keičiu dėl to, kad nerandu to, kuris man labai patiktų. Dažniausiai pamatęs kažkur paveiksliuką ar jau paruoštą avatarą jau pasamonėje užsižiebia mintis, kad "aš jį naudosiu". Nežinau kodėl... Greičiausiai jie dalinai atspindi vidinį "aš". labai daug gilinimosi, tačiau aš net neabejoju, kad beveik kiekvieno forumo dalyvio avataras kažkiek atspindi jį užsidėjusią personą...

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Na jei taip, jei kažkiektai atspindi bet kuriuo atveju, tai kai kurie žmonės visiškai teisūs sakydami kad avataro kaitaliojimas nėra geras dalykas. Aišku dėl to kad tada sunkiai gali suprasti kas taip per žmogus, besidedantis vis kitą "veidą".

lucy
    Guest
    Maniskis truputi atspindi mano asmenybe, kadangi tokia kartais bunu. Apskritai esu duali asmenybe - kartais [dazniausiai] - saulute Nyu, o kartkartem, kai buna lb bloga bunu Lucy. O siaip ir plauku spalva man jos patinka, pati visai neseniai buvau tokiu paciu plauku roziniu =^_^=

Antonas
    Guest
    Nes mano megstamiausias anime yra chrono chrusade, del to ir ir avarata toki pasrinkau, ir seip man jis prie sirdies. taip grazei atrodo

Different yohdawn avataras
    Įstojimo data
    2007 01 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    27
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man patinka kraujas,,,ir sita mergina atrodo gotiska,,,o as tai gote-metaliste,,,,plus fainai atrodo,,ziauriai,bet kartu ir mielai,,

We're the Unbound

Neoner avataras
    Įstojimo data
    2005 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    heh, pagaliau prisiminiau šį forumą . Mano avataras apibūdina mane.. Visi mane voveriu vadina, kadangi sukuosi kaip vijurkas, nenustygstu vietoje ir kartais susikivirčinu su sau artimais žmonėmis

Puslapis 4 iš 46 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •