Puslapis 3 iš 46 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 736

Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Narys
    SETA avataras
    Įstojimo data
    2006 07 09
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    zinoma kad ne as esu iskirtine ir joks avataras negali atspindeti manes

Vita
    Guest
    kiekvieno avataras priklauso nuo to zmogaus nuotajkos pas vienus ji gera uzsideda linksmus vieni uzsidare savyje ir avatarai buna seseliai arba tokie kur nesimato veikejo akiu treti garbina krauja :rolleyes: arba ketvirti tiesiog uzsideda savo megstamiausio vejkeo "nuotrauka" taigi avataras nusako tik dabartine nuotaika tajgi nelabai jis daug ka pasako apie zmogu na ajsku cia tik mano nuomone

CeraS`VictoriA
    Guest
    heh... nu as tikrai ne EMO isideciau kitoki, bet va, "judanciu paveiksleliu" negaliu :P nu, pagal dabartines nuotajkas isideciau koks gal tiktu... bet KAI KAS jau pavoge (damn you, Kira >.<)

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Štai ką pasakysiu aš. Čia, anime zonoje atrodo jog kone visi visgi pagalvoja kokį avatarą dėtis. Gi kitur kitaip kažkaip gaunasi. Gi tarkim games.lt, ten už "ypatingą" avatara netgi dedamas banas. O tai reiškia jog yra tokių, kurių avatarai arba atspindi ispudingą asmenybe, arba dedasi kad tik yra galimybė dėtis. Arba tyčia dėl dar kokių nors priežaščių.

CeraS`VictoriA
    Guest
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Štai ką pasakysiu aš. Čia, anime zonoje atrodo jog kone visi visgi pagalvoja kokį avatarą dėtis. Gi kitur kitaip kažkaip gaunasi. Gi tarkim games.lt, ten už "ypatingą" avatara netgi dedamas banas. O tai reiškia jog yra tokių, kurių avatarai arba atspindi ispudingą asmenybe, arba dedasi kad tik yra galimybė dėtis. Arba tyčia dėl dar kokių nors priežaščių.
    um... nu ir ko cia piktintis? gal zmones taip megsta isreiksti save ar savo pomegius. Nemanau kad del avataro reiktu smerkti zmones

^sancta^
    Guest
    Yamama , nemanau kad isvis reiktu kanors smerkti ... Ir sejp , laikaus savo nomones kad avatarai vienu ar kitu budu atspindi tavo asmenybe ... Kartais ent pac to nezinai ... :P

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    As pwz pats piesiaus, i nusipiesiau koki norejau, toki ka mane abent kiek atspindetu, internetinej erdvej

Kritikuosiu žiauriai

Horkis avataras
    Įstojimo data
    2005 12 23
    Vietovė
    Pogrindy
    Įrašai
    669
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    42
    nezinau ar mano avataras atspindi mane... as ji uzsidejau nes man patinka jis ir gerai atrodo (bentjau man)

kaprizas
    Jabatan avataras
    Įstojimo data
    2002 04 07
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    81
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Manes neatspindi, bet gal jame pavaizduota tai ko noreciau. Tiesiog man asmeniskai jis simbolizuoja ramybe. Sedi sau berniuks atsukes nugara viskam ir klausosi muzikos. Ko jus nematos tai jis sedi ant prieplaukos ir pries jo akis atsiveria pasakiskas vaizdas, va tiap va!
    Everything is everything

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano avatarai.......hm.........nezinau ar atspindi mane, bet esu gana melanxoliska, kartais pesimistiska, gan megstu krauja ,asaras,liudesi, ziauruma , todel dazniausiai mano avatarai buna arba liudni arba ziauroki arba velniai zino kokie dar......
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

beveik ekscelencija random avataras
    Įstojimo data
    2006 11 08
    Vietovė
    netoliese
    Įrašai
    36
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano dabartinis avataras su mano megstama veikeja , o svarbiausia- jos toks pat zvilgsnis kaip mano

Temporary insane DevilsLittleSister avataras
    Įstojimo data
    2006 08 17
    Vietovė
    Paranoland
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na gal ir atspindi. Nors as ji uzsidejau nes jis man grazus. O siaip gana daznai buna panasi nuotaika.
    "I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens."
    - Woody Allen

Narys Tsume200 avataras
    Įstojimo data
    2006 10 22
    Vietovė
    toooooli
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mm siaip labai patiko sis avartas....del to ir ji uzsidejau...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Save me from nothing Ive become

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Na nicka keistis galima toli gražu ne visur, o kartais ir jo pakeitimas sukelia išties nemažai sunkumu ir problemų poto. Sako mano patirtis kartą sumanius savo nicka pakeisti į man mielesni, patogesnį žodį, kuris mano manimu netgi labiau tinka mano asmenybei. Bet tai sukelia nemažai painiavos kitiems. Atsiranda kas pasindoja tavo senuoju nicku. Na mano nuomone jei jau keiti nicka tai turi turėti sau išties svaria priežasti.
    Avataro keitimas. Pirma. Manau kad visuomet yra tikimybė kad aptiksi labiau patinkanti, ar asmenybe atspindinti avatara nei senasis, arba pats susikursi. Pačiam per pastaruosius keleta metu taip nutiko ne karta. Užsidedi geriausia ir randai dar geriau. Antra, kas ten žino kaip to žmogaus asmenybė keičiasi. O gal jis tiesiog neturi pastovumo. Jaunam gi dažnai taip buna.
    Kolkas negirdėjau kalbant apie tai kad žmonės skirtinguose portaluose, forumuose užsiregistruoja visiškai skirtingais nickais su skirtingais. Ką tai reiškia. Kad kiekviename portale jis vis kitokia asmenybė?
    Chm, buvo gijos apie nicku kilme jau nekarta, rodos abi gijos jau senai pašalintis, bet manau perdaug nenukrypsiu nuo temos paklausdamas apie nicko susikurima. Kaip vertinami tokie nickai su galunėmis ____zzz ____sss ___xxx ir panašiai. Ir ar daug nickas pasako apie žmogu. Visgi čia daugiausia savo idedama kuriantis nauja profili, avataras, gal kartais ir parašas jau buna ir ne savo kurybos.
    Visiškai sutinku.Šiaip aš irgi esu nusiteikes prieš avatarų keitimą.Kadangi,bent aš, narius atpažystu pagal avatara, o kai avataras pasikeičia tai pradedi painiotis.Bet pripažystu kad kartais tenka pasikeisti avatara.Vat aš irgi pasikeičiau savo Šišio Makoto į Aion'a,nors ir labai nenorėjau to daryti.Bet po ilgų svarstymų vis tik pasikeičiau.Tiesiog labai jau patiko man tas Aion'as .Nu aš tai skirtinguose forumuose deduosi skirtingus avatarus, bet taip yra todėl kad turiu nemažai avataru, daugiau mažiau atspindinčių mano asmenybę.Kadangi norisi visus juos panaudoti kur nors, tai skirtingiems forumams pasirenku skirtingus.Bet nick,as tai lieka tas pac.Nors aš irgi respectinu žmonis kurie keičiasi avatarus tik ypatingais atvejais,o ne kas savaitę dedasi vis kita.
    Aš tai jei jaučiu kad nariai priprate prie mano avataro,pagal jy mane atpažysta ir sutapatina su ten esančiu veikėju, avataro nekeisčiau,ko gero, net jei ir rasčiau geresnį. O dėl nicko, manau didelio nukrypimo nebus jei pakalbėsim apie tai. Savo nicka susigalvojau gan greitai ir spontaniškai,bet jis tikrai atitinka mano xarakterį .Šiaip nesu gyvenime didelis niekšas, bet kartais,kai kuriose situacijose, kai matau kad pažeidžiamos mano arba kitų teisės, būnu tikrai negailestingas ir liaudiškai tariant duodu į snukį nepažiurėdamas suauges, ar vaikas.Be to kartais matydamas žmonių žiauruma ir durnumą tikrai noriu juos velniop išgalabyti . O be to animuose man blogi veikėjai dažnai patinka labiau nei geri,nors nevisada.Dažniausiai blogiesiems jaučiu tokia pačia simpatija kaip ir geriesiems, kadangi jie dažniausiai buna vaizduojami kaip tokia pat galinga ir patraukli gerjųjų opozicija .Tik kad su kitokiu požiūriu,kuris dažnai buna visiškai priimtinas ir pamasčius gal net teisingesnis už nusistovėjusi "juoda ir balta" principa.Manau kad geris ir blogis per daug reliatyvios savokos kad galima butų jas išvis taikyti.

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na, jei jau isejo sneka apie avataro keitima, tai prisipazinsiu:neturiu pastovumo avataruose......nors uzsimusk.....neiseina man su tuo paciu avataru prabut.....
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Per laiką mano avataras keitėsi ne karta.
    Nuo pačio pirmojo, kiek pamenu tai šis

Po kurios sekė keli panašus ir labiau kažkiek itike

šis beveik, bet tingėjau persikurti labiau sau.

atrodo vienas dažniau naudotu šis.

Visi jie buvo greičiau pasirikti kaip iš bėdos, nežinojau kadėtis, neturėjau iš ko rinktis. Na ir dar tiesiog tai derėjo su tuo mano domėjimusi kosmine fantastika, astronomija ir tai iki šiolei išliko kaip vienas didžiausiu mano pomėgiu, tačiau tai neatspindi paties manes.

Šis veidas manaudotas buvo nedaug. Išliko tik kaip skype avataras. Tiesa, tai gal labiausiai atspindėtu mano asmenybe. Bet tikrai nesu ir nesijaučiu toks kokį save matau veidrodije.

O štai kad ir kiek ieškočiau sau avataro, nerandu, tik pastarasis paveiksliukas, dabar stovintis avataro vietoje, buvo netikėtai netyčia aptiktas wallpaperis ir tai man geriausia ką dabar galiu užsidėti kaip avatara. Plačiai iškleisti dideli sparnai. Reikšmiu tam yra daug, dar daugiau paveiskliuke nėra.
    Kur tema anime, ten dažnai matyti animiški avatarai. Labai nustebčiau jei kur ir sau tokį aptikčiau.

Dar dažniau keičiais parašas. Čia jau viskas priklauso nuo to kaip sugebu pasinaudoti Photoshopu. Šiaip parašai būna visai kitokie. Daug tutorialų sigams varčiau. Gražūs, bet netokie. Ne man. Griežtai apibrėžtas rėmelis. O aš žiuriu kad tas parašas kaiptik įsilietu į foną. Parašo fonai būna tiesiog spalvų, linijų kratinys, o priešais konkretus paveikliukas, dažniausiai koks nors asmuo. O pačiam geriau atrodo kaip sigo fonas kažkoks tolimas vaizdas. Na apie paprastas ?????fan juosteles nekalbu. Tiesa, siguose dar buna tekstas koksnors. Pats nesugalvoju nieko daugiau kaip parašyti daugiausiai žinoma savo nicka.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2006-12-03, 22:00

Puslapis 3 iš 46 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •