Puslapis 2 iš 46 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 736

Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Na turbut atspindi kazka... kad i gyvenima reikia ziureti atsipalaidavus, ir kad ne viskas yra taip kaip atrodo is pirmo zvilgsnio. Taip sakant, zvelk giliau
    Pvz mano nicko kilme is tiesu visai nesusijusi nei su anime nei su japonija, nors galetu taip pasirodyti is pirmo zvligsnio. Taip pat ir avataras - paimtas is amerikieciu serialo Drawn Together, kuris is tiesu yra realybes show parodija.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Mano avartas neatspindi ne trupucio mano charakterio XD

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    amm... man dabar atejo yondaimes avataru laikas.. cia toks veikejas is naruto... kadangi avatarus keiciu gana daznai tai bent prie temos bandau laikytis.. pries tai buvo toks linksmas yondaime.. o dabar toks ramus.. su (keistu) kunajumi.. toks lyg.. "bring it on".. neatspindi nieko.. nes per naruto jo isvis veikiant ka nors nemaciau.. siap kietas bicas..

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano awataras ypatingas tuo kad jis super pritaikytas prie forumo spalwos. taigi kai as postinu (kaip dabar) atrodo kaip lyg ir ne awataras o kazkas tai... wait, that didn't come out right...
    anyways, neatsipingi jis manes, lytis skiriasi is pradziu, ir siaip... deretu pasikeist... gaila beje kad gif. awataru negalima, why is that?!!

Dreamer
    Tamsos_Elfe avataras
    Įstojimo data
    2005 05 17
    Vietovė
    everywhere
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano avataras?... Na ispradziu jis tiesiog buvo derinamas prie niko. Norejosi kazko tamsaus, uzdaro... ai na vienu zodziu patiko ji man labai. O dabar jau nerealiai susigyvenau ir jei uzsinoriu pakeisti, prisimenu kad nieko fainesnio nerasiu. Is vis nemegstu keisti avataru.
    Ir siaip forumiecius pagal ju avatara bandau isivaizduot kokie jie yra. Ipranti ir kazkaip jau labiau pazystami tada atrodo ^_^
    Nesugebejau perteikt savo minties >.>

SinbadaZ
    Guest
    Mano avataras atspindi mano isvaizda ir is dalies mano charakteri "sout park style"
    Gaila kad sumazinant stipriai nukentejo kokybe

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    norejau avatarui nuotraukos, ne piesinio.
    o siaip jos vardas motoko.
    nezinau, kaip del nuotraukos charakterio, bet nuotaika man visai patinka. o_O tokia va

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    avataras atspindi kiek tai vidinę būseną. kai pamačiau pirmą kartą, l.patiko. kaip į veidrodį būčiau pažiūrėjęs. na, kai įvyks kokių esminių pokyčių galvoje ir sieloje, manau keisis ir avataras.

Naujokas bakoozhe avataras
    Įstojimo data
    2006 11 01
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Atspindi tik išvaizdą, kadangi jį su Corel'iu dariau iš savo nuotraukos. Šiaip bandžiau paišyt visokias mutacijas, o ši labiausiai vykusi ir išbaigta.

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Siaip avatarus dazniausiai renkuos 'ant prikolo',nors aiskus taip negali but,kad pasirinkai siaip sau,nes jei buten SI avatara pastebi,tai jau kazka reiskia.Niu o dabartini avatar pasirinkau nes atrodo,kad ta mergyte siek tiek i mane panasi

Administratorius

zio avataras
    Įstojimo data
    2000 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    309
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Taip. Gal ne kiek asmenybe, kiek tam tikra pozhiuri.

Samoningai ar nesamoningai zhmogus avatara pasirenka ne veltui. Delto apie zhmogu ish jo avo galima palyginus nemazhai suzhinoti. Ir taip kai pasizhiuri i Daanijaus, Domaus ar Marijos avatarus te ir pagalvoji " ot velnias, jiems jie tep tinkas".

Vita
    Guest
    JAi avataras parodo asmenybe taj reiskia kad as tokia asmenybe kuriai patinka ilgi ir astrus dantukai siaip pati turiu gan ilgus iltinius dantis ps vampyrai mane lb zavi

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    mano atspindi tik dabartine nuotaika.Gali but taip jog rytoj shis avas man pasirodys net shlykshtus
    I have the Holy Lance

...megejas... bachas avataras
    Įstojimo data
    2006 11 20
    Vietovė
    londonas
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kazkodel megstu tuos zmones kurie nekeicia savo avataru,jau nebekalbu apie nic`us.

Kira
    Guest
    Atspindi, so what

Spanglas :D LonelySoul avataras
    Įstojimo data
    2005 12 15
    Vietovė
    Peklon
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na atspindi tik tiek kad aš spanglas Šiaip keiciu avatarus neretai, bet jie visada būna smagus ,kad ir pačiam kai nėra nuotaikos pralinksmečiau
    lalala!
    Life is just a temporary torture before hell...so lets try to make that torture a little bit more fun...plz?

Puslapis 2 iš 46 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •