Puslapis 24 iš 24 PirmasPirmas ... 14222324
Rezultatai 369 iki 377 iš 377

Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Forumo vilkas
    mattusha avataras
    Įstojimo data
    2012 01 18
    Vietovė
    55°06′43″N 22°03′50″E
    Įrašai
    337
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Mustang, Roy iš Fullmetal Alchemist kietas veikėjas ne toks vaikiškas kaip broliai Erlikai. Paveiktas beprotybės vistiek išlaikė šalta protą. Siekia pačiu aukštumų ,betkokia kaina ir viską daro ,kad atkeršytų už draugą. Net praradęs rega juda į priekį.
    Paskutinį kartą taisė mattusha : 2012-04-08, 16:35

Naujokas Neja❤ avataras
    Įstojimo data
    2012 04 04
    Vietovė
    Ten toli
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano mylimiausias veikėjas iš visų anime yra Xerxes Break iš Pandora Hearts. Aš jį laikau tobuliausiu kada nors mano sutiktu veikėju, kuris man gražiausias, mieliausias ir kitoks -iausias ;]

Man jis labiausiai patinka, nes:

1. Jis yra asmeniškai man labai gražus.[Ta perbalusi oda, balti purūs plaukai, išsidraikę ant jo plačių pečių, dailios jo raudonos ir mįslingos akys...]

2. Jis yra labai gudrus ir protingas.[Break visąlaik per anime vis ką nors regzdavo ir analizuodavo, bandydavo viską nuspėti ir jam dažniausiai tai pavykdavo. Vienintelis asmuo, kuris jį pergudravo buvo Vincent Nightray.]

3. Jis yra smaližius.[Visada kur tik pasisuksi jis tai kramsnoja saldainius, tai šokoladą, tai mėgaujasi ledinukais ir kitokiais gardėsiais bei jam visada to negana.]

4. Turi kitokį suvokimą apie pasaulį. [Taip, jis tikrai įdomiai mąsto ir neskirsto nieko nė į bloga, nė į gerą, o rūšiuoja į jam naudinga ir nenaudinga. Iš pat pradžių gali pagalvoti, kad jis nepriklauso nė gerajai, nė blogajai pusei, bet toliau žiūrėdamas supranti, kad jis žiūrisi tik savęs, o taip ir turėtų būti ;]].

5. Yra keistas ir tikras optimistas.[Jis turi tikrai iš pat pradžių galinčių pasirodyti keistų įpročių: mėgimas pasakyti tiesiai šviesiai ką mano per valdomą lėlę Emili, o po to tą pačią lėlę ir auklėti; einantis per kraštus sarkazmas; mėgimas imti saldėsius iš kitų lėkščių, nepaisant fakto, kad jis juos ir buvo atnešęs, kad svečiai pasivaišintų ir t.t. O dėl jo linksmumo...jis tikrai turėjo gan karčios gyvenimiškos patirties. Dėl vienos savo klaidos jis net buvo praradęs akį. Bet nepaisant viso šito jis vis tiek sugebėjo rasti šviesą ir šiame liūdname gyvenime ir toliau ją ima visu džiaugsmu nė kiek nebijodamas būti laimingu.]

Na ir šiaip man patinka jame viskas ir galėčiau vardinti it vardinti nesustodama. Tai mano mylimiausias visų laikų veikėjas ir tikuosi taip bus visada ;]

Narys wajietaus avataras
    Įstojimo data
    2012 03 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Love

Man Nr.1 sakyciau Hitsugaya is Bleach, jis paslaptingas, ismintingas, stiprus nors ir mazo ugio, beto salia jo visada yra Matsumoto ka bepridursi
    Ai dar man jo galios labai patinka, labai detalu viskas.
    Jo atgijes zanpakuto irgi gerai atrode

P.S. jam labai sekasi su merginom
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:

Naujokas Sakurafan450 avataras
    Įstojimo data
    2012 04 08
    Vietovė
    Mažeikiai
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man labiausiai patiko Ichigo iš Tokyo mew mew nes labai buvo juokinga veikeja ir tuom kad labai buvo romantiška ir taip bernui prisipažino meilei , ir dar dar man patiko luchia iš Mermaid melody nes labai graži veikeja buvo ir labai romantiškas anime buvo apie meile

Youko
    Guest
    Man didžiausią įspūdį paliko Kino iš Kino no tabi ir kt., filosofiniai apmąstymai, dialogai su Hermes ir kelionės iš tiesų pasako tiek daug ir užkabina taip giliai jog sunku net pasidaro;jos branda, ramus profilis ir ryžtingas,bet kartu toks trapus santykis su aplinka ir žmonėmis tiesiog žavi. Tas nekasdienis jausmas kai žiūri į herojų ir jauti tokį nostalgišką artumos jausmą. Na gan sunku apsispręsti, nes labai patinka ir Light Yagami ir Angel's Egg veikėjai Vyras ir Mergaitė, Ichise iš Texhnolyze, Iwakura Lain iš Serial Experiment Lain,Ginko iš Mushishi... Nerašysiu į topus bet užsiminsiu apie veikėjus kurie tiesiog yra žavūs, na pvz: Jin from Samurai CHamploo, Koizumi George from Paradise Kiss, Mayer R-el from Ergo Proxy(vienas mėgstamiausių), Hellsing Alucard(pripažinkime turi žavesio), Nana from Nana, Natsume Yuujinchou...ir be galo daug kitų...o kur dar veikėjai iš Honey&Clover!

Narys BLACK cat avataras
    Įstojimo data
    2010 07 09
    Vietovė
    UK
    Įrašai
    62
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    turiu keleta savo favoritu kurie gerai isimine
    3vieta : Mr. Alucard (koks anime manau nereikia sakyt visi ir taip zn) ,sis veikejas kazkuom ypatingas ,uzkreciantis ir charizmatiskas. Savotiskai slykstus bet kartu ir gundantis,tai tarsi medus ir pipirai.
    2vieta : Ryuk (Death note) jis kazkaip labai istriges atmintin,toks ciniskas ir pasiepiantis zmoniu silpnybes kuriu patys zmones nemano esant neigamom. Jis tarsi ta slykscioji visuomenes puse.
    1vieta : 'L' (Death note) sitas man patiko del saldainiu valgymo,neseip sandainiu bet apskritai vaisktantis saldesis ir seip jis genijus !

Naujokas hellm88 avataras
    Įstojimo data
    2016 06 28
    Vietovė
    1988
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tasogare Otome x Amnesia veikeja Kanoje Yuko

Naujokas
    Įstojimo data
    2017 10 10
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Lelouch iš Code Geass.... rimtas strategas, ne koks verksnys, kaip būna kartais, dar ir galių ypatingų turi.... vadovauja ordinui, sukilėliams, turi dvi tapatybes, ir dar biški jausmų . Žodžiu, tikrai kiets vyruks, kokių dar retai pasitaiko. Gali tokį nurungti nebent Laitas iš Death note, bet tas tai psichu pamažu virsta, turėdamas užrašus. Nepatinka man tokie

Naujokas Teramisu avataras
    Įstojimo data
    2017 10 18
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    1. Kirito ir Asuna is Sword Art Online, del lovestory

2. Mikasa is Attack on Titan, nes jos pats graziausias balsas