Puslapis 11 iš 24 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 377

Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Toboe - nes begalo mielas ; Youji - saunus vaikis, biski sadistas xDD

sacrifice . elle05 avataras
    Įstojimo data
    2009 01 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    44
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Katsura Kotonoha - turbut del jos meilumo, drovumo ir siaip anime kurejai labai gerai ja charektarizavo.

Rimtas forumo narys madaralt avataras
    Įstojimo data
    2009 02 28
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Megstamiausias Naruto charakteris?

Man tai Tobi (Uchiha Madara), linksmas ir stiprus atrodo plius eternala lb noriu pamatyt
    Paskutinį kartą taisė technotrach : 2009-03-16, 10:06 Priežastis: nepatenkinti skaitytojai del naujos temos esamoje

pinky promise
    soshite avataras
    Įstojimo data
    2009 01 22
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    kalciferis iš hauru no ugoku shiro(howls moving castle) toks kietas ugniukas... megsta burbeti... o kai laisvas toks lengvas atrodo...

please, wake up to reality...

Kilbukas SunFizz avataras
    Įstojimo data
    2007 11 03
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man geriausias Yagami light is death note , nes jo asmenybe idomiausia , daznai megsta suintriguoti

Mader Faker !!! Kadaj avataras
    Įstojimo data
    2009 02 10
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    L is Death note,nes turi auksta intelekta ir grazia iswaizda.
    Lelouch arba Zero is Code Geass,nes turi grazia plaukuosena ir grazu balsa

Naujokas Jullara avataras
    Įstojimo data
    2009 02 12
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    rip van winkle is hellsingo,nes ji kieta moteris r dar vampyre....

Goda~* Yuuki-Goda avataras
    Įstojimo data
    2009 04 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yuuki is Vampire Knight, del jos budo, poziurio ir geros sirdies

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    Edas is fma- #1,nes yra mazas (dabar as gausiu xD) bet visada parodo visiems savo vieta, greitai susinervuoja, Alphonse is fma - #2 , nes nuolat nervuoja Eda surinktom is gatves katem , Lelouch is Code Geass -#3 kietas balsas, geras protas what can I say

Narys Melancholy~ avataras
    Įstojimo data
    2009 02 12
    Vietovė
    paslaptis
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    C.C. nes tokia paslaptinga ir pasikelus man patinka tokie idomus kiek pasikele personazai

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Citata Autorius Derogatory` Žiūrėti skelbimus
    Uh, net nežinau pačio mėgstamiausio savo veikėjo, tačiau manau, kad aukščiausioje vietoje yra Grimmjow Jeagerjaques iš Bleach. Toliau - Ichimaru Gin iš Bleach, Dante, Vergil, Nero iš Devil May Cry, Marian Cross iš D.Gray-Man, Archer iš Fate/Stay Night bei Hei iš Darker Than Black, Sephiroth ir Cloud StrifeFinal Fantasy, SteinSoul Eater ir NearDeath Note.
    Šiaip mane traukia pilkaplaukiai bei baltaplaukiai.
    Pildau ir taisau sąrašiuką:
    Haine Rammsteiner iš DOGS: man visada patinka baltaplaukiai, tiksliau pirmiausiai patraukia akį. Šito ir charakteris įdomus: moterų fobija, laukinio šuns "siela", toks bad ass, bet tuo pačiu ir švelnus charakteris. Taip sakant veikėjas su geromis ir blogomis savybėmis.
    Dante, Vergil, Nero iš Devil May Cry: heh, šita trijulė visada buvo geruliai. kiekvienas savaip skirtingas, tačiau visi bad ass. Vergil'o šaltumas, arogancija. Nero vaikiškumas, emocionalumas. Dante išvis tobulas. xD Visi jo aspektai man patinka.
    Akutabi Gamma iš Zombie Powder: irgi whitehead'as. Šiaip įdomus veikėjas, tiksliau įdomiai charakterizuotas. Paslaptingas.
    Revy iš Black Lagoon: uh, galinga bobela. Tiksliau, pavaranti ir bad ass. xD Todėl man ji ir praėjo. Taip pat jos rimtumo minutės tokios natūralios ir įdomios būna. Ir šiaip guns'ų naudotojos yra good.
    Kamina iš Gurren Lagann: šitas daužtas, bet pavaro ir jo būdas kabina. Nors jis rėksnys ir "kietakaktis", jis still gerai atrodo. :>
    Marian Cross iš D.Gray-Man: red hair sexas. xD Ir būdas toks "womanizeris", bet ir bad ass. Bet toks paslaptingas, net labai. Bet tuo pačiu labai vyriškas ir rimtas, šaltas. O jau jo barzdytė... *lydosi*.
    Grimmjow Jeagerjaques iš Bleach: dar vienas bad ass ir rėksnys. xD
    Ichimaru Gin iš Bleach: oo, vienas paslaptingiausių, įdomiausių, keisčiausių personažų. Bet labai patraukiantis su creepy'iškumu.
    Sephiroth iš Final Fantasy: šitas very evil one, todėl man patiko. Toks šaltas ir sarkastiškas. ;>
    Papa iš Soul Eater: mielas ir linksmas veikėjas. Taip pat dailus. Nors anime jis ir mažokai charakterizuotas buvo.
    Kiefer iš RideBack: dar vienas, kuris buvo mažai charakterizuotas, dar mažiau negu Papa. Bet man patiko. Pirmiausiai išvaizda: geltonos akys, balti/pilki plaukai, randelis. x3 Būdas tikriausiai primintų kokių kelių viršuje minėtų veikėjų derinį: šaltas, paslaptingas.

Taigi pagrindiniai būtų tokie. O vėliau galbūt pataisysiu ir prirašysiu kodėl jie man patinka.

EDIT: Ehh, Miyata, galbūt galvojai, kad rašysiu naują postą tik tam, kad aprašyčiau veikėjus. Deja, ne. Ir ne tau pasakoti, kada galėčiau, kada turėčiau rašyti postus. Panorau vakar ir parašiau. O dabar redaguoju.
    Paskutinį kartą taisė Derogatory` : 2009-04-11, 15:41

trust me i'm engineer
    zeke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 02
    Vietovė
    Kaunas ir Rokiškio r.
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Man tai Haruhi - energinga ir verzli, siekenti to ko nori .
    S_T

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Derogatory` Žiūrėti skelbimus
    Pildau ir taisau sąrašiuką:
    Haine Rammsteiner iš DOGS
    Dante, Vergil, Nero iš Devil May Cry
    Akutabi Gamma iš Zombie Powder
    Revy iš Black Lagoon
    Kamina iš Gurren Lagann
    Marian Cross iš D.Gray-Man
    Grimmjow Jeagerjaques iš Bleach
    Ichimaru Gin iš Bleach
    Sephiroth iš Final Fantasy
    Papa iš Soul Eater
    Kiefer iš RideBack

Taigi pagrindiniai būtų tokie. O vėliau galbūt pataisysiu ir prirašysiu kodėl jie man patinka.
    daah... Tai veliau galejai ir parasyt posta, praso argumentuoti butinai, rasai argumentuok is karto, o ne veliau ir tai gal.
    O kad nebutu biski off topic.
    Man tai sunku isrinkti kelis favourite, man is kiekvieno anime bent vienas personazas patinka, bet dazniausiai po 2-3. Nes turi bruozu, kurie man patinka, t.y. vienas kietas, bei heart-colded, kitas juokdarys, bet kietas, ir t.t. Buna ir kitu bruozu kuriais mane patraukia, bet cia isvardyti visus butu ilgai.

Aramis
    Guest

Cool

CowboyBebop - Spike Spiegel - už jo tvirtą charakterį (Ką vien reiškia jo pasakymas "...viena mano akis mato dabartį, kita praeitį"). Neturėdamas vienos akies vistiek laimėjo Kovą prieš praeitį, kad ir neteko mylimosios ;
    Death Note - L - Visada patiko aštrus, loginis mąstymas, kurio L turi. Plius dar prie gero įvaizdžio prisideda ir jo skepticizmas ;
    Spirited Away - Shikira - Sugebėjimas nepasiduoti net ir sunkiausioje situacijoje, brandos siekimas net ir sunkiausiomis aplinkybėmis ;
    Naruto - Kakashis - Man irgi manau patiktų pavartyti Make out tactics :rolleyes:
    Ir pati geriausia -
    Sekirei - Tsukiumi. Tokį charakterį merginoje labai retai išvysi Drovi, bet jau kokia kartu valdinga "I'm his legal wife"

HibariWillBiteYouToDeath! Kipras9 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 23
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sveki.Man tai patinka soulas is soul eater nes jis nezinau pagrindinis veikejas

pats pats megstamiausias tai turbut Haulas is Howl's Moving Castle. o kodel, tai... na savotiskas princas ant balto zirgo =D na ne tiesiogiai, bet kazkas is tokios serijos ^^
    [yeah, I'm pathetic. like I care ;D]

o siaip tai dar yra keli labai patinkantys, pvz
    Zero is Vampire Knight - nu toks... uch ♥
    Crona is Soul Eater - nors ir pakankamai nedaug demesio jai skiriama, bet man patinka tas jos toks sizovumas ir aplinkos baime, vot.
    Greall is Kuroshitsuji - dar nebaigiau ziureti sito anime, bet sitas veikejas tai toks... ;DD net sunkoka apibudinti. raudoni plaukai, yaoinos uzuominos... =3
    Urameshi, Iemon-dono!

Puslapis 11 iš 24 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •