Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Chrono Chrusade

Balsavo
141. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

87 61.70%
  • 4

33 23.40%
  • 3

15 10.64%
  • 2

4 2.84%
  • 1

2 1.42%
Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 121

Chrono Crusade

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Chrono Crusade

Chrono Crusade
    ヨルムンガンド

Režisierius: Yuu Kou
    Studija: Gonzo
    Žanrai: Veiksmas, komedija, drama, fantastika, demonai
    Transliacija: nuo 2003-11-24 iki 2004-06-10
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 24 x 23 min.

AniDB reitingas: 7.87
    MAL reitingas: 7.88
    ANN reitingas: 7.79

Papildoma Info:

1920m. Amerika. Iš pirmo žvilgsnio, tai taikus, Pirmąjį pasaulinį karą išgyvenęs laikmetis. Tačiau nuošaliuose užkaboriuose lūkuriuoja tamsūs šešėliai, pasiruošę bet kurią akimirką sugriaut šią taiką. Sesuo Rosette Christopher, egzorcistė, dirbanti Magdala Order, turi misiją kovoti su terorą sėjančiais demonais. Tačiau drauge su savo kompanjonu Chrono ji sukelia daugiau betvarkės nei patys monstrai!
    Vienos misijos metu jie sutinka jauną saldžiabalsę merginą, vardu Azmaria, kurią medžioja jos pačios patėvis. Kol Rosette ir Chrono dirba drauge, kad ją apsaugotų, vis daugiau sužinome apie jų tarpusavio santykius. O jas sieja ir šis tas daugiau nei gali pasirodyt iš pirmo žvilgsnio.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Šio anime siužetas šiek tiek primena Hellsingo siužetą, šiuo atveju Rozeta yra tam tikra prasme Chrono šeimininkė, tiksliau "kontraktorė". Chrono gali atskleisti savo tikrąsias demoniškas galias ir transformuotis į ypač galingą demoną, tačiau būdamas tokioje būsenoje jis naudoja savo kontraktoriaus (Rozetos) energiją. To pasekmėje trumpėja Rozetos gyvenimas - kuo ilgiau Chrono būna savo tikrojoje demoniškoje būsenoje, tuo mažiau metų gyventi lieka Rozetai. Todėl Chrono labai retai atskleidžia savo galias. Tarp šių dviejų veikėjų (tiksliai nesupratau kuris iš jų yra pagrindinis) vyrauja labai stipri draugystė. Veikėjų šiame anime yra ir daugiau, bet per daug nesiplėsiu. Tik pasakysiu, kad kiekvienas veikėjas turi savo istoriją, kuri paprastai pasirodo įdomesnė nei buvo tikėtąsi. Ypač paslaptinga ir įdomi Chrono praeitis. Viso anime metu vis parodomi epizodai iš veikėjų praeities, kurie užduoda daug klausimų. Intriga išlaikoma gan ilgai. Kiekvienas prisiminimas, sapnas atskleidžia vis įdomesnius faktus apie veikėjus. Tai, ko gero, ir yra ta "varomoji jėga", verčianti žiūrėti šį anime su vis didesniu susidomėjimu. Man ypač patiko šio anime istorija, tikrai labai įdomi. Pirma serija dar ne kažin kokia, bet vėliau darosi vis įdomiau ir įdomiau. Kiekviena nauja serija man vis pasirodydavo įdomesnė už praeitą. Labai įtraukiantis anime, vietomis linksmas, vietomis graudus,prie veikėjų greit prisirišama, nes jie tikrai nuostabūs.

Apibendrinimas: Yra šiek tiek lengvo humoro, bet iš esmės siužetas labai rimtas. Dar galėčiau pagirti pradžios klipo muziką, labai maloni ausiai. Didesnių trūkumų tikrai nepastebėjau, todėl aprašyme išvardinau tik geras savybes. Tikrai neradau prie ko prikibt, nors norėtųsi įvertinti nešališkai, bet tikrai nemačiau kažko blogo, kas atkreiptų mano dėmesį. Animacijos kokybė gera, nėra kažko labai ypatingo, bet žiūrėti gražu, kaip ir daugumoj anime. Žodžiu, nežinau priežasties, dėl kurios nebūtų verta pažiūrėti šito anime.

Paskutinį kartą taisė amidau : 2013-11-30, 08:51 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    siaip serialas toks visai neblogas. ziurejau as ji tikrai senokai, kai nusprendziau, kad noriu apzvelgti anime vampyrus, demonus, etc. jis man pasirode nenuobodus, taciau ir neisimintinas. nes ten vietom visgi nusileidzia i sentimentus kazkokius, dar tas rozetos mirties nuojautos tragiskumas... ai.. bet galima ziuret, galima.

tik tu nieksai, imesk polla, picsu, linku, nebuk tinginys.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Norma tas TV. Žiūrėjosi gan smagiai, nors man asmeniškai koks SEL žiūrisi kurkas smagiau... Pabaiga irgi nieko, mėgstu aš verkti Vertas žiūrėjimo, bet žiūrėjimo visų serijų iš karto, o ne su didelėmis pertraukomis - nespėji pajusti kad jis tik šiaip sau

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    88
    Neitin patiko - cia kaip Dai-Katana pastebejo, nes ziuret viska is karto gal ir smagiau butu. Maniskis atvejas kaip tik ir buvo, kad dideles pertraukos buvo ir siaip kitus animus dar ziurejau tarp sito. Bet ir siaip biski istorija ir kai kurie personazai vietom uzknisdavo.

We're the Unbound

Neoner avataras
    Įstojimo data
    2005 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    Šio anime veiksmas vyksta JAV 1928m. po antrojo pasaulinio karo.
    nu jeigu II pasaulinis baigėsi 1928 tai aš burundukas.
    o šiaip pats anime tai geras. Labai patiko kovos. Personažai pakankamai išplėtoti. Labiausiai patiko tas pagrindinis blogietis (neatsimenu jo vardo). Šiaip prie ko turiu prisikabinti, tai patį patį galą galėjo labiau ištempti, nes per greitai viskas pasibaigė.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Neoner Žiūrėti skelbimus
    nu jeigu II pasaulinis baigėsi 1928 tai aš burundukas.
    o šiaip pats anime tai geras. Labai patiko kovos. Personažai pakankamai išplėtoti. Labiausiai patiko tas pagrindinis blogietis (neatsimenu jo vardo). Šiaip prie ko turiu prisikabinti, tai patį patį galą galėjo labiau ištempti, nes per greitai viskas pasibaigė.
    Blogiskio vardas Aion`as.Del to karo tai sorry kazka uzsiparinau,kad veiksmas vyksta 1928m tai tikrai,bet ten kazkaip pirmose serijose kazkas minejo "after the big war" tai supratau kad po karo .
    nu ne y tema,bet apsvieskit dede nieksha,kada baigesi karas

p.s. man Aion`as irgi patiko
    Paskutinį kartą taisė niekšas : 2006-10-04, 17:22

Shizuka
    Guest
    Va toki animai man kur kas labiau patinka nei koki FLCL. Ryte surijau si anima, pasirode tikrai neiprastas ir vertas demesio. lenkiuosi pabaigai, nors ir nenorejau vis delto, kad ji tokia butu, bet pasirode tikrai tinkamiausia

[Baka] Ruki avataras
    Įstojimo data
    2004 10 30
    Vietovė
    Venta
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Thumbs up

grazus anime =] man asmeniskai lb grazi animacija ^^ idomus veikejai
    Chrno Crusada vienas megstamiausiu mano anime :>

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Labai geras anime. Labai man kazkuo patiko herojai. Idomus siuzetas... kzn... praise chrono crusade!

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    kaj geras,man patiko venuoles su suatuvajs...kaj geras...

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius EdwardElric Žiūrėti skelbimus
    Labai geras anime. Labai man kazkuo patiko herojai. Idomus siuzetas... kzn... praise chrono crusade!
    Jo veikejai ten tikrai gerai padaryti ko gero tai geriausias sio anime aspektas.
    Kieciausi veikejai(bent man) yra Aion,Chrono,minister remington toks kietai parodytas,dar Rozeta tokia ydomi.Dar man patiko tas ,ai pamirsau varda,tipo is bloguju,vienas is Aiono draugeliu,toks "kombojus" kur su kardais vietoj ranku.

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    maniakai, žiūrėdami šį anime daro prielaidą kad Aion yra maniakas prievartautojas
    man patiko(anime), gale vos neapsižliumbiau(o gal ir apsižliumbiau, dabar neatsimenu)

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius hanaretsu Žiūrėti skelbimus
    maniakai, žiūrėdami šį anime daro prielaidą kad Aion yra maniakas prievartautojas
    man patiko(anime), gale vos neapsižliumbiau(o gal ir apsižliumbiau, dabar neatsimenu)
    As irgi apsizliumbiau ,ai ne... ne... tai yra ne, neapsizliumbiau
    Ne nezliumbiau,vyriskumas neleido.
    Aion prievartautojas?koks keistas ir ydomus komentaras tikrai juokingas durnai juokingas Aion`as tiesiog gerai pavaro ir paissikalineja,jis nieko nera isprievartaves,jis taip tyciojasi is Rozetos,Satelos ir kt.Jis jas taip skaudina ( ).
    Geriausia tai buvo kai jis skaudino Satela(atrodo15 ar 16 serijoj).Na gal kiek persistenge ja taip kankindamas,bet tai musu Aionas

White
    Guest
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    Blogiskio vardas Aion`as.Del to karo tai sorry kazka uzsiparinau,kad veiksmas vyksta 1928m tai tikrai,bet ten kazkaip pirmose serijose kazkas minejo "after the big war" tai supratau kad po karo .
    nu ne y tema,bet apsvieskit dede nieksha,kada baigesi karas

p.s. man Aion`as irgi patiko

WWI - prasidejo 1914, baigesi 1918.
    WWII - prasidejo 1939, baigesi 1945.

Kazkaip nepatenka tas anime i nei vienas ribas

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius White Žiūrėti skelbimus
    WWI - prasidejo 1914, baigesi 1918.
    WWII - prasidejo 1939, baigesi 1945.

Kazkaip nepatenka tas anime i nei vienas ribas
    kagi,apsiparinau.

maiindeg
    Guest
    viena idomiausiu ir geriausiu anime filmuku kuriu maciau siuzetas ir pati istorija labai sudomino unikalumu ir savo grazumu ten yra dauk kovu ir normalei smurto seip man patiko jis labai net

Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •