Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 53 iš 53 PirmasPirmas ... 43515253
Rezultatai 833 iki 838 iš 838

Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Citata Autorius Deviser Žiūrėti skelbimus
    Žaidžiu Witcher 3. Jau 100 valandų, o pabaigos dar nematyt .
    O, ant labai gero geimo užtaikei. Pats perėjau du kartus pilnai, ir galiu pasakyt kad buvo tikrai verta, nes didelė dalis questų turi po kelias skirtingas pabaigas. Būtinai pereik ir papildymus, jie kokybe nuo main story visai neatsilieka.
    Heavy Metal Maniac.

Naujokas Deviser avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    .
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Chloras Žiūrėti skelbimus
    O, ant labai gero geimo užtaikei. Pats perėjau du kartus pilnai, ir galiu pasakyt kad buvo tikrai verta, nes didelė dalis questų turi po kelias skirtingas pabaigas. Būtinai pereik ir papildymus, jie kokybe nuo main story visai neatsilieka.
    Pirmą papildymą jau spėjau įsigyti per Steam sale'ą, bet tikriausiai dar greitai prie jo neprieisiu. Stengiuosi mėgautis žaidimu, vykdau visus side questus, skaitau lore ar šiaip išjoju su ištikimuoju Roach pasigrožėti aplinka . Dabar kaip tik esu Skellige salose, ten vaizdai įspūdingi.

Iš tikrųjų aš ganėtinai retai pereinu žaidimus, dažnai pabosta, o šis, priešingai - norisi, jog kuo ilgiau tęstųsi. Net knygas įsinorėjau perskaityti, tik, gaila, kai kurias dalis Lietuvoje jau sunkoka rasti.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2017 01 31
    Vietovė
    Pajurys
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nekopara vol 1, nekopara vol 2

Narys Vandarenas avataras
    Įstojimo data
    2013 06 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    62
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    losiu undertale geras zaidas
    swag

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Citata Autorius Deviser Žiūrėti skelbimus
    Pirmą papildymą jau spėjau įsigyti per Steam sale'ą, bet tikriausiai dar greitai prie jo neprieisiu. Stengiuosi mėgautis žaidimu, vykdau visus side questus, skaitau lore ar šiaip išjoju su ištikimuoju Roach pasigrožėti aplinka . Dabar kaip tik esu Skellige salose, ten vaizdai įspūdingi.

Iš tikrųjų aš ganėtinai retai pereinu žaidimus, dažnai pabosta, o šis, priešingai - norisi, jog kuo ilgiau tęstųsi.
    Tau dar visas įdomumas prieš akis. Net šiek tiek tau pavydžiu, nes norėčiau dabar būt nežaidęs šito grajaus kad galėčiau jį pereit iš naujo. Mėgaukis.
    Heavy Metal Maniac.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    American McGee's Alice ir Alice: Madness Returns žaidimų kūrėjas neseniai paskelbė žinią jog formuoja idėjas pasiūlymui dėl naujo Alice serijos žaidimo kūrimo, kuris bus siunčiamas EA (nes jiems priklauso Alice žaidimo teisės).
    http://www.americanmcgee.com/alice-3/
    Jei jūs esate šitos fantastiškos serijos gerbėjai kaip ir aš, nepatingėkit užsiregistruoti nurodyto puslapio mailing list'e ir taip parodyti jog mums reikia naujo Alice žaidimo.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2017-09-07, 12:57

7. Ačiū Bardakas dėkojo
Puslapis 53 iš 53 PirmasPirmas ... 43515253

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •