Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 2 iš 53 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 838

Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Rimtas forumo narys Suiram avataras
    Įstojimo data
    2007 11 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Daba zaidziu COD4 geras zaidas jau koki menesy nuo multiplayer nenulipu bet jau po biski atsibost pradeda taj galvoju ieskot ko nors kitko pvz kokio rpg ar dar ko nors gaila tik tai kad siais laikais zaidimu kurejai kuria zaidimus su nerealiomis grafikomis bet del to istorijos ir dar keli dalykai siaubingai nukencia pvz Crysis grafika stulbinanti bet atsibodo jau po pirmu 20 min gal cia todel kad visa grafika pas mane nuleista ant minimumo kad maziau striginetu taj vat jei norit zaist Crysis turekit zveriska kompa kad galetu pavezt grafika o seip taj nematau ten daugiau ko ypatingo

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145

SPORE -> futuristine evoliucijos kelione
    Žanras: Strategy (God Sim / Manage/Busin. / Real-time) / Arcade / RPG (Rogue/Action) / 3D
    Išleidimo data: 2008 vasaris/kovas
    Kurejas: Electronic Arts, MAXIS
    Trailers:
    Interview, Moby - Natural Blues, Coldplay - Clocs, Official page.

O as verkiau, kad siu metu pradzioje isvis nerandu ka galeciau idomaus suzaisti, o pasirodo
    kaika ir praleides buvau, vasario ar kovo pradzioje iseinantis zaidimas. Visai nebloga
    zaidimo ideja, savotiska evoliucija tavo valdomu veikeju ir viso aplink supancio pasaulio, o
    galiausiai ir saules sistemos, o toliau gal jau ir visatos. Man asmeniskai kazkiek primena
    "Black & White".

Labai futurustinis, juokingas ir grazus, o idomiausia, kad gali atradineti ir tirti taip graiziai
    pateiktus naujus pasaulius, bei stebet visatoje vikstancius keistus reiskinius. Gali
    suprojektuoti miestus, oro sistemas, biochemiją, geologiją, eksponatus, maisto tinklus,
    ginklus, erdvėlaivį - visa interaktyve visata. Belieka dekoti, kad legendiuniu "The Sims"
    kureju darbas atrodo tikrai viliojanciai...

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-01-20, 20:45

Mr. Reasonable

Raziel avataras
    Įstojimo data
    2004 06 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    219
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Šiuo metu švaistau laiką "Persona 3" (PS2) žaisdamas. Taip, tas pats, pagal kurį ir naujas anime eina daba ("Persona -trinity soul"). Anime dar tik porą serijų mačiau, tai spręst anksti, bet žaidimas tai man buvo didelis atradimas. Patinka man, kai žaidimuose būna šokiruojančių elementų, naujoviškas požiūris į senas žanro klišes, originalus įgyvendinimas ir puikus "art'as". "Persona 3" yra visko šito po truputį.

Jei reiktų apibrėžt žaidimo žanrą, sakyčiau, "school life" simuliatorius + japoniškas konsolių RPG. Nors "Persona 3" atveju, manau, geriausia tiktų anime žanrai - school life/super power/romance... na, tas tradicinis derinukas, kurį pamatęs anime žiaukčiot pradedu, bet žaidime visa tai visai kitaip atrodo. Dėl dažnų anime intarpų ir siužeto klišių jaučiausi kaip "namie" - t.y. lyg žiūrėdamas anime.

Kokie žaidimo elementai man leidžia teigti, kad "Persona 3" - geriausias japoniškas RPG? (taip, aš tai teigiu, jei kas nepatinka - "pick a number, get in line and kiss my ass" ) Štai kas: gana vidutiniška istorija su nuvalkiotais anime stereotipiniais personažais (taip, čia privalumas); banali j-pop muzika; suicidiniai elementai; nereikia "levelintis" - personų lygis daugiausia priklauso nuo socialinių santykių lygio (kiek draugų turi, kiek mergaičių užvertei... juokauju); "kawaii" mergaitės; laiko planavimas ir personų kūrimo įvairovė; pistoletai.

Žodžiu, smagu... pušką prie smilkinio ir bam!

Intro
    rewiev

gameplay 1
    gameplay 2

P.S. jei būtų originalus įgarsinimas, tai išvis kaifas, tiek daug pažįstamų įgarsintojų... tik makaronų tų jų nesuprasčiau :[
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

FF sucks! Please, don't kill me

yare yare... Kuraji/Deimaru avataras
    Įstojimo data
    2007 07 24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    31
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Uncharted: Drake's Fortune- all the way. Daugiau *drool* nei *play*.Vienas is geriausiu zaidimu grafikos aspektu.Gameplay tai Third Person Shooter ala Gears Of War ir Platformer ala Tomb Raider miksas. Labai lengvas toks, neapkrauna isimint jokiu ilgu combo & whatnot. Isimintini SFX ir grazi ambient muzika. Taip pat nestandartine istorija. Duodu A-
    Crisis Core: Final Fantasy VII (zaista JAP versija]- irgi kosmine grafika. Truksta tik vieno - truputeli daugiau Anti-aliasing. Isskyrus tai - pasaka. Galetu save drasiai vadint PS2 zaidu. Toliau, muzika. Sicia zaidas irgi spindi, nerandu zodziu. Kai kurios dainos yra istrauktos is FFVII: Last Order, kitos yra pirmojo FFVII OST remiksai. Viskas atlikta puikiai sitoj srity, bet svarbiausia, kad pagauta FFVII dvasia. Istorija - ストキクツクイエスススキカルメ. Taigi, moku japoniskai tiek kiek ir mano kaimynas [read:NEMOKA], todel cia kiek sudetingiau, bent jau del dialogu. Siaip jau pristatomi visi veikejai, kuriuos VII fanas noretu pamatyt [galejo daugiau Tifos parodyt T_T], parodomos kruvos nostalgisku vietoviu. Gameplay - random trumpi susiremimai, kurie irgi gan idomus, nors ner labai jau ka girti cia. Tiesiog..greitas sok-trenk-bek veiksmas. Tikrai nieko blogo, bet ir ne taip ispudinga kaip zaidimo Advent Children-ish cutscenes... nors Power Surge [Limit Break] atrodo kietai . Daug materiju viska paivairina, taipogi. Nereik pamirst ir Bosu - veza tos kovos. Baigiant duodu 9.3. Kai iseis ENG versija zaisiu antrakart :]

Offtopic:*Gasp* fleimai! love those.Neatsiejami diskusiju apie videozaidimus palydovai :P
    Bass please.

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Kuraji/Deimaru Žiūrėti skelbimus
    Uncharted: Drake's Fortune- all the way. Daugiau *drool* nei *play*.Vienas is geriausiu zaidimu grafikos aspektu.Gameplay tai Third Person Shooter ala Gears Of War ir Platformer ala Tomb Raider miksas. Labai lengvas toks, neapkrauna isimint jokiu ilgu combo & whatnot. Isimintini SFX ir grazi ambient muzika. Taip pat nestandartine istorija. Duodu A-
    Crisis Core: Final Fantasy VII (zaista JAP versija]- irgi kosmine grafika. Truksta tik vieno - truputeli daugiau Anti-aliasing. Isskyrus tai - pasaka. Galetu save drasiai vadint PS2 zaidu. Toliau, muzika. Sicia zaidas irgi spindi, nerandu zodziu. Kai kurios dainos yra istrauktos is FFVII: Last Order, kitos yra pirmojo FFVII OST remiksai. Viskas atlikta puikiai sitoj srity, bet svarbiausia, kad pagauta FFVII dvasia. Istorija - ストキクツクイエスススキカルメ. Taigi, moku japoniskai tiek kiek ir mano kaimynas [read:NEMOKA], todel cia kiek sudetingiau, bent jau del dialogu. Siaip jau pristatomi visi veikejai, kuriuos VII fanas noretu pamatyt [galejo daugiau Tifos parodyt T_T], parodomos kruvos nostalgisku vietoviu. Gameplay - random trumpi susiremimai, kurie irgi gan idomus, nors ner labai jau ka girti cia. Tiesiog..greitas sok-trenk-bek veiksmas. Tikrai nieko blogo, bet ir ne taip ispudinga kaip zaidimo Advent Children-ish cutscenes... nors Power Surge [Limit Break] atrodo kietai . Daug materiju viska paivairina, taipogi. Nereik pamirst ir Bosu - veza tos kovos. Baigiant duodu 9.3. Kai iseis ENG versija zaisiu antrakart :]

Offtopic:*Gasp* fleimai! love those.Neatsiejami diskusiju apie videozaidimus palydovai :P

Crisis Core vertas 9.8/10 ir as toliau liksiu su sita nuomone
    [man ultra overload, sianakt sapnavau, kad isleido FFversusXIII ir as ji losiau *seilejasi*]
    OST man irgi nerealus tik, kad Takeharu Ishimoto kartais perdeda su gitarom, Nobuo darydavo kazkaip kitaip ir jam gaudavos gerai, bet kadangi Nobuo isejo teks susitaikyt, ar seip ar taip Ishimoto nera blogai as juo zaviuosi
    Grafika... Oh well~! Ar FF grafika galetu neduot i kiausus? FF visada pasizymejo grafika, kuriai neatsispirtu net astriausi kritikai, anti-aliasing`o FF geimu dazniausiai ir truksta, bet tai leidzia sukist i modelius daugiau polygon`u kas mano manymu yra geriau. Hehe nepavydziu del kalbos, nors as is cutscenes ~40% supratau... "Aerith:Kirei... Zack:Kao? Aerith:Hitomi.." visdar mirstu prisiminus sita vieta... Vienintelis dalykas del kurio as visdar nekenciu sito geimo, tai trauma kuria paliko galutine cutscene kur Zack`as mire. Na as jau kazikiek laiko pries CC zinojau, kad jis mirsta... Bet pamacius viska CGI formoj... ech... "Grasp your dream... "If you want to become a hero, you`ll have to grasp your dream."

Working underground.

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Yeah, 120% pritariu, zaidimu su ultra-super-duper-mega-uber and so on realitiska grafika yra per daug. Zaidimu su tokia grafika kurimas kainuoja ganetinai nemazai, nors stambiom firmom uzgrobusiom rinka [eg. EA, Ubisoft..] visiskai tas pats. taciau ka jau diskutavom kitam forume tai tampa ganetinai nemaza problema. Kai 70% siuzeto nukopijuojami nuo Holivudo, o grafika ispudciama tiek, kad visokios Nvindia`os turi gamint plokstes su dx10 ir panasiai [aisku nieko pries sias vaisduskes neturiu, su 3D dirbant speju liuxiskas daiktas] gero zaidimo labai tiketis neverta. Bet kartais esu priversta susimastyti - nieko tokio ypatingai naujo ir nesurasi. Taip pat, kokie nors zombiai, ar prieso baze ar dar kas, gerieciai, blogieciai ir galbut kurnors imesta meiles istorija. Labai subalansuota geimu formule. Na kaip visada ikisiu geima apie, kuri zinau geriausiai. FF na... Irgi visada turejo ta paprasta "Good warriors saving the world from the bad guys + love story" taciau sita formule... Um ji kazkaip visada suveikdavo del sen ar ten pridedamu dalyku. Aisku as nukrypau nuo temos, nes mes snekejom apie grafika. Ka dar galiu pasakyt, kad be tos grafikos kartais butu neidomu. Jei sukurti zaidima vietoj ~2 metu truktu tik metus ar netgi pora menesiu maziau tai taptu neidomiu ir nerizikingu dalyku. Tad zaidimai tobules, grafikos keisis, gelezies gamintojai taip prastumines savo versla sekmingai, nes visada bus gamer`iu, kurie pirks, zais ir taip forever.
    Aisku mano galutine isvada tai, kad realistiskos grafikos reikia ieskoti lauke!
    [Apsnudus rasiau tai turbut visiskai nusisnekejau, my my sorry]...

Working underground.

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27

Thumbs up

patariu patvatyti The Suffering jei jums patinka siaubo geimai. Jis tox mistinis irgi nes labai sunku gaudytis ish kur ir kodel lenda monstrai jame Zhodzhiu ten yra istorija, bet kad ja suprastum tai reik praeiti pirma dali. Kuri tiesiog reikalauja kad ja praeitumet jei norit suvokti kas vyksta The Suffering: TIes that bind (antroji dalis). Ir man pakolkas jis vienas geriausiu siaubo geimu. Silent Hill 4 zhaidzhiau jis irgi tox zjb, bet negaliu dar vertinti SH4, nes tik nuejau iki kazhkokiu varteliu kur reikalauja kazhkokio zhetono imesti. Nu zhodzhiu... Parsisiuskit The Suffering ir The Suffering: Ties that bind ir pamatysit kox axujenai freakishkas geimas P.S. zhaidima zhaiskit pasileide ant viso garso ir vieni namuose visishkoje tamsoje
    Kartoškė

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Silent Hill baisiausias.
    Isigilinus i sita zaidima galite tiketis labai ziauriu pasekmiu. Aisku viskas praeina, kai supranti jog tai tik zaidimas.
    Taip pat tiems kuriuos greit apseda manijos nepatariu jo bandyti, nes greit isitrauks.
    Silent Hill zaidimas, kuris sukelia spaudima, nes baisiausia yra tas ko nematote, Suffering niekas palyginus su SH. Ten galbut buvo bandymas isgasdinti garsu, bet pries SH Suffering tiesiog nublanksta.
    Kadangi kiekviena SH dali esu perejus po 5 ir daugiau kartu tikrai zinau, kad ten idealiai sukeliama baime.
    Jus einate per miskeli, jus zinote, kad jame nieko nera, jus 100% zinote, kad jame nieko nera, bet tie siaubingi garsai, kurie kasdieniame surmulyje nebutu baisus pasidaro 10 kartu baisesni.
    Legendinis Silent Hill 2, kuri as tikrai laikau zaidimu zaidimu irgi stulbina. Gaunate laiska is jau tris metus mirusios zmonos, bet ar tai tikra? Ar tai kas tikra yra tikra? Kas iliuzija kas tiesa, o kas tik bandymas pabegti nuo saves.
    Taip pat Silent Hill labai gerai perteikiamas perejimas is Dark world i normal world. Atrodo sia minute as dar stoviu cia kur viskas gerai, bet ne nepajuntu kaip ne dar minutei nepraejus as jau vaikstau kazkokiam kosmariskam pasauli.
    Zodziu jei turit nervo ir tikrai norit baisaus zaidimo, tai zaiskit Silent Hill. Suffering tikrai to nesuteiks.

Working underground.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    bioshock dar laukiau tuo metu, kai iki jo isleidimo dar buvo laukti apie sesis menesius. Is legendiniu systemshock (~1995)
    kureju visada tikekis ka nors neiprasto. Zaidimo ideja, pati atmosfera ir zaidimo siuzeto pradzia tikrai intrigavo, bet suprast
    iki siol negaliu kodel po 15% pereito zaidimo jis man taip pabodo, nors ir grafika ir DirectX10 efektai stebino labai, o
    ir originolumu galejo pasizimet, bet tarpais viraujanti monotonija turbut ir atstume. Galejo gal labiau paivairint ta
    povandenini pasauli. Labai meniskai atliktas zaidimas ir manau radus laisvo laiko reiketu ji pabaigti.

Beje, zaidimo garso takelis buvo tikrai neblogas momentais.. dainos kaip Empty Houses, o ypac God Bless The Child
    maloniai suejo: http://www.youtube.com/watch?v=SSzpcxwSycM

BioShock - Little Sister - Concept Art
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-02-22, 23:43

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Evil_of_Darknesz Žiūrėti skelbimus
    Metal Gear Solid va cia geriausia stealth zaidimu serija IMHO. Splinter Cell neiistolo jam neprilygsta
    Va cia tu teisus, Darknez'ai. MGS3 buvo tikras shedevras, deja man normaliai jo pazaist taip ir neteko, tik pas drauga bishki geiminau seniai seniai.... bet geimas nerealus. Vat isigijimas sito geimo man problema. sitiek metu ziurinejau bet rasti niekur neishejo. Aishku galima siustis bet su atsisiustais man visada problemos. tai neina tai neisirasho, tai nemoku padaryt kad isirashytu ir siaip geimus esu labiau linkes pirkt, o ne siustis, ypac gerus. visus savo megstamiausius geimus turiu originaliuose kompaktuose is parduotuves originalus pas mane ir splinter cell'ai ir visi mano mestami geimai kaip sudekis, dungeon siege, star wars kotor 2, venom (sena stealth saudykle, bet mano pamegtas geimas), Doom3, Test drive unlimited, Richard burns rally ir dar visokiu maziau populiariu kuriu nevardinsiu. Aishku paskaiciavus pas mane daugiau geimu samadielnuose kompaktuose persirashytu is draugu ir pan., visdelto cia lietuva. Bet tokiuose kompaktuose tik visoki san andreas, vice city ir pan shudas. Geimus kurie man patinka noriu tureti kokybishkus. Beto MGS ant pc yra tik MGS3 ir Substance, kiti visi lygtai ant ps. Splinter cell siuzetu MGS'ui niekaip neprilygsta, bet paciais stealt atributais ir galimybem kai kuriais atzvilgiais net lenkia MGS. Ir kamera splinter cell'e man irgi pasirode patogesne, ypac saudymo atvejais. Nors Cell'e trukumu irgi yra, kaip kad veikejas pagrindinis - Semas Fisheris bishki pacifistas. Man jo charakteris bishki kliuva. nors bendrai tai man jis patinka. Betkuriuo atveju mano valdomas jis turi shaudyti (galbut) niekuo detas moteris ir pan.
    Paskutinį kartą taisė zio : 2008-07-03, 10:48

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    My, my, Heroes.
    Taip teko lost visas dalis ir visos man vienaip ar kitaip patiko. IV buvo idomi truputi pakitusia sistema, bet daug jos nezaidziau, nes gan nuobodi, bet cia kogero kaltas pats serijos monotoniskumas. V dalis patiko tik is grafines puses, nors tiesa butu smagiau jei Heroes 3D pasaulelis butu daugiau spalvingas.
    O va pirmos 3 dalys tai super. Heroes I pliekiau nemazai kol tam paciam kompakte tarp kitu 169 mini-geimu nesuradau Heroes II. Sita pliekiau labai ilgai, uzkretus buvau visa kiema, istisai rinkdavomes vieni pas kitus namuose ir losdavom jau ne nepamenu kiek man tada tebuvo... Asmeniskai man Heroes II isliko megstamiausia dalim, nes ten pasaulis buvo spalvingas ir tikrai rode pavyzdi koks tokio pobudzio zaidimas turi but. Va Heroes III neblogas, nors praktiskai be grafikos nieko daug nepakites nuo pirmtako. Jeigu buciau tokia sito geimo master`e kaip anksciau buvau tai mielai dar pazaisciau, bet kadangi idealizmas trukdo zaisti del malonumo, o laiko svaistyti per nauja ismokti viska negaliu teks sita nostalgija numalsint.

Working underground.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Parsisiunciau Ehrgeiz - God Bless the Ring nusivyliau nerealiai. Tikejausi paprastucio fighting game su FF VII char'ais (del ju tik ir tesisiunciau ) o ten tie FF VII beveik nieko nesiskiria nuo paprasto kovotojo, nei combo atliksi, nei slash'a paleisi - nieko... Kamera kraiposi i sonus, nepatogu, net nevisada pamatysi save, o priesininkas matosi kuo puikiausiai... Valdymas irgi grybas as suprantu, kad ten 3d bet negalejo padaryt kazko panasaus i tekken 3 daba nei i priesininka nusitaikysi, nei nuo jo pabegsi ir nieko negali padaryt... KRC bendrai sitas zaidimas sudas, ji truputeli gelbeja FF VII char'ai Tifa (fifa ) ir Cloud'as, o Sephiroth tikriausiai pats silpniausias char'as tame zaidime, o turetu but atvirksciai

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145

The Bourne Conspiracy - Lietuvoje?

Kas liečia žaidimo tai man nei šilta nei šalta, nes seniausiai jau yra viskas parodyta filmų eigoje, bet kažkaip nelabai man patinko, ką pamačiau reklaminiam žaidimo anonse, kuriame Lietuva man atrodo vaizduojama kaip nusikalstamumo centras ar teroristų buveinė. Suprantu jei būtų vaizduojami SSSR laikai, bet sprendžiant pagal mašinas, tai laikas dabartinis... Dalis vaizduojamo senamiesčio ir senos architektūros gal ir tiktu kaikuriems Sostinės prospektams.

Trailer:
    http://www.gametrailers.com/player/33035.html

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Nustebau kai radau kai ką sau pažaist... ir spėjau labai greitai pamilt šį Codemasters
    žaidimą, nes lenktinių simuliatorius pakankamai neblogas gavosi, o ypač viraujanti fizika.
    Labai panašus į "TOCA", o tai labai džiugina. Žaist Global On-Line tikras smagumėlis...
    Nuo tos dienos kai pasirodė demo versija, vakarais visada rasdavau laiko, kad nors pora
    etapų pravažiuot. Aišku visada atsiranda koks vaikas, kuris atsitrenks ir sudaužis tave į
    skutelius, bet tarp viso pasaulio žaidėjų yra rimtai žaidžiančių, ypaš iš italų ir vokiečių.
    Po tokių popsinių žaidimų kaip NFS, šis tikras gardumėlis tokios serijos lenktynių
    mėgėjams. Iš trasos gali išskristi užvaziavęs vien ant nedidelės mašinos nuolaužos ar
    detalės....

Beje, žaidimas pavadinimu: Race Driver Grid, kurio pilna versija oficialiai pasirodis
    po dviejų (gal trijų) savaičių.

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-05-17, 16:43

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Pagaliau šiandien turėjau proga išbandyti "Stronghold Crusader Extreme"
    Ir ką galiu pasakyti, o gi tai, kad labai stipriai nustebino gerąja prasme, yra keli nauji ir labai geri dalykėliai: pirma tai tokia juostelė dešinėje kuri nuolat pilnėja, o jai užsipildžius gali "nusipirkti" kokį gerą dalykėlį t.y. gausi karių ar pinigų, taip pat strėlių ar akmenų ataka, tai labai praverčia nes armijos dabar tikrai didžiulės, jei sakau tai taip tikrai ir yra įsivaizduokit jei jus nuolat puola apie 2500 karių, nuo tokio vaizdelio man net žandikaulis atvipo. Iš kur tiek karių? ogi dėl antrojo gerojo patobulinimo t.y. papildomi barakai kurie nemokamai nuolat gamina karius. Aš dar nespėjau šio geimo dar tinkamai išbandyti, sužaidžiau tik du žemėlapius, tačiau jau dabar aišku kad kūrėjai puikiai užpildė masinių kovų stygių.
    keletas screen'u (nelabai vykę bet tokius tik pavyko padaryt)
    Spoileris:
    atkreipkit dėmesį į mini map'ą ten matosi ta nuolatinė vergų armija

Šis gal ir nieko labai įspūdingo bet šiaip gražus priešo galas

Tiesa vykstant tokiems mūšiams nebelieka daug laiko ekonomikos vystymui. Gerai tai ar blogai spręskit patys

HostMan
    Guest
    siuo metu zaidziu labai daug ka pvz.: battlefield 2, battlefield 1942, Company of heroes, company of heroes : opposng fronts, counter-strike, call of duty 2, call of duty 4 ir t.t.

Puslapis 2 iš 53 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •