Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 11 iš 53 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 838

Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Rimtas forumo narys
    Psichas avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    There
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    man ne welnio nepabosta xDDD pereinu su 1 kuris labiau patinka ir tada jau prasideda kad reik ir su tuo ir su tuo pereit xDDD galiausiai baigias kad viska bunu skersai isilgai perejes po 10 kart ir kaikuriuos musius vienas laimiu kol kiti is vietos vos speja buna pajudet xDDDD
    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Psichas Žiūrėti skelbimus
    man ne welnio nepabosta xDDD pereinu su 1 kuris labiau patinka ir tada jau prasideda kad reik ir su tuo ir su tuo pereit xDDD galiausiai baigias kad viska bunu skersai isilgai perejes po 10 kart ir kaikuriuos musius vienas laimiu kol kiti is vietos vos speja buna pajudet xDDDD
    Tai taip, tokie jau tie Samurai WArriors, issitobulini veikeja nesveikai o tada visus kerti kaip šdus
    Seip galetu jie koki nors normalu storyline geima sukurti, kad ten tobuleji po biski, o ne armijas iskart kerti, nu kaip nors kiečiau sugalvot, nes ju darbai vis nauji išeina bet jie beveik nesiskiria

Rimtas forumo narys
    Psichas avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    There
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    am tas kur losiu db DW6 tai palyginus sunkus su SW... reik paciam galvot kai ATK kaip DEF kaip HP pasikelt... nervina net xDD
    ir kai kaunies buna priesu kad is serijos sudauzai o buna kad 10 minuciu kapoji ji ir dar aplinkui armijos turi baidytis xDD
    su priesais sy karta pasistenge truputi jie ir po kiekvieno musio po multika parodo xDDD GOOD xDD
    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Psichas Žiūrėti skelbimus
    am tas kur losiu db DW6 tai palyginus sunkus su SW... reik paciam galvot kai ATK kaip DEF kaip HP pasikelt... nervina net xDD
    ir kai kaunies buna priesu kad is serijos sudauzai o buna kad 10 minuciu kapoji ji ir dar aplinkui armijos turi baidytis xDD
    su priesais sy karta pasistenge truputi jie ir po kiekvieno musio po multika parodo xDDD GOOD xDD
    Mes cia jau perdaug viens su kitu snekam
    Man daar labiau patinka DW6 lygiu sistema, pats renkiesi skillus ir ka nori tobulint, beto mane kažkaip gerai viekia tas vaizdas kai mape pradzioj zaidimo buna pilna raudonos spalvos, o gale zaidimo vien melyna. Gražus akiai vaizdas
    Jei netycia nauja Samurai arba Dynasty warriors dalis iseitu su ONLINE CO-OP žaisčiau non stop

Rimtas forumo narys
    Psichas avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    There
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Dwesk
    patys kalti kad nelose kiti tokiu epiniu game xDDD girdejau kad DW nauja kazkoki planuoja bet tipo jau paskutini ir ne i serija ieis (ta prasme bus neDW7) o kazkokoks kitoks xDDD
    man map irgi patiko DW6 xDD daug klaidziot nereikejo tik kas per velnias kad ne vienos katanos?!!!!!!
    kono-yaro!!!!
    paduosiu i teisma xDDD

Rimtas forumo narys
    Psichas avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    There
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    wo radau xDD pasirodo ne taip supratau... "warriors orochi" vadinas ir jau yra xDD
    tipo ten varai ir su SW2 veikejais ir su DW6 weikejais 3 char party kuriuos gali pamainom valdyt kaip supratau...
    pries akuma tipo kapotis ar kazkas panasaus... nlb ikirtau pats paieskok placiau xD
    Paskutinį kartą taisė Psichas : 2008-12-31, 21:45

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    na, tikiuosi yra perėjusių žaidimą Assasin's Creed, aišku kad tokių bus, niekam nekilo minčių apie tuo hieroglifus ant sienų? man tai kilo ir netyčia youtube.com radau paaiškinimą, taigi, kam įdomu:

d(-_-)b arnazzs ova avataras
    Įstojimo data
    2008 03 03
    Vietovė
    LT
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    matau daug kas persona4 žaidžiat gal galetumet nuoroda is kur siuntėtės mestelt. Buciau dėkigas

bud sweat and beers...
    despair avataras
    Įstojimo data
    2007 06 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    200
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Intrigante Žiūrėti skelbimus
    ir aš šiuo metu P4 grajinu. asmeniškai kol kas manau, kad P3 siužetas buvo geresnis, bet negaliu daryti išvadų nes dar tik 14 valandų prasėdėta o ir girdėjau, jog nuo rudenio žaidimas įgaus pagreitį, kaip beje, ir su 3 dalimi buvo.
    Man asmeniskai labiau patiko P4 siuzetas, daugiau ivairiu misliu bei siuzeto vingiu. Kas nuvyle mane tai P4 sudetingumo lygis. Jis zymei lengvesnis uz P3.

Dabar pradejau P4 new game+ ant expert mode. Reiks uzkelt visus social link'us max, bei padaryti persona Izanagi-No-Okami

Forumo vilkas

kypshius avataras
    Įstojimo data
    2007 04 17
    Vietovė
    Kaune
    Įrašai
    364
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    The Witcher enhanced edition senai norėjau. gaila, kad crashina dažnai. bet tai manęs nesustabdys.

Užkalė visus langus ir augina pingviną.

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Paskutiniai losti zaidai, suikoden 4:

Kokybe kazkodel gavosi prasta, tingejau perfilmuot (spoilers)...

Suikoden 5 ongoing... Dziugu, kad istorija kurkas geresne, nei Suikoden 4.

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius EdwardElric Žiūrėti skelbimus
    Fallout 3.

Kam jis nepatiko, tas turbūt turi problemų xDD
    man. užkniso vaikščiot ratais, nervavo tie zombiai, užknisdavo nuolat junginėt tą pda.
    patiko- raidelė v, fat man, pda.
    aš nesu labai didelis gerbėjas RPG stiliaus, matyt todėl manęs jis neveža ir šiaip, kažkaip pastaruoju metu ieškau žaidimų, kur negąsdintų visokie zombiai. ir taip per tą sesiją nervai pakrikę, o dar laksto visokie SUPER MUTANT...

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Isleistas Saya no Uta (Saya's Song) Vizualines noveles 100% eng patch'as (beta versija). Patch'a rasite cia.

Aprasymas:
    Fuminori Sakisaka has a traffic accident which kills his parents and leaves him heavily injured. When he has a brain surgery to save his life, his perception of the world changes: everything he sees becomes blood and guts, people's looks and voices seem like monsters, and food that normally appeals to him tastes disgusting.

As he contemplates suicide in the hospital, Fuminori meets a beautiful girl among the flesh-covered walls. She introduces herself as Saya, and is apparently looking for her father. Fuminori does not want to be separated from Saya, and asks her to live with him. She agrees.
    Screenshot'ai:
    Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė IVXXX : 2009-01-08, 14:09

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius angellus Žiūrėti skelbimus
    man. užkniso vaikščiot ratais, nervavo tie zombiai, užknisdavo nuolat junginėt tą pda.
    patiko- raidelė v, fat man, pda.
    aš nesu labai didelis gerbėjas RPG stiliaus, matyt todėl manęs jis neveža ir šiaip, kažkaip pastaruoju metu ieškau žaidimų, kur negąsdintų visokie zombiai. ir taip per tą sesiją nervai pakrikę, o dar laksto visokie SUPER MUTANT...
    aš juokavau. :] dude, yra fast travel, nebūtina ratais lakstyt xD man pačiam tai ghoulai, pda junginėjimas and shit like that bėdų nedaro.

O Fat Man yra khvlt. \m/

anyway, kas kąnors iš naujesnių žaidimų parekomenduosit?
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

Animal Liberation
    TeisusKas avataras
    Įstojimo data
    2008 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    148
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Stalker shadow of chernobyl ir FIFA09
    beje gal kas zinot is kur Chaos;Head zaidima galima atsisiusti?
    Paskutinį kartą taisė TeisusKas : 2009-01-11, 22:02

UVERworld
    TheCoolMaker avataras
    Įstojimo data
    2008 02 10
    Vietovė
    Šilutė- Šiaulių baraks :D
    Įrašai
    154
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    World of goo
    Tai va čia toks labai įdomus variantas, kuris turėtų patikti, bet kokio amžiaus žmonėms. Pačiam nėra laiko jį pabaigti nėra jis ilgas, bet labai originalus ir toks vienintelis, sužavės viskas, grafika, muzika, viskas ten žaisminga ir smagu ir smegenėles reikia pakrutint beje užima tai pat mažai. Tai va rekomenduoju visiems kurie nori atsipalaidavimui ką sulost, tikrai neliksit nusivylę.

va jum traileris

va ir linką numesiu enjoy
    Spoileris:
    http://www.linkomanija.net/details?57789:World_of_Goo-SKIDROW
    Paskutinį kartą taisė TheCoolMaker : 2009-01-11, 22:28

Puslapis 11 iš 53 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus