Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 6 iš 209 PirmasPirmas ... 4567816106 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 3340

Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Oi, žmonės. o tarp jūsų kas nors last.fm užsiregistravę? jei taip man niekam nereiktų gliaudyt tos painiavos, kurios puikus pavyzdys yra wertropo postas.
    Na, dabar kai Sepultura koncertuos Vilniuj tai ir jos nemažai paklausau

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius hanaretsu Žiūrėti skelbimus
    Oi, žmonės. o tarp jūsų kas nors last.fm užsiregistravę? jei taip man niekam nereiktų gliaudyt tos painiavos, kurios puikus pavyzdys yra wertropo postas.
    Na, dabar kai Sepultura koncertuos Vilniuj tai ir jos nemažai paklausau
    Užsiregistravę, kad jau įdomu. :]
    Tarkime, kaip aš ir užsivadinęs lygiai taip pat.
    Tik čia vis viena galbūt smagiau karts nuo karto pasigirti, o ten jau va, sekimas, kas ką klauso, dar ir nepritingėti reikia.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Mano muzika - mano nuotaika
    www.file.lt/files/listen/1764/1.mp3

Nepakartojamos. Įdomiai gaunasi. Namo parplaukia gigabaitai muzikos ( na taip nutinka, jei kanors gražaus išgirstu, tai visus albumus imu) Iš jų kelios dešimtys ar net ir visas šimtas dainų pasielieka nepašalintos. Tiesiog tos kurios išties patinka. Ir visuomet iš viso šito iškyla vienas ar du kuriniai kurie ir tegroja mano winampe arba mp3 grotuve. Tos kitos, nors ir patinkančios lieka kažkur nuošaly. Puikus pavizdys kad ir ši muzika atlikėjo, kurio daugelis kitų kūrinių šiaip jau visai nepatinka. Sukasi ratu ir sukasi. Iki tol kol pakeis naujas radinys, arba į jo vietą stos kokia nors sena melodija.

Klipai. Paprastai renkuosi tik kokia nors melodija. Muzika be žodžiu, ar šiaip kanors panašaus. Gražiai skamba. Kaip noriu taip ja sau pritaikau. Bet kartais pasižiurių į klipą ir štai, nedaug trūksta kad nuomonė apie kūrinį visiškai pasikeistu. Faktas. Klipai nerodo to ką aš matau tame kūrinije, tarsi jų autoriai būtu visai ne tie kurie kurė pačia muzika.

Lietuviška muzika. Ja man kraupu jos klausytis. Tiesa yra keletas dainų kurios gana neblogai man skamba. Tik kad jos senos kaip ir aš pats. Retai kur girdimos. Ir tik vos keli kuriniai dar kažką reiškia. Tarkim D2 Liudas - rytais. (vargu ar kas apskritai girdėjęs) Kurinėlis kurio netgi ieškojau. Patiko daina apie į darba šiaušiantį Simį. O daugiau, ką, kaip ir nėra daugiau kas lietuviško ir naujo patiktu.

Radijas. O jis irgi beveik niekados nieko gražaus negroja. Tik kažkokia neaiški muzika laaabai patinkanti visiems mano kvartalo statybinkams. Idomu ar is busimiems kaimynams tokios patinka. Opus 3 retkarčiais ir šiektiek dažniau m-1 plius kanors man gražaus sugoroja. Taip ir šį kurinuka aptikau. www.file.lt/files/listen/3402/9.mp3 Irgi pakliuvo į įdomių sarašą.

月の詩
    HajiHaji avataras
    Įstojimo data
    2006 11 27
    Vietovė
    Essex
    Įrašai
    137
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Bring Me the Horizon, Enter Shikari, Miyavi, Underoath, Dir en grey, AFI, Drop Dead, Gorgeous, Placebo, Fall Out Boy, lostprophets, Chiodos, Sigur Rós, Shiny Toy Guns, The Devil Wears Prada, Ladytron, Pendulum, Clint Mansell, Linkin Park, Hollywood Undead, My Chemical Romance, 雅-miyavi-, Damien Rice, Justin Timberlake, Red Hot Chili Peppers, The Prodigy, Kill Hannah, The P.H.A.G.'s, Muse, The Killers, Madonna, Camille Jones vs. Fedde Le Grand, The Birthday Massacre, Hellogoodbye, DJ Adolf, Bullet For My Valentine, Ayla & Safri Duo, The 69 Eyes, Infected Mushroom, Mindless Self Indulgence, Marilyn Manson, System of a Down, Lady Sovereign, Celldweller, Eyes Set to Kill, HORSE the band, Atreyu, DJ Kaycee, Jack's Mannequin, Konishi Kayo & Kondoo Yukio, HiM,
    Check out my music taste: http://www.last.fm/user/romanticblade/

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    cia prie muzikos gal zinot is kur paraut hiperboles albumu,otokooya uzsiprase

geriausia butu direc'tai per rapid'a ar megaupload'a ir pan torrent'u nesiulyti petr google nelb ir ka radau

o kad butu i tema tj db klausau Linkin Park nauja albuma Minutes to Midnight ir dar Nightmare - The world Rooler parsisiunciau.. gan neblogas albumas
    SCREW YOU, PEOPLE!

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    me shokineja ish laimes, bo pagaliau prigavau Coaltar Of The Deepers nauja album'a Tortoise EP. nezinantiems bei siaip megstantems sunkia, taciau kartu i experimentika linkusia muzika siulau paklausyt. siaip tortoise EP galima rast http://mullemeck.serveftp.org/jps_beta/ tik reiks prisiregint. arba paprasyt manes, atsiusiu kaip nors.
    myspace: www.myspace.com/coaltarofthedeepers
    ir siaip man asmeniskai ko gero geriausias j-rock band'as.
    Paskutinį kartą taisė FreaK`aZ : 2007-06-11, 13:33
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    FreaK`aZ, įmesk daugiau savo klausomų grupių/atlikėjų. Spėju, kažko daugiau turi įdomaus užslėpęs ;]

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Tai ka net nezinau kas tau is mano klausomos muzikos galetu buti idomu.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Kažko panašaus į Coaltar Of The Deepers, Celldweller, NIN ;] Labiau link tokio "švaresnio" kaip Cellldweller, bet agresyvesnio kaip Coaltar Of The Deepers ar panašiai. Aš tokios stiliaus muzikos ieškau ir ieškau, bet labai sekasi. Mėgstu tikrąjį industrialą, kurį irgi nelengva rasti, nežinant bent kelių tokių grupių-pionierių pavadinimų. Vis randu lievus ~home made~ tipo "industrialinius" kūrinius...

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    O Šv. Chesusai!! pamirsau pamineti kad klausau Tom Snare.. nu kaip cia pasakius pamirsau.. geriau butu teigti GRIZAU prie kazkur uzkisto Tom Snare... Dar kartais isimetu Prodigy ir visiska priesingybe Enya...
    peace out

Rimtas forumo narys ramzas avataras
    Įstojimo data
    2007 06 10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    127
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    buvau, esu ir liksiu istikimas repui jis yra number one : NAS, atmosphere, afu-ra, wu-tang clan, 2Pac, looptroop, eminem (pirmieji albumai), the Fugees, RZA ir so on...lietuvos reperiu nevardinsiu :] triphopas: DJ Shadow, FatBoy Slim (zinoma jis neapsiriboja sia sritim) rokas na buvo man geriausi ir bus cia LP, tai pat limpbizki, P.O.D. (senieji), goo goo dolls, the Offspring.. amm toliau daugybe soundtreku, megstamiausi is Quentino Tarantino filmu (60-70 dvasia) nevengiu ir d'n'b, minimal, electro, turntablizm
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Dai-Katana Žiūrėti skelbimus
    Kažko panašaus į Coaltar Of The Deepers, Celldweller, NIN ;] Labiau link tokio "švaresnio" kaip Cellldweller, bet agresyvesnio kaip Coaltar Of The Deepers ar panašiai. Aš tokios stiliaus muzikos ieškau ir ieškau, bet labai sekasi. Mėgstu tikrąjį industrialą, kurį irgi nelengva rasti, nežinant bent kelių tokių grupių-pionierių pavadinimų. Vis randu lievus ~home made~ tipo "industrialinius" kūrinius...
    klausiau klausiau Celldweller - Frozen.mp3, ir vis galvojau ka jis man primena, po to winamp'as netiketai Orgy ishmete, i pasimate panasumas
    kas del industrial'o tai net nezinau kuom tau padet, siaip tai Ministry, KMFDM, tokio agresyvesnio industrial metal pavyzdziai.
    aisku tokiu zinomu veikeju kaip Marilyn Manson, Rammstein, Fear Factory muzikoje taipogi yra gana daug industrial'o apraisku.
    siaip jei as rasciau kazka kas butu tikrai panasu i NIN tai pats labaisis sokineciau is dziaugsmo ^^
    dar Skinny Puppy, bet sitie daugiau i electronica. http://www.myspace.com/skinnypuppy
    kas del Coaltar Of The Deepers, tai ju muzika idomi, nes jie savo kuriamoje muzikoje sugebejo suderint Techno, Shoegaze, Heavy Metal, Experimental, Noise Rock ir dar belenka, ju net vienam albume esancios dainos gali skirtis taip, kad jei ne vokalas, tai nepasakytum kad ten ta pati grupe.

labai geras daiktas yra www.allmusic.com, bei last.fm, kur pagal patikusias grupes galima atsirasti panasiu artist'u ir praknisus galybe atlikeju tikrai atrandi kazka ypatingo ir ishsiskiriancio is minios.
    Paskutinį kartą taisė FreaK`aZ : 2007-06-11, 22:38

dementia
    Guest
    Aš klausau Alice In Chains, Black Sabbath, Pink Floyd ir dar daug ko, ką tingiu išvardint.
    Na - daugiausiai įvairaus roko, ko gero. O_o

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    linkin park,dir en grey,miyavi,gazette ir kitu J-grupiu ^^ (LP nepriskiriama prie J xD )

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    http://www.last.fm/music/Spanxti

~SPANXTI~

Kažkaip post-industrinės muzikos radiją klausant užkliuvo malonus mano ausims ir skoniui ritmas ir muzika. Pasirodo tai buvo lietuvaičiai. Šai tokia muzika yra smagi man.
    Lyg tarp kitko~~
    Next Lithuanian:
    Ragaja

Paskutinį kartą taisė Dai-Katana : 2007-06-14, 23:46

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Na ka as klausau, tai apimtu labai jau dauk laiko aprasyt, del to gal ir patilesiu.
    Pastaruosis menesius daugiau buvau pasineres i 80-90s., tai jokiu ipatingu nekomerciniu naujoviu nesugebedavau atrasti.
    Patariu visiems paklausyti "Tryad" (Genre: Electronica / Industrial / Classical / Break Beat)
    LIsten in MySpace

Want to download?
    http://www.linkomanija.net/details.php?id=22097
    http://btjunkie.org/search?q=Tryad&o=52
    Citata Autorius MūSė Žiūrėti skelbimus
    ū.aš klausau Muse,Keane,Kaiser Chiefs.Depeche Mode,The Killers,Vanilla Ninja.nu žodžiu alternatyvią mėgstu
    Visai neblogos rocko eksperimentines grupes, ypas naujos sroves "Muse".
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2007-06-17, 12:47

Puslapis 6 iš 209 PirmasPirmas ... 4567816106 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •