Puslapis 7 iš 9 PirmasPirmas ... 56789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 136

Koks būtų jūsų anime?

Rimtas forumo narys usakou avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    akys butu is Fullmetal alchemist
    Visokios mergaites didziapapes kaip is Sekirei ar kokio hentai xDD
    turetu tos mergaites super galiu kaip ir sailor moon
    butu ir graziu berniuku kaip is vampire knight
    ir butu daug idomyybiu ir linksmu vietu kaip is naruto ar bleach..
    taigi mano anime vadintusi USAKOU ANIME XD

Naujokas Agami_ avataras
    Įstojimo data
    2010 07 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visi mieli žmonės... Ir nebūt problemų bei žiauraus pasaulio. Visi žmons būtų lingsmi

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Hmm mano ta ibutu karinis. Turbut apie kareivius kare butu mano anime. Pagrindinis veikejas cuju butu mergina, kaskuo panasi i Major is G.I.T.S.
    Ir komanda is dar 4 zmoniu, triju ciuvu ir vienos merginos.
    Butu labai detaliai nupaisyta ekipuote, ir daug daug kraujo.

4. Ačiū ShoCho dėkojo
    Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Na mano anime butu action zanro, pagrindinis veikejas butu susidvejines paranojikas, neatskirentis blogio nuo gerio na ir prideciau jam kaskiek kvailumo ir some stuff kuri jis isdarinetu galima dar prirasiti comedy prie zanru ... na kaip matosi iseitu kazkas keisto.

Edit: Pridekit didelius papus mergoms, ir paranojiko istvirkavimus, atimkim visas migleles kurias tenka kartais matyti ir iseis pusiau hentai
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

6. Ačiū usakou dėkojo
    Rimtas forumo narys usakou avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius denix2 Žiūrėti skelbimus
    Na mano anime butu action zanro, pagrindinis veikejas butu susidvejines paranojikas, neatskirentis blogio nuo gerio na ir prideciau jam kaskiek kvailumo ir some stuff kuri jis isdarinetu galima dar prirasiti comedy prie zanru ... na kaip matosi iseitu kazkas keisto.

Edit: Pridekit didelius papus mergoms, ir paranojiko istvirkavimus, atimkim visas migleles kurias tenka kartais matyti ir iseis pusiau hentai
    buciau tavo anime gerbeja

Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Mano anime būtų koks nors gyvenimiškas. Istorija prasidėtų su vienais veikėjais, o baigtųsi su tų veikėjų proanūkiais. Na dar būtų komedijos, dramos ir romantikos. Gal ir fantastikos truputį...

~Madara Phantomhive~
    Guest
    Mano anime...
    Horror,action, logistinės užduotys, daug gerų ir įspūdingų kovų (neapleidžiant ecchi). I like bastard time, so main character would be one .
    Kas dar. Hm, neatskleisiu detalių, nes gal kada ir padarysiu anime

Rašytojas
    Kanda avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    257
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    MMM as noreciau sukuri rimta anime, psichologini, butu veiksmo ir bataliniu musiu scenu , itraukiantis painus, siuzetas, nemazai juokingu situaciju, bet su skoniu, nes isvien einantis bairiai jau taip pakyrejo( jie geriau atrodo rimtesniame siuzete, kai pazisti veikejus ) veikejai grazus, bet ne saldziai per grazus, kazkoks aprangos kodas, jame turetu buti kazkoks moralas ar kazkas - kai paziuri ir nesijauti praplautas ar atbukes nuo blizguciu ir kitokiu.... Kaip pavizdi imciau ( cia beveik mano aprasymas vos ne is ju susideda XD ) FMA ( pirmas sezonas) - Riza Hawkeye buvo mano idealas XD, D.gray. man, Ergo, Gantz, Hellsing ir kiti panasus ;D tik su normaliu piesimu - ne du blizgantys guzai istatyti i trikampi ( cia ale veidas ) Na cia mano nuomone... ;D Jap... XD Jau per daug sutrikampejo... XDD

Einu teisingu keliu xD
    UpDog avataras
    Įstojimo data
    2010 10 25
    Vietovė
    Tipo kažkur
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hajime no ippo. Muštynės labiau prie širdės

Naujokas Poupee_De_Cire avataras
    Įstojimo data
    2010 08 28
    Vietovė
    :3
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    maniskis tai speju butu medieval su daugybe ivairiausiu monstru ir aisku su epic musiais . i dar daug kraujo

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Aš tai gal su vampyrais ,raganom ,vilkolkiais ,demonais kokiais. Žinoma su ispudingom kautynėm kokiu nors, kungfu ,wushu stilium nežinau kaip dėl anime panšumo, bet idiegčiau panašumo iš filmo kuris man patinka equilibrium. man patiko to pagrindinio veikėjo technika kaip jis valdo ginklus ir laužo kaulus, norėčiau kad ir pagrindinis mano anime(jeigu toks būtu) veikėjas irgi taip mokėtu stilingai ir greitai žūdyti,dar gal idiegčiau matricos prieskonį suletinimo vaizdus arba greito judejimo kadangi mano veikėjas būtu vampyras ir gal pusiau raganius tai butu paveldėjimas iš jo motinos kuri žinoma nebutu kokia nors šlikšti baisi ragana o labai kawai ir sexsy pvz. kaip ji
    Spoileris:
    žinoma ji mirtu kaip nors tragiškai nes anime reikia dramos šiek tiek dėl ko ir butu motyvas mano pagrindiniam veikėjui kautis prieš kokia evil organizacija , panaudočiau kokį nors faktą iš tikro pasaulio, sakykim kokia nors slapta organizacija kuri egzistuoja nuo senu laiku apie kurios egzistavima tik mituose minima. Ir niekas nenutuokia kad tokia egzistuoja ištikrūju prieš kuria jis ir kariautu, tik žinoma ta organizacija valdytu ne žmonės. Na gal toks ir butu mano anime. Kokio horror,drama,fantasy stiliaus ^_^ tai va kai išmoksiu piešti (jeigu išmoksiu ) tai sukursiu manga

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

=^.^=
    Maimi avataras
    Įstojimo data
    2010 07 19
    Vietovė
    Glasgow
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Anime būtų pieštas shoujo stiliumi, bet nebūtų merginų su cute akimis. Jos būtų cold tipo. Visas siužetas vyktų greitai, būtų daug mistery ir school life motyvų, be abejo veiksmo, drama ir horror XD. Būtų toks labai įdomus anime ar manga, toks netradicinis. XD
    Click Below:
    DEVIANTART ACCOUNT

3------->
    Unusual avataras
    Įstojimo data
    2010 10 14
    Vietovė
    <_<
    Įrašai
    148
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Mano anime būtų melancholiškas ir jame būtų pasakojama gyvenimo realybė. Pagrindinis veikėjas būtų gabus mokinys, kuris nori susirasti bendraminčių, bet kadangi jis neturi su kuo klasėje bendrauti, todėl atrodo arogantiškas ir su juo niekas nebendrauja. Veikėjas bando visaip pasikeisti, bet jo "susikurtas" įvaizdis trukdo jam pasiekti savo tikslo. Toliau seka istorija vieną dieną...

Department of Inquisition
    Kuroi Tsubasa avataras
    Įstojimo data
    2009 09 09
    Vietovė
    my imaginary world/Vln
    Įrašai
    496
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Ką gi, pagalvokim... Visų pirma, visas veiksmas suktųsi apie šalių (galingų ir ne, esančių pirmųjų įtakoje) ir kelių tarptautinių organizacijų politiką ir karinius veiksmus po truputį artėjant apokalipsei, veikėjų gyvenimą ir tarpusavio santykius, ateities vizijas bei intrigas (ir kaip jie stengiasi jas įgyvendinti) viso to fone; veikėjų būtų daug, tiksliau labai daug, tiesa pusė jų pakeliui į pabaigą išmirtų/žūtų/nusižudytų/etc (muahahaha), iš čia išplaukia jog tarp žanrų būtų drama, tragedija, psichologija, science fiction, veiksmas(?) jei dar kokio mindf*ck stuff`o įmest - išvis būtų idealu (nors aplamai ir nebūtina), o visas veiksmas nusitęstų per kelis dešimtmečius. Gal geriau toliau nedetalizuosiu
    No one can restrain me with logic

Anime fan
    sakuraxx1 avataras
    Įstojimo data
    2010 07 17
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano anime butu piestas kaip kuroshitsuji o istorija tikriausiai butu apie broli ir sese (kaip jie graziai sutardavo, kaip palaike viens kita kai zuvo ju tevai ir kaip toliau susikloste ju gyvenimas)

NO ANIME NO LIFE

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Kadangi jau su drauge kuriam vos ne antrą istoriją, kurią norėsim paversti manga, turiu daug variantų.
    Bet norėčiau pasidalinti savo nuomone, koks būtų man idealus anime, arba anime, kurį pati sukurčiau.
    Pirmiausias aspektas, kuris būtų bet kuriame mano anime - kėblumas, sukeliantis žiūrovui įtarumo ir ilgo galvos sukimo. Tai dažniausiai labai domina.
    Antras punktas - GALBŪT kai kurių manga kūrėjų piešimo stiliaus asimiliavimas, bet NEDIDELIS. Nebus mano anime nei pieštas kaip Kuroshistuji, nei kaip Naruto, nei kaip Durarara ar dar kaip nors. Viskas būtų orginalu.
    Toliau norėčiau pabrėžti, kad anime tikrai nebūtų VIEN apie giminystės ryšius ar kovas ar dar kažką. Visi žanrai suliptų į vieną grandiozinį o gal ir nelabai kūrinį.
    Siužetas tikrai nebūtų sausas, ir aplamai nelabai mėgstu 'tempti gumą', todėl viską prieš tai apgalvočiau.

Seiyu būtų parinkti tik pagal mano individualų skonį, nes kas gi kitas kaip ne pats kūrėjas žinos tikruosius veikėjų balsus?

Pagal viską turėčiau pasakyti few ideas and all, bet rašyti tingisi, todėl parašiau tik pagal kokius kriterijus būtų sukurtas bet koks mano anime~

Puslapis 7 iš 9 PirmasPirmas ... 56789 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •