Puslapis 4 iš 9 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 136

Koks būtų jūsų anime?

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Na tobulas anime būtų yaoi (aišku ^^), su vampyrais (aišku ^^), blogais žmonėm (aišku ^^), piešimo stilius maždaug kaip Loveless <.< sountrack`as būtų Dir en Grey arba Miyavi arba kokios nors ramios J-muzikos...=3 Na žodžiu geras
    Paskutinį kartą taisė SeiSoraYu : 2008-02-12, 19:18

sunspot
    Guest
    ne tiek daug as to anime is mates, bet samurajai ir hip-hop'as mane tikrai veza. nu kaip Samurai Champloo

Ner Laiko
    Uniccorn avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Namuose xD
    Įrašai
    100
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Kei galeciau sukurti savo anime... Let me think....OK Mano anime butu daug kraujo, siaubo ir tikros draugystes.Veiksmas rutuliuotusi panasiai kaip Naruto: kazkokiam kaimely, nindzes ir pagrindiniai herojai, kuriuos sieja draugyste ir meile. Taciau mano anime netaip kaip Naruto, pagrindiniai herojai susitiktu paskutiniam musiui, kovotu ir kovos gale prisimine visus savo nuotykius - mirtu (nors Naruto galo dar nezinome, todel visko gali buti ) Zinau truputi banalu, bet nieko
    Kiekvieno sirdis kazko pilna
    Pas vienus gera,kitus bloga
    Tik pas mane ji tuscia
    Nieko joje nebera

Rimtas forumo narys Suiram avataras
    Įstojimo data
    2007 11 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    DEATH NOTE tik su kita pabaiga

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
    Kazkas dramatisko/romantisko/action + mystery
    Galima sakyt Meine Liebe draugystes tiesos + Black Lagoon gyvenimo filosofija + Tos pacios lyties draugyste Madlax stiliumi + Ir mazdaug Hanbun no tsuki ga noboru Sora stiliaus meile [atstumiancios panos, bet viska padaryti pasiruoses vaikinas]

Siuzetas butu galbut, kad yra dvi moterys viena is ju turtinga aristokrate, kita samdoma zudike tevu palikta nuo mazens, is tiesu ju profesija ta pati, jos - samdomos zudikes, pacios geriausios salyje, bet viska daro visiskai skirtingai, aristokrate taip pat Zturi labai artima drauga kuris jai padeda "dirbti", per pastaraji ji sutinka Alice, veliau viena diena parke pasirodo paslaptingas gitaristas... Taip prasideda viso ketvertuko nuotykiai norint irodyti savo tiesa. Mano anime esme butu - "Jei esi "siuksle", bet nori pasikeisti, tai jau vien del to niekas neturi taves trypti, tolentiska pagalba svarbiausia!"

+ daug sekso, daug nervu, daug mobiliaku, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaug romantikos, 0 pletku, dar daug kompu, supernatural powers ir aisku.... Dar daugiau sekso ;D

Working underground.

Night_Shade
    Guest
    Jei mokeciau piest anime tai kurciau pagal zaidimus. Pvz pagal warcraft. Ar legacy of Kain.
    Daug intensyviu kovu, mazai pletku ju metu (tipo: "tu niekam tikes, silpnas" ir pan.), mazdaug po 25-30 epizodu.

bud sweat and beers...
    despair avataras
    Įstojimo data
    2007 06 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    200
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Daug dramos bei romantikos. Ziupsnelis ecchi, ir truputukas komedijos

Naujokas
    RaiDex avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Demonai siulaikiniame/ateities pasaulyje kaip Hellgate:London zaidime,dramos,veiksmo,romantikos ir daug kraujo bei nutemptu galuniu

random fangirl syndrome
    dattebayo avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    ZZyzX rd.
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    hm... mano anime? su daug greitu kovos scenu, dramos, ziupsnelis fantastikos, gero pasizvengimo, gal net romantikos. o viska uzpildytu geras adventure'as. butu mazdaug apie 100 ep. (daug...) per openingus ir endingus skambetu koks geras jrock. veikejus kurciau kuo originalesnius. o visas veiksmas vyktu po keliu simtu metu apleistoje zemeje, kurioje is naujo kuriasi visuomene. bet svarbiausia, sis anime butu pateiktas is blogiuku puses. butu kelis pagrindiniai veikejai (apie 5), kurie nebutu pacio meiliausio budo. ivairaus tipo niekseliai, kenkejai vagys arba net zudikai. sio anime esme butu mazdaug tokia : net pats juodziausias blogiukas turi geraja puse. pamazu atskleisciau veikeju praeiti, ju prisiminimus ir kad ne tokie jie jau ir besirdziai. veikejai kautusi senoviniais ginklais. kardais ir pan. pamazu jie atrastu senojo (musu dabartinio) pasaulio liekanas. siaube kiek daug prirasiau... zodziu, mazdaug toks butu mano animukas.
    Paskutinį kartą taisė dattebayo : 2007-12-09, 19:53

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na veiksmas ateityje ir stilius muzikos bei aprangos kaip Cowboy bebop tik charakteriai veikėjų
    ir kovos scenos kaip samurai champloo. Tiesiog tas pats nusibodęs siužetas apie keliautoja premijų medžiotoją kuris šaudo, bet po to sutinka žiauriai sexy kokią tai padavėja ir ten toliau dar daugiau šaudo. Jokių super jėgų, fantastikos ir t.t. tiesiog ateitis tik simboliška ir patubulėję nebent mobiliakai. Jokios romantikos, bet daug komedijos, veiksmo, ir viskas supinta. Tik va daugumoi ne pistoletai būtų kovose, o peiliai.... Vajezau kaip peiliai veža.

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Steam punk aisku.Ten turi buti epinis musis ,kuriame skaldosi gariniai robotai.

AniManga Fan luchiasan avataras
    Įstojimo data
    2007 12 08
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mano anime butu grazios mergaites, turincios magisku galiu... jau netgi bandau kurti manga/anime komiksus su jom :

3;2;1; click boom cicaboo
    nejiten avataras
    Įstojimo data
    2007 11 19
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano anime butu tox ^.~ ; viskas vyktu senoves japonijoje.... ten butu 5 pagrindinys veikejai; 2 merginos ir 3 vaikinai! taiva - sitas anime bus su kovom( museis nu pan.) jie kausis su kardais... nu zodzu nindzu ginklais. Anime bus... nu galim sakyt is blogiuku veikeju (pagrindinys irgi blogieciai)^.^... sio anime zanras; Horror,Action,Mystery,Drama, Adventure,Fantasy .... *.*..kas dar parasus! Sio anime esme bus ( nu viskas supsis apie knyga (tokia stora,juoda knyga) kuri bus kaskaip su mirtim susijusi ir visiems jos reikes, o ta knyga kas kur dingus jau lb,lb,senai). Taiva... O visas anime presides tuo, kad vieno pagrindinio veikejo sesuo mirs ir tas veikejas nores susigrazinti sese... O, kad susigrazintu sese jis tures gauti knyga.. ! nu taip prasides adventure'as. Taiva.... o mano anime paisyba bus panasi kaip i ,,Naruto" Nu viskas taip manyciau!!!!
    Paskutinį kartą taisė nejiten : 2007-12-09, 10:51 Priežastis: pagrazinau XD

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius luchiasan Žiūrėti skelbimus
    mano anime butu grazios mergaites, turincios magisku galiu... jau netgi bandau kurti manga/anime komiksus su jom :
    W.I.T.C.H klonas.

Boneyard
    Guest
    Butu daug kraujao ir is mirties prsikelusiu samuraju

Hotdogs are not dogs

NaHaCho avataras
    Įstojimo data
    2007 11 11
    Vietovė
    Kėdainiai/Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Mano anime butu toks:
    Jis butu 2 sezonu: 1 sezone butu 3 veikejai (dvi merginos ir vienas vaikinas)
    2 sezone butu 5 veikejai (trys merginos ir du vaikinai)
    Mano anime butu truputi meiles ir ten galima butu pasijuokti nu ir dar kokia magija butu.

Puslapis 4 iš 9 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •