Puslapis 3 iš 9 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 136

Koks būtų jūsų anime?

 1. #33
  a.k.a. Lzq
  Mao avataras
  Įstojimo data
  2006 07 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  277
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  jesus, kąžinau. Tikriausiai koks nors fantasy/adventure tipo anime.. Naaa kažkas iš dalies panašaus į Last Exile ir Berserk.
  Paskutinį kartą taisė Mao : 2010-08-13, 12:22

 2. #34
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  pawadinimas butu koks "XYИ" ten butu daug ecchi ir dar daugiau comedy, pagrindiniai veikejai .............................? nzn gal bananas ,karocia jokaunu is manes gal ir gautusi neblogas anime stenariju kurejas bet siuo metu nenoriu atskleisti savo sukurtos galvoi anime . paslaptis.

 3. #35
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.033
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  97
  labai jau tas X kazka man primena ....

  ka kurciau ...priklausytu kogero nuo nuotaikos, veliau kurciau tai kas isheina geriausiai, nesvarbu kox zanras, svarbus galutinis rezultatas.

 4. #36
  Onna

  juudiiiss avataras
  Įstojimo data
  2007 06 29
  Vietovė
  Jonava-Kaunas
  Įrašai
  299
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Nu nezinau ka kurciau bet jeugu jau kurciau tai tikrai pasistengciau. Stengciaus kad Anime butu idomus bet ne per ilgas ir kad kazkuo uzkabintu

 5. #37
  Cyber Snake
  FainaruFantaji avataras
  Įstojimo data
  2007 04 28
  Vietovė
  Esthar-Gongaga
  Įrašai
  720
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Kazkas dramatisko/romantisko/action + mystery
  Galima sakyt Meine Liebe draugystes tiesos + Black Lagoon gyvenimo filosofija + Tos pacios lyties draugyste Madlax stiliumi + Ir mazdaug Hanbun no tsuki ga noboru Sora stiliaus meile [atstumiancios panos, bet viska padaryti pasiruoses vaikinas]

  Siuzetas butu galbut, kad yra dvi moterys viena is ju turtinga aristokrate, kita samdoma zudike tevu palikta nuo mazens, is tiesu ju profesija ta pati, jos - samdomos zudikes, pacios geriausios salyje, bet viska daro visiskai skirtingai, aristokrate taip pat Zturi labai artima drauga kuris jai padeda "dirbti", per pastaraji ji sutinka Alice, veliau viena diena parke pasirodo paslaptingas gitaristas... Taip prasideda viso ketvertuko nuotykiai norint irodyti savo tiesa. Mano anime esme butu - "Jei esi "siuksle", bet nori pasikeisti, tai jau vien del to niekas neturi taves trypti, tolentiska pagalba svarbiausia!"  Working underground.

 6. #38
  Narys ryuayumi avataras
  Įstojimo data
  2007 08 05
  Vietovė
  Kelme
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Cool

  mano tai anime butu su mistinem galem ir sparnais gal nzn

 7. #39
  lolester
  Guest
  Black lagoon.. 4 me..

 8. #40
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2006 08 23
  Vietovė
  prie vilniaus
  Įrašai
  641
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nieksho anime būtų niekshiškas Labai kruvinas, biškį krušnas, ir parodantis koki apgailėtini padarai yra žmonės (mano mėgstamiausia tema )
  Mano animej butų žudomi vaikai daug vaikų jie būtų žudomi masiškai O pag. veikėjas butų blogas (ir netaptų šventuoju, kaip kenshin, Abel nightroad, Chrono ir pan.). Ne to kad blogas, bet tikras sadistas, kraugerys, psichas, kuriam žudymas teikia malonumą. Jis galabytų vaikus ir mergaites, kurios jį myli Ir visas tas nuodėmes jis darytų vardan kokių nors savo įsitikinimų. Ir butų kovų, horroro, romanco, mergų, geros muzikos ir visa tai atitinkanti atmosfera.

 9. #41
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  mano butu su kawaii goth girls kurios priklausytu kokiai sektai kuri degintu vaikus (niekso itaka) ok kidding.. net nezinau ^^ butu samurai champloo kovu animacijos stilius,siuzetas butu apie zmogu kursai issude savo seima ir db keliauja per pasauli degindamas vaikus (kas man su tais vaikais? damn you niekshas! ^^ ) ok vaiku nedeginsim ^^ gal geriau animas butu apie vyruka katrasai paaukoja viska kas jam brangiausia kad gautu slove ir lots of money, o gal apie mergina kuri pasikrusa su baxuru o po to ji sueda ^^ zodziu mano anime butu nesamoningas ^^ + visi ji zetu 2 kartus - pirma ir paskutini ^^
  Paskutinį kartą taisė Izzo : 2007-08-06, 20:48
  SCREW YOU, PEOPLE!

 10. #42
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  OMG! jei cia visi bendra anime darytu, tai butu HENTAJ, nespalvotas ir labai uznestu i filleriuota FLCL O mano anime butu mauglis arba dar koks nors klasikinis rusu multikas juokauju, as ir taip nespeju ziuret anime kiek ju dabar isleista, o jei dar ir paciam kurti, tai nors nusisauk....

 11. #43
  Simintis Sun

  Eisas Kuperis avataras
  Įstojimo data
  2006 01 25
  Vietovė
  Unknown System
  Įrašai
  545
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Tai būtu keistas anime. Nors... Turbut keistų nebūną. Jau kaip rodo neiprastu animu gija, tokių netruksta.
  Tai būtu anime. Veiksmas butu padalintas į kogero kokias 6 ar net 8 dalis. Butu sunku susigaudyti ar čia 8 skirtingas istorijas rodo ar kas. Vėliau viskas susirištu į vieną. kokių 8 (skaičius nėra nustatytas, dalyviu skaičius priklausytu nuo to kokio ilgumo planuojamas anime. veikėju burys toliau vadinamas grupe. ) draugų gyvenimas iki jiems susitinkant. Tai tiesiog būtu susipažinimui su veikėjais, su jų pasauliu kuriame jie gyveno iki susitinkant ir panašiai. Kai kurie iš jų susitiks dviese, tik poto prisijungs prie kitu. Kiti visai netikėtai papuls į draugija, treti bus surasti. Žodžiu 8 istorijų susijungimas bus labai skirtingas. Kai kurie iš veikėjų kartais priims neitikėtinus, kitiems nesuprantamus sprendimus. Kodėl taip, žiurovui suprasti padės butent to asmens ankstesnė istorija kai jie nebuvo susitike.
  Pati istorija nėra labai maloni. Bus akimirku kai sėkmingai ir linksmai drauge bus siekiama tikslo, o prieš pat jam pasiekiant nutiks kažkas, kas netik visiškai sužlugdys tikslo siekimą, bet ir kasnors bus prarastas. Tą asmenį žiurovas gerai pažinos, kadangi jau bus matęs atskirą jo gyvenimo istoriją. Taigi jam jo bus gaila tarsi šis veikėjas buvo pagrindinis, nors ištiesu tebuvo vienas iš 8. Žinoma tai tv serialas, todėl įvikiu numatyta daug. Kadang kai kurie serialai žiurovui įgrista dėl to kad kiekvienoje serijoje kartojasi kas nors panašaus, šiame anime kiekvienas įvikis vyks skirtingai. Skirsis veiksmo vieta. pvz vienas kosmose, kitas mieste, trečias kaime, ketvirtas apskritai nesuvokiamoje erdvėje, penktas internete ir t.t. Skirsis veikėju skaičius. Pvz vieni turės kurnors išvykti, kiti negalės su grupe veikti. Vieni įvikai bus asmeniniai, kiti susije su grupe, treti gerokaip lačiau, ketvirti įvykiai tiesiog įtrauks grupe į veiksmą, penktus susikurs pati grupė. Aiškaus pagrindinio tikslo nebus. Šios gurpės dalyviai (galbtu ne visi žmonės, ir kitos rasės. Taipogi sėkmingai galėčiau įtraukti ir šunį, arba gal geriau katę, ju mažiau. Galbūt tai tik paprastas gyvūnas, bet jis gali turėti savo istorija iki susitikimo, jis gali prisidėti prie komandos, arba jiems vis maišytis. Gyvunas galėtu būti pateiktas kaip lygiavertis visos grupės veikėjas, tačiau neišsiskirti jokiais gyvūnams neiprastais sugebėjimais) tiesiog ieško kažkokio gyvenimo tikslo ar panašiai. Kiekvienas iš jų turi savus norus, kažkokius savus siekius ir svajones. Manau šiame anime daug dėmesio būtu skirta kiekvieno iš grupės nario svajonėms. Būtu problemu tik su gyvuno svajonėmis. Na šiaip ar taip vėliau juos sujungs bendras tikslas. Tikslas kuris kažkuo patiks kiekvienam iš grupės. Taip animė baigsis laimingai, tikslas pasiektas. Tačiau nelabai linksmai. Bus prisiminti prarasti herojai šiame anime. Per ilgą anime veiksmą kiekvienas iš grupės jau bus radęs savo nišą gyvenime, jie išsiskirstis. Su pažadu kadanors susitikti. Nors tai ir aiški anime laiminga pabaiga, norisi palikti nedidele mintį kad kadanors sutiks dar. Ir ne dėl blogio kokio. Filmuose mėgstama palikti kokia nors blogio atauga paskutiniame kadre, tarsi viskas dar nesibaigė. Čia bus priešingai, mintis kad jie gali vėl kadanors susitikti dėl kokios nors džiugios žinios.
  Taip. Tai tik labai neaiškios anime detalės. Sunku suprasti? Kažkaip pati istorija man neaiški man. Žinau kad vieno ar kelių žanrų čia neprikiši. Kad surinkti pakankamai skirtinga grupe, man reikia daugiau rasiu (žinoma ne mutantu, konors labiau žmogiškos išvaizdos), todėl aišku kad šioje istorijoje bus skraidoma kosminiais laivais ir po kitas galaktikas, planetas. Ir nors bus viena istorijos atkarpa grinai tik kosmose, šiaip jau viskas kitas veiksmas greičiausiai vyks žemėje
  Šiame anime bus gana nemalonių akimirku. Pvz kaip kanors smagaus ir juogingo akimirksniu nutrauks kasnors kraupaus. Arba šiaip netikėtos nesėkmės. Netikėtos skėmės pasirodymas, bei daug lipo laiptelis po laiptelio siekiant tikslo.
  Kokia anime istorija? Detaliu neapsvarstes dar. Tik žinau kad jį sudaro trys etapai. 1. Gyvenimas iki susitinkant. 2. Gyvenimas ir nuotikiai susitikus visiems. 3 Bendro tikslo atsiradimas ir jo pasiekimas. Butu ir pora ovu. Viena su kurios nors veikėjo iš grupės gyvenimu iki susitinkant. kitos kelios iš nuotikių jiems susitikus.
  Yra dar vienas dalykas. Grupės nariai tradiciniai. Jie netiki jokiomis magijomis, burtais ir t.t. Na išskyrus kokį vieną. Tačiau jiems teks susidurti su nepaaiškinamais dalykais. Ir atvirkščiai kai kurie nepaiškinami dalykai pasirodys patys papraščiausi, kartais net keliantys juoką.
  Taipogi šiame anime yra kai kas ko retai gali sutikti tiek animacijoje tiek filmuose. Į veiksma kanors įsikiša kas visai ne prie ko, visai nesusije su istorija. pvz žmogelis kuris visame anime pasirodo tik 10-120sek, bet per jas jis būna pats svarbiausias.
  Ir dar tokios detalės panašiai kaip CB tie trys senukai neaišku kaip vis atsirandatys veiksme arba dar dažniau fone. Gal tokia detale ir nedaug kas pastebi, bet kas pastebi, gali džiaugtis.
  Na gana. Per daug. Galėčiau parašyti ir labai sutrumpinta istorijos versija, bet tai būtu laaabai daug rašymo, kadangi šis anime turėtu skiekti apie 35-38 serijas.
  Kalbant apie piešima. Jis tikriausiai būtu berdėtai detalus. Piešimas animiškomis detalėmis, animiškai bruožais, tačiau dvlekiantis kitokia dvasia. Kad nesakyti "Ai, tokių daug mačiau". Bet yra daug neiaškumu. Grinai kompiuterinės grafikos veikėjai netaip jau ir retai atrodo nelabai gyvi liginant su kitokiu piešimu, tačiau kas liečia kosminį laivą - prišingai. Efektų gausa čia nepakenks.
  Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2007-08-06, 21:34

 12. #44
  a.k.a. Lzq
  Mao avataras
  Įstojimo data
  2006 07 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  277
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  Nuotykini sukurciau tiksliau (scratch what i said before) kokiu painiu siuzetu, kuris visas atsiskleistu paskutinese anime serijose (kazkada komiksa toki paisiau ;D) Butu Action/Fantasy/Ecchi/Adventure/Romance with a tad bit of Martial Arts ^^

  Pagrindinis veikejas butu Tae Kwon Do meistras tarnaujantis armijai su rudais L stiliaus plaukais ^^, bad boy tipo, niekuo nesirupinantis buves yakuzos samdomas zudikas. Butu Yakuzos, sexuali sesele (f*** Yeah!), blogiukas su robotizuotu zmoniu armija ^^, biski magijos XD ir miestas pilnas catgirls XDDDD

  Butu neralu
  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

 13. #45
  Brutallica
  Guest
  Na net nzn, tikriausiai daryciau DearS kopija

 14. #46
  CreATuRe oF ThE NiGhT Evil_Mirai avataras
  Įstojimo data
  2007 05 25
  Vietovė
  On the Moon
  Įrašai
  30
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  As noreciau visko totaliai kaip Bleach

 15. #47
  I can see muzic~
  axborn avataras
  Įstojimo data
  2007 01 02
  Vietovė
  127.0.0.1
  Įrašai
  155
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Mano tobulas Anime butu Gantz, bet grynai pagal Manga, nes Anime ir taip nesveikai patiko, bet po 3/4 atsiskiria nuo Manga ir susivelia pabaiga, o perskaicius Manga, kiek yra isversta, tai apsales buvau, "Unreal" kurinys

 16. #48
  ELO
  9inch avataras
  Įstojimo data
  2007 11 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  197
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Zanras butu action and adventure. Kazkas panasau i Berserk... tik veiksmas vyktu WWII metu, ir vietoj kardu bei arbaletu,lanku,dageriu butu saunamieji ginklai ;P Zinoma, yra apie WWII daug filmu ir serialu, kaip saving private Ryan, ir band of brothers, taciau noretusi panasaus Anime... Turbut Japonams WWII tematika skaudi po atominiu bombu ;//

Puslapis 3 iš 9 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •