Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 128

Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

akudama.
    Guest

Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

taigi taip. visi zmones skirtingi ir visiems patinka skirtingi dalykai,siuo atveju-anime zanrai. taigi prasom,isreiskit savo nuomone ir papasakokite kodel.)

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Nu man patinka animai su daug kraujo kur laksto galwos,buna kautyniu scenu ir kalasi su katanom ar kazkas panasaus .

madness_heaven
    Guest
    man patinka psichologiniai ar taip kokie rimti, idomus man patinka mastyti, isitraukti i anime...aisku patinka ir koviniai jie ismagus

Narys
    SETA avataras
    Įstojimo data
    2006 07 09
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Megstu smurta ir yaoi... psicologines traumas bei Liuciferiska elegancija...
    Paskutinį kartą taisė SETA : 2007-05-04, 15:47

CHEZA
    Guest
    megstu sky fi zanro anime, taip pat su mistikos ir siaubo priedais, o geriausiai, kai kurejai sugeba ipint siek tiek psichologjios, kad visai neatbuketum beziuredamas ir sugebetum pamastyt, surast kazkokia prasme, bet...taip pat gerai comedy zanro multikas, juk pailset ir reikia.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Na o koks žanras patinka man labiausiai? Taigi. Peržiurėjus tai ką esu žiurėjęs, ką žiuriu ir ką artimiausiu metu ketinu žiurėti, galiu padaryti štai tokį sarašiuką. Pirmoje vietoje - kosminė fantastika, antroje - nuotikių, trečiają, ketvirtają, ir penktają vietą dalinasi komedijos, romantikos ir magijos žanrai. Visą kitą neidomu ir nežiuriu. Tarkim istorinis žanras. Negaliu pakesti istorijos. Tačiau yra keletas išimčiu. Pavyzdžiui Rurouni Kenshin. Nežiuriu ir tų galvariezinių anime. Kraujo ir visokio kitokio brudo prisižiuriu ivalias rialybėje, todėl gera kartais užmesti akį į truputi kitokį pasaulį. Bent jau 7 valandas (26s.).
    Psichologiniai anime, dėja juos gana dažnai supratu šiek tiek kitaip nei kiti, bet vertinu tokius anime.
    Dar vienas dalykas į ką mėgstu atkreipti dėmesį, tai dalykai kuriuos žmonės įvertina kaip neiprastus, smarkiai besikiriančius, kitoniškus. Anime neišimtis. Kad lengviau būtu juos pastebėti net susukuriu tam giją. Na.., tai tiek šiam kartui.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2006-08-15, 20:32

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Megstu zanru maisalyne kaip pvz. NGE ar FLCL (ir pasijuokt ir pamastyt galima ir siokio tokio veiksmo idomaus sulauki), nors is esmes traukia aki koviniai ir siaubo animai, na ir absurdiskos komedijos (tas pats FLCL, Cromartie High School ir pan... )

Kritikuosiu žiauriai

Horkis avataras
    Įstojimo data
    2005 12 23
    Vietovė
    Pogrindy
    Įrašai
    669
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    42
    jega ten kur daug kardu, peiliu, kitokiu ginklu ir biski humoro

CeraS`VictoriA
    Guest
    na, man patinka dazniausiai horror... arba istorine tematika bet ne vien jie... is tikruju, galiu ziuret beveik bet koki anime...

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na as nesu labiau nei kitus pameges kokius nors zanrus.
    Megstu ivairove: megstu ir pasijuokti, ir kai ziurejimas vercia susimastyti, megstu ir itraukiancius nuotykius..

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    na esu suzavetas visa Ghibli kuryba

megstu intelektualiais istorijas su (bet nebutinai) komedijinem priemaisom - randu geru pvz tiek fantasy, tiek sci-fi, tiek school zanruose

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    man patinka ten kur buna koviniai...ir ten kur humoro yra...svarbiausia humoras kajp antaj Naruto filmuke

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    cyberpunk arba sci-fi, taciau ne kosmines odisejos. tokie fundamentalus pavyzdziai - GITS ir AKIRA.
    ir visiskai priesingas - historical drama. samurajai, kaimeliai, mustynes ir filosofija. ^^

Nju`Liuci
    Guest
    man labjausia patinka zanraj tokie kajp samuraj x OVA's wolf's rain elfen lied ir hellsing taj tikraj liuxishki zanraj

Tiesiogiai iš miško Myojin` avataras
    Įstojimo data
    2006 03 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    96
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    as laikau geru anime kuris gali isjudint nervinus - pakeist sirdies plakimo ritma...
    ir sjp daugelis tu rimtesniu Anime (ne vaikisku) ira nenuspejami ir per juos visko gali nutikt, o filmuose dazniausei jau zn kaip viskas baigsis ir per juos galima uzmigt, o kai koki GantZ ziuri visados akis tokios boona O_O

o sjp jei for fun man Hellsingas labai patinka,jis tox be gilios minties be filosofijos ir t.t bet labai ciotkas kai ji ziuriu tox kaifas boona....(galima ziuret daugybe kartu) +man labai patko piesimo stilius, ir sjp mano skonio tox anime.
    Paskutinį kartą taisė Myojin` : 2006-08-16, 19:19

Progressive mind setsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 13
    Vietovė
    Bassin roof
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    greiciausiai comedy. daziausiai anime ziuriu kai liudna ir nera ka veikti