Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 128

Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

Narys Tsume200 avataras
    Įstojimo data
    2006 10 22
    Vietovė
    toooooli
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Talking /m\^_^/m\

tiesa sakant MYLIU VISAS IR VISOKIAS ANIME!!!! LOL

maiindeg
    Guest
    as ir visos animes man patinka tik iskirus kaikurios labai senos ir tokios nu neidomaus zandro as galiu net ir ziureti anime apie mergaites istorija man svarbu kad mane domina

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    tiesa sakant tinka visi tik ne cooking. net ir hentai tinka . labiausiai tai megstu love/romance ir horror.

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na man patinka koviniai, kur nemazai kraujo.......bet taipogi labai patinka komiski, romantiski, bei dramatizuoti anime

SNcheZ
    Guest
    Man tai patinka koviniai, horror, nu kartais romance, o labiausiai tai megstu komedijas apie pervertus

Dyk Public-Enemy-No.1 avataras
    Įstojimo data
    2006 10 28
    Vietovė
    Klaip
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš labiausiai mėgstu Horro\Mystic\Detective, šiuose žanruose dažnai pasiekiama atmosfera kurios filmuose neišgautum . Tačiau ir action bei comedy nevengiu, svarbu, kad geras anime būtu
    Walked inside, said: "This is a robbery"
    Didn't need the money, it's just a hobby
    FILL THE BAG, HOMEBOY, don't lag
    I want money, beer, and a pack of zig-zags

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Man tai visi pagal nuotaika tinka.Maziausiai turbut ziuriu siaubo ir psichologinius anime.Dazniausiai veiksmo ir romance .Ecchi zinoma taip pat,taciau juose man viska gadina tas panu smurtas pries bernus del ju "prigimties".Man kazkaip tas nepriimtina,o dar tai turetu atrodyt juokinga
    I have the Holy Lance

monoguruoshii
    Guest
    Dazniausiai ziuriu Horror/Sci-fi/Mystic seip megstu kartais ir Martial Arts ir psichologinius anime, nors su siaubo zanru dazniausiai ir psichologija ir mistika ieina.

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Man patinka rimti anime,kadangi aš esu rimtas žmogus Na dar aiškus ir komedijos,juoktis gi irgi reikia O ko jau nemėgstu tai tokių anime,kuriame būna haremas naivių ir pakvailokų panelyčių,bei toks vienas 'krūtas' bachurėlis,kurį yra įsimylejusios visos merginos.Fui...Dar labai patinka įvairūs istoriniai anime,nes dievinu istorija,ir taip pat horror žanrą,tik ne tokį kur kraujas liejasi laisvai,o psichologini siaubo trilerį.Dėja,tokiu l.mažai esu mačiusi...

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Kartasi sitas forumo skiltis nesikartoja?
    O patinka !? man patinka ecchi , dar patinka gal tada romance ,tuopaciu patinka shool life, ir beprotiškai megstu geras ,sočias comedy žanrus.

Narys ryuayumi avataras
    Įstojimo data
    2007 08 05
    Vietovė
    Kelme
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    megstu ivaire anime psichologiniai, yaoi, senoves, comedijas, kekvienas anime yra kaskuo idomus

99% Baka
    Įstojimo data
    2007 01 05
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ecchi+comedy ^^ rulz !!
    I Like Pie

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Botaro Žiūrėti skelbimus
    Man tai visi pagal nuotaika tinka.Maziausiai turbut ziuriu siaubo ir psichologinius anime.Dazniausiai veiksmo ir romance .Ecchi zinoma taip pat,taciau juose man viska gadina tas panu smurtas pries bernus del ju "prigimties".Man kazkaip tas nepriimtina,o dar tai turetu atrodyt juokinga
    Man tai proiimtina. jeigu bučiau merga tai irgi daužyčiau. ne s pvz jeigu man kokia nors merga žiūretu i trusikus tai ašjai pritaikyčiau psichologiny smurtą, pradėčiau varyt kokia ji apgailėtina, priversčiau ją pasijausti apgailėtinai, privesčiau prie savižudybės. ir nužudyčiau haahhaahah megstu taip sdaryt

A į tema tai nera ko žiūrėti i svetimus trusikus va taip vo

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    Man tai proiimtina. jeigu bučiau merga tai irgi daužyčiau. ne s pvz jeigu man kokia nors merga žiūretu i trusikus tai ašjai pritaikyčiau psichologiny smurtą, pradėčiau varyt kokia ji apgailėtina, priversčiau ją pasijausti apgailėtinai, privesčiau prie savižudybės. ir nužudyčiau haahhaahah megstu taip sdaryt

A į tema tai nera ko žiūrėti i svetimus trusikus va taip vo
    Ziauru, nenoreciau but nieksho draugu oi tai yra priesu... Niekshas tau turbut sunki vaiyste buvo? Matyt pats zaislus dareis, o kai pasidarydavai, juos prikaldavo prie lubu... JOKE!
    Paskutinį kartą taisė Evil_of_Darknesz : 2007-08-07, 14:40

Dejviz007 avataras
    Įstojimo data
    2009 01 03
    Vietovė
    Lietuva , Šiauliai
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Na mano tobulasis anime turėtu būti šiek tiek juokingas (tai gali sietis ir su Ecchi), turi būti veiksmo, psihologijos, keli veikėjai galėtų būti labai intelektualūs (ne visi aišku ;D ) na net nežinau ką čia dar pridurti , tai tikriausiai viskas

Šizofrenikė
    SinEater avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Jurbarkas
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Kiekvienas anime žanras turiu pliusų ir minusų ;>
    Man svarbiausia yra pati animo istorija. Svarbu kad ji būtų apie kažką ,įtraukianti ir ne lėkšta.
    Tai Tiek iš manęs.
    Paskutinį kartą taisė SinEater : 2009-05-04, 20:24 Priežastis: Ech ir ką aš per Lietuvių pamokas veikiu..

Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •