Žiūrėti RSS

Augis24

Super Street Fighter IV Anime ir Žaidimas

Įvertinti įrašą
[PICBORDER="right"]http://images4.pocket-lint.com/images/jl6l/Street-Fighter-IV-this-winter-0.jpg[/PICBORDER] Capcom kurs Super Street Fighters IV (4) Xbox 360 ir Playstation 3. Žadama labai didelė šio žaidimo įtaka Kovotojų Pasauliui, tačiau kaip bus - greit pamatysim. Balandžio mėnesį žaidimas turėtu pasirodyti Japonijoje.
Taip pat Gonzo studija apsiėmė šio anime kūrimą. Direktorius bus Fuminori Kizaki (Afro Samurai), tai galima tikėtis gan nemažai gero ir kokybiško veiksmo, bei pačio storyline (Jei tik aišku jums patiko Afro Samurai). Daugiau informacijos nėra paskelbta, tačiau yra išleistas 158 sekundžiu Traileris.

Å altinis: SSF 4 Blog || Sgt. Siffy | ANN

Skelbti "Super Street Fighter IV Anime ir Žaidimas" į StumbleUpon Skelbti "Super Street Fighter IV Anime ir Žaidimas" į Google Skelbti "Super Street Fighter IV Anime ir Žaidimas" į Facebook

Kategorijos
Anime

kom.

 1. *San* avataras
 2. kypshius avataras
  Na, Cammy ir Chun-li bus tai žiūrėsiu
 3. dofkaw avataras
  Reiks laukt Ant x360 buvo įdomu grajint.
 4. *San* avataras
  Citata Autorius dofkaw
  Reiks laukt Ant x360 buvo įdomu grajint.
  Jau dabar gali žaisti Street fighter 4 (pc / xbox360)
 5. krapija avataras
  Iš trailerio man kažkaip gan tragiškai atrodo, jau tas naujoviškas piešimas.. Vos lūpas išjudina, seno SF serialo piešimas super buvo ir pati istorija kieta (dėl šito istorijos dar neaišku), o čia.. Reik tikėtis, kad klaidingas pirmas įspūdis.