nowJapan 2011 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Wishmaster
    KOI team founder


    • 2008 07 18
    • 411

    nowJapan 2011 atsiliepimai

    First post get. Discuss
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2011-08-21, 09:28.
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!
  • kaguya
    Narys

    • 2009 08 26
    • 31

    #2
    ir mano truputis Nuotrauku
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-08-20, 20:07.
    Baka

    Comment

    • Viktoras
      Rimtas forumo narys


      • 2008 03 17
      • 190

      #3
      Sveiki,

      visų pirma noriu padėkoti už pirmą festivalio dieną - buvo nemažai akcijų, atrakcijų, naujų dalykų.

      Bet buvo ir prastų dalykų, nenoriu peikti organizatorių ir vedėjų, bet paprasčiausiai trūko vedėjų indėlio, jų asmeninės charizmos, energijos, raginimų eiti į visokius konkursus ir pačių konkursų kaip tokių (nors pats nedalyvaučiau, bet daug kam tikrai patiko pernykščiai ramen valgymo čempionatai ir pan.). Asmeniškai man trūko stalo žaidimų iš D6, nepaisant to, ar jie išvis buvo kviesti, bet atsisakė, ar jų paprasčiausiai nepakvietėt. Dar buvo kiek prastoka dėl patalpų vėdinimo sistemos nebuvimo ar neveikimo, tačiau pačios patalpos tikrai geros. Apskritai buvo daug EDUKACIJOS, bet mažai/mažiau ATRAKCIJOS. Idealiu atveju būtų gerai, jei ir to ir to būtų panašiai, nes tiktai fun veikimas be jokio ar mažai akiračio praplėtimo irgi nebūtų gerai.

      Labai tikiuosi, kad visa tai tik "tyla prieš audrą" visom geriausiom prasmėm. "Pavarykit", būkit ryškūs, matomi, norimi ir visokie kitokie, žinoma, proto ribose. Labai laukiu rytdienos.

      Comment

      • kaguya
        Narys

        • 2009 08 26
        • 31

        #4
        as irgi labai laukiu rytojaus.
        dar mini video
        http://www.youtube.com/watch?v=DLBhi8rTsPQ
        Baka

        Comment

        • Renata
          Meanie


          • 2008 05 25
          • 715

          #5
          Ir vat turiu tokį pastebėjimą, praeitais metais buvo sofutės , o šie met ne, o galėtų, nes kai kaurie greitai pavargsta. Ir dėl visų tų programų, organizatoriai, nepamirštit, kad didelis procentas nJ lankosi kasmet, nes pradmenys klausytis kaskart nefainai, nes iš serijos "tai jau žinau" >.> Noėtųsi jau gilesnio pažindinimo :]
          O iš esmės, man patiko ši dieną, susipažinau su su naujais žmonėmis, ir atgaivinau ryši su seniai pamirštais :]
          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

          Comment

          • mylichka
            laižiakas į skruostą


            • 2007 12 28
            • 223

            #6
            nowJapan 2011 atsiliepimai

            Kelios nuotraukėlės, jei kam įdomu =)
            IMG_3800.jpgIMG_3824.jpgIMG_3826.jpgIMG_3842.jpgIMG_3848.jpgIMG_3856b.jpgIMG_3860.jpgIMG_3871.jpgIMG_3873.jpgIMG_3878.jpg

            Kas turi FB, tai čia daugiau ras. Nuotraukos.
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-08-20, 20:10.
            Ass.as.sin.

            Comment

            • Olasas
              back forever

              • 2009 02 27
              • 273

              #7
              First! not
              Well pirma diena buvo ossum, labai patiko viskas, dėkui už dėmesį.
              Paskutinis pakeitimas nuo Olasas; 2011-08-21, 21:49.

              Spoileris:

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #8
                Na atvažiavau prieš 2 valandas iki uždarymo, bet vistiek likau patenkintas. Sutikau daug ilgai nematytų žmonių, gavau sausainį (thnx, Curse), paklausiau pora visai įdomių lekcijų ir pwn'inau Tekken'e.

                First day - success for me~

                Comment

                • PaperAngel
                  (V)(;,,,;)(V)

                  • 2008 12 01
                  • 249

                  #9
                  Katik parsigrūdau, esu žiauriai nusikalus, bet happy. Nuotaika buvo osum ir šiaip daug gėrio, tiesa vakar buvo kiek nuobodoka, o šiandien teko anksti išeit, bet bendras ispudis neblogas
                  Spoileris:

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #10
                    Daug vėlavimo. Juokaut apie tai nejuokinga asmeniškai, o ir žmonių kuriem tvarkaraštis rūpėjo manau buvau tikrai ne aš vienas. Pasirodė kad tas latvis saviškius sukviesdamas išvažiuot irgi nepatenkintai nuskambėjo. Matyt tikėjosi latviai suspėt visa programą išbūt. O Net iki amv rodymo neišėjo žmonėm (autas laukt ilgiau matyt negalėjo?). Nejuokinga... Prastas įvaizdis į užsienį renginiui. Į galą programa vėllavo vos ne dviem valandom vis gi. Jau startas buvo mažiausiai pusvalandinis vėlavimas - negera pradžia jūsų puse tikrai suprantu kad sunkaus darbo ir pagadino kažkiek.

                    Į kosplėjų ir kai kuriuos vaidinimus tikrai buvo faina "paspoksot", bet ne klausytis kilometražinių įžangu ar tuštumos užpildymo. Tik nesuprantu, kodėl kai kurie švelniai tariant nelabai vykę kosplejeriai rodėsi ir kraipėsi 5 ar daugiau sykių? Too much of Hatsune...

                    Apsauga yra gerai. Nuostabu kad tikrino ir t.t. nors žmonės daugelis gan ištroškę atrodė to pasekmėje, bet taip reikėjo... Nors praėjimo taip gerai matėsi kad nuolat nestebėjo - teko pačiam pristabdyt du įkalusius forsus vos nepraslydusius į vidu su alum (aišku be apyrankių) kai tuo metu nieks nekreipė dėmėsio.

                    All in all, ko atėjau - t.y. paspoksot į kosplejerius, tą ir gavau ir su kaupu. Dėkui visiem dalyviam stipriai padirbėjusiems ties savo kostiumais ir atrepetavusiems kai kuriuos tikrai vaizdingus vaidinimus. Btw, nereikėjo kišt kai kurių sunkiau apsirengusių žmonių į eilės galą. Būtų turėje daugiau energijos savo pasirodymam gal )

                    Comment

                    • neko_pari
                      nyanko sensei

                      • 2009 04 22
                      • 130

                      #11
                      Visas renginys buvo ossum ^^ Buvo ir ka paveikti ir kur akis paganyti, seniai matyti zmones, nauji pazistami tikrai buvo faina :3 Gaila, kaip jau minejo Sable, kad velavimas ir programos "uztepimas" keliom valandom nera labai grazu. Realiai pas mane buvo viskas gerai suderinta pagal programa, 19.00 renginys baigiasi, o man paskutinis autobusas namo 19.30, bet yey velavimas ir net nemaciau nei meistru pasirodymu, kuriu labai laukiau, nei AMV nei apdovanojimu

                      Nuo siandien nekenciu Vocaloids...

                      Cosplay.com

                      Comment

                      • Yumenator
                        Motherbleeping Killjoy



                        • 2009 07 27
                        • 552

                        #12
                        Finally radau laiko for this.

                        Pirmą dieną aš praleidau prie meno alėjos so I have nothing to say about it. Nors ir buvo nuobodoka.
                        Antra diena buvo tokia vidutiniškai normali.~ Turėjau gerą chebrą, bazūką(nors ir vos gyvą dabar) ir daug visko kito.
                        I gotta say, nors ir LABAI vėlavote , vistiek renginys pavyko, susipažinau su daug naujų žmonių, Riyo ir Wishmasteris atrodė ir kalbėjo šauniai, tačiau didžiausias jūsų pasiekimas buvo stage ninjas. Jie ne tik padėjo, tačiau ir linksmino publiką, kaip sakoma "низкий вам поклон". Tikėkimes jūs tobulėsit ir tobulėsit.

                        Ar aš viena nelabai supratau Master konkurso vertinimo sistemos? I mean, pirmos vietos kostiumas tikrai nebuvo įspūdingesnis už kitų, o vaidinimas dar Rygoje buvo tas pats.
                        Scratch that, aš nesupratau beveik visų konkursų vertinimo sistemos. Gal galima paaiškinti šitam padarui, ar komisija vertino kostiumą ir panašumą į veikėją scenoje, jo jausmus ir vaidybą, ar tiesiog pasimaivymasi pagal random muziką? Not trying to be rude though. I have nothing against anyone, taipogi prieš organizatorius tikrai nieko neturiu. I mean jie net nebuvo įvelti į prizininkų rinkimą.

                        Labiausiai man patiko visi maniškių pasirodymai (Kas būtų Akade, Semashke, Rhainė, Narya, Shiki ir Alma),
                        Blazblue cosbandas, Renatos Edea cosplay, Hario Poterio cosbandas , Daupe vaidinimas, JinHwa, yu-yu Esther kostiumas, Warhammer'iai ir kt.
                        By the way. Kur AMV-CMV apdovanojimai dingo?
                        Talking about AMVs
                        Spoileris:
                        Who the hell made that DMC AMV with a cheesy pop song? D:<
                        Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2011-08-22, 19:15.
                        http://yumihoriku.deviantart.com/

                        BLACKOUT
                        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                        be sure to visit our page~

                        Comment

                        • zhmogeliukas
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2007 03 21
                          • 722

                          #13
                          Na, pargrįžau ir aš

                          Vakar, kaip jau kažkas minėji,buvo nuobodoka, nes nu rimtai žmonės, nedaug kas naujo, o žmonės tai tie patys vis renkasi,tai nesinori vėl to paties klausyt/žiūrėt, tik šen bei ten gan įdomu buvo, bet išėjome anksčiau...

                          O šiandien kaip tik labai linksmai praleidom dieną. Visi buvo puikios nuotaikos, draugiški - tas tikrai fun^^
                          Taip pat buvo labai daig gražių kostiumų,kaip ir visad~~
                          Tik labai gaila,kad negalėjau eiti į eiseną,nors iki paskutinės minutės planavau...Tiesiog nebūčiau spėjusi persiregt kostiumo po jo, kad spėti į paskutinį autobusą,o ir persirengus,bet išėjus į lauką, supratau,kad laikas spaudžia. Ech, tas vėlavimas kaip visada...Bet bendrai paėmus ir be to visai linsma buvo

                          Na, atrodo tiek ypsūdžių tik grįžus, gal po to dar ką prisininsiu^^"

                          p.s. Tai Wishmaster nuo šiol Sergėjaus senelis? Pralinksmino ir sukėlė nostalgiją jūsų kostiumai irgi~

                          Comment

                          • mylichka
                            laižiakas į skruostą


                            • 2007 12 28
                            • 223

                            #14
                            Dar kelios nuotraukėlės iš antros renginio dienos. Gaila, bet net puse renginio fotoaparatobaterija "netempė". Jei kam reiks, orginalo foto visu dydžiu - raštelkit į pm.



                            O daugiau foto ten pat galima rasti, kur ir anksčiau buvau papost'inus - savo FB galerijos linke http://www.facebook.com/media/set/?s...0599409&type=1 (Jei radot save, galit drąsiai tagint ^_~)
                            Paskutinis pakeitimas nuo mylichka; 2011-08-21, 22:58.
                            Ass.as.sin.

                            Comment

                            • violent-cat
                              That thing under your bed

                              • 2011 07 18
                              • 50

                              #15
                              Sveiki, grįžau ir aš!

                              Nors dauguma sako, kad vakar buvo nuobodoka, man - visai ne. Puikiai laiką praleidau piešdama meno alėjoje, susipažinau su naujais žmonėmis, susitikau su senai matytais - it was fun. :>

                              Neskaitant vėlavimo (dėl kurio negalėjau į eiseną), šiandien man labai patiko paspoksot į cosplayer'ius. Tiesą sakant, mano asmeninės simpatijos buvo katinas iš Pandora Hearts, Ryuk iš Death Note ir Semashkes triušis (or whatever it is) iš Final Fantasy. Ir Jinhwa šokis buvo jėga!

                              Nindzės buvo jėga, norėjau foto su jais, bet nepavyko pagaut - o gaila...

                              Dar šiandien pradžiugino tai, kad pavyko prisigriebt Shounen Jump!
                              Ruošiuos ateit ir kitais metais, KOI komandai linkiu padaryti dar geresnį renginį.

                              Comment

                              Working...