Anonsas

Collapse
No announcement yet.

KOI Cosplay :3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts
 • Wishmaster
  KOI team founder


  • 2008 07 18
  • 421

  KOI Cosplay :3

  <table width="750" border="0"><tbody><tr><td><div align=center><img src=http://cosplay.xz.lt/uploads/images/koicp3_logo.png hspace=11 border="0" width="524" height="284"></img></div><hr>
  Atnaujinta 2009.03.20, nes tuoj tuoj afteris

  APIE AFTERPARTY

  It’s happening. KOI Cosplay :3 vakarinė dalis jau čiapat.
  Tad traukite Cosplay kostiumus iš spintos ir ruoškitės šėlti!


  Data ir laikas: 2009.03.28, Šeštadienis, 21:00 atidaromos durys, 22:00 programos pradžia
  Vieta: Balti Drambliai, Vilniaus g. 41, Vilnius, Vilnius (netoli Mokytojų Namų)
  Kaina: su kostiumu 10 Lt, be kostiumo 13 Lt.

  Dėmesiaus
  Vakarinė dalis yra uždaras renginys.
  Į vakarinę dalį įleidžiami ir nepilnamečiai. Pilnamečiai, turėkite su savimi amžių įrodantį dokumentą.
  Vietų skaičius ribotas, tad patariame registruotis iš anksto. Tai galima padaryti parašius į info@cosplay.lt savo vardą, pavardę ir telefono numerį.
  Pirmiesiems 50 užsiregistravusių įėjimas 10 Lt.

  Apie vakaro programą
  Į programą įena įvairūs konkursai ir prizai, kurie nesurastų sau vietos dienos metu. Gros įvairūs JP muzikos stilių gabalai. Bus išdalintos likusios KOI Cosplay :3 nominacijos. Paskaita “Visa tiesa apie Anime”, J & H stuff aukcionas.

  Dėl žmonių, kurie jau užsiregistravo vakarinei daliai KOI Cosplay :3 metu
  Jūs esate įtraukti į vakarinės dalies svečių sąrašus. However, jei nuspręsite neiti, tiesiog atlėkit kovo 28-osios vakarą į Dramblius ir paprašykit piginų pagal svečių sąrašą.

  Kam mums Jūsų numeris?
  Besiregistruojantys iš anksto gaus trumpąsias žinutes prieš renginį. Keli laimingieji bus atrinkti ir apdovanoti vakaro metu. Visai kaip Teleloto, bet iš tikrųjų fainiau.

  Daugiau informacijos ir vakaro atlikėjai jau šį sekmadienį!

  APIE PO

  Yatta!
  Štai ir praėjo KOI Cosplay :3. Ne paslaptis – renginys buvo žymiai didesnis nei praeitasis: į renginį susirinko virš 450 dalyvių ir virš 600 žiūrovų. Išties nuostabu buvo matyti tokį Jūsų pasišventimą dalyvauti. Žiūrovams teliko seilėtis bežiūrint į cosplayerių gvardiją.
  Nustebino ir personažų įvairovė – nuo Daft Punk iki Princesės Mononokės, šįkart apsilankė net Broliai Mario. Pramogų zonoje rungtyniavo kompiuterinių žaidimų mėgėjai, savo figūrėlėmis kovojo ir stalo žaidimų fanatai, netrūko entuziazmo Origami dirbtuvių lankytojams. Cosplayeriai ne tik kūrybingi, bet ir muzikalūs – dainavo, spėliojo atlikėjus ir perdainavo žymių Anime garso takelius. Šoko, vaidino, improvizavo ir džiugino. Vat tokie mat dalyviai.
  Platus j-stuffo pasirinkimas – nuo Anime DVD ir Manga iki figūrėlių, rankinių ir žaidimų kortų. Japonijos ambasados stendo atstovai ir japonų kalbos mokyklėlės mokytojai po tokio dalyvių antplūdžio buvo maloniai pavargę. Ir aš ten buvau, pieną midų geriau, bakenbardais varvėjo...

  GOMEN
  „Jei viskas vyksta gerai, kažkas vistiek bus netaip.“ (Merfio dėsnis)
  Taip ir buvo – technika išties streikavo. Konsultavomes su specialistais – viena įtikinamiausių versijų yra tai, kad technika neatlaikė teigiamos įtampos, sklindančios iš susirinkusiųjų.
  Prisipažinkit, ar kas nors tikėjosi pamatyti TIEEEK cosplayerių? Tik todėl programa kiek vėlavo.

  AFTERPARTY
  Apie šimtas susirinkusiųjų gali paliūdyti, jog afterparty neįvyko. Daiktų Viešbučio šeimininkė Dalia Mauricaitė sulaužė sutartinius įsipareigojimus ir atsisakė priimti svečius. Savo nuomonę ji pareiškė ir susirinkusiems: „Aš nesitikėjau, kad vakare žmonės norės linksmintis“, pastatydama į keblią situaciją virš šimto žmonių. Atsiprašome KOI vardu – užtaikėmė ne ant tų žmonių; nukentėjome tiek Jūs, tiek mes.
  Visgi nėr čia ko – afteris tikrai įvyks dar kovą. Tad neskubėkit nusivilkti kostiumų ar valytis makiažą. Daugiau info jau šią savaitę.

  AČIŪ

  Visų pirma ačiū visiems atėjusiems - už išradingumą, kūrybingumą, įvairovę ir pasišventimą.

  AČIŪ ir visai KOI crew. Be šios chebros Cosplay tikrai neįvyktų.

  Japonijos ambasadai, taip palankiai žiūrinčiai į tai, ką mes čia išdarinėjame. Ačiū Mrs Miyoko Akashi, Haruhiro-san, Ikumi-san ir Gabija-san.

  Last Frame studijai, už bemieges naktis, kūriant viską, kas matoma ir juda KOI renginyje. Ačiū Carorizui, Bitei, Laisvei ir Wizardui.

  Ačiū nepriekaištingai teisėjų komisijai už.. Nepriekaištingumą.

  Ačiū Giedrei, Grajui ir Kyo už gabumus nemiegoti naktimis.

  Tokvilai su Toyota Aygo, kad sutiko leisti papeckioti ant šio mielo automobiliuko. Ačiū Minvydai.

  MTV už the right choice. Justinai, MTV biure praėjusiai kryžiaus kelius dėl mūsų.

  Obuoliui, cituojant direktoriaus Pauliaus vizitinės kortelės prierašą “Fighting for a better future”.

  Showtech renginių techninio aptarnavimo grupei.

  Zip FM'ui už geranoriškumą ir lietuvių kalbos pamokas.
  Restoranui OSAKA. … Mindaugai, laikyk frontą.
  Animezonai už tai, kad priglaudžia mūsų mintis.
  Kostiumų nuomai Merkada už tai, kad garbingai cheatina Cosplay.
  Grožio salonui Idzumi už prisidėjimą prie renginio..
  ..ir visiems kitiems, kurių nepaminėjome. (rlythxHUG)  DEATH OF COSPLAY

  Dėl to, kas įvyko per šį Cosplay turime daryti išvadas ir paskelbti, kad Cosplay nebebus.
  Rugpjūtį vyks Japonijos moderniosios kultūros mylėtojų sąskrydis. Kitaip tariant, CON'as. See You there.

  * * *
  * * *

  Pateikiame vis daugiau informacijos, kad žinotumėte, ko tikėtis.
  Pats renginys bus dvigubai didesnis ir trigubai įdomesnis. Renginio koncepcija plečiasi ir konkursų, atrakcijų, turnyrų bei dirbtuvių skaičius vėl didėja.
  Laukia daug prizų ir siurprizų, kurie privers šyptelt (arba pavirst į Chibi ir šuktelt “Sugoiiii~”) net rūsčiausią anime faną. Prisipažinsime, renginys bus žymiai platesnis nei tiesiog cosplay; labiau tai bus panašu į Otakų meką Lietuvoje. Tad apsilankyti renginyje – Jūsų garbės reikalas.

  Pagrindine informacija:
  Data: 2009 m., Vasario 28 d., Šeštadienis
  Vieta: Reval Hotel Konferencijų salė (buvęs viešbutis "Lietuva"), Konstitucijos pr. 20, Vilnius (priešais PC "Europa")
  *žemėlapis*

  Durys atidaromos: 11:00 ryto
  Programa: 11:30-18:00

  Programa
  Kaip ir žadėjome – bus dvi scenos, tad pagrindinė programa bus skirstoma į 2 erdves:

  Spoileris:


  Įėjimas: su kostiumu 13 Lt, be kostiumo 17 Lt.
  N Bilietų galima bus nusipirkti vietoje.

  Vakarinė dalis:
  Pasilinksminai dieną, atsitūsink vakare. Ateik apsirengęs Cosplay kostiumu, nepamiršk Cosplay tematikos! Vakare vyks speciali, pikantiška programa. Pats tūsas vyks nuostabioje erdvėje – dizaino galerijoje ir parduotuvėje Daiktų viešbutis, Tai šviežiausias Pravdos metų naujokas 2008.
  Data ir laikas: 21:00-..., Vasario 28, Šeštadienis
  Vieta: Daiktų Viešbutis, T.Ševčenkos g. 16A, Vilnius, žemėlapis
  Tūsinam: 21:00-…
  Groja: Anime OST, Days of Eclipse, Dj Cthulhu
  Įėjimas: su kostiumu 13 Lt, be kostiumo 17 Lt. Informacija apie pigesnius išankstinius bilietus jau šią savaitę.

  Vakarinėje dalyje rinksime –iausią cosplayerį pagal kriterijus ir priderančius vakarui. Taip pat bus rengiamas aukcionas, kur varžytinėms bus pasiūlytos įgyvendinti visų merginų svajonės. Konkursai, žaidimai ir kitos atrakcijos, kurioms nedera matyti dienos šviesos…

  Pagrindinis prizas
  Už geriausią Cosplay personažą, kurį rinksite jūs – dalyviai ir žiūrovai, nugalėtojas gaus žaidimų konsolę Sony PSP-3004! Tikimes tai pakels motyvaciją nemiegoti dar dvi savaites ir tobulinti kostiumą.

  Valgis
  Pertraukos metu (ir ne tik) Jūs galėsite papietauti viešbučio restorane. Mūsų siūlomas variantas pagal minimalias kainas pateiktas meniu LT kalba, EN kalba.
  Alternatyva visada yra – nueiti iki CUP/Europos Maximos ir apsipirkti sausainiais, keksiukais ir Kubušu, tačiau yra galimybė praleisti renginio dalį.

  Eisena!!!
  Eisenos nebus. Ne per daug ir lieka apie ką mąstyti, kai lauke žada 2 laipsnius žemiau nulio ir šiaurinį vėją-liurbį-niekadėją. Tačiau esame Jums paruošę kitokią staigmeną, apie kurią netrūkus paskelbsime…

  Naruto technikų rungtis
  Hey~ Malonėkite pranešti mums, kiek intensyviai Jūs ruošiantės šiam konkursui, ar kyla kokių klausimų gal? Rašykite į info@cosplay.lt

  Taigi, dabar turite mažiausiai 1500000*376 priežastis apsilankyti.
  Taip pat vyks Anime turgelis, gyvūnų cosplay, žaidimų erdvė, pasirodymai ant scenos, meninės dirbtuvės, armija cosplayerių, anime muzikinio klipo konkursas, Naruto technikų kova, ir... ir dar daaaug visko!

  Visa informacija apie VISUS konkursus ir taisykles JAU pateikta tinklapyje www.cosplay.lt.
  Informacija atsinaujins dažniau, tad sekite naujienas.

  </td></tr></table>


  Ačiū už kantrybę. Sužinokite visų konkursų koncepcijas, apie konkursų registraciją, galimybę turėti savo kūrybines dirbtuves and much more!

  Nominacijos:

  Geriausias Cosplay personažas (I, II ir III vietos, renka žiūrovai)
  Balsuodami žiūrovai renka geriausią personažą iš Anime, Manga, kompiuterinių žaidimų, japoniškų filmų. Prisiminkite, cosplay – tai ne tik kostiumas, bet ir elgesys (vaidyba) bei dalyvio panašumas į personažą.

  Geriausias moteriškas ir vyriškas personažas (I vieta moteriškam, I vieta vyriškam personažui, renka komisija, registruotis nereikia)
  Čia daug aiškinti nereikia. Šios kategorijos laimėtojai negali dalyvauti geriausio cosplay personažo rinkimuose (nebent, žinoma, atsisakytų nominacijos – poelgis vertas kelių epizodų).

  Geriausias Naruto personažas (I vieta, renka komisija, registruotis nereikia)
  Naruto personažai negali būti renkami kaip geriausias moteriškas, vyriškas personažai. Atitinkamai narutiečiai turi atskirą nominaciją. Taip lieka patenkinti sakantys, jog Naruto turi būti daug, ir kiti, teigiantys, jog Naturo būti neturi. Ir vilkas gyvas, ir avys pilkos, ar kaip ten.

  Geriausias Žaidimų Cosplay personažas[/B] (I vieta, renka komisija)
  Rinkimai geriausio personažo iš kompiuterinių žaidimų, japoniškų ir nejaponiškų. Prisiminkite, cosplay – tai ne tik kostiumas, bet ir elgesys (vaidyba) bei dalyvio panašumas į personažą.

  KOI apdovanojimai (I vieta. Na ok, gal kelios..)
  Renkame visiškai iš lempos tai, kas patiks mums patiems.

  Kūrybinės dirbtuvės ir draugų stendai:
  Gyvoji biblioteka
  Kas Tai? Gyvoji biblioteka suteikia galimybę susitikti ir pasikalbėti su žmonėmis apie kuriuos yra sukurta daug stereotipų, kurie dažnai patiria diskriminaciją ir atskirtį. Gyvojoje bibliotekoje gali apsilankyti visi – ne vien aktyvus jaunimas. Gyvoji biblioteka sudaro sąlygas susitikti su savo stereotipais ir išankstinėmis nuostatomis. Visiems kurie nori ir gali paskirti pusvalandį savo dienos šiam ypatingam patyrimui, patariama taip ir padaryti. Daugiau info - vsvl.lt

  Japonų kalbos stendas
  Japonų kalbos stende galėsite iš arčiau susipažinti su šia ypatinga kalba. Turėsite galimybę pasigrožėti kaligrafinio rašto subtilumu, kuris atsiskleidžia teptukui slystant ryžių popieriumi; išmoksite japoniškų
  raidžių ir žodžių, netgi gausite kortelę su japoniškai užrašytu savo vardu. Svarbiausia sužinosite, kur galima išmokti šios be proto įdomios, tikram anime ir manga gerbėjui neišvengiamai būtinos kalbos!

  Meno alėja, kurioje galėsite pasigrožėti gabiausių anime-dailininkų Lietuvoje piešiniais ir pamatyti juos in action. Ir jūs norite parodyti savo darbus ar tiesiog prisėsti papiešti? Atsineškite piešimo reikmenis ir savo kūrybą į renginį, susiraskite vietelę Meno alėjoje ir būkite kūrybingi.

  Origami dirbtuvės (Kauno anime klubas Kurokawa ir Origami.lt). Išmoksite lankstyti tris skirtingus origami, stebėsite origami meistro Ąžuolo pasirodymą, sudalyvausite origami loterijoje, rungtyse. Daugiau info jau greitai čia - http://blog.origami.lt.

  Geros savijautos ir puikios išvaizdos centras Idzumi, kuris pagelbės Jums su šukuosena, suteiks žinių apie tradicinius masažus ir padarys makiažą.

  Japoniško maisto restoranas Osaka patars ir pamokys kaip gaminti tradicinius japoniškus patiekalus.

  Japonijos Ambasada Lietuvoje papasakos apie galimybes vykti į Japoniją, studijas šioje šalyje ir pristatys didžiausią japoniškos literatūros kolekciją Lietuvoje.

  Leidykla Obuolys pasiūlys didžiules nuolaidas Mangoms lietuviškai ir kitoms savo knygoms. Taip pat galėsite išklausinėti ir apie ateities planus, o jų Obuolys tikrai turi.

  Konsolių zona. Keturios konsolės bus skirtos turnyrams. Turnyrų žaidimus paskelbsime šią savaitę. Gaming fanai, wake up! Atsineškite savo televizorių (nuo Šiliuko iki 2m skersmens plazminio monstro) su bet kokia žaidimų konsole ir žaidimais (ir visus reikalingus laidus, žinoma). For sure ir pats atsinešiu savo 97-ųjų JVC ir Segą Mega-Drive 2. Jei turite tik konsolę, bet nėra telio (ir atvirkščiai) – tempkite ją. Tegul tai būna didžiausia žaidimų zona nuo 91-ųjų Nepriklausomybės-Atkūrimo-con'o. Apie savo ketinimus tempti techniką iš anksto praneškite mums į info@cosplay.lt. Laiške nurodykite savo kontaktus.

  Anime turgelis bus atidarytas pietų pertraukos metu (15-16h) ir atneš Jums dar daugiau džiaugsmo, nustebinus Jus su virš 50-ties gulinčių skirtingų Anime DVD, besilaukiančių Jų savininkų! Jame galėsite apsikeisti savo anime daiktais ar bent jau pavarvinti seilę, tad nepatingėkite atsinešti VISKO - nuo TMNT lipdukų ar anime sketchų iki senų Cosplay kostiumų ar DBZ The Series DVD setų. Prašymas nesinešti Obuolio mangų - jie ir taip dosnūs.

  Pirktuvė.lt Jums pasiūlys populiariausius stalo žaidimus visai šeimai, įvairaus sudėtingumo galvosūkius, visiems žinomus strateginius kolekcinių kortų žaidimus, tokius kaip: „Yu-Gi-Oh!“, „Magic: The Gathering“, „DuelMasters“ ir „World of Warcraft“. Be to – Jums praves mokymus žaidžiant „Yu-Gi-Oh!“ ir „Pokemon“ kortomis.
  Kadangi bus rengiamas pikantiškas kortų žaidimo „Yu-Gi-Oh!“ mini-turnyras, veteranai - atsineškite savo kortų kolekcijas, varžykitės ir tapkite nugalėtoju.

  Infinity meistrai papasakos Jums daugiau apie miniatiūrų žaidimą, kurio veiksmas vyksta pasaulyje po 175 metų. Atėję čia galėsite susirungti šitame žaidime ir išbandyti savo jėgas kovoje prieš draugus arba visai nepažįstamus žmones.

  Kyokushin Karate klubas „SENSEI“ ne tik suteiks dominančios informacijos apie Kyokushin Karate ir Jų klubą, bet ir parodys kaip stipriai galima įvaldyti kūną remiantis senųjų Karate mokytojų technikomis.

  Dirbtuvių sąrašas netrūkus bus papildytas. Turite įdomių idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti renginio metu? Kreipkites į mus trumpai aprašydami savo idėją – bandysime pagelbėti.

  Teisėjų Komisija
  Geriausius rinks savo sričių geriausieji. Pristatome teisėjų komisiją:
  Agota Gudelytė-chan, KOI Cosplay vol.2 nugalėtoja.
  Yutaka Kosaka-san, Japonijos ambasados Lietuvoje atstovas.
  Fujita Mizuki-san, KOEI kompiuterinės grafikos vyr. dizaineris.
  Alex Pogrebnojus-san, Lietuvoje ir pasaulyje žymus dizaineris.
  Roman Wolf Vološčik-san, anime ekspertas. Jis žinojo kas nutiks Sasukei 73 epe, kai Tu dar nebuvai gimęs.

  Konkursai:

  Geriausias gyvūnų cosplay (I, II ir III vietos, renka teisėjų komisija, išankstinė registracija)
  Naminis augintinis aprengtas personažo kostiumu. Labai vertinsime originalumą. Jeigu mums ir jums tai nesukelia nepatogumų, gyvūnus galima vestis į renginio vidų per pačius rinkimus (apie 16-17 valandą). Jūsų atsakomybė yra prižiūrėti gyvūno drausmę ir švarą. Kodėl verta atsivesti gyvūną į renginį? Didėja šansai užkariauti žiūrovų simpatijas. O ir panelėms patinka vaikinai su gražiu šuniuku.

  Naruto technikų rungtis (registruotis nereikia, ruoštis patartina)
  Dalyviai kviečiami ant scenos, kur tarpusavyje varžosi dėl Nuraučiausio Narutisto titulo. Rungties metu be technikų atitikimo nepamirškite ir greičio.

  Geriausias dainos atlikimas (I vieta, renka komisija, išankstinė registracija)
  Japonų atlikėjų dainų arba dainų iš Anime bei J-filmų atlikimas naudojant Jūsų akustinius muzikinius instrumentus (grojant ir/ar dainuojant).

  Geriausias AMV (anime muzikinis klipas, I, II ir III vietos, renka komisija, išankstinė registracija)
  Geriausias autoriaus (-ių) montuotas muzikinis klipas, naudojant vaizdus iš Anime, Manga ar žaidimų.

  Geriausia autorinė manga (4 nugalėtojai skirtingose temose, renka komisija, išankstinė registracija)
  Autorinis Manga (japoniškas komiksas) pieštas ranka ar kompiuterio pagalba.
  Mangos scenarijus – jūsų vaizduotė. Mangos veikėjai gali būti ir jau esančių kūrinių.

  Geriausias šokis (I vieta, renka komisija, išankstinė registracija)
  Japoniški tradiciniai (kimono, samurajai, fleita...) bei šiuolaikiniai (iš Anime, j-filmų ir pan.) šokiai, atliekiami dalyvių ar jų grupės.

  Geriausio etiudo rinkimai (I vieta, renka komisija, išankstinė registracija)
  Suvaidintas etiudas iš Anime, Manga, J-filmo, J-doramos, K-doramos. Etiudo scenarijus gali būti ir autorinis. Viename etiude gali būti kelių kūrinių veikėjai. Smagus dalykas yra ir CosBandai – vieno anime visi (pagrindiniai) veikėjai vaidina kažkokį etiudą.

  Karaoke konkursas (I vieta, renka komisija, išankstinė registracija)
  Japonų atlikėjų dainų arba dainų iš Anime bei J-filmų perdainavimas.

  Registracija į konkursus
  Registracija iki 25.02.2009
  ***

  Kaip tapti didvyriu:
  Norėdami supažindinti visus Lietuvos Anime gerbėjus tarpusavyje - kreipiamės į Jus.
  Prašome Jūsų iškabinti KOI Cosplay :3 plakatus savo mokslo įstaigose. Tam, kad plakatas kabėtų stende porą dienų, o ne valandų, jums padės mokymosi įstaigos administracija, direktorius arba jo pavaduotojas. Jeigu Jūs pasiryžę – gaukite savo universiteto/kolegijos/mokyklos leidimą, gavus leidimą:
  Susitinkame 14:00, šeštadienį, vasario 21 d., prie “Osaka” restorano, Vilniaus g. 19.
  Paduosime Jums KOI Cosplay :3 plakatą ir šauniai užsėsime į kavinę atsipūsti, likus savaitei iki Cosplay.

  Taip pat:
  Būtume dėkingi, jei patalpintumėte pagrindinę informaciją apie renginį forumuose, socialiniuose tinkluose, bloguose, savo tinklapiuose, kituose internetiniuose šaltiniuose, praneštumėte apie jį per radiją, skype, parodytumėte mūsų reklaminį klipą draugams, parašytumėtę straipsnį į laikraštį ir pan. Priverskime Lietuvą sužinoti, kas yra tikrieji Otaku. Iš anksto dėkojame visiems Lietuvos Anime gerbėjams už palaikymą. Manau, tie, kurie sužinos apie Cosplay iš Jūsų, bus Jums dėkingi.
  Jei ką, štai mūsų plakatas spausdinimui: http://cosplay.xz.lt/uploads/images/...akatas_med.jpg

  Visuose konkursuose bei rinkimuose labai skatiname:
  Kokybę,
  Kūrybingumą,
  Ir iniciatyvumą.

  Pasisakome prieš:
  Vulgarumą (keiksmžodžiai, narkotikai, nuogybės nevietoje, liūdni šuniukai ir kiti nesmagūs dalykai),
  Plagijavimą,
  Veiksmus, skatinančius neigiamas emocijas ar nesantaiką,
  Viską, kam prieštarauja Lietuvos Respublikos ir Japonijos konstitucija ar įstatymai.

  Visa visa informacija čia.
  351
  Dar klausiat? Žinoma! Ir atsivesiu visus draugus!
  0%
  101
  Dalyvausiu kaip cosplay'eris
  0%
  40
  Būsiu žiūrovu
  0%
  96
  Umm, dar nežinau
  0%
  59
  Neateisiu
  0%
  55
  Of all the things I've lost - I miss my mind the most
  All bannanas in the world - unite!!!
 • Hellsing_lover
  Purinsesu no Darukuneso
  • 2007 02 15
  • 1444

  #2
  Na, gal žinoma ir anksti klausti, bet jei jau rengiate vasarį, ar turėsime galimybės tokio (ar panašaus) KOI shop renginio tikėtis vasarą?

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

  Comment

  • SataNa
   Mind Zone   • 2008 02 15
   • 686

   #3
   at last the real final info xD nu ką, nieks nenori School Rumble cosplay'int? xD
   Kartoškė

   Comment

   • Dancia
    Loading - Please wait...

    • 2008 03 23
    • 50

    #4
    Dabar, bent jau aš, galiu teigti, jog Lietuvoje cosplay'ai įsibėgėjo. Šaunu. :]

    I would love to change the world, but they won't give me the source code.

    Comment

    • Bardakas
     Žmogus Ne

     • 2005 09 22
     • 1506

     #5
     Autorius *Cere-chan~
     Awesome *,.*
     Busiu Konan, Meybe Sasori ~
     dar nezhinau (bet kad Akatsuki tj jau po liubomu >,.<)
     tikiuosi nebus ten daug Konan?
     I want be famous
     Bet jei bus tj man ne fajna
     Bet koks skirtumas
     aj nsvrb
     bus tikrai awesome *,.*
     Garantuoju tų akatsukių bus daug ir vienodų

     O į temą. Labai laukiamas renginys ir puiku, kad vasario gale, o ne kovo. Tai bent su anime nights nesidubliuos. Lauksim daugiau naujienų.
     Maybe on Earth, Maybe in the Future
     sigpic
     Kurokawa idėjinis lyderis
     Lėtai keičiu slaptažodžius

     Comment

     • Hísilómë </3

      #6
      Zen-zen
      ka zadi cosplayint? x)

      Comment

      • SolidSnake
       SSDD

       • 2005 12 21
       • 177

       #7
       Norejau paklaust,ar butinai turi but Anime kostiumas.Ar gali but pvz kokio zaido,arba filmo?
       I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

       Comment

       • D1e
        Koishop Founder

        • 2008 02 26
        • 115

        #8
        Autorius SolidSnake
        Norejau paklaust,ar butinai turi but Anime kostiumas.Ar gali but pvz kokio zaido,arba filmo?
        Kostiumas tai jusu vaizduote, tik jeigu tai ne anime ar zaidimo personazas - tegul ji buna gera.

        All hail Lelouch!!

        Comment

        • ugnieska
         Ami
         • 2009 01 12
         • 49

         #9
         O kada mazdaug mes galesim suzinoti kur wyks cosplay....?
         ....na tikslesne wieta?
         po kokiu 3-4 svaiciu....? Greiciau....? weliau....?

         Comment

         • Akade
          Rimtas forumo narys

          • 2008 12 30
          • 166

          #10
          Pagaliau Cosplay As norejau paklaust o kokie konkursai bus? nes si kart zadejo ziauriai kietus jetau kaip laukiu cosplay, bet dabar reik greiciau siut kostiuma -_-" nu nieko spesiu XDD

          Comment

          • Lax..
           reLaxed
           • 2005 12 24
           • 525

           #11
           Visai ne į temą. Šiek tiek apie pranešimų kultūrą šioje temoje:
           Niekam realiai neįdomu, kokį personažą vaidinsite, ar kostiumą siūsitės. Taip pat ir iš kokio miesto keliausite. Ar dalyvausite, ar ne galite išreikšti balsuodami - tam ir skirtas balsavimas. Aš manau, kad temą skirta įvairiems klausimams susijusiems su renginiu, klausimai organizatoriams. Jei jums labai rūpi kas ką vaidins - susikurkit atitinkamą temą pletkams. O dabar didžioji dalis pranešimų šitoje temoje neturi nieko labai bendro su pačiu renginiu ir manau tai apsunkina ne tik orgams gyvenimą, nes sunku atsakyt į klausimus, bet taip pat darosi sunku sekti temą, kai kasdien atsiranda vis naujas pasiseilėjimas apie tai kokiu personažu būsite.
           Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2009-01-14, 17:43. Priežastis: Prašau nesikeikti

           Comment

           • Airiz
            מיד

            • 2004 01 09
            • 1685

            #12
            Autorius Lax..
            Visai ne į temą. Šiek tiek apie pranešimų kultūrą šioje temoje:
            Niekam realiai neįdomu, kokį personažą vaidinsite, ar kostiumą siūsitės. Taip pat ir iš kokio miesto keliausite. Ar dalyvausite, ar ne galite išreikšti balsuodami - tam ir skirtas balsavimas. Aš manau, kad temą skirta įvairiems klausimams susijusiems su renginiu, klausimai organizatoriams. Jei jums labai rūpi kas ką vaidins - susikurkit atitinkamą temą pletkams. O dabar didžioji dalis pranešimų šitoje temoje neturi nieko labai bendro su pačiu renginiu ir manau tai apsunkina ne tik orgams gyvenimą, nes sunku atsakyt į klausimus, bet taip pat darosi sunku sekti temą, kai kasdien atsiranda vis naujas pasiseilėjimas apie tai kokiu personažu būsite. For fucks sake.
            Tad, aprimstam ir užduodam klausimus organizatoriams.

            Comment

            • Cere
             !אני כאן כדי הסלע הזה-


             • 2009 01 12
             • 570

             #13
             Autorius Bardakas
             Garantuoju tų akatsukių bus daug ir vienodų

             O į temą. Labai laukiamas renginys ir puiku, kad vasario gale, o ne kovo. Tai bent su anime nights nesidubliuos. Lauksim daugiau naujienų.

             Omg~~ >,.<


             juokauji?
             as juk nedurna
             kuo daugiau tuo geriau ^,.^
             Tikiuosi Sasori-kun nebus .
             Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-01-14, 16:59.
             -.connection error


             Comment

             • bithuthe
              Last Frame Studio              • 2003 11 14
              • 406

              #14
              Bardakai, taigi ar taip ar taip nesidubliuotų jeigu būtų buvęs kovo 7d., juk Anime Nights tai balandžio 20-kažkelintą bus.
              Bet kitaip neišjėo KOI'ajms padaryt, nu tiek to. Yra kaip yra. siųsimės kitokį, gal kuklesnį kostiumą. Sucks, tik dėl pasirodymo. >__< [blin per vėlai jį sumąstėm]

              Comment

              • Airiz
               מיד

               • 2004 01 09
               • 1685

               #15
               ne vėlai, o evento data pasirodė daug ankstesnė nei mes galvojom, todėl su kaikuriais planais manau mums teks atsisveikint :/

               Comment

               Working...
               👍