• AnimeZona Podcast'as 018: fentezi anime

4 pusiau otakusai - bet šiaip dar ir dideli geekai - susibėgo padiskutuoti apie fentezi anime.

Video versija: bus.
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: AnimeZona Podcast'as 018: fentezi anime nuo Dai-Katana Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 6 kom.
    1. Shenn avataras
      Shenn -
      Visai idomu buvo paklausyti. Pats niekad podcasto neklausęs, pora kart užsimiršau, kad ne kokiam voice chate sėdžiu,buvau kelis kart bepraveriantis burną įterp savo trigrašiui Dėkui kažkuriam užsiminusiam apie "Dragon dentist" , po podcast peržiūrėjau, tikrai patiko. Asmeniškai man, ateityje būtu idomų sulaukt podcasto sporto anime žanro tema. Gal ir vėl koki perliuką paklausęs atrasčiau.
    1. arna avataras
      arna -
      Dai-Katana, kokį čia podcast'o formatą pasirinkai? Pasiplepėjimas tarp mūsų otakų ar diskusija apie fentezi anime?
      Mėgstu dažnai klausytis protingų žmonių protingų pokalbių-diskusijų ar monologų, tačiau šį kartą iškepėte tikrą plepalų blyną. Jei nusprendėte pristatyti kiekvienas savo anime, tai ir pristatykite pilnai: duodami sutrumpintą apžvalgą (bent jau priminkite apie ką tas anime), kritišką argumentuotą savo požiūrį/nuomonę ir t.t. O dabar be pavadinimo nieko nesuprasi apie ką jūs čia plepate (jei nesi matęs to, ką jūs žiūrėjote).
      Besiklausant jūsų prisiminiau "Genshinken'o" tas vietas kur personažai veda diskusijas apie anime. Jei tame anime diskusija buvo tarp studentų, tai jūsų podcasto klausantis atrodo, kad plepa mokinukai mokykloje pertraukos tarp pamokų metu.

Ištempiau iki pusės. Nemėgstu plepalų - gaila laiko.

P.s.: nerašyčiau tokio komentaro, jei šią diskusiją kurtų nepilnamečiai, tačiau jūs juk subrendę mąstantys vyrukai, tai parodykite savo intelektualinę brandą, bent jau anime srityje.

1. Shenn avataras
      Shenn -
      Kas jau kas ,bet "plepalai" šiam forumui tikrai nepakentų. Melomanų, įgnoruojacių kompaktus ir klausančių tik plokštelių muziką, forumas ir tas gyvesnis
    1. Dai-Katana avataras
      Dai-Katana -
      Nubudo mano sąžinės balsas aka Arna

Šiaip visiškai su tavi sutinku, Arna. Čia buvo situacija tokia, kad arba dabar kažką padaryti ekspromtu, arba laukti dar plius mėnesį, nes poryt grįžtu į Lietuvą 20-čiai dienų ir ten neturėsiu beveik jokių techninių galimybių. Tai kažkaip noras paleisti į eterį tokį "neformatą" nugalėjo. Ir čia realiai visiškai mano kaltė. Čia mano, kaip hosto kaltė absoliučiai, nes per paskutinį pusmetį mano batereikos labai išsikrovę ir neatgaunu jėgų - tam ir grįžtu, kad pailsėti. Jaučiu sunku bus, nes Mind Zone Grandas ir kiti smulkūs reikalai.

Tačiau tavo postas man davė stimulą pabandyti padaryti kai ką kitaip, ir jeigu tai nepatiks nors kiek - būsiu labai labai nusivylęs savimi.
      Šis epizodas bus perdarytas, o "plepalų" formatas projekto tam tikruose epizoduose liks, tik greičiausiai bus jis performuotas į labiau aiškų variantą ir labiau gal struktūrizuotą. Nes plepalai kai kuriems irgi patinka, tačiau jie neturėtų būti pagrindinis aspektas. Aš bent jau taip galvoju.

Mano laikas, techninės galimybės ir finansai ganėtinai riboti tokiam hobiui (ypač laikas). Todėl nuo šiol vizualiai apipavidalintų epizodų bus taip pat mažiau, nes Copyright Claimai jau per gerklę lenda.
    1. arna avataras
      arna -
      Dai-Katana, podcast'ai su vizualizacijom aukščiausia realizacijos forma. Ir suprantu, kaip tai gali būti vienam sunku padaryti (savo laisvalaikio sąskaita). Asmeniškai man, labiau patinka klausytis (nes paprastai tada dar kažką galiu veikti). Jūsų podcast'us vertinu labiau kaip informaciją smegenims, o ne akims.

Tu esi podcast'ų moderatorius tu ir sugalvok kokiame formate nori dirbti: interviu, diskusijos, pokalbio, monologo, pasiplepėjimo ir t.t. (beja nevengčiau monologo, jei kažkas iš AZ turi ką įdomaus ir protingo pasisakyti). O visa tai įvilkti ar ne į vizualizaciją - tai jau tavo asmeninis sprendimas.

Sėkmės! Jūs jau esate verti, kad apie jus, AZ ruporus, būtų sukurti anime.
    1. Nowne avataras
      Nowne -
      Man patinka jusu pasiklausyti net jei tai kartais buna ir ''plepalai''. Visai geras butu tas podcast jei nebutumet nukrype nuo temos ir pradeja kalbeti apie Ghibli studija ir ju kurininius kurie niekaip nesusija su fantazy anime stiliumi Manau reiikejo daugiau diskusijos apie tai kas tai yra tas Fantazy anime pasigilinti ir paieskoti daugiau info buten apie ta savoka ir tada ieskoti arba pritaikyti konkrecius animes. Nes isties yra labai sunku tarp visu situ animes suprasti kokio jis stiliaus, juo labiau dauguma ju buna net keliu stiliu. Suprantu, kad daugiau ar maziau sitie pokalbiai buna laisvo formato, bet gali siokius tokius remelius irgi padaryti pvz.: 1.Tema. 2 Pristatomi dalyviai. 3.Temos analize/paiskinimas ne asmenine nuomone or labiau visuotine/ inforrmacija is patikimu saltiniu ar pan.(kaip siuo atveju buten kas tas Fantazy anime, kur jis prasideda ir kur baigiasi, kokie elementai budingi ir pan. 4. Asmenine nuomones ir pavyzdziai. 5. Jau pabaigoje gali buti ir plepalu bet susijusiu su tema 7. Atsisveikinimas, gal but ir kitos diskusijos Temos pristatymas.

Teskite diskusijas, as busiu vienas tu kuris pasiklausys visada! Sekmes