• AMV renginys: STARS 2016 || Pirmasis etapas

Na štai ir atėjo laikas pirmam mūsų išbandymui. Pirmasis etapas jau čia! Kompiuteris jau parinko visas ateinančių kovų detales, o man belieka jas paskelbti. Bet iš pat pradžių norėčiau visiems priminti, kad savo darbams pateikti turite vos 5 dienas, tad negaiškit laiko veltui! Žinoma, taip pat norėčiau ir padėkotį už drąsą bei norą išbandyt savo jėgas. Linkiu jums visiems nuoširdžiausios sekmės ir su nekantrumu laukiame jūsų darbo vaisių!
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: STARS 2016 || Pirmasis etapas nuo Abalys Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 37 kom.
    1. Augis24 avataras
      Augis24 -
      Sekmes!
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      O, fainai. Būtinai pažiūrėsiu (:
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Citata Autorius Squalleh Žiūrėti skelbimus
      O, fainai. Būtinai pažiūrėsiu (:
      Opce tėvukas! O kur tu dingęs buvai?
    1. Moon avataras
      Moon -
      Oh god grupes A daina kokia lieva
    1. Kuchka avataras
      Kuchka -
      Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
      Oh god grupes A daina kokia lieva
      What r u calling "lieva", stop abusing my music style. ; - ;
    1. Breaker avataras
      Breaker -
    1. Kuchka avataras
      Kuchka -
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Oi laukiam laukiam! Mes darbelių laukiam!
    1. RociiPo avataras
      RociiPo -
      Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
      Oi laukiam laukiam! Mes darbelių laukiam!
      Kažkaip sunkiai kuries jie... :C
    1. arturs avataras
      arturs -
      Taigi prieš deadline pats darbo įkarštis.

1. Kazu avataras
      Kazu -
      Arturai, more likely this...

1. arturs avataras
      arturs -
      Correction. More like this...

1. Abalys avataras
      Abalys -
      Now that's epic...
    1. proofox avataras
      proofox -
      I need some motivation
    1. Abalys avataras
      Abalys -

DALYVIŲ DARBAI

Spoileris:

- Grupė A -

Kuchka - notifications

Breaker - notifications

- Grupė B -

RociiPo - Next time.

Proofox - "Grisaia - Let Her Go"

Spoileris:
      Kadangi darbas nemenkai pažeidė #4 konkurso taisyklę, esu priverstas Proofox diskvalifikuoti, o RociiPo praleist į antrąjį etapą be kovos.

- Grupė C -

Arturs - Awkward Love

Black_leja - Fleeting moment

- Grupė D -

JakeGirl - I'm Yours

Net - Ear Bite

B A L S A V I M A S
      Spoileris:
      Kaip ir 2012 metais be teisėjų balsų, kiekvienas dalyvis turite po balsą visoms, išskyrus savo grupei. Taigi, iš kiekvienos grupės galite išrinkti darbą, kuris patiko labiau, ir taip suteikti jam vieną papildomą tašką. Balsavimas nėra privalomas, bet labai raginamas. Tikiuosi visi iš jūsų pagerbs šalia esantį kūrėją ir balsuodami nepagailės bent poros sakinių kiekvienam darbui.

A Grupė
      Kuchka - 14
      Breaker - 0

B Grupė
      RociiPo - Laimėtoja
      Proofox - Diskvalifikuotas už #4 taisyklės pažeidimą.

C Grupė
      Arturs - 12
      Black_leja - 2

D Grupė
      JakeGirl - 15
      Net - 0

Balsavimas vyks iki 2016.08.30 22:00
    1. RociiPo avataras
      RociiPo -
      Ohh snap atsiprašau jei per daug nusišnekėsiu. >:

GRUPĖ A

Na apie daina , net nekalbų...

Kuchka— Darbas visumoje gražus , bet atsižvelgiant i smulkesnes detales tai yra trikdžių. (Na koks darbas be jokių mistakes.) Na labiausiai kliuvo 0:55 sekundėj su bomba scene. Gal bandėj atitaikyt i muzika , bet nelabai graziai atrodo ta vieta kur su twelve jis atsiranda ir akimirksniu išnyksta tai gal tik ir prie to galiu prisikabinti. Na techniškai aš daug nesuprantu , nes tik begginer'ė visam editinime esu , bet priekaištų kaip ir nėra. Gražus darbas , bet tikėjaus kažko daugiau. Arba mano expectations yra per aukštos ar daina pakišo koją.

Breaker— Tikrai daug patobulėjai nuo mūsų kovos , dabar net atrodo , kad easily mane paiimtum. Bet va kai kurių dalykų nepakeitei - tai savo per aštraus pan crop'o kai kur jis geras , o kai kur net akis ręžia. Ir tekstas kai kur tikrai pripažinsiu man ne prie širdies atrodė. Na daug ko neturiu pasakyt , bet matos nesveikas improvement arba čia tik man taip atrodo. Keep up the good work!

Na , bet abu varžovai pasirinko kažką daryti su Facebook'u . Na , o mano balsas atitenka Kuchkai.

GRUPĖ C

Labai laukiau nesulaukiau pamatyti jūsų darbų ypač del dainos .

Arturs—Na na anime pasirinkimas man labiau prie širdies buvo negu lėjos , bet va kaip su juo atidirbta buvo nelabai. Del lyp sync nieko nesakysiu , nes niekada nebuvau šioje šakoje , bet man labai nepatiko velocity naudojimas pas tave klipe , gali būt kad scenų trūkumas ar norėjimas pataikyti i beat'ą >,< na apie tai tiek , bet vajezau sugriove visa mano malonuma priedainis. Nuo 1:05-1:08 tu padarei priedainio pradžia tokią promising , tikėjaus flow'o stiprumo ar kazko net nežinau , kaip pasikartosiu gali but arba scenų trūkumas once again arba laiko trūkumas , o gal tinginystė , bet mažai tikėtina. Tikrai iš priedainio tikėjaus daugiau , o ne tik kritimo :x , bet visumoj darbas gražus c: lauksiu kitų darbų tavo!

Black_lėja—Man šita dainos pusė žymiai labiau patiko. Darbas irgi gražus , bet kai kur yra menkų klaidelių tarkim nesupratau kas atsitiko su 0:14—0:15s vieta su laiškeliu. Ten zoom'as ar kas ten? Ir dar flash'as , labai perstipriai atrodo. Zoom'ą smooth manau reikėjo padaryti ir neatitraukti atgal. Ar taip ten koks glitchas įsivėlė. 0:37 sekundėj per greit scenos susikeitė. Darbas tikrai neblogas like tiiikrai neblogas!

Šioje grupėje savo balsą skiriu Black_lėjai

GRUPĖ D

Jakegirl—Susigalvojo čia daina remix'uot lyg dar pakankamai darbo neužtenka.Gerai stengsiuos apeiti viską greit. Darbas labai geras , atmosfera pradžioje kuriama irgi nebloga ir overlay naudojimas pritaikytas puikiai , bet vietose nemanai , kad persistengei ? Na dar viena vieta kuri kliūna tai 1:01-1:06 visas video pripildytas efektų , neblogo pan crop'o , overlay'ių ir dar visokio š kurio aš pavadinimo nežinau , bet tos dvi scenos pagal visa video biški out of place atrode be stipresnio judejimo ar efektu bent jau kažka nors čia tik mano nuomonė nebūtina į ją kreipt dėmėsį.

Net—nu pradžia tokia promising atrodė , bet kita dalis amv šiektiek nuvylė. Tikrai neblogai I mean tikrai neblogai. Bet turiu klausima ar nuo 0:36 sec ten pilna scena idėjai? Like holy crap ji ilga buvo , net ir nuobodu kiek žiurėt pasidarė. q-q Na daugiau tai man darbas patiko neturiu labai daug priekaištu.

Savo balsą D grupėje atiduodu Jakegirl

Na , o mano priešininkui turiu kelis zodžius.

Konkursuose taisyklės svarbios.

Spoileris:
      Ridy dėkui , kita kart jei Grėta tokių problemų pridaris spirk laukan >.>

Tikiuos nenužudys už komentarus dalyviai. ~fliesaway~
    1. Kuchka avataras
      Kuchka -
      Nežinau ar ką nors daug išsakysiu, nes nenusimanau dar daug apie scene selection ir overall vaizdą, bet užmatytas klaidas jums iškelsiu.

Grupė A
      Breaker - Tikrai patobulėjai atsižvelgiant į paskutinius tavo darbus ir džiugu matyti, kad judi į priekį. Bet klaidų vistiek kiekvienas pridaro. Pirmoje scenoje man užkliuvo nesusinchronizuotas tekstas su traukiniu atrodo, lyg truputi atsilieka ir biški keistai išmaskintas:
      Spoileris:

Jeigu ir darai kažką panašaus, geriausiai išsimaskinti personažą ant viršaus su šiokiu tokiu feather ir palikti raw tekstą. Kadangi mūsų idėja panaši dėl Facebook, kaip RociiPo minėjo, galėjai truputi daugiau pasistengti ir užpildyti visus messages, būtu atrodė biški profesionaliau. (But that's just my opinion.) Nežinau ar specialiai ar ne, bet 0:21 palikti opening žodžiai. Nenoriu įžeisti tavęs, beriant šitiek klaidų, bet man tiesiog šie dalykai labiausiai užkliuvo, o iš tiesų pats darbas labai patiko. Overall darbas šaunus ir džiugu matyti tave tobulėjant.

Grupė B
      RociiPo - Gan įdomus darbas pilnas švelnių efektų, tik nelabai žiūrėjosi juodam fone baltas tekstas, reikėjo kaip nors jį pakeisti ar bent uždėti old films efektą jeigu jau bandei šią idėją pritaikyti savo darbe. Manau geras pavyzdys, kaip galėjai padaryti savo tekstą ne tokį nuobodu:
      Spoileris:

Proofox - Matau iš paskutinės tavo kovos, kad padarei pažangą ir susitaikei su elementariais dalykais. (Trečias žmogus ir jau nusišneku, sorry.) Anyway scene selection pas tave patobulėjęs, bet vistiek toks jausmas, kad skraidai iš vienos vietos į kitą. Ir kai kurios scenos labai ilgos. Ir dude, kas čia per pabaiga, neatsiprašinėk už nieką, net nepalik komentaro gale, maždaug "Fuck it" ir sugriauni visą darbą.

Grupė C
      Arturs - Oh wow, čia tai gražiai atliktas darbas. Pradžia, bei 1:05-1:08 looks sick, bet pabaigoje pritrūko veiksmo ir labai lėtas scene selection gavosi.

Black_Lėja - Nelabai žinau ką pasakyti, darbas iš RAW pusės atliktas gražiai, bet man trūko kažko.

Mano balsas atitenka Arturs darbui.

Grupė D
      JakeGirl - Va čia tai stipriai pavarei, anime pasirinkimas tikrai tiko šiai dainai. Ir techniškai labai gražiai atidirbtas darbas. Man užkliuvo tik tavo "DJ skills", kurie mane paliko lygiai šitokį:
      Spoileris:

Net - Tikėjausi iš tavęs kažko daugiau, bet darbas atrodo nice tik, kad po 0:32 labai jau lėtai viskas eina.

Mano balsas atitenka JakeGirl darbui.

Atsiprašau, kad ne kiekvienam išsakiau ilgesnę nuomonę, nelabai man tai išeina daryti, gal su metais ateis.
    1. proofox avataras
      proofox -
      Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
      [CENTER]
      DALYVIŲ DARBAI
      B Grupė
      RociiPo - Laimėtoja
      Proofox - Diskvalifikuotas už #4 taisyklės pažeidimą.
      Dabar nerandu taisyklių nes paskelbus balsus panaikinote taisyklęs.
      Detaliau pasakykit ką padariau.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius proofox Žiūrėti skelbimus
      Dabar nerandu taisyklių nes paskelbus balsus panaikinote taisyklęs.
      Detaliau pasakykit ką padariau.
      Registracijos tema su taisyklėm niekur nedingo - http://www.animezona.net/forum/threa...6-Registracija
      4. Konkursinis darbas turi įeiti į 1:00 - 1:30 min intervalą.
    1. Breaker avataras
      Breaker -

Pirmiausia - replies:
      Ne pasiteisinimas, bet kaip sakiau, life, laiko nebuvo, teko per vakara sestadienio ir sekmadienio puse padaryt. Del to darbas likes, kaip jusu tl;dr, gerokai neisbaigtas ir del camera work/transitions, ir del zioplu klaidu (op text, mask). Aciu for pointing it out tho, but what can I say, I’m a fanatic for movement I need to learn to calm my tits.

O dabar sitaip. Normaliai nemoku komentuot, bet pasistengsiu, won't bother with lithuanian letters though.

Grupe A:

Kuchka - nekenciu taves uz tavo troll daina, bet kaip gavom taip gavom. Manau tu gerai igyvendinai dainos tema/zodzius, with social media, tik kai kur kreivus truputi palikai.

Grupe B

RociiPo:
      Visu pirma, manau kad pora sekundziu per anksti užbaigei klipa, siek tiek truko closure ir is dainos, ir is paskutiniu shot’u. Siaip su kiekvienu darbu vis geriau, patiko maskiniai transitionai, grazus flow, ir si karta geriau manau istorija isreiksta nei per musu kova( nors is esmes gal ir gaila kad naudoji ta pati anime).

Proofox:
      O tau tai zinok seni atvirksciai. Klipas, na aiskiai per ilgas ir iskritai del to. Scenas palikai vaizde, ypac mazai judancias, labai per ilgai, kol jos pasidaro nuobodzios, o pasako labai mazai, bent jau is efektu ar overlays tada reikejo daryti. Bandei nupasakot viska, bet manau reikejo fokusuotis i viena ar dvi istorijas, pvz su sese ir su guardian. Taip pat atrodo per daug vanilla, nei vieno realaus transitiono, efekto ar camera work, atrodo siek tiek patingeta.

Balsas butu atitekes RociiPo

Grupe C:

Arturs:
      Viskas buvo graziai iki dropo, kur, visu pirma nelabai graziai nukirpai pradzia ir pabaiga. Intro I ji buvo superine, bet paciam jame manau daina toje vietoje reikalauja greitesnio montavimo, kameros ir efektu, o tuo labiau buvo per greitai nutraukta, nors endingas padarytas normaliai, norejos siek tiek daugiau.

Black_Leja:
      Nors proofox stumiau uz vanilaniskuma, tavo scenu pasirinkimas ir derinimas daug geresnis, todel darbas atrodo graziai net be labai daug fancyness.

That said, balsas atitenka Arturs

Grupe D:

JakeGirl:
      Na, cia jau stuff on a different level, visi juokemes is kaip tu knisiesi be miego isitsas sias kelias dienas, bet rezultatas yra neabejotinas. Asmeniskai, neturiu prie ko prisikibt ;D

Net:
      Oh boy, kaip nepasiseke su priesininke, bet darbas, mano.manymu vis tiek yra neblogas in terms of scenu pasirinkimas(na, daugiau nei puse vienos anime vietos, bet dar normaliai suejo)

Bet vis tik balsas JakeGirl

Siaip stiprus startas, linkiu sekmes visiem judges akyse