• AZAR 2015: BEST OF THE BEST bei pirmojo etapo rezultatai!

Baiginėjasi dar vieni AZAR rinkimai ir kaip įprasta metas aptarti rezultatus bei išrinkti geriausią iš geriausių. Komisija atrinko 16 kūrinių, kurie nugalėjo arba puikiai pasižymėjo svarbiausiose kategorijose. Žemiau nepamirškite pasižiūrėti bendrų pirmojo etapo rezultatų ir išrinkite geriausiąjį, balsuodami už tris pasirinktus anime.

Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: AZAR 2015: BEST OF THE BEST bei pirmojo etapo rezultatai! nuo Miesto_Druidas Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 8 kom.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Metas išrinkti geriausią 2015 metų anime! Taip pat siūlau nepatingėti pasidalinti nuomone ir apie bendrus pirmojo etapo rezultatus. Pastebėjimai ir pasiūlymai dėl pačių rinkimų taip pat laukiami.
    1. Miglaja avataras
      Miglaja -
      Visai geri metai buvo.
      Ir Best of the Best sąrašas padorus gavosi.

"Sausra" tik sportinių ir mechos anime buvo. O ir pranašauta lengva One Punch Man pergalė neįvyko (bent kol kas)
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Buvo tiek daug skeptikų jog balsavimo rezultatai bus į vienus vartus, tačiau viskas atrodo kur kas įdomiau. PS: ačiū už AZAR organizavimą. Viską surengėt labai gražiai ;-)
      Miesto_Druidas -
      Rytoj (penktadienį) 14:30 balsavimas baigiasi. Nedelskit, jei dar nebalsavot. Ypač kai kova dėl pirmos vietos tokia atkakli.
      Miesto_Druidas -

Spėju nesitikėjot? AZAR 2015 nugalėtoju skelbiamas 22 balsus surinkęs mokslinės fantastikos trileris Kiseijuu/Parasyte.
      Kas lėmė, kad One Punch Man buvo pažemintas vienu laipteliu? Viso labo vienas forumietis, prabalsavęs už daugiau anime nei buvo leista. Tačiau, liūdėti neverta, kad ir kaip pagalvosi, tikrasis nugalėtojas šiais metais - Madhouse studija. Galime pasidžiaugti, kad kova tarp pirmas tris vietas užėmusių šios studijos serialų buvo labai atkakli ir rezultatai keisdavosi kone kasdien. Kaip išsidėstė kiti rezultatai, galima pamatyti žemiau:

One Punch Man21
      Death Parade 18
      Prison School12
      Shigatsu wa Kimi no Uso8
      Kekkai Sensen6
      Rokka no Yuusha 6
      Shokugeki no Souma6
      Sidonia no Kishi S26
      Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri5
      Ore Monogatari!!5
      Psycho-Pass: The Movie5
      Shirobako 3
      Kuroko no Basket S32
      Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku 2
      Oregairu S21

*Anuliuoti vartotojų balsai: Nanvul

Dėkojame visiems balsavusiems ir išsakiusiems savo nuomonę bei padėjusiems surengti 2015 metų rinkimus.
      Iki kitų Anime Zona Anime Rinkimų!
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Džiugu, kad laimėjo ištiesų pergalės vertas kandidatas, bei kad į best of best pateko visi verti paminėjimo kandidatai. Savo ruožtu norėčiau padėkoti visai komisijai, ypač Druidui ir Net, be jų šių metų rinkimai vargu ar būtų įvykę, taip pat visiems balsavusiems, kurie vis dar nepamiršo, kad šis mažas portalas vis dar egzistuoja.

P.s. Tranai, laukiam tavęs kitais metais.
    1. Ozis avataras
      Ozis -
      Pirmos dvi vietos buvo gan aiškios iš anksto Nors galvojau, kad One Punch Man laimės šią "kovą". Visgi mano kukliu įsitikinimu nė vienas jų nėra kažkuo išskirtinis. Jiedu abu tiesiog gerai pataiko į plačiausių auditorijų lūkesčius, tad ir susirenka daugiausiai balsų.

Man didžiausias netikėtumas yra Death Parade trečia vieta. Bet geriau pagalvojus... irgi pataikymas į "platumas" yra gan neblogas.
    1. titanai avataras
      titanai -
      Balsavau už Parazitą, ir gerai, kad mano balsas tuomet buvo lemiamas, nes Vienasmūgis manęs nepatraukė tiek, kiek maniau...