• AZ Anime Rinkimų 2015 tvarka

Sveiki. Kaip jau įprasta, peržengę naujų metų slenkstį, AZ forume rengiame Anime Zonos Anime Rinkimus (AZAR). Pažymėsime labiausiai įsiminusius praeitų metų anime kūrinius ir išrinksime geriausius.

Spoileris:
    Norintieji padėti rengti rinkimus gali prisijungti prie vertintojų komisijos. Pageidaujama,kad narys būtų matęs nemažą 2015 metų anime skaičių, kad galėtų įnešti kompetentingą balsą ir nuomonę. Susidomėję rašykite man asmenine žinute.

Tarp parengiamųjų darbų numatomi šie etapai:
    • rinkiminės komisijos atrinkimas (dalis jos bus pernai besidarbavę žmonės ir atrinkti gerai susipažinę su 2015-tų metų anime forumo vartotojai);
    • nominuojamų kategorijų nustatymas;
    • atskirų nominantų perskirstymas į jas;
    • pačių balsavimo temų sukūrimas ir paruošimas rinkimams
    • Rinkimų eiga, kaip ir pernai, vyks dviem etapais:
    • a) geriausių savo kategorijose anime rinkimai;
    • b) AZ Best of the Best 2015 anime rinkimas iš pagrindinių kategorijų laimėtojų bei komisijos atrinktų geriausiųjų.

Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: AZ Anime Rinkimų 2015 tvarka nuo Miesto_Druidas Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 13 kom.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Pasikartosiu, kad tie kas yra matę nemažą kiekį 2015 metų anime ir nori prisidėti prie rinkimų organizavimo komisijos, rašykite man asmenine žinute.
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Kažkaip ir tingisi ir bijau, kad be manęs vėl prigrybausit...
    1. titanai avataras
      titanai -
      Kada maždaug kategorijos pasirodys? Reikia atlaisvint laiko peržiūroms... Bet, šiaip ar taip, jėga, kad apsiėmėt.
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
      Kada maždaug kategorijos pasirodys? Reikia atlaisvint laiko peržiūroms... Bet, šiaip ar taip, jėga, kad apsiėmėt.
      Kada tiksliai nepasakysiu. Kol kas laukiam kas į komandą dar norės, tada bendrą laiką susitarti reikės, temas apiforminti. Per porą savaičių gal susiruošim, bet žodžio neduodu gali trukti viskas ir iki vasario.

Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
      Kažkokį tai bitės dūzgimą girdžiu, bet nieko konkretaus .
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus

Kažkokį tai bitės dūzgimą girdžiu, bet nieko konkretaus .
      Tai, kad abejoju vis dar....kiek dar laiko turiu pagalvot?
      Miesto_Druidas -
      Tai, kad abejoju vis dar....kiek dar laiko turiu pagalvot?
      Iki trečiadienio gal. Nenorim labai užtempti, nes žinom, kad kuo daugiau žmonių tuo bus sunkiau sutart kada visiems bendrai susirašyti. O jei viskas bus kaip suplanuota, jau turim aštuonetuką.
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      pabrėžkit Jojo's Bizzare Adventure.. Dzenkavoju x)
    1. pilkasis kardinolas avataras
      pilkasis kardinolas -
      Bee, pareiga yra pareiga. Kas kitas jei ne FCC ir jūs apsaugos mus nuo nelabai gerų pasirinkimų
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius pilkasis kardinolas Žiūrėti skelbimus
      Bee, pareiga yra pareiga. Kas kitas jei ne FCC ir jūs apsaugos mus nuo nelabai gerų pasirinkimų
      Tai kad ten nelabai reikalingas buvau, o aš pasikėlęs paukštis, manęs maldauti reikia. Ir žmonių jau kaip ir pakankamai. Mergas vėl išrinks pagal dvylikamečių skonį, bet jau su tuo dar pernai susitaikiau...
    1. Miglaja avataras
      Miglaja -
      Tai kad ten nelabai reikalingas buvau, o aš pasikėlęs paukštis, manęs maldauti reikia. Ir žmonių jau kaip ir pakankamai. Mergas vėl išrinks pagal dvylikamečių skonį, bet jau su tuo dar pernai susitaikiau...
      Nebūk toks tikras, gal liksi maloniai nustebintas šiais metais
    1. titanai avataras
      titanai -
      Vis dar laukiam... Kada-kada-kada? Niekada.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Nebus šiemet AZAR'o, kiek galiu jum visiem kartot!
      Miesto_Druidas -
      Šios savaitės gale arba blogiausiu atveju kitą savaitę. Su padidėjusia komanda iškilo daugiau iššūkių kaip suderinti bendrą laiką AZAR'o reikalams. Na tikėkimės forumiečiams dar iš praeitų metų atmintis išblėsusi nebus.