• AMVAZAR 2015: Finišo tiesioji ir rezultatai

Be galo ačiū visiems dalyviams už kūrybingus ir margaspalvius darbus. Nenuleiskite rankų jei jums nepasisekė kūryboje, nes maloniai kviečiame išbandyti save ir kitais metais! Ir nepamirškite jog smagiausia yra sudalyvauti ir pasidalinti savo darbu, o tobulėti visada atsiras kur. Ačiū forumo nariams už aktyvumą ir tartą žodį, Absurdeh, Moon ir Cobabara už pagalbą remiant ir rengiant konkursą, teisėjams už jūsų laiką, ir visiems kitiems bent kiek padėjusiems ar palaikiusiems, nes be jūsų konkursas nebūtų įvykęs. Sveikinu nugalėtojus! Tikėkimės susitiksime kitais metais vėl ir sužinosime ar nugalėtojai sugebės išlaikyti titulą, o šiuo metu siūlau pažiūrėti visų ilgai lauktus rezultatus:

kom. 47 kom.
    1. RespectTM avataras
      RespectTM -
      Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus

Dalyvių darbai gauna papildomus 5'is taškus jeigu jų darbe panaudota 2013 metų anime vizuali medžiaga.
      Teisingai parašyta?
    1. Alex Sugar avataras
      Alex Sugar -
      Citata Autorius RespectTM Žiūrėti skelbimus
      Teisingai parašyta?
      Beveik Turi būti 2014 metai kaip suprantu

Reikės pabandyt pagal žanrus sužiūrėt kas čia gaunas, nebloga konkurencija dėl comedy/fun. P.S. kažkas jau ir prabalsavo 1 klipo dar nepamatęs
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Teisingai parašyta?
      Atsiprašau ir ačiū už pataisymą. Rašykite jei pastebėsit kitų klaidelių, kurių tikiuosi nebeliko.
      Na, galima butu žanrus pakoreguoti, bet šiaip viskas kaip ir "OK" atrodo Čia tik tokia mažytė smulkmena

P.S. Niekada anksčiau nepastebėdavau, bet tai...
      Ačiū. Taip pat pataisyta
    1. arturs avataras
      arturs -
      Jei galima pataisykit parsisiuntimo nuorodas, Kazu nuorodo yra į paveiksliuką, nemažai autorių nuorodos tiesiog neveikia, maniškė taip pat ten patenka, nes panaudota sena nuoroda. Iš anksto dėkoju
    1. RespectTM avataras
      RespectTM -
      Na, galima butu žanrus pakoreguoti, bet šiaip viskas kaip ir "OK" atrodo Čia tik tokia mažytė smulkmena

P.S. Niekada anksčiau nepastebėdavau, bet tai...

Spoileris:
      Image and video hosting by TinyPic
    1. Moon avataras
      Moon -
      Is tikruju daug graziu darbu ir netgi labai. Smagu buvo visus perziuret ypac kai taip ilgai laukta ^^
      Rytoj su sviesesne galva pameginsiu pakomentuoti placiau kiek iseis. Gal dar ir dinges klipas prisistatys.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Nebalsuosiu, kol neperžiūrėsiu likusio darbo, bet asmeniškai taip labai sužavėjo slicKrox ir Blynine su savo darbais, tikrai noriu padėkot už peną akims ir ausims (Apparat ), abu pasirodė gebantys nuoširdžiai perteikti tai ką autorius norėjo perteikti bei sukelti panašias emocijas žiūrovui.

Ir čia visgi nėra labai sąžininga jei kūrėjas pateikė savo darbą, ir jis buvo priimtas, bet dabar nėra pasiekiamas dėl kokių tai svarių priežasčių, o balsavimas jau vyksta.
    1. Moon avataras
      Moon -
      Nieko as cia per daug nesiplesiu, keliais zodziais tik permesiu darbus.

Taigi mano nuomone slickrox darbas pats geriausias siais metais ir turetu laimeti jis. Absoliuciai tobulas tiek editu, kas net siurpuliukus sukele, tiek mazais efektais. Na tik vienintelis trukumas butu tai pavadinimas, jis isvis ne prie ko ir truputi man gadina klipa, nes... As pirma pamaciau pavadinima ir isivaizdavau kazka labai negatyvaus ir depresovo bet pasirodo buvo visai atvirksciai. Siulyciau keisti

Antroj vietoj manau isrinkciau Spring, toks atrodo siltas darbelis, nors visi jie apie netekti but oh well. Tik kaip spring noretus spalvu, negalvoji? Nu ten tas gale labai jau per mazai. Noreciau ryskesniu!

Toliau ziauriai gerai Kazu padare trailer, tik va nelabai zmones juos megsta why Kazu! Release the Kraken!

Trust & Betrayal man labai patiko irgi. Muzika puiki Kenshinui ^^ tik va kamera truputi per grubi mano skoniui bet tai vienas is labiausiai perziurimu amv is azaro man.

Pearliik daina labai netiko tam anime, man vis pirsos mintis kad outside=underworld, tai toks kaip juodas humoras man gaunas. Nu niekaip zinok >.>

Alexiuko darbas irgi patiko, tik zinai ko reikejo tau, ogi twixtor, o tai visos tos suletintos trukciojancios vietos akis bade.

Nominacijos:
      Best Drama - A Violent Sky
      Best Action - Trust and Betrayal
      Best Newcomer - Loxaerion

Del balsavimo dar palauksiu, nors nemanau kad tas prazuvelis atsiras. Nematau as jokios svarios priezasties istrinti savo amv pries paskelbimo data be jokios zinios.
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -

Prašau nepabijokite pakomentuoti patikusių darbų, taip bent kiek motyvuodami autorius. Ir nepamirškite jog galite balsuoti už 5'is labiausiai patikusius darbus. Taip pat galite išrinkti geriausius darbus ir pagal žanrus. Jei dėl kai kurių žanrų / nominacijų nesate tikri, galite palikti tuščią vietą.

• Best Action: -
      • Best Drama: -
      • Best Comedy/Fun: -
      • Best Trailer: -
      • Best Story: - (Naujovė.)
      • Best Sentimental/Romance: -
      • Best Psychedelic: -
      • Best Newcomer: (geriausias naujokas N) -
      • Best Manga Music Video: -

Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Ir čia visgi nėra labai sąžininga jei kūrėjas pateikė savo darbą, ir jis buvo priimtas, bet dabar nėra pasiekiamas dėl kokių tai svarių priežasčių, o balsavimas jau vyksta.
      Atsiprašau už nedidelius nesklandumus. Savom pastangom Lucion666 darbą 6. Otherworld pavyko atgaivinti.
      PS: Darbas buvo priimtas ir tuo metu veikė, tačiau paskutinę minutę darbas pradingo. Priežastys nežinomos ir su autoriumi niekaip nepavyko susisiekti. Laukti jau nebuvo kur, nes buvo stipriai vėluojama ir daugumos dalyvių darbai jau buvo įkelti į YouTube ar Vimeo paskyras daugiau nei prieš dvi dienas. Dar kartą atsiprašau už nesklandumus ir smagios peržiūros (^_-)

Spoileris:

Image and video hosting by TinyPic
    1. Loxaerion avataras
      Loxaerion -
      Tiek daug darbu! Smagumelis =)
      Prabalsavau uz Outside, Otherworld, A Violent Sky, Shingeki trailer ir Cross My Heart! Sekmes visiems!
    1. gedimonas avataras
      gedimonas -
      Be to as irgi esu naujokas konkurse
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Aš gal būsiu subjektyvus, bet Sliko labiausiai patiko. Tokie švelnūs, jautrūs ir jausmingi klipai yra jo arkliukas. Iš pradžių net norėjosi atiduoti visus penkis balus jam, bet suradau ir kitų gerų amv. Sveikinu dalyvius, šauniai padirbėjot. Man tik paskutiniu metu užkliūna muzikos ir vaizdo neatitikimas. Pvz jei ekrane taškosi kraujas, o groja kažkoks neaiškus popselis tai fui.

P.S. Kill la Kill kažkaip netinka, abu išbrokavau.... Užtat į dešimtuką pataikė Higatsu wa Kimi no Uso.
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
      Taigi mano nuomone slickrox darbas pats geriausias siais metais ir turetu laimeti jis. Absoliuciai tobulas tiek editu, kas net siurpuliukus sukele, tiek mazais efektais. Na tik vienintelis trukumas butu tai pavadinimas, jis isvis ne prie ko ir truputi man gadina klipa, nes... As pirma pamaciau pavadinima ir isivaizdavau kazka labai negatyvaus ir depresovo bet pasirodo buvo visai atvirksciai. Siulyciau keisti
      Ačiū. Dalyvauju dėl kompanijos. Yra labiau nusipelnusių darbų Man ne kaip sekasi su pavadinimais. Turėjo būti kaip Metafora.
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      Tikriausiai pats keisčiausias AMVAZAR iš visų matytų. Kas turi ir savo pliusų ir minusų - vieni autoriai labai pradžiugino, kiti nuvylė, kitų tiesiog nesupratau absoliučiai. Pasiskolinsiu aprašymo metoda iš Knives, tikiuosi nepyks. Taigi pradedam.

The "meh" Tier.
      aka "pasistenkit labiau kita karta."

Upside Down, Armed for Peace, Wait. Iš pradžių norėjau aprašyti kiekviena darba atskirai, bet kai pradėjau, supratau jog per daug vienodai viskas išeina, nes visi tris klipai turi tas pačias problemas. Pavyzdžiui visi tris klipai neturi sinchronizacijos. Kažkas absoliučiai (Gedimonai, žiuriu į tave), kažkam tiesiog pritruko (hey, hey, Blynine), o kažkas kaip ir stengėsi, bet nelabai suprato ką su ja daryti (tu, Psylocke).
      Kaip su tuo kovoti? Na tikriausiai neturiu to sakyti, nes patys tai žinot, bet pasikartosiu - veiksmo klipams kaip pas Psylocke ir Gedimona reikia sinchruoti agresyviau, bet kaitalioti, atsižvelgiant į daina. Kupletuose stenkites naudoti ramesnes scenas neprarandant ritmo, o per priedainį jau go all out. Tai yra klasika, taip sakant. Taip kaitaliojant scenas jūs tikrai neleisit žiurovui nuobodžiauti.
      Iš kitos pusės, Blynine žino, jog jai per daug sinchruoti nereikia, nes pirmoje vietoje pas ja yra siužetas. Bet tai nereiškia jog sinchruoti absoliučiai nereikia. Ir nors siužetą supratau, bendrai klipas nelabai susižiurėjo. Per dažnai praleidi daug muzikos ir garsų, kurie tiesiog iššoka o tu su jais nieko nedarai. Kadangi su pasakojimu pas tave viskas eina teisingu keliu, stenkis kelti ir technine. Kitakart laikykis bendro ritmo klipe. Gali pagal taktus sinchruoti, taip klipas neatrodys statiškai.
      Iš pliusų - visi išsirinko nebloga muzika, dėl kurios pirma karta su malonumu peržiūrėjau kiekviena klipą iki galo. Atskiras kudos už tai Psylocke, dievinu Bundy. Anyway, sekmės ateityje.

The "WTF" Tier
      aka "neblogai, bet nelabai supratau"

One Night
      Na atrodo pakankamai švariai šiaip. Efektų kiekis labai mažas ir dauguma jų yra labai subtilus dažniausiai, bet tai tikrai nėra minusas. Vat kas absoliučiai gadina visa tavo darba - tai sinchronizacija. Pasirinkai labai ritmišką ir minimalistinė kompozicija, bet nesusivaldei su ja. 70% visos sinchros pas tave yra per scenu keitimą ir ant vieno garso. Pradžiai tai veike, bet reikia gi įvairinti pagal muzika. Ten paskui prasideda beat'ai ir bleep'ai visokie kuriuos per daug ignoruojai. M/v pasirinkimas keistokas, sakyčiau, bet kas tikrai keisčiausia, tai kad ant kažkokio lygio visa tai kažkaip veikia. Tikrai ne tas klipas kuri peržiurėsiu dažnai, bet lengvai sudominai dar keliom peržiūrom.
      Sekmės.

Trust & Betrayal
      Kaip ir story, bet kaip ir ne. Kaip ir action, bet kaip ir ne. Kaip ir sinchruotas, bet kaip ir ne. Kaip ir spalvotas, bet kaip ir ne. Kaip ir užbaigtas, bet kaip ir ne.
      Manau nesunku suprasti, jog iki šiol nežinau kaip reaguoti į šita klipą. Atrodo kad autorius pats nežinojo ką daryti su klipu ir nusprende ikišti visko po biški. Tarkim, pirma puse absoliučiai tamsi ir rami, tuo metu kai antra yra spalvota ir pilna veiksmo. Arba pradžioje esi pasiruošęs pasakojimui, bet kai antroj puseje daina eina link kulminacijos, vaizdas neatsiliepia absoliučiai. Pabaiga irgi iš oro kažkaip. Jeigu bendrai paimt viska, tai sakyčiau jog klipas labiau patiko, negu ne. Ir pas autoriu matosi jog yra įgudžiai padaryti kažka idomesnio. Tik kita karta apsispręsk ko nori prieš kuriant (;
      Sekmės.

The "Disappointment" Tier
      aka "nuvylėt, oh kaip nuvylėt."

50 Pieces of Love
      Dabar esu tikras jog Alexiuko daugiau nėra. Į jo vieta atejo ponas Cukrus ir gadina visa tai, kas buvo smagu Alexiuko klipuose. Čia - absoliutus nulis. Iš tikrųjų nei aš, nei mano partnere, nei pažystami, kuriems rodžiau klipą, nesuprato kodėl. Kodėl? Kodėl ši daina? Kodėl šitas pavadinimas? Kas juokingo? Fun? Kur? Story? Juokaujat? Kodėl klipas sprogsta pabaigoje? Nors iš kitos pusės aš jį suprantu. Jeigu aš būčiau šituo klipu aš irgi sprogčiau, tik anksčiau.
      Žiūrint į praeitus autorio darbus, kurie bent buvo sumontuoti žmogiškai - šitas yra toks didelis šuolis atgal, kad nesinori tikėtis. Labai, labai nusivyliau, nes laukiau kažko daug geresnio ir tikrai ne šito. Aš suprantu, jog turėjai labai didele pertrauka, bet come on, you're better than this.

LT Crew MEP
      Pasikartosiu - every MEP ever made. Ant tiek jis beveidis, nuspėjamas kad aš jau užmiršau jį rašant šita sakinį. Jezau, jis netgi pavadinimo neturi, apie ką mes šnekam? Nors aišku, MEP'ų entuziastams ir youtube gurmanams patiks, bet konkurse jis nelabai žiurisi. Įtin gaila matyti tokius kaip Jake Girl, VikiChan, wingweaver ir Dwesk šitoj mišrainei, ypač žinant jog kiekvienas iš jų tikrai gali padaryti neblogą klipą.
      Kaip ir pas visus tokio tipo projektus yra standartinis klaidų ir minusų rinkinys: kokybės šuoliai, technikos šuoliai, sinchronizacijos šuoliai, bendro stiliaus trukumas, titrų trukumas. Daugiau kaip ir neturiu ką pasakyti.

The "Neutral" Tier
      aka "tikrai neblogi darbai, bet ne mano skonio."

Otherworld
      Visu pirma - long time, no see! (:
      Malonu matyti jog bandei sukurti kažka tikrai savo, bet deja smarkiai pritruko praktikos. Siužetas aiškus, nors ir ne toks paprastas kaip pas Blynine, bet neblogas. Supratau po pirmos peržiūros. Montažas netgi geras, nes sinchronizacijos trukumus pastebėjau tik žiūrint antrą kartą. Atsižvelgiant į siužetą, daina parinkai gera. Kas tikrai kliuvo ir labai sugadino bendrą įspudį, tai viduris su daktarais, subtitrai ir iš oro paimta pabaiga. Muzika atkirpai viduryje nelabai gerai, dėl to nėra to minkšto perejimo į pulsą; subtitrus užmiršk iškart, nes viska ką nori pasakyti su scena, reikia sakyti montažu; netikėta pabaiga atrodo irgi negerai, nes jaučiasi kad ir vaizdas link jos neina, nei daina.
      Bendrai - praktikuokis ir tikrai galėsi sukurt kažka daug geresnio, nes visa kita pas tave kur reikia.

SPRING
      Labai techniškas (vietomis per daug) ir švarus darbas. Ir netgi įrašyčiau šita klipą į favoritus, jeigu ne dainos pasirinkimas. Pasikartojančia, nesikeičianti ir nuobodi kompozicija paemet, merginos. O vaizdas atvirkščiai - lekia į prieki, pasakoja, keičiasi, viskas kaip reikia. Kas kliuvo peržiūros metu - blur'ai. Per daug jų. Yra gi kitų būdų padaryti subtilus perejimus. Na ir aišku spalvų trukumas. Jeigu norėjot raminančia pastele - jums pas slicKrox, nes jis sugebėjo ir spalvas išsauguoti, ir savo gamma pademonstruoti ir švelniai viska paruošt. O jūs biški užtryhard'inot visa ta dalyką. Daugiau kaip ir neturiu ką pasakyti - technika vietoje, ritmą atlaikėt puikiai, vaizdas švarus ir malonus kai be blur'o, na ir apskritai esat šaunolės. Bet klipas yra absoliučiai ne man. Sekmės!

Shingeki no Kyojin Trailer
      Kaip matau Kazu bando užkovoti naujas teritorijas su itin neblogu trailer žanro klipu. Problema amv trailerių tame, kad beveik visada juose arba truksta audio efektų, arba jų per daug. Šiuo atveju - both. Taipogi ir lipsync ne visada geras, tad labai jau tipines tokios žanro problemos. Manau su būtent šiuo darbu turėjai 2 pasirinkimus: arba pridėti daugiau pastangų prie audio ir papildyti ji garsais iš anime, arba pilnai atmesti trailer kaip žanrą ir tiesiog padaryti klipą su Bird and the Worm. Betkoks varijantas iš šitų būtų geresnis už tai, ką gavome, bet ir galutinis rezultatas tikrai išėjo neblogas. Well done.

The "Best" Tier.
      aka "geriausi ir mėgstamiausi."

Outside

"We did everything right."

Na, tikrai turiu pripažinti jog šita darbą peržiūrėjau laaaabai daug kartu ir tikriausiai žiūrėsiu dar daugiau. Efektai subtilus ir organiškai papildo bendra vaizda, spalvos ryškios kur reikia, sinchronizacija vietoje ir netrugdo siužetui, m/v derinis puikus. Darbas išėjo lengvas, dinamiškas ir mielas. Jeigu reikėtų prikibti prie ko nors (o aš prikibsiu, nes toks esu q:) tai tikriausiai atkreipčiau dėmesį į fortepijoną. Dainoje jis antrame, jei ne trečiame plane, bet klipe jis labai jau agresyvus. Berniukui koncerto metu rinkčiau turputi ramesnes scenas. Na ir jeigu klipas būtų bent 20 sek. ilgesnis, tikrai nieko neprarastų. Štai tiek. Mano tope - tu pirma.

A Violent Sky

"These skies were happy kids."

Kas nuostabu šiais metais, tai kad turim 3 klipus su vienu anime ir kad jie visi skirtingi. Autorius savo stiliuje - švarus vaizdas, idomios spalvos, puikus montažas, bei išskirtiniai savo pasirinktų šaltinių vizija. Raminantis, melancholiškas ir gražus - viso to laukiau iš slicKrox'o ir šįkart jis tikrai pavare.

Cross My Heart

"I wanna feel you, I want it all"

Labai jau Moon'iškas klipas. Kaip visada akis malonina tavo m/v, bei montažas. Kai žiūrėjau pirma karta, pasirodė klipas per ilgas. Antra kupletą galėjai laisvai iškirpt ir nieko neprarastum. Dėl Madokos jau sakiau, bet pasikartosiu: sprendimas paimti Madoka kaip šaltinį prie šito mikso buvo geras, palikti Madokos veikėjus - nelabai. Jeigu klipas būtų tik apie Araragi ir merginas o fone būtų trip'ai iš Madokos, imho būtų daug geriau. Bet ir kaip yra man bendrai patiko, nors pirma pusė ir atrodo daug stipriau, negu pabaiga. Na ir žiuriu patiko tau tas cepelinas, kad jis netgi 3 kartus klipe krenta :D

TEMPEST

"How'd we come this far? Why did we survived?"

Puikiai susinchruotas old-school action. M/v parinktas labai geras, ypač žodžiai labai atitinka parinktiems personažams. Turiu pripažinti, jog autorius tikrai supranta veiksmą ir kažkaip sugebėjo jį paruošt be jokių efektų ir žymiai geriau už vienolika žmonių su pluginų mišraine. Mistika.
      Iš akivaizdžių minusų aišku yra tipografija, kuri yra juokingai bloga ir tik gadina bendra vaizdą (nors custom AZAR'o logotipas prajuokino), taipogi retkarčiais prabega vienišas beat'as, niekur neužsinchrintas. Bet žiurint aplamai - be abejo vienas stipriausių konkurso darbų, bei geriausias action. Sekmės.
    1. Alex Sugar avataras
      Alex Sugar -
      Patiko Outside, Cross my Heart, A Violent Sky. Geri darbai, dėja, nėra tokių, kurie tikrai užkabintų. Outside labiau norisi žiūrėt 2 karta. Kiti du – savam stiliuje. Slick’o geriausias darbas nuo 2008 metų. Epic dalis, kur bernas “vos nebaigė”

Malonu, kad iš manęs tikisi kažko again and again, net jeigu ir nuviliu Squall,
      Spoileris:
      na suprantu, kad esi neblogas kritikas, bet jeigu nesupratai, tai nereiškia, kad darbas apgailėtinas. Galima bent kažkiek pagarbos, ačiū. Tau nelabai ir patikdavo mano darbai, tai nežinau ko tu tikiesi Galėsim aptarti prie puodelio arbatos or smth Matosi, kad nori “duot man diržo”, bet pabaiga labai į temą, antros klipo dalies tikrai nekeisciau (nebent lb minimaliai).

O kaip šiais metais su dalyvių balsais? Jie verti 1 taško?
    1. arturs avataras
      arturs -
      Kaip, dėl balsavimo už žanrus, balsuojantysis pats gali priskirti darbą žanrui, kuriam jis jo nuomone labiausiai tinka ir naudotis dalyvių pateiktais žanrais kaip gairėmis, ar griežtai tik tie darbai kurie pateikti tam žanrui ir tegali buti nominuoti, kaip geriausiais žanre?
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Man atvirkščiai Alexiukos dabas buvo kaip sugrįžimas. Nustebino ir šypseną davė. Puikiai derėjo. Anime nesu matęs, tačiau skaitau mangą ir žinau kokia nukvaišusi porelė yra vaizduojama. Minusas - techninė dalis. Ji nėra bloga, tačiau kai kuriuose scenose trūko nedidelio kruopštumo. Galėjai bent truputėli pažaisti su spalvom ir prie kitų smulkių detalių.

Citata Autorius Alex Sugar Žiūrėti skelbimus
      O kaip šiais metais su dalyvių balsais? Jie verti 1 taško?
      Taip. Dalyvių, kaip ir žiūrovų balsas lygus 1. O teisėjų balsas lygus 2-6 skalėje. Kiek balų teisėjas skirs kiekvienam darbui iš penkių labiausiai patikusių AMV, sužinosime pasibaigus balsavimui Balandžio 5d..

Citata Autorius arturs Žiūrėti skelbimus
      Kaip, dėl balsavimo už žanrus, balsuojantysis pats gali priskirti darbą žanrui, kuriam jis jo nuomone labiausiai tinka ir naudotis dalyvių pateiktais žanrais kaip gairėmis, ar griežtai tik tie darbai kurie pateikti tam žanrui ir tegali buti nominuoti, kaip geriausiais žanre?
      Rekomenduojama remtis šablonu, kurį pateikiau pirmajame puslapyje, tačiau visada gali palikti ir savo papildomą prierašą. Manau daugiau laisvės turi Best Story.
    1. arturs avataras
      arturs -
      Komentaras apie darbus:
      Spoileris:

2. Outside
      Šis darbas mane papirko, tuo kad pakankamai sklandžiai žiūrėjos violenčelės „sichronizacija“ su muzika. Gal tik šiek tiek prigavo faktas, kad niekaip nesugebėjau iššifruoti pirmų dainoje ištariamų žodžių. Jie buvo grojami reversu ar ką? Na ir dar norėjosi kad mergina stovinti lauke ant sniego tinkamai ištartu tuos „Outside“ žodžius. Gal dainos žodžiai ir neperlabiausiai tiko šiam kūriniui, bet panaudota lyric sinchronizacija labai tiko.

3. Trust & Betrayal
      Gal pradėsiu nuo teigiamų dalykų. Pan/Crop dabas geras, tačiau jis perdažnas, vietomis ir per stiprus. Jie puikiai tinka paintensyvinti, scenas, tačiau perdažnas naudojimas nudulina žiurovą kur kuo toliau tuo labiau jie netenka savo poveikio. Dar kartą pasikarotoju jie buvo geri atlikti, bet kas perdaug tas jau negerai. Ir dar vienas dalykėlis dėl m/v Daina yra pas tave tokia melancholiška šviesešnio tono, o video tamsesnių spalvų su vaizdais keliančiais kur kas tamsesnes emocijas. Kitaip tariant norėtasi šiek tiek švelnesnio vaizdo.

4. Upside Down
      Daina pasirinkta, tikrai per greita, palyginus su tuo kaip pavyksta elgtis su vaizdu. Matosi, kad jauti, pokyčio poreikį keičiantis dainos atmosferai. Pradžioje rodomos kovos (dėja vien šito nepakako esant greitam ritmui). Vėliau kai daina apsiramina, pasielgta labai tikslingai rodant ramesnes scenas, ir net bandyta pabrėžti garsus atitinkančiomis scenomis, bet grįžtant dainos tempui vėl pereinama prie panašios taktikos kaip ir prieš tai. Galiausiai pradedi judėti prie užbaigimo, bet čia tau koją pakiša vėl daina kuri baigiasi labai staigiai, ir tenka tau naudotis greitu jos segmentu, kad pasiektum kažkokį tai užbaigtumą. Esminis faktorius tas kad labai apsisunkinai sau gyvenimą su tokia daina ir jos ilgis taip pat nelabai tau padėjo. Seikinu su faktu, kad savo darbu sudominai peržiūrėti panaudotą anime.

5. 50 pieces of Love
      Štai ir mūsų komedijantas, kuris vėl nesėkmingai bando įtikti publikai, kuri jį visad sutinką su geru antausiu. Pirmą kart peržiurint, tai kokias pirmas 10 sekundžių vis laukiau, iš kur nors išdygstančio emoticono, po to pradėjau suprasti, kad tai visai kitoks bandymas. Antros peržiūros metu pradedant atkreipti dėmesį į naudojamus žodžius ir į tai, kad bandoma komiškai pašiepti juos. Mano veide sugebėjo atsirasti šiokia tokia šypsena. Nu bet tas galas, net nežinau ar jis ten tinka ar yra visiškai ne vietoj. Pilnai suprantu kodėl jis ten yra, bet bent jau man tas sprogimas visiškai nesukėlė jokių emocijų. Dabar prieikim prie to dalyko kad pas tave vaizdas lagina... ... ... Keista, bet buvo vietų kur toks laginimas sukėlė komiškumo ir tikrai tiko, bet naudojant tokį „sulėtinimą“ visur priverti manyt, kad kompiuteris nori atstumti tavo darbą. Užskaitau ką norėjai pasiekti savo darbu, bet jam dar daug trūksta iki užbaigtumo. Pabaiga gaunasi kaip viso darbo kulminacija kuri susiglemžia visą dėmesi ir palieka tokį nemalonų nusivylimo jausmą. Jei sprogimas butu buves kokiam viduryje ir po to sektu antra darbo dalis su šiek tiek kitokiu tempu, būtu labai puikus darbas, bet dabar toks tikrai half-baked gavosi.

6. Otherworld
      Darbe tiesiog perdaug susikoncentuoji į kiekvieno žodžio prasmės pabrėžimą, dėl ko kenčia visas darbas, nesakau, kad taip negalima, bet dabar tokie priverstiniai vaizdai gaunasi. Po to reiktu paminėti, kad nelabai maloniai perėjai iš dainos į pulsą nors perėjimas atgal pavyko, neblogai. Tikriausiai geriausias sprendimas būtu buves įvesti papildomus garsus, kaip kad ir šiokį tokį bilstelėjima tada šiek tiek palaikįti nutilti ir tik tada garsėjant isiliet į operacijos sceną, rezultate gautūsi švelnesnis ir natūralesnis perėjimas. Nes pati daina ten tikrai nenorėjo baigtis. Na antra Monster ir Tokyo Ghoul kokybė perdaug ryškiai skiriasi. Kas liečia darbo pabaigą tai ta pati problema kaip ir su operacijos scena.

7. A Violent Sky
      Vienas iš mano favoritų, galiu tik padėkoti už nuostabų darbą. Neturiu, ir nenoriu kibti prie paties darbo, bet pačioje pabaigoje titles sekcijoje tie glichai šiek tiek ne vietoje atrode, blogai jie neatrodo, nepaveikia jie tavo darbo niekaip, bet va atrodė keistai. Būtum labai gražiai sužaides su sakuros lapeliais atidengečiais pabaigą, kurie tikrai sutinkami per visą tavo darbą.

8. Armed for Peace
      Na toks savo stiliuje darbas. Labai gaila, bet man jis neprilipo, nors pats darbas tikrai yra pakankmai geras. Keletas nedideli Visų pirma kampe esantis logotipas darbui prasidėjus gal ir nepastebimas, bet kai jį jau pastebi, tai galvoje sėdintis kirminas vis priverčia savo dėmesį sutelkti butent ties juo. Čia neskaitant to fakto, kad būtent tas pats logotipas geriausiai išduoda visus pan/cropus. Antra tikriausiai užkliuvo per ryškus naudojamas overlay, o gal kažkas kitko negerai su juo nežinau, bet jis tiesiog perdaug nori į save dėmesį atkreipti ir nukreipia dėmesį toliau nuo darbo. Su spalvomis sužaista gražiai, išlaikai vienodą spalvų paletė suteikdama papildomo vientisumo. Tikrai šaunus pirmas bandymas. Sinchronizacija rodos visai nekrito į akis, bet čia gal tie papildomi dirgikliai kalti.

9. Wait
      Šiltas ir puikus darbas. Čia gal per daug jau nesiplėsiu, bet sinchronizacija tikrai nekliuvo, bet minutei praėjus sutinkamas dainos pikas kurį norėjosi kad būtu pabrėžta intensyviau ir tada visa tą pagreitį paleidžiant su pirmais žodžiais kuriuos kurious įkišai tam berniukui į lūpas. Tai tikrai suteikė papildomo gyvumo.

10. Shingeki no Kyojin Trailer
      Ir kodėl man turi nepatikti traileriai? Darbas, puikus, net labai. Tik tiek galiu pasakyti.

11. SPRING
      Dar vienas geras darbas kuris su manimi tiesiog nesiriša. Su vizualine puse viskas kaip ir skanu, bet su tais distortion perėjimiais šiek tiek persudyta. Turbūt pagrindinis faktorius kas netiko, tai daina, copy/repeat niekuo neišsišokanti, niekuo neišiskirianti, per visą jos trukmę.

12. Cross my Heart
      Mano favoritas. Aš tokius darbus tiesiog dievinu. Galiu paminėti tik nieko nelementi faktą kad pamiršai prie širdutės pridėt Tokyo Ghoul. O gal taip ir turėjo būt.

13. TEMPEST
      Darbas man kažkodėl pasirodė toks, meh, nors pripažinsiu patikt patiko. Ne iškart supratau, kad buten tam turėjo didžiausią įtaka daugelį kartų girdėtas audio takelis. Tikrai gaila, kad muzika turi tokią didelę įtaką. Šauniai sužaidei su pradžia bei pabaiga, nenaudodama muzikos, tai darbą padarė įsimintinamesnį. Daugiau kaip ir nieko nebegaliu pasakyt.

14. LT Crew MEP
      Asmeniškai su MEP‘ais turiu vieną problemą, jie man labai retai įtinka. Šitas ne išimtis. Keli autoriai kelia bendrą darbo kokybę, bet buvo kelios vietos kur net sunko nepastebėt ant kiek nukrenta video kokybė. Tai yra įprastinis actionas vieniems tai patiks kitiem ne. Čia jau visiškas skonio reikalas.

Savo balsus skyriau: Cross my Heart, A Violent Sky, Outside, 50 pieces of Love, Wait.
      Pirmus tris nebuvo sunku išsirinkti, tačiau su paskutinias dvejais jau teko pasukti galvą kam juos skirti, nes čia jau pretendavo beveik visi darbai.

Žanrų nominacijos:
      Best Story: Wait
      Best Sentimental: A Violent Sky
      Best Romance: SPRING
      Best Drama: Cross my Heart
      Best Action: TEMPEST
      Best Newcomer: Loxaerion
    1. kikieditz avataras
      kikieditz -
      Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
      Nieko as cia per daug nesiplesiu, keliais zodziais tik permesiu darbus.

Antroj vietoj manau isrinkciau Spring, toks atrodo siltas darbelis, nors visi jie apie netekti but oh well. Tik kaip spring noretus spalvu, negalvoji? Nu ten tas gale labai jau per mazai. Noreciau ryskesniu!

Toliau ziauriai gerai Kazu padare trailer, tik va nelabai zmones juos megsta why Kazu! Release the Kraken!

Trust & Betrayal man labai patiko irgi. Muzika puiki Kenshinui ^^ tik va kamera truputi per grubi mano skoniui bet tai vienas is labiausiai perziurimu amv is azaro man.

Pearliik daina labai netiko tam anime, man vis pirsos mintis kad outside=underworld, tai toks kaip juodas humoras man gaunas. Nu niekaip zinok >.>

Alexiuko darbas irgi patiko, tik zinai ko reikejo tau, ogi twixtor, o tai visos tos suletintos trukciojancios vietos akis bade.

Nominacijos:
      Best Drama - A Violent Sky
      Best Action - Trust and Betrayal
      Best Newcomer - Loxaerion

Del balsavimo dar palauksiu, nors nemanau kad tas prazuvelis atsiras. Nematau as jokios svarios priezasties istrinti savo amv pries paskelbimo data be jokios zinios.
      Sveika, užsiregistravau, nes labai norėjau atsakyti į tavo žinutę. Po mūsų amv "SPRING" pavadinimo slypi šiokia, tokia istorija Mes pavadinome savo amv "SPRING", nes anime charakteriai susitiko pavasari ir išsiskyė pavasari, nes Kaori (aka blondinė mergina) SPOILER ->
      Spoileris:

mirė.

Beje dėkui už malonu komentarą

P.S Kas ten per komentaras prie mūsų amv nuorodos?
      P.P.S Čia mano pirmas kartas dalyvaujant šiame konkurse (nežinau ar lorillei irgi pirmas kartas) tai gal galima prie mūsų irgi "N"?
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius kikieditz Žiūrėti skelbimus
      P.S Kas ten per komentaras prie mūsų amv nuorodos?
      Atsiprašau. Pataisyta. Tačiau visada galite papildyti tą skiltį.
      Citata Autorius kikieditz Žiūrėti skelbimus
      P.P.S Čia mano pirmas kartas dalyvaujant šiame konkurse (nežinau ar lorillei irgi pirmas kartas) tai gal galima prie mūsų irgi "N"?
      Sveiki atvykę į AZ Ačiū už pranešimą. Manome jog būtų neteisinga darbui suteikti Naujoko statusą, kai vienas iš AMV autorių praeityje yra dalyvavęs konkurse.