• AMVAZAR 2015: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

Nors ir truputėli pavėluotai, kartu su AZAR, bet beldžiame į jūsų duris ir kviečiame apsilankyti bei sudalyvauti kasmetiniame margaspalviame AMVAZAR parade. Linkime ir šiemet pasiekti nepatirtų nuotykių ir pradžiuginti žiūrovus. Netgi jei nemokate piešti, groti muzikos ar rašyti poemų, siūlome išreikšti save Anime Muzikinio Klipo konkurse. Visi mielai kviečiami, nesvarbu ar tai būtų jūsų pirmasis nedrąsus bandymas ar jau senai pamirštas pomėgis, kurį niekada ne per vėlu prisiminti ir dar syki su visais pasimėgauti istorija ir pašėlusiais muzikos ir spalvų žaismais!

kom. 64 kom.
    1. Kazu avataras
      Kazu -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!
    1. Absurdëh avataras
      Absurdëh -
      Kadangi organizacinė konferencija bus atvira per visą konkurso trukmę, šiais metais būsimieji konkurso dalyviai turi galimybė prisijungti ir sulaukti interaktyvios pagalbos susijusios su kūrybiniais, informaciniais bei techniniais klausimais. Taipogi turintys naujų idėjų, pataisymų ar tiesiog norintys aptarti kolegų klipus ar pasikonsultuoti dėl savojo, žinoma esami kūrėjai / forumo nariai, svarstantys tapti vertintojais ar bet kurie norintys plačiau susipažinti su AMV kūryba yra laukiami.

just one look at that .avs script and you will never be the same person again...
    1. Pagran2kas avataras
      Pagran2kas -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus
    1. arturs avataras
      arturs -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!
    1. Pearliik avataras
      Pearliik -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Kokiaaaa graži statulėlėėėėė.... KYYYYYAAAAAAAH~
    1. daimonass avataras
      daimonass -
      Jo.... Del statulėlės verta kovoti
    1. kikalt avataras
      kikalt -
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
      Kokiaaaa graži statulėlėėėėė.... KYYYYYAAAAAAAH~
      Už tai vertėtų padėkoti Absurdëh ir Moon PS: galbūt pagaliau šiais metais išvysime Abalio AMV
      Citata Autorius daimonass Žiūrėti skelbimus
      Jo.... Del statulėlės verta kovoti
      What brings you JOY? Žinoma kiekvieno dalyvaujančio prioritetas skirtingas. Nors ir senai kažko labai įdomaus nesu sukūręs ir galbūt nesukursiu, bet kūrybinis procesas ir galimybė pasidalinti darbu suteikia be galo didelį malonumą. Kas be ko prizas figurėlės formoje yra tapusi tradicija kaip puikus trofėjo simbolis ir konkurso dalis.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
      What brings you JOY? Žinoma kiekvieno dalyvaujančio prioritetas skirtingas. Nors ir senai kažko labai įdomaus nesu sukūręs ir galbūt nesukursiu, bet kūrybinis procesas ir galimybė pasidalinti darbu suteikia be galo didelį malonumą. Kas be ko prizas figurėlės formoje yra tapusi tradicija kaip puikus trofėjo simbolis ir konkurso dalis.
      Abejoju, kad ten buvo sarkazmas.
    1. Moon avataras
      Moon -
      Count me in
    1. Loxaerion avataras
      Loxaerion -
      Leiskit tada ir man isbandyti savo jegas! =)
    1. Psylocke avataras
      Psylocke -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
      PS: galbūt pagaliau šiais metais išvysime Abalio AMV .
      Labai gaila, bet ne... Jokių amvazar vertų įdėjų neturiu, nebent eiti su įprastu, sausu, tuščiu ir neįdomiu veiksmu, kuris pergalės tikrai neatneš :/
    1. arturs avataras
      arturs -
      Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
      Labai gaila, bet ne... Jokių amvazar vertų įdėjų neturiu
      Čia tas pats kas sakyt, kad tavo idėjos perdaug grandiozinės kamnors suprast, taip nuleidžiant rankas, gi originaliausios idėjos kyla darbo metu. Gal ir nepavyks pasiglemžti statuLĖLĖS, bet tai nereiškia kad gali leisti kitiem laisvai ją pasiimti.

PS. tikrai norėtusi šiais metais pamatyti tavo darbą, taip pat kaip ir visų dalyvaujančiujų .
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Teisingai Arturs sako, jog netgi neturint idėjos ir sėdint tamsoje visada gali išsklaidyti rūką kūrybinio proceso metu. Griebk nesenai patikusią dainą ir įsiminusi anime ir pirmyn. Improvizuok. Be to kiekvienas taip pat turi progą paimti vieną ar daugiau žanro nominaciją.

PS: pasitarėm ir nusprendėm pakeisti kai kurias smulkias taisykles:
      • UPDATE: Trailer žanro AMV naudojamas garso takelis nebūtinai gali būti muzika.
      • UPDATE: Trailer žanro leidžiama minimali darbo trūkmė: 1min. (Visiems kitiems AMV žanrams minimali darbo trūkmė 01:30min.)
    1. AšEsuErnestas avataras
      AšEsuErnestas -
    1. Moni@ avataras
      Moni@ -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus
    1. Particular avataras
      Particular -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus