• Toks jau yra šis serialas - tiesiog for fun

Nežinau kokius grybus valgė anime kūrėjai/mangos autorius, bet norėčiau žinoti kur tokie auga. Pradžioje jie paveikti haliucinogenų sumaišė pagrindinių personažų lytis. Juk kaip bežiūrėsi Ayaka yra bernas. Ir ne šiaip koks, o ugnies deivės ir Čako Noriso sūnus. Mažiausiai!!! Pridedam pokerfeisą, kurio nesutrikdytų net ir teigiamas nėštumo testas, ir gaunam vyrų vyrą. Na taip, su papais perlenkė lazdą, bet tai nėra didelė problema. Užtat Honoka yra tikra merga - silpnas, drovus ir "narsus" padarėlis, kurį reikia pastoviai gelbėti ir nešioti ant rankų. Kita vertus jis netoli nueina nuo eilinio mokyklinuko. Tokių būna kas antras. Juos net dažnai mergaitės įgarsina. Tikiu, kad Honoka gali nervinti žiūrovą, bet tik jei į jį (o tai daryti tikrai neverta) žiūrėsite rimtai.
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Witch Craft Works nuo Killerbee Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 9 kom.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Linkus reiktų pakeisti, į kitus anime siunčia.

Kalbant apie anime nepatempiau pirmos serijos, pagrindinis veikėjas pasirodė ant tiek molis, kad toliau net nekilo noro žiūrėt kitos serijos, o ir tos 3D zuikių armijos Galbūt tikėjausi per daug rimto siužeto,kurio, pasak autoriaus, net nebuvo.
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus

Kalbant apie anime nepatempiau pirmos serijos, pagrindinis veikėjas pasirodė ant tiek molis, kad toliau net nekilo noro žiūrėt kitos serijos, o ir tos 3D zuikių armijos Galbūt tikėjausi per daug rimto siužeto,kurio, pasak autoriaus, net nebuvo.
      Tai tu ten kuris - nuoboda ar snobas? Jei rimtai tai jo, pagrindinis veikėjas ten fruktas kaip reikalas. Užtat tu dar lamos nepamatei ir kaip mergaitės pyko, kad po parduotuvę su ja negali vaikščioti nors ženklas "gyvūnams galima" yra.
      Ir tai dar vienetu įvertinai. Fui fui fui.... Man religija neleidžia vertint ne iki galo pažiūrėtus anime kad ir koks mėšlas nebūtų.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
      Ir tai dar vienetu įvertinai. Fui fui fui.... Man religija neleidžia vertint ne iki galo pažiūrėtus anime kad ir koks mėšlas nebūtų.
      Spoileris:
      Sektom nepriklausau

1. taven avataras
      taven -
      Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus

4
      Blogiau negu molis. Paskutiniam epizode
      Spoileris:
      nesugebėjo normaliai pabučiuot mergaitės, net jei tai buvo jos gyvybės ar mirties klausimas
      . Endingo daina buvo viena geriausiu kokias esu girdėjęs per visą savo ilgą anime žiūrėjimo laikotarpį.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
      O vat šito sakinio nereikėjo sakyt , bent du anime tai tikrai pats įvertinai atitinkamai 1 ir 2 jų iki galo nežiūrėjęs, nebent ten visiška juodoji skylė ir tabu, blogiau už blogą, kad jau taip nusižengei savo religijai .

Asmeniškai patiko vizuali pusė, nepatiko visa kita, drop ties antra serija. Generic ir nejuokingas (bent man) daiktas, ties kuriuo neverta gaišti laiko, bet čia irgi skonio reikalas.
    1. Kuroi Tsubasa avataras
      Kuroi Tsubasa -
      Kažkaip natūraliai man atkrito šitas serialas iš žiūrimų sąrašo, pamečiau jį ties 5 serija ir nebeturėjau noro atnaujint peržiūros. Pakankamai gražiai animuotas ir spalvingas serialas, deja, siužetas banalus ir kvailokas. Labiausiai įsiminė pora scenų, kuriose pagrindiniai veikėjai skraidė ant šluotų, jas keltą kartų peržiūrėjau su pasigerėjimu (berods čia buvo ta pati 5 serija), visa kita nepaliko jokio įspūdžio. Iš to, ką mačiau, vertinčiau 3/5.
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      O vat šito sakinio nereikėjo sakyt , bent du anime tai tikrai pats įvertinai atitinkamai 1 ir 2 jų iki galo nežiūrėjęs, nebent ten visiška juodoji skylė ir tabu, blogiau už blogą, kad jau taip nusižengei savo religijai .
      Tikrai? Sunku net įsivaizduot kokio šūdinumo tie anime buvo...
      Citata Autorius taven Žiūrėti skelbimus
      Paskutiniam epizode
      Spoileris:
      nesugebėjo normaliai pabučiuot mergaitės, net jei tai buvo jos gyvybės ar mirties klausimas
      Aha, aš irgi pakraupęs buvau, bet turint omenyje, kad berniukas iš tikrųjų yra nekalta mergaitė....
    1. Red_Elf avataras
      Red_Elf -
      Neblogas serialas, toks vidutiniokas. Šiaip jis mane labai nustebino, iš posterio maniau bus haremas su ramesniais ecchi elementais, bet čia haremo net horizonte nematyti!!! Likau labai tuo patenkinta, o ir kelnaitės nei karto (lyg ir) nebuvo sušmėžavusio, tik Ayakos hmm... dideli pliusai vis lindo į kadrą pro siaurus marškinius.

Jei ne "ugnies deivės ir Čako Noriso sūnaus" reinkarnacija moters kūne, šio TV net nebūčiau pakėlusi, bet tas akmeninis veidas tampė nervus. Honoka manęs keistai neerzino, kažkaip natūraliai jis man kaip moteriškoji poros pusė žiūrėjosi. Daugiau išvis net nėra ką paminėti be galutinės blogietės, ji buvo įdomesnė, ir piešimo su mega zuikiais ir meškiukais (:
    1. taven avataras
      taven -
      Citata Autorius Red_Elf Žiūrėti skelbimus

Daugiau išvis net nėra ką paminėti be galutinės blogietės, ji buvo įdomesnė, ir piešimo su mega zuikiais ir meškiukais (:
      Tokia ten ir blogietė, Osama bin Ladenas moteriška versija.