• Nauji Anime: 2014 Pavasaris

kom. 30 kom.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Keistai esu nusiteikęs po žiemos sezono, iš kurio nemažai tikėtasi, bet nebuvo tai kas galėjo būti. Visgi:
      Selector Infected WIXOSS - nustebau, originali istorija (neparemta jokiom ongoing novelėm, mangom ir pan.), neblogas režisierius (Steins;Gate), treileris labai teigiamai nuteikiantis, +/- - all girls cast.
      Noitamina - Ping Pong The Animation ir Nanana's Buried Treasure. Pirmąjame komentarų nekeliantis režisierius Masaaki Yuasa ir klasikinė manga, antrąjam palieku galimybę mane nustebinti ir nepradėti abejoti Noitaminos prodiuserių sprendimais po dar vieno fail'o - Galilei Donna.
      JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - va čia tai bus nerealu.
      Iš kitų tikrai bandysiu Bones serialus bei Love Live S2.
    1. taven avataras
      taven -
      Hitsugi no Chaika aprasymas prajuokino. Idomu ar bus kitu personazu su vardais moskvich ar pobeda
    1. tamsa avataras
      tamsa -
      Pagaliau gan normalus sezonas, kuriame asmeniškai nemažai daug gerų anime. Asmeniškai labiausiai laukiu:
      Mushishi Zoku Shou - neseniai peržiūrėjau pagaliau pirmą sezoną ir likau tiesiog sužavėtas. Tikiuosi, kad ir antrasis sezonas bus tiek geras.
      Break Blade (2014) - ką daugiau ir sakyt, normalesnė mecha su įdomiu gan siužetu.
      Mahouka Koukou no Rettousei - novelė gana įdomi ir veikėjai tokie gan įdomūs, tad turėtų būt kažkas tokio įdomesnio šį sezoną.
      Gokukoku no Brynhildr - ką ir daugiau besakyt - Elfen lied kūrėjo darbas ir jeigu nebus per daug cenzūros turėtų būt vienas iš įdomesniu.

Iš aprašymų sudomino ir nemažai kitų, bet šie labiausiai laukiami. Po žiemos sezono tikrai daug gerų anime, regis, bus.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Na bent jau man po ganėtinai tragiško žiemos sezono ir neįpatingo rudens šis sezonas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo visai neblogai.
      Bandysiu žiūrėti Wild Adapter, tiesa, studijos Anpro vardą, ko gero, pirmą kartą girdžiu. Black Bullet - veiksmas, sci-fi? I am in, nors studija Kinema Citrus irgi neitin pasitikiu. Selector Infected WIXOSS - treileris nuteikė labai pozityviai, režisierius taip pat. Sidonia no Kishi - laukiamiausias naujokas, tikiuosi CG animacija nepakiš kojos. Na, ir suteiksiu šansus visiem sportiniam. Iš tęsinių žiūrėsiu Mushishi.
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Labiausiai, kas mane nudžiugino, kad bus Fairy Tail tęsinys na o iš naujienų tai mane suintrigavo Fuuun Ishin Dai Shougun, Black Bullet ir Mahouka Koukou no Rettousei
    1. AmeYuki avataras
      AmeYuki -
      No Game No Life - Sora nenugalimas gamer'is kuris neipraleimejo nevieno karto, aišku jis ne vienas, o su sese neįveikiami
      Pagrindinio veikejo seiyuu būs daugeliui girdėtas Yoshitsugu Matsuoka (Kirito)
    1. Lota :D avataras
      Lota :D -
      Na, kaip ir visada žadu nemažai išbandyti, bet, kaip ir visada, galų gale apsistoju ties keliais. Taigi, šį pavasarį bandysiu:
      Baby Steps ir Haikyuu!!. Ką galiu pasakyti, sporto anime mane traukia kaip magnetas, dabar Kuroko no Basuke žiūriu, atsiplėši neįmanoma. Tikėkimės ir šie nenuvils. Nors su tenisu pati nebuvau susidūrusi, bet bent taisykles kažkiek žinau, o tinklinį pati buvau žaidusi, nostalgija :3
      Isshuukan Friends. Skaitau mangą, labai miela. Nieko ypatingo, bet vis kažkaip už širdies griebia. Jei gerai padarys, gali tekt nosinaitę išsitraukt.
      Mahouka Koukou no Rettousei. Girdėjau, kad turėtų būti geras, to ir belieka tikėtis.
      Mushishi Zoku Shou. Aiškiai laukiamiausias. Dozė harmonijos kiekvieną savaitę — pats tas.

Išbndysiu dar kelis, beeeet, kad ir ką bandyčiau, žinau, kad visada išeis kitaip, nei tikiuosi. Buvo žiemos sezone keli laukiami, iš kurių išėjo šnipštas, o štai visai netyčia "Mikakunin de Shinkoukei" (kurio tikriausiai nieks nežiūri) pasigriebiau, tai man asmeniškai vienas malonumas kiekvieną savaitę žiūrėt!
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
      Dragon Ball Kai, prisiminsiu senus senus laikus ir nuo ko viskas prasidejo tikrai bus idomu
    1. williukea avataras
      williukea -
      ziuresiu Love Live S2 ir Mahou Shoujo Taisen. Lady Jewelpet ir Pretty RHythm jau seniai yra to-watch sarase tai gal si sezona pavyks paziuret
    1. algirdz avataras
      algirdz -
      Džiauguos, kad turiu gera nuojauta. Po paskutinio Break Blade filmo visi sake kad tesinio nebebus ir projektas nutrauktas. As tikejau kad bus tesinys ir stai .
    1. musashi avataras
      musashi -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Noitamina - Ping Pong The Animation ir Nanana's Buried Treasure. Pirmąjame komentarų nekeliantis režisierius Masaaki Yuasa ir klasikinė manga, antrąjam palieku galimybę mane nustebinti ir nepradėti abejoti Noitaminos prodiuserių sprendimais po dar vieno fail'o - Galilei Donna.
      JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - va čia tai bus nerealu.
      Good taste.

Citata Autorius tamsa Žiūrėti skelbimus
      Mahouka Koukou no Rettousei - novelė gana įdomi ir veikėjai tokie gan įdomūs, tad turėtų būt kažkas tokio įdomesnio šį sezoną.
      Gokukoku no Brynhildr - ką ir daugiau besakyt - Elfen lied kūrėjo darbas ir jeigu nebus per daug cenzūros turėtų būt vienas iš įdomesniu
      Dėl Mahouka - nežinau ar mes tą pačią novelę skaitėm, nes veikėjai yra tragiški Mary Sue's, o pats kūrinys yra infinite stratos lygio haremas, kur visi iš pradžių nori kovoti su puikiuoju MC, kuris reikėtu paminėti, kad yra puikesnis self insertas už Kirito, o po kovos jau yra jo haremo dalis.

Dėl Brynhildr - daug blogo galėčiau pasakyti nes bent jau į manga žiūrint, labai silpna buvo, tačiau atsižvelgiant į tai, kad čia daug kam Elfen Lied buvo pats pirmasis anime ir kaip jūs jį ginsit - turbūt geriau patylėti.

Tiesa, nežinau iš kur amidau radai, kad Mekaku City Actors yra "Komedija, Sci-Fi", kai kurinys iš esmės yra psychological, drama, tragedy, sci-fi, romance, ten komedija toli gražu nėra dominuojantis žanras.

http://m.mhcdn.net/store/manga/11659...?v=11387157881
      http://i3.mangareader.net/kagerou-da...ys-4685937.jpg
      http://m.mhcdn.net/store/manga/11659...?v=11387157881

Pagrinde laukiu Ping Pong The Animation, Mushishi, JoJo bei Mekaku.
    1. Renata avataras
      Renata -
      Omg Pamačius Sidonia no Kishi vos lapto neapverčiau iš laimės X3 taip pat mushi-shi laukiu :3
    1. Miglaja avataras
      Miglaja -
      Nusimato įdomus pavasario sezonas su daug fantasy
      Net 6 anime jau nukeliavo į mano must see listą
      Miesto_Druidas -
      Tikrai įdomūs, (pavasariškai?) nekasdieniški ir 'pikantiški' skoniai čia animezonoj, ketvirtą vietą pagal balų skaičių surinko shounen-ai OVA. Nors suprantu, kam tai gali patikt, bet kad net 13 žmonių pakabino, tai kažkiek netgi keista .
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Tikrai įdomūs, (pavasariškai?) nekasdieniški ir 'pikantiški' skoniai čia animezonoj, ketvirtą vietą pagal balų skaičių surinko shounen-ai OVA. Nors suprantu, kam tai gali patikt, bet kad net 13 žmonių pakabino, tai kažkiek netgi keista .
      Na, mangos reitingas ir setting atrodo neblogai, o kaip gausis su adaptacija, niekas nežino. Kaip visada žaidžiam aklą vištą.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Išbandžiau jau porą darbų:
      Selector Infected WIXOSS - mielos merginos žaidžia tamsius kortų žaidimus, be taisykių? Ai geriau pažiūrėsiu Yu-Gi-Oh. Dropped.
      Kantoku Fuyuki Todoki - nejuokinga. Dropped.
    1. Hikari_ avataras
      Hikari_ -
      Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
      Išbandžiau jau porą darbų:
      Selector Infected WIXOSS - mielos merginos žaidžia tamsius kortų žaidimus, be taisykių? Ai geriau pažiūrėsiu Yu-Gi-Oh. Dropped.
      Kantoku Fuyuki Todoki - nejuokinga. Dropped.
      Kažkaip suskubėta mesti tik po vienos serijos : o
      Mačiau tik WIXOSS, tai jis man kažkiek kažkodėl priminė Rozen Maiden
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Citata Autorius Hikari_ Žiūrėti skelbimus
      Kažkaip suskubėta mesti tik po vienos serijos : o
      Mačiau tik WIXOSS, tai jis man kažkiek kažkodėl priminė Rozen Maiden
      Erdvė matyta, žanras ne itin mėgiamas, o kad į antrą madoką pavirs šansai irgi maži, visko vistiek nesužiūrėsi, reikia atsirinkti.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Kažkaip tylu čia? Kaip naujas sezonas? Kas nuvylė, o kas nustebino?

Trumpai apie savo matytus
      Tier 1
      Spoileris:
      Mushishi S2 - puikus pirmi epizodai, tapati savotiška atmosfera ir su dar kokybiškesne animacija.

Tier 2
      Spoileris:
      Haikyuu!! - padorus sportinis serialas apie tinklinį, Diamond no ace lygio netraukia, tačiau žiūrisi smagiai, o ir šia tema dar nesu matęs jokio anime, esu tikras, kad productio I.G nenuvils, kaip ir visi šios studijos darbai sporto tema.
      No Game No Life - žiūrisi labai smagiai, bet rimtu siužetu ar suktesne istorija nekvepia.
      Ping Pong The Animation - dar vienas darbas sporto tema, tačiau išsiskiriantis savo animacija, prie kurios jau, ko gero, pripratau. Sakyčiau, kolkas geriausias iš sporto atstovų
      Abarenbou Rikishi!! Matsutarou - būsiu visiškai nepopuliarus, vien pažiūrėjus į mal'o reitingą retas žiūrovas susidomėtu šiuo darbu, o pagrindinis veikėjas visiškas šiknius, jis tiesiogine žodžio prasme pavogė iš vaiko saldainį. So What? Vis geriau nei pastaruoju metu štampuojamos vidutinybės. Taip pat kniedi daugiau sužinoti apie sumo.

Tier 3
      Spoileris:
      Gokukoku no Brynhildr - žiūriu tik dėl trainwreck faktoriaus, kurio tikiuosi ir sulaukti, visgi to paties mangakos darbas kaip ir elfen lied
      Sidonia no Kishi - DAT CG, galbūt istorija atpirks kančias, kurias turi patirti mano akys.
      Hitsugi no Chaika - standartinė istorija su standartiniais veikėjais, tačiau pakankamas veiksmo kiekis kolkas sugeba išaikyti dėmesį
      Baby Steps - kolkas gal ir nieko, bet tiesą pasakius, nuobodu.
      Soredemo Sekai wa Utsukushii - žiūriu dėl viduramžių settingo, bet karaliaus amžius kelia problemų.
      Dropped
      Spoileris:
      Mekakucity Actors - Dar vienas monotogari? Nebūtų laikas Shinbou Akiyuki sugalvoti kažko naujo? Pirmą kart gal ir buvo įdomu, bet kas per daug, tas nesveika.
      Black Bullet - ale rimti įvykiai su nerimtais veikėjais ir žinoma vaikais.
      Mahouka Koukou no Rettousei - neįsivaiduoju kodėl visi alpsta dėl šio darbo ir nežadu laukti dar 10 serijų, dėl atseit geresnių arkų.
      Miesto_Druidas -
      Kad per daug neišsiplėst, paminėsiu geriausią įspūdį palikusius:
      Bokura wa Minna Kawaisou - puikus apipavidalinimas, smagūs veikėjai, daug komedijos ir šiek tiek pavasariškos romantikos, kol kas nėra haremo ar ašaringų meilės trikampių, didžiulis pliusas.
      Hitsugi no Chaika - o mane atvirkščiai, maloniai nustebinęs serialas. Kai analogiškuose serialuose krūvos magija besišvaistančių paauglių, šitas serialas į viską žiūri kažkaip kitaip. Patinka tempas, istorijos tonas ir veikėjai, mergina trenkta, bet samdiniai šaunūs, ne paaugliai. Neblogas tempas ir net labai sklandi veiksmo animacija.
      Taip pat gerą įspūdį paliko No Game, No Life su JoJo Stardust Crusaders bei Ping Pong.

Labiausiai patikęs OP
      Labiausiai patikęs ED

Mekakucity Actors - Dar vienas monotogari?
      Čiagi Shaft, jų kone visi serialai su Shinbo priešaky gali būti tapatinami tarpusavyje. Taip aišku, apipavidalinimas identiškas, fokusas į ilgus dialogus, bet bent man asmeniškai čia viskas tiesiog nuobodu, dialogai visiškai be šarmo (absoliučiai nesulyginsi su Nisio Isin'o Bakemonogatari pasakojimu ir dialogais), o tempas dėlto toks skausmingai lėtas, kad čia trumpam serialui tai visiškai ne į naudą.
      Pirmą kart gal ir buvo įdomu, bet kas per daug, tas nesveika.
      Shaft fanai manau su tavim vistiek labai nesutiktų .