• AMVAZAR 2014: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

» Primenu dalyviams jog liko truputėli mažiau nei mėnuo iki darbų pristatymo. Šiek tiek atnaujintas taisyklių šablonas jog būtų lengviau orientuotis, pakeistas darbų pristatymo el.paštas į -> amvazar@gmail.com

» Taip, galbūt mes naudojame muziką, kuri priklauso kažkam kitam, naudojame anime, kuriuos sukūrėme ne mes, tačiau galime išreikšti savo kūrybiškumą ir kaip stipriai mylime dainą ir anime sukurtame muzikiniam video klipe. Netgi jei nemokate piešti, kurti muzikos ir rašyti poemų, kviečiu jus išreikšti save atnaujintame AMVAZAR2014 konkurse. Visi mielai kviečiami, nesvarbu ar tai būtų jūsų pirmasis nedrąsus bandymas ar jau senai pamirštas pomėgis, kurį niekada ne per vėlu prisiminti ir dar syki su visais pasimėgauti istorija ir pašėlusiais muzikos ir spalvų žaismais!

kom. 123 kom.
    1. black_leja avataras
      black_leja -
      uzrasykit ir mane ^^
    1. Pearliik avataras
      Pearliik -
      Aš irgi norėčiau sudalyvaut
    1. kikalt avataras
      kikalt -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
      I'm in
    1. Kazu avataras
      Kazu -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus
    1. Moon avataras
      Moon -
      As ir pasiruosus pralaimeti Nostromo wth >.>
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
      As ir pasiruosus pralaimeti Nostromo wth >.>
      Sveikinu! Sėkmingai nulaužus pokštą
      O jau pradėjau manyti jog niekas nepastebės. Deja, kas patikėjo, turiu nuvilti nes Nostromo tikrai nebus konkurse, tačiau paspaudus ant profilio vardo jūs nukels pasigrožėt smagiais autoriaus darbais. Visų, tikrųjų dalyvių, kurių tikiuosi dar pagausės, nuorodos surištos su AZ profiliu ar esamom jūsų AZamv pristatymo temom.

Beje, nežinau ar kas atkreipė dėmesį tačiau prisikėlęs AMVAZAR ši kartą ne 2013, kaip turėjo būti ir būdavo anksčiau, kadangi visgi konkursas rengiamas 2014 ir dabar kur kas didesnė laisvė dėl pasirenkamų anime. Tad pamaniau jog taip bus lengviau orientuotis, jeigu konkursas bus sėkmingas ir tolimesni konkursai tęstųsi tokia seka. Jeigu kažkas atgaivins ir AZAR (Anime Zona Anime Rinkimai) būtų smagu, tačiau jau būtų sunkiau suderint tuos pačius metus.
    1. Net avataras
      Net -
      kiek matau amv gali daryti ne vienas zmogus
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius Net Žiūrėti skelbimus
      kiek matau amv gali daryti ne vienas zmogus
      Taip, nėra skirtumo kiek žmonių dirbs prie vieno projekto.

Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
      lol.. as jau galvojau koks Squall ar tu pakvietei, vistiek skeptical labai buvau. O ta nuoroda pirmai i kazkoki hd wallpapers puslapi vede...
      O as dar norėjau ir Tyler pridėt, tačiau pamaniau jog jau bus per daug akivaizdu
    1. Maspo avataras
      Maspo -
      Igarsinimams jau neberandu issukiu, todel "Aš pasiruošęs atsiduoti ir nustebinti žiūrovus!" naujuose vandenyse. Bijau, kad tai nebutu pirmas ir "mirtinas" 6 metu senumo laptopo pasispardymas Video montazineje .
    1. Heiker avataras
      Heiker -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus.

Laikas atgaivinti seną pomėgį
    1. musashi avataras
      musashi -
      "Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus"

Tiesa, čia aišku ne man spręsti, bet ar nėra truputį neetiška organizatoriams patiems dalyvauti konkurse?
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
      Citata Autorius musashi Žiūrėti skelbimus

Tiesa, čia aišku ne man spręsti, bet ar nėra truputį neetiška organizatoriams patiems dalyvauti konkurse?
      Kodėl? Gi balsavime galės dalyvaut visi forumo nariai, ne vien organizatoriai
    1. williukea avataras
      williukea -
      I'm in
    1. VikiChan avataras
      VikiChan -
      Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus! OwO
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Nu nežinau kaip man čia su laiku bus... Dar reik pagalvoti. :/
    1. Rugstis avataras
      Rugstis -
      I'm in.
    1. Intraterrestrial avataras
      Intraterrestrial -
      Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!
    1. Kazu avataras
      Kazu -
      Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
      2 menesiai neuztenka?
      buna kartais ir keleta metu neuztenka :/
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Neseniai žiūrėjau AkrossCon2013 pasibaigusio konkurso darbus. Ikvepimo ieškantiems galiu parekomenduoti pažiūrėti, nes gerų ir įdomių darbų yra, įskaitant ir mūsų Shurpik'o darbą.

http://akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=308
      http://www.linkomanija.net/details?3...ross_Con_2013_

Citata Autorius musashi Žiūrėti skelbimus

Nors ir esu organizatorius, tačiau nesu teisėjas. Dalyviai nėra galintys būti teisėjais. Po tam tikrų išvadų, visų dalyvių balsiai bus lygus kaip ir žiūrovų. Aukštesnį šiek tiek balsą turės tik teisėjai, kurie nebus random žmonės, o gerai susipažinę su AMV ir galbūt buvę AMV kūrėjai. Ne vieną kartą esu dalyvavęs ir vskas kaip ir skaidru buvo, tad galite pasitikėt.

Dalyvauju savo malonumui, nes kurti smagu, smagu paskatinti ir pamatyti kitų, tiek senų, visiškai pamirštų, bet vis dar laukiamų ir ypač naujų dalyvių darbus

Citata Autorius DamnKazu Žiūrėti skelbimus
      buna kartais ir keleta metu neuztenka :/
      Sutinku, būna. Buvo ir man 2012 jog projektui pasirinkau nors ir įdomią kompoziciją, tačiau labai sudėtingą, tai iš mirties taško labai lėtai judėjo. Kūriau tiesiog for fun ir jokiam konkursui nebuvo orientuotas. Nors ir liko projektas ruko glūdumoj (manau sugrįšiu anksčiau ar vėliau), tačiau nenuleidau rankų ir pasitaikius progai pradėjau kitką, kai tik nugirdau tinkamą kompoziciją ir anime. Improvizacija - galimi vaistai. Jog patikrint kas slypi už 50 durų supančių tave ir rasti tinkama kelią, 5min. ir daugiau gali nepakakti.

Beje, jeigu pažiūrėti kokie buvo darbai kai kurių visiškai šviežių dalyvių 2008-2011 ir kaip jie pažengė dabar, tai kaip balta ir juoda. Tad jeigu bandysit, improvizuosit ir nenuleisit rankų, rezultatas bus.