• Nauji Anime: 2013-2014 Žiema

kom. 34 kom.
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Na labai kas gero nusimato. Na o mano dėmesį patraukė Noragami , Inari, Konkon, Koi Iroha, Mahou Sensou, Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga, Mahou Sensou ir Nourin
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Ech, kaip įprasta, vėl atėjo žiema ir vėl eilė mokyklinių melodramų, čia gal dėlto, kad baigėsi turkų serialas apie šeichus ėjęs per LNK, dėl kurio alpo nemažai mano pažįstamų merginų bei kurio dėka,ko ne kiekvieną pertrauką, turėjau klausyti paskaitų kokie gražūs ir tvarkingi arabų vyrai? Lauksiu tos pačios kanibališkosios Pupos. Space Daddy apie kurį jau kalbėjau kitoje temoje. Kiek girdėjau, jį iškarto airins Tonami, tad pirmiau pasirodys vakaruose, o ne japonijoje, vadinasi, dubb bus anksčiau anglų kalba, o ne japonų. Išvada: "Dubs vs Subs" temoje bus daugiau peno diskusijoms . Na, ir ,žinoma, režisierius, manau, daugumai girdėtas ir žinomas. Iš tęsinių žiūrėsiu Gin no Saji, kurio 1 sezonas paliko tikrai neblogą įspudį, apart, dramos dėl paršelio. Keletas ovų iš šių metų sezono bei filmų, kurių nežinia kada sulauksim.
    1. daimonass avataras
      daimonass -
      Tikrai liudnas sezonas... Is nauju gal 2-3 vos ziuresiu: Pupipoo!, Witch Craft Works, Noragami. Na o is nepaminetu tai bus ka paziureti, nors zinoma nepalyginus su rudeniniu sezonu...: Blood Lad OAD, Kuroko no Baske OAD, Lupin Sansei vs. Meitantei Conan, Shingeki no Kyojin OAD, Hunter x Hunter: The Last Mission, SOA.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Šiaip manau, kad viena geresnių žiemų, palyginus su praeitom. Šįkart keletas įžymesnių anime pasaulio žmonių grįžta su naujais projektais, tad jau vien tai nuteikia labai teigiamai, aišku gal trumpi aprašymai nėra kažkokie ypatingi, bet kaip bus iš tikro sužinosim tik kai anime pasirodys.
      Space Dandy - Shinichiro Watanabe ir Cowboy Bebop scenaristai grįžta dar karteliui. Reikia dar komentarų? Tuomet pracheck'ink treilerį.

Nobunaga The Fool - šiam sezone bus du anime, kuriuose vėl 'prievartaus' vargšelį Oda Nobunaga (juokas pro ašaras, Japonija, gal jau užtenka???)........, bet čia visgi nusimato awesome. Shoji Kawamori stovi už šito pašėlusio mecha/veiksmo epo. Turi būti nerealu.
      Taip pat pailsėjusi po SnK grįžta Wit Studio su juodojo humoro mangos Hoozuki no Reitetsu adaptacija, gali būti kažkas tikrai įdomaus. Darker Than Black ir Wolf`s Rain režisierius pasiūlys Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda. Dar sudomino Noragami, kur Bones studija įrodžiusi kad geba ir paauglišką veiksmo žanrą paversti kažkuo visai įdomiu, bandys tą daryti dar kartą (šalia beje Space Dandy, kurį irgi animuoja). Na ir grįžtantis Gin no Saji, bei pavėlavusi Pupa taip pat vis dar traukia dėmesį. Taip pat čia pamirštas paafišuoti Toaru Hikuushi e no Koiuta, geruoju paminėto Princess and The Pilot filmo spin-off'as, kurį irgi verta turėti omeny.
      O sezono guilty pleasure vietą pas mane užims Wake Up, Girls! - kas gi kitas sušildys šaltą žiemą jei ne (būrys kawaii merginų ir) šiektiek japoniško popsiuko , belaukiant Love Live antro sezono pavasarį.

Tegu tik jie pabando nerodyti to naujojo Sailor Moon šiame sezone , tegu tik pabando, jau tikrai žadėjo tą daryti būtent šią žiemą....
    1. AnCafeLithuania avataras
      AnCafeLithuania -
      Labai laukiu Sailor Moon naujos versijos
    1. Net avataras
      Net -
      Ramus ir nestandartinis sezonas laukia kai paziuresim ka nors tada bus galima ir vertinti tai gi laukiam :>
    1. Ozis avataras
      Ozis -
      Ir kur gi ritasi pasaulis? Dar vienas sezonas, kai beveik neaišku ką reiktų bent pabandyti pažiūrėti.

Neabejotinai žiūrėsiu tik Gin no Saji (2014). Normalus standartinis slice of life, kiek primenantys senąjį Moyashimon. Taip pat reiks pasitikrinti ar vis dar nesu per senas * bajeriams Seitokai Yakuindomo naujame sezone

Iš naujų tuo tarpu... Gal Hoozuki no Reitetsu, dėl rimtesnio ir mitologinio fono. Daug žadančiai atrodo Space Dandy, bet jaučiasi nemaža rizika kad jis virs "random bullsh*t show", ir Strange+, vien dėl to, kad jis yra paskutinis iš šio sezono naujų anime, kuriame nebus mažų mergaičių ar supergalių.

Daugelis animų iš pirmo žvilgsnio tėra vidutiniokai (6-7 ar geriausiu atveju kandidatai į 8-). Teks ir vėl bandyti daugumą, bet pagal seną watch-1-and-drop strategiją (jei teisingai interpretuoju MAL'o profilyje esančius grafikus, tai pagal dropintų animų skaičių lenkiu ~95% MAL vartotojų!! Yay!! ).
    1. svajuncikas avataras
      svajuncikas -
      na o aš tai labiausiai laukiu Shingeki no Kyojin OAD, Sword Art Online: Extra Edition, Natsume Yuujinchou OAD, Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki no Hi ni, štai
    1. Dizzee avataras
      Dizzee -
      Nu joo.. Nieko gero , bent jau man.
    1. musashi avataras
      musashi -
      Citata Autorius Dizzee Žiūrėti skelbimus
      Nu joo.. Nieko gero , bent jau man.
      Kartais pagalvoju, gerai, kad aš tokio subtilaus ir išlavinto skonio neturiu, galiu dar anime mėgautis, o tai kitokiu atveju nieko be tokių šedevrų kaip One Piece ar Naruto nematyčiau

Aš tai iš negirdėtų/nematytu/neskaitytu žiūrėsiu: Hoozuki no Reitetsu bei Space Dandy su Sekai Seifuku.

Iš jau skaitytų mangų šituos prigriebsiu: Sakura Trick, D-Frag!, Noragami bei Inari, Konkon, Koi Iroha..

Tiesa, nežinau kodėl čia toks susižavėjimas Pupa, vis dėlto, čia gi tik anime short, 5 min epizodai, o ir manga tikrai ne iš gerųjų, nejaugi visi taip žavisi vien dėl to, kad incest+gore..?

p.s. Dizzee man patinka kaip tavo žodžiai visiškai nesutampa su tavo MAL listu
    1. AmeYuki avataras
      AmeYuki -
      11-07 per animenewsnetwork.com rase, kad "Nobunaga the Fool" bus isleistas 12-08 (kaip ir cia rase), bet per MAL raso 12-26 prades rodyt,kas nors galetu pataisyt sita klaida cia, nes mane apgavo xD
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius AmeYuki Žiūrėti skelbimus
      11-07 per animenewsnetwork.com rase, kad "Nobunaga the Fool" bus isleistas 12-08 (kaip ir cia rase), bet per MAL raso 12-26 prades rodyt,kas nors galetu pataisyt sita klaida cia, nes mane apgavo xD
      Vistiek anksčiau sausio 5 ar 6 tu jo neišvysi, 26 dieną bus tik specialus premjeros pristatymas greičiausiai uždaram ratui. O gruodžio 8 buvo tų pačių kūrėjų statyto spektaklio projekto premjera (ANN taip ir parašyta), taip kad jo, šičia sudarinėtojai nusižiūrėjo ne tą datą, bet juk menkniekis. Žiemos sezono serialus visada pradeda rodyti sausio pradžioj su gal kokia reta išimtimi, nėra kur čia apsigaut .

Citata Autorius musashi Žiūrėti skelbimus
      Tiesa, nežinau kodėl čia toks susižavėjimas Pupa, vis dėlto, čia gi tik anime short, 5 min epizodai...
      Kadangi oficialiai niekas nieko neskelbė, tikimės, jog 5 min. taip ir liks gandas. O šiaip dėl įdomumo, kaip tavo nuomone, eitų papasakoti normaliai šią istoriją tokiuose trumpuose epizoduose? Nes neskaičius sunku kol kas tuo patikėti, kad išvis toks sprendimas būtų skaitomas kaip realus. Nors... jei išties bus vos kelios minutės, bus gaila, jau tada galėjo kurti kokią kelių serijų OVA ar filmą bei papasakoti visą istoriją pilnai, o ne bandyti prakišti keletą minučių gore/incest serialą per TV. Ir jo čia visi taip mėgsta šitą derinuką , nors didžioji dali greičiausiai drop'intų po pirmos serijos.

EDIT. Visgi atrodo 5 minutės bus realus reikalas... bent jau pažiūrėsim kągi jie sumąstė per tas penkias minutes rodyt su tokia tema...
    1. Net avataras
      Net -
      kam idomu

1. Ruonis avataras
      Ruonis -
      Nėra labai jau blogas sezonas, kaip man tai net visai geras. O šiaip iš neplanuotų, nužiūrėjau Inari, Konkon, Koi Iroha.. Senai jau su dievybėm kažką žiūrėjau, o iš pirmo žvilgsnio rodos bus toks labai neišsišokantis iš masės, malonus. Nagus prikiš ir Accel World bei Mushibugyou kūrusios studijos, visai neblogi veiksmo anime, tačiau dauguma šių studijų kūrinių yra veiksmo ir gan greito tempo, todėl bus idomu pamatyt, kaip iškeps vidutinio tempo, romantinis anime.

1. williukea avataras
      williukea -
      Be naujos Sailor Moon tai Happiness Charge Pretty Cure jau 1 vietoj butinai ziuresiu! Kiek ziurejau spoilerius tai lb laukiu! Dar is nauju ziuresiu Wake Up Girls dar viena Idol anime i kolekcija! Del kitu nezinau kazkaip intriguoja Robot Girls Z dar svarstau del Inari Konkon Koi Iroha bet nzn dar del to
    1. moemoe avataras
      moemoe -
      Kaip matau as cia isskirtinis, labiausiai megstu comedy, slice of life zanrus, labiausiai laukiu Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga., Sakura Trick, Onee-chan ga Kita, Chuunibyou demo Koi ga Shitai! ir Saki tesiniu.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Na kaip jums Space Dandy premjera? Pagrindinė idėja ryškiai skolinta iš Bebop'o, pagrindinis veikėjas irgi iš dalies priminė Spiką, su savo laid back attitude. Žinoma, pridėta toną juokelių, padorių ir nelabai. Animacija spalvinga ir mėgstama pasirinkti nestandartinius variantus. Žiūrėjau Dub versiją ( nežinau ar sub jau yra išėję, tiesa, kiek girdėjau sub'inta versija nutekėjo į internetą 2 dienos prieš premjerą), tai maloniai nustebino pasirinkti įgarsintojai, apart roboto, kuris pasirodė įkirokas. Pirmas įspudis visai neblogas, nieko įspudingo, nepasiūlė to ko attack on titan ar SAO pirmi episodai, bet žiūrėjosi smagiai.
      Miesto_Druidas -
      Space Dandy tai visai patiko. Panašus lygis kaip Kill la Kill pirmo epizodo. Bet čia yra potencialas, kad bus geriau - daug geriau (KlK mano nuomone stovi vietoj). Nepamenu tiksliai, bet manrods Bebop pradžioje asmeniškai nebuvo kažkas nerealaus, tiesiog smagus kaip laiko praleidimas, o vėliau jau prasidėjo. O čia greičiausiai per 26 epizodus (jei tiek iš tikro bus) irgi galima padaryti kažką panašiai gero, tiek, kad rimtumu serialas nelabai ir spinduliuoja visapusiškai. Kol kas tik Bebop veikėjai nesulyginamai puikesni nei Dandy, bet čia irgi todėl, kad pirmas naujoko epizodas nedaug ir pasakė apie juos. Animacija tai fantastiška, nuostabi, sklandi ir lyg ant narkotikų spalvinga (čia būtent antra epizodo pusė), tikrai Bones turėtų padaryti eyecandy saldainiuką su savo biudžetu. Pasitikiu Shinichiro Watanabe, pasitikiu Bones studija ir laukiu kitų serijų. Ech apmaudu tiek, kad ant naujo sezono palūžo kompas, tad kol pracheck'insiu kitus darbus iš sezono, praeis daug laiko. Kalbant apie dub'ą japonišką žiūrėjau pirmiau ir jis man patiko daug labiau, angliškas tiesiog skamba generic ir tiek. Ką jau kalbėti, kad su anglišku dub'u nerodyti nuostabūs OP ir ED, kurie tikrai yra verti dėmesio: ED ir OP (žemiau):

1. musashi avataras
      musashi -
      Perspėjau aš jus dėl Pupos, perspėjau...
      Miesto_Druidas -
      Ai kam berūpi ta Pupa . Blogiau kad šį sezoną vėl nerodys naujojo Sailor Moon, jis prasidės tik liepą (bet atrodo šįkart tikrai prasidės). Geros naujienos, kad šįkart nuo nulio nuodugniai seks originalią mangą.

Sugrįžtant tai jo, ... 5'ių minučių šlamštelis tas Pupa. Gražus akvarelinis art'as (animacija tai prasta), bet visa kita... Kurių galų jie jį darė tokios trukmės? Kam dargi atidėjo visą sezoną tokį niekalą (tik jau nereikia, kad nerado kanalo, nes dabar vistiek baisiai užcenzūruota)? Tikrai reikėjo jiems padaryti atitinkamo ilgio OVA pagal mangą ir papasakoti normaliai istoriją, be cenzūros ir kitų nesąmonių. Bent aš taip manau. Kaip kažkur rašė, greičiau jaučiasi kaip studentų, būsimų animuotojų treniruotė (gal taip ir yra), nei rimtas bandymas. Kągi nusivylimas ir man ir jaučiu toks jis bus daugeliui, kurie pažymėjo šį anime kaip laukiamą.