• Nauji Anime: 2013 Ruduo

kom. 91 kom.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Sudomino Kyoukai no Kanata, ypač iš treilerio, mėgstu atgamtinius anime, o ir novelė, kaip matau, baigta - jokių "to be continued". Log Horizon kvepia Sao ir iš treilerio pasirodė, kaip pigus šonenas. Pupa - kadangi horror, betkokiu atvėju išbandysiu. Iš nepaminėtų sudomino Coppelion, už jį ir laikysiu spygas sci-fi žanre. Iš tęsinių žiūrėsiu kurokono basket 2 sezoną, Magi tęsinį ir Oregairu ovą. O kitų, manau, lauksiu kol forumas nusprogs nuo fanboyismo arba sulauksiu aprašymų. Beje, pastebėjau labai daug sportinių anime išeis šį sezoną, ko ne, dominuojantis žanras, neskaitant school, kuris taip ar taip visada dominuoja
    1. Valliere_Francoise avataras
      Valliere_Francoise -
      Mane sudomino. Diabolik Lovers-antgamtiniai reiskiniai, vampyrai. Kill La Kill-mokykloje asmeniniai reikalai sprendziami jega. Nagi no Asukara-"Istorija apie du draugus, dorovę verksnę Manaka Mukaido ir Hikari Sakishima, kuris rūpinasi Manaka nuo pat vaikystės." copy paste ^^ Log Horizon-isgyvenimas online zaidime. Pupa-tiesiog siaubo zanras. O del kitu, lauksiu aprasymu.
    1. okinawa avataras
      okinawa -
      Vis del to po ilgos petraukos tikrai pasirode hajime no ippo. Galetu but daugiau nei pirmasis sezonas nei antras. Nes mangoj veiksmas visada vyksta letai. Tikiuosi nenuvyls, Nes parodys turbut vel 26 epizodus ir vel laukt reikes 5 metus.
    1. Hikari_ avataras
      Hikari_ -
      Pala, pala, o neturėjo išeiti Code Geass ir Madoka?
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Tai ir išeis - geass 2 filmas rugsėjo 14, o Madokos 3 filmas spalio 26.
    1. Hikari_ avataras
      Hikari_ -
      Hm, keista, kad čia jie nepaminėti.
    1. Aeval avataras
      Aeval -
      Na ir sezonas. Visiškas nusivylimas Dar suprasčiau, kad vasara būtų, o dabar tik keli tesiniai - Magi, Kara no Kyokai, Hajime no Ippo laukiamesni. Iš naujų visiškai niekas nedomina. Pupa atkrito, nes nemėgstu siaubo, nors vis tik galiu pasidžiaugt retu svečiu. Sportinių anime palyginus nemažai, bet, deja, čia irgi nėra mano mėgstamas žanras Dėl visų likusių lieka tik viltis, kad kuris nors nustebins ir pasirodys kad turi šį tą daugiau nei lėkštą siužetą, haremą ir fanservisą.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Aš žiūriu kažkaip praleidau, kad bus leidžiamas Strike the Blood anime. Skaitau manga, tačiau jos tikrai nėra tiek, kad būtų galima anime leistų, nesuprantu ką žada parodyti.
    1. titanai avataras
      titanai -
      Tarp sąraše glūdinčių, kaip visada, nusivylimo ašarų ir džiugių ekspektacijų, rudenį įsivaizduosiu esąs D.Dempsey... tik reikia Hajime no Ippo "beklogą" panaikint. Kažkaip ne tiek daug ir žiūriu, po vieną ar dvi anime serijas, pastaruomečiu, bet vis tiek laiko stygius, nuogi lapai - veiklos pradžia, ir t.t., ir tikrai t.t., velniai griebtų.
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Netikėtai daug sporto. Bent dėl to galiu santūriai pasidžiaugt....
    1. daimonass avataras
      daimonass -
      Turbut bene geriausias siu metu anime sezonas nusimato, tikrai ziuresiu: Kuroko no Baske 2, Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin bei zinoma Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising. Tai pat jai neturesiu ka veikti nusimato ziurejimas Magi bei IS: Infinite Stratos 2. O is visiskai nauju gal but pameginsciau: Kill La Kill, Diamond no Ace.
    1. Augis24 avataras
      Augis24 -
      Aciu Dievui, bent vienas bendramintis.. Daimonass... Butent, siu metu best season! Aisku nesispjaudau, nes neaisku ka ziema pasiulys...
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Aš ir sutinku, kad kol kas geriausias metų sezonas, kaip ir visada būna rudeniui, nors kaip iš tikro yra pasirodys jam prasidėjus ar įpusėjus. Labiausiai laukiami, tai būtų:
      Kyousougiga (TV) - labai liūdna, kad neiškėlėt šio į patį sąrašą. Šįkart tai bus pilnas serialas bet bus pilnai prieinamas naujokams, jiems nebūtina bus žiūrėti OVA'ų. Kam patinka originalūs, įdomūs, ir nekasdieniškai pateikti serialai. Būtinai turėkit šį omeny.
      Coppelion - šis irgi žadamas rudeniui, nors buvo anonsuotas jau seniau. Tiesiog siūlau užmesti akį į treilerį ir manau viskas bus aišku. Tiesa iš Sci-fi turėsim dar ir Arpeggio irgi gali būti įdomu.
      Galilei Donna ir Samurai Flamenco. Pagaliau grįžo pilna noitamina. Dargi su dviem originaliai projektais. Esu šio slot'o gerbėjas ir nuvilia jis gana retai. Beje Samurai Flamenco režisierius tarp kitko yra tas pats žmogus, mums pateikęs Baccano, Durarara, Natsume Yuujinchou. O tai nuteikia labai viltingai.
      Kill La Kill - išėjūnai iš Gainax meta pirmą savo serialą. Turėtų būt a lot of awesome, stylish action .

Taip pat domina ir Kyoukai no Kanata - KyoAni galų gale daro kažką kitą nei slice of life. Gali būti įdomu. Animacijos kokybė itin nuostabi. Nagi no Asukara - P.A. Works šoko labai toli su savo Uchoten Kazoku šį sezoną. Dabar jie lyg grįžta prie panašaus stiliaus, ką jau kūrė iki tol, bet kažkodėl visada šios studijos darbų laukdavau, dabar ne išimtis. Būtų puiku jei scenaristė Mari Okada būtų parašiusi gerą scenarijų jam, ji tą tikrai sugeba, nors įgyvendina nevisada.Golden Time - Nodame Cantabile antro ir trečio sezonų (bei Higurashi serialų, bet tas čia ne esmė) režisierė po keleto nesėkmingų bishounen'ishkų bandymų užsidirbti pinigėlių pagaliau grįžta su kažkuo vertu dėmesio. J.C. Staff studijos romantinės komedijos dažniausiai irgi susižiūri gerai, taip kad šios irgi laukiu.

Dar nelabai žinau dėl Pupa - iki tol buvo labai lauktas, dabar kyla dviprasmiškos mintys sužinojus apie ką yra manga. Kaži dar kaip susitvarkys su cenzūra. Persona 3 Movie 1. Režisierius ne Seiji Kishi. 2. Teko žaisti Persona 3, nuostabus žaidimas su puikia atmosfera. Jei padarys tinkamai gali būti geri filmai mano nuomone.

Iš tęsinių tai tik Valvrave trainwreck bus žiūrimas bei viliuos kad galėsiu vytis Hajime no Ippo, nes tikai esu įsitikinęs kad irgi patiks, nors dar nebandžiau žiūrėt o ir serijų kiekis kažkiek gąsdina.

Citata Autorius Augis24 Žiūrėti skelbimus
      Aisku nesispjaudau, nes neaiksu ka ziema pasiulys...
      Žiema jau kitiems metams. Bet kaip visada ten jau bus savotiškas štilis ir gerų serialų badas.
      Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
      Aš žiūriu kažkaip praleidau, kad bus leidžiamas Strike the Blood anime. Skaitau manga, tačiau jos tikrai nėra tiek, kad būtų galima anime leistų, nesuprantu ką žada parodyti.
      Spėju, kad bus greičiausiai apie 12 epizodų, tai pusė bus pagal mangą, pusė orignalus išmįslas. Pardavimai bus itin prasti ir anime greitai nugrims į užmarštį. Vienas anime, kiek girdėjau, nuo panašaus kūrėjų žingsnio ir nukentėjo - Yumekui Merry.
    1. hellflade avataras
      hellflade -
      Galu gale sulaukiau hajime no ippo wuuuuuut
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      maniau vėl pilnas komercijos, kartojimosi, japonų seksualinės priespaudos išraiškos ir kruvos saldaus piešimo šlamštino siužeto anime bus sezonas.. Ir jo, vėl toks ir yra.

Bet vis dėl to šypsensą sukėlė pamačius Hajime no Ippo Ir Captain Harlock kas be ko.
      Miesto_Druidas -
      GoHands studija (K, Mardock Scramble) pasirodo bus ta kuri animuos Coppelion adaptaciją. Galim tikėtis dar vieno eyecandy ir šįkart žymiai geresnio turinio nei tai ką turėjo K.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Koks Sailor Moon (kuris taippogi ne ecchi) irgi vien apie mergas, bet mes kažkodėl negalvojam, kad visas anime tik apie mergas, kaip po Dragon Ball negalvojam, kad visi anime apie bičus.

EDIT: To miyata
      Nuleisk sparnus miyata, čia būtent per tave niekam nuomonės ir neina pasakyti. Nežinau kur modai žiūri kai tavo elgesys akivaizdžiai nusižengia taisyklėms ir jau ne pirmą kartą. Beje, nuo kada "protingieji" imasi įžeidinėjimų? Dideliu intelektu tai "kažkodėl" nekvepia.

EDIT 2: Taip, aš būtent tas mesijas, kuris švaistosi įžeidimais, ir kritikuoja mano nuomonę. Tai, ką aš jau nebegaliu irgi nuomonės pasakyti ar kaip? Nes kažkaip kiti gali ir jų nuomonė gera, bet tavo akyse mano nuomonė klaidinga. Aš nė sykio nepasakiau, kad tavo nuomonė bloga, "neveiksnaus" žmogaus išraiška ar dar kaip nors, nė vienu debilu neišvadinau, todėl nelabai matau ,nuo ko tu ir tie kiti turėjo pavargti. Jei mano žinutė nepatinka - lai atsako patys, ar, kaip išvadinai Miesto_Druidas, dabar dediesi karžygiu blizgančiuose šarvuose? Mano galva, tokie pasisakymai ir poto sekantys veiksmai dvelkia stipriu hipokritizmu. Taigi, Miyata, nenoriu aš su tavimi konfliktuoti ar su dar kažkuo (nes iš interenetinių kovų nematau visiškai jokios prasmės), bet aš savo nuomonę galiu sakyti taip pat kaip ir tu, taip pat kaip ir bet kuris šiame forume. Ir taip pat nematau kuom taviškė nuomonė geresnė už mano ar kito AZ vartotojo. Tiesą sakant nenoriu aš tavęs "provokuoti" į kažkokį konfliktą, tiesiog norėčiau, kad jei jau ne mano atžvilgiu, tai bent kitų būtum tolerantiškesnis, nes visi turi savo nuomonę, o dėl jos, kaip sakoma, nesiginčijama.

EDIT 3: Whatever ^^
      Miesto_Druidas -
      Bus matyt išgyvensim, ne pirmas ir ne paskutinis atvejis. Tiek kad girdėjau gerų atsiliepimų apie mangą ir paminėjau, o ir tokio tipo animacija, kokią daro GoHands, kažkaip traukia akį bent man. Asmeniškai nekliūna anime su all-girls cast'ais, jei ten yra kažkokios tai asmenybės, o ne vien fanserviso objektai, yra istorija, tikslas, o ne random beach epizodai visam seriale. Skonio reikalas, po to kaip tai padarė Girls und Panzer, su mielu noru dar pažiūrėčiau girls warfare tipo kūrinuką, dargi rimtesnio pobūdžio, su scifi prieskoniu, bet puikiai suprantu, kodėl tas kitiems kliūna.
      Bei gryna tiesa - faktas, kad tokie anime, kur kažkokį vaikiną surasti sudėtinga, jau tampa vis dažnesnis atvejis ir kai kur tas stipriai pradeda kliūti.
    1. Ozis avataras
      Ozis -
      Nykus sezonas. Sprendziant is dabartiniu balsavimu rezultatu ir mano, giliai asmeniniu, isitikinimu ( kurie leidzia nuprastinti kelis kitus lyderius ) sezono flagmanu tampa Magi. Nors as ji tikrai ziuresiu, bet esu giliai isitikines, kad geriausiu atveju tai mielas, bet vidutiniskas anime. O jei flagmanas vidutiniskas, tai ir sezonas toks pats.
      Antrasis, kuriam esu pasizyres suteikti savo sansa yra Outbreak Company, bet moe... fui?
    1. SataNa avataras
      SataNa -

ze reminder