• Nauji Anime: 2013 Vasara

kom. 72 kom.
    1. Abalys avataras
      Abalys -
      Oh my... Neblogas sezonas nusimato.
      Labiausiai laukiu tai Monogatari Second Season bei Mirai Nikki OVA.
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      Ano Hana Movie? Really? Kam? >.>
      Bet iš tiesų šiaip sezonas tikrai neblogas nusimato. Labai sudomino naujasis Rozen Maiden ir Kaze Tachinu.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Sudomino Inu to Hasami wa Tsukaiyou, gali būti visai vykusi komedija, su mystery elementais, Gifuu Doudou!!
      Kanetsugu to Keiji
      - niekada neprapraleidžiu progos pažiūrėt gero istorinio anime, žiūrėsim kas gausis iš šito.Blood Lad vienas laukiamiausiš šio vasaros sezono darbų, apie mangą girdėjau daug gerų atsilėpimų, tikėkimės, kad pagaliau sulauksim ekranizacijos. Silver Spoon pasirinkau tik dėl vienos priežasties - Arakawa Hiromu, dievinau jos FMA mangą, manau nenuvilsi ir ši adaptacija.

Taip pat žiūrėsiu keletą tęsinių.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Dangan Ronpa:The Animation - Atrodo viliojančiai.
      Rozen Maiden - pagaliau sulauktas
      Visa kita labai jau pusėtinai atrodo.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Šiaip sezonas kaip sezonas, tikrai nėra kažkoks labai blizgantis, bet vasaros sezonai atrodo skurdokai labai dažnai, bent man jis atrodo silpnesnis šiektiek nei pavasarinis. Vis dėlto: du svarbūs dalykai Monogatari antras sezonas ir Noitaminos grįžimas man yra pakankama priežastis džiūgauti. Tačiau vėl krūva stuff'o su moe ir lolėm, o tas jau nebeatrodo smagiai. Jei iš pavasarinio grynai drop'inau tik tris naujokus, tai čia nusimato kur kas daugiau.
      Na ir gaila, kad nesulauksim žadėto Sailor Moon remake'o, tada anime vasara būtų buvusi nuostabi (aš visai rimtai).

Labiausiai laukiami:
      Monogatari antras sezonas - Bakemonogatari yra vienas mano favoritų, galų gale sulauksim pilnaverčio dvigubo sezono, kokio ir turėjom sulaukti vietoj Nisemonogatari.
      Gatchaman Crowds - anime, apie kurį žinom labai nedaug ir kuris čia užėmė "garbingą" nepaminėtųjų sąrašiuko pozicija. Bet atrodo labai unikaliai ir turi Kenji Nakamura už vairo, o šis vyrukas sugeba padaryti vertą dėmesio anime.
      Silver Spoon - Visada laukiu naujo Noitaminos serialo, labai norėtųsi tikėtis, kad A-1 Pictures nepakarpys originalios istorijos ir pateiks įdomų kūrinį.
      Uchouten Kazoku - rimtai atrodo kaip kažkas originalaus ir įdomaus, P.A. Works, komedija, įdomus artwork'as, būtų puiku jei šis kūrinukas nusisektų.

Kiti į kuriuos atkreipsiu dėmesį:
      Inu to Hasami wa Tsukaiyou - galų gale šansas Gonzo grįžti su trenksmu. Labai tikiuos jie nesusimaus, nes ką jie produce'ina dabar yra gana apgailėtina.
      Dangan Ronpa reikia gi dozės survival game'o karts nuo karto, Seiji Kishi visgi dviprasmiškas režisierius.
      Blood Lad - hype of the season, pažiūrėsim ar neveltui.
      Free! - KyoAni cute girls iškeitė į cute boys. Anime apie plaukimą su nudailintais vaikinukais, bus arba tragedija, arba galimai kažkas originalaus ir įdomaus. Prabalsavau ir už jį, rezultatą pamatyti vistiek įdomu .
      Kamisama no Inai Nichiyoubi - Madhouse ir fantasy, to man pakanka, kad serialo laukčiau.
      Hakkenden: Touhou Hakken Ibun 2 - greičiausiai nelabai kas kreipė dėmesį į pirmąjį sezoną žiemos sezone, ir greičiausiai nekreips dėmesio dabar, bet laukiamas, proga įsivažiuoti siužete, kai viskas šiame shounen'iškame seriale nepaisant nudailintų bishounen'ų yra tikrai gana solidu. Siūlau labai nesikliauti pirmu įspudžiu, kuris gali būti klaidingas, anime tikrai neprastas.
      A Town Where You Live/Kimi no Iru Machi - romantikos gerbėjai turėkit šį omeny, turi potencialo. Nors praeitais metais išėjusi OVA buvo labai kondensuota ir itin sausa bei perdėta romantika, priverstinai besistengianti sukelti ašaras, bet duodant daugiau laiko ir kruopščiau atliekant darbą galim turėti visai neblogą romantinį serialą. OVA'os žiūrėti nerekomenduoju, geriau palaukti šio ir pažiūrėti koks bus rezultatas.

iš OVA ir filmų:
      Tonari no Kaibutsu-kun OVA - baigiasi manga, gal šita OVA reikš, kad sulauksim ir pirmo sezono tęsinio. Būtų labai puiku.
      HAL - Wit Studio įsibėgėja, netik laukia Shingeki no Kyojin antroji pusė, bet ir šis daug žadantis filmas.
      Na aišku naujas Hayao Miyazaki filmas ir Sakasamo no Patema jau laukiami iš anksčiau.
    1. Puny avataras
      Puny -
      O man šis sezonas atrodo gan nuobodus. Labai daug slice of life ir comedy, ko aš neitin mėgstu. Perskaičius aprašymus dėmesį atkreipė tik Makai Ouji : Devils and Realist.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      O aš pražioplinau Monogatari, kad bus. Na taip, tenka pritarti Miesto_Druidui, nes Nise tai vapše tragedija buvo (dėl Kuro nesiskundžiu, bet jis nebuvo įvardintas kaip dar vienas sezonas). Vadinas lauksiu trijų anime.
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
      O aš pražioplinau Monogatari, kad bus. Na taip, tenka pritarti Miesto_Druidui, nes Nise tai vapše tragedija buvo (dėl Kuro nesiskundžiu, bet jis nebuvo įvardintas kaip dar vienas sezonas). Vadinas lauksiu trijų anime.
      Neko Kuro berods prisiskirtų prie pirmo sezono, jei neklystų, kad ir leistas atskirai, bet vistiek istorijos prasme žiūrint. Na o į Nise aš nežiūriu skeptiškai, jis man vistiek patiko (na išskyrus Araragio ir sesučių santykius), bet ten tiesiog kamšalas ir side story nei tikras tęsinys.

Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
      Trumpai tariant filleris fanams, nors man net kaip filleris atrodė tas sezonas žiauriai prastas. Nieko neparodė, o tiek serijų prigamino.
      Na taip. Aš ir pats po kelių serijų gailėjaus ir pradėjau abejoti ar jie prieis iki kokios nors istorijos vystymo. Bet visgi kad ir tos blevyzgos, turėjo kažką, bent man Monogatari dėl to iš dalies ir patinka, dėl dialogų, apie nieką, kvailų, bet smagiai ir įdomiai vizualiai pateiktų ir turinčių kažkokio šarmo. Tad ir Nise aš užskaičiau, kad visumoj ir jaučiausi nusivylęs kažkiek. Kągi turėsim dabar ateinančius 24-26 epizodus gėrio. Tagi nėra ko skųstis .
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Neko Kuro berods prisiskirtų prie pirmo sezono, jei neklystų, kad ir leistas atskirai, bet vistiek istorijos prasme žiūrint. Na o į Nise aš nežiūriu skeptiškai, jis man vistiek patiko (na išskyrus Araragio ir sesučių santykius), bet ten tiesiog kamšalas ir side story nei tikras tęsinys.
      Trumpai tariant filleris fanams, nors man net kaip filleris atrodė tas sezonas žiauriai prastas. Nieko neparodė, o tiek serijų prigamino.
    1. Ner's avataras
      Ner's -
      Na mano laukiamiausi...
      Dangan Ronpa:The Animation siaubo zanras, ir is aprasymo matos isgivenimo zaidimas, kraujas etc.
      Rozen Maiden (2013)
      Mirai Nikki Redial
      del kitu anime,lauksiu aprasymu
    1. Fleimas avataras
      Fleimas -
      Dangan Ronpa: The Animation - kad ir kaip megstu survival, bet pati situacija atrodo ypac idiotiškai.

Pats manau pabandysiu pažiūrėt Ark IX ir Gifuu Doudou!! Kanetsugu to Keiji. Iš pirmojo tikiuosi įdomesnės istorijos. Na o antrasis panašu, kad bus "manly" anime
    1. toma avataras
      toma -
      O ba!! Rozen Maiden remake`as?!?! Cool
      O kur Sailormoon remake D: Taip laukiau ir apšovė D:
      O šiaip viskas įdomiai atrodo :3
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius Hanano Toma* Žiūrėti skelbimus
      O kur Sailormoon remake D: Taip laukiau ir apšovė D:
      Jap apšovė ne vien tave. Bet bus, niekur nedings. Gal rudenį... Vistiek būtų puiku.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Jei be pasikartojančių serijų tai ir aš pažiūrėčiau vardan nostalgijos.
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      Gifuu Doudou!! Kanetsugu to Keiji patraukė akį. Piešimas wallpaper'io priminė kultinį anime Fist of the North Star ir tai viskas ko galima tikėtis iš jo tikriausiai.. O visa kita nu'meh'ino eilinį kartą sezonas, bet

YOU WA SHOCK
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Labiausiai laukiu tai šių animų
      Blood Lad, Kamisama no Inai Nichiyoubi, Hal ir Brothers Conflict
      O iš tęsinių tai laukiu nesulaukiu Mirai Nikki Redial ir High School DxD New
    1. mattusha avataras
      mattusha -
      Kimi no Iru Machi bandysiu ,kadangi manga skaitau.... Keisčiausia anime veiksmas prasidės nuo 2 arc'os praleisdamas gan įdomiu dalykų. Ovos apima tik 58-68 skyrius.. Tai jai kas nors susidomės šituo anime tai pasiūlyčiau paskaitinėt manga iki 68 skyriaus ,jai kreivai nupieštų ovu nenorit žiūrėti. Apie manga tai istorija nėra super įdomi, piešimas gražus ,pilna fanservice(nežinau pliusas ar minusas čia ). Bet nelabai tikiu ,kad kas nors susidomės šituo anime(nebent Killer bee ,nes čia haremas neblogs). Dar žanrai tokie neidomūs ,vienintelis dalykas turėtu patraukt dėmesį ,kad čia romantika nueis truputi toliau.
      Spoileris:
      ]
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius mattusha Žiūrėti skelbimus
      Ovos apima tik 58-68 skyrius..
      Ta prasme, tame tarpe? kiek pamenu ten ir visokių flashback'ų buvo, kad ir neskaitaqnt mangos galima buvo esmę suprast?
      Patikėk jei gerai padarys serialą, susidomės tikrai daugiau žmonių. OVA turėjo potencialo, pagal mane, bet buvo per mažai laiko padaryt kažką gero, tad gavosi sausos emocijos ir paviršutinis bandymas sukelti žiūrovui ašaras.
    1. ArnoldasM3 avataras
      ArnoldasM3 -
      nusimato skurdus sezonas palyginus su pavasariu ... tik keli anime kurie patrauke aki . ir tai 2 is ju tai tesiniai kuriu laukiau tikrai High School DxD New, Monogatari Series Second Season. O seip naujiena kuri atrode labiausiai idomi tai - Gifuu ! Kanetsugu to Keiji , kuris berods zada buti apie Sengoku perioda, kuri as taip megstu
    1. PGirl avataras
      PGirl -
      Nepasakyčiau, kad tragiška vasara nusimato, pažiūrėt bus ką. Aš asmeniškai laukiu Blood Lad ir Makai Ouji adaptacijos (aišku jei nesusimaus). Taip pat Free! Grafika bus gera tikrai bus kur akis paganyt