• Steins;Gate: Filmas Japonijoje pasirodys šių metų balandžio 20 (Video)

Prieš porą mėnesių buvo anonsuotas Steins;Gate Fuka Ryoiki no déjà-vu filmas, bent jau aš neradau jokios tikslios informacijos, apie ką jis tiksliai bus, bet sprendžiant iš treilerio, Kurisu turetų būti šio filmo ašis. Filmas Japonijoje pasirodys šių metų balandžio 20 - tąją dieną, na o mums teks jo šiek tiek palukėti. Man asmeniškai vienas laukiamiausių filmų šiais metais. Belieka tikėtis, kad Frontier Works atliks tokį pat puikų darbą, kaip ir su Steins;Gate serialu.

Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Steins;Gate nuo Killerbee Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 20 kom.
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      GREAT SCOTT! Tiesą pasakius mažai ko tikiuosi iš filmo... gausime dar vieną glaustą atpasakojimą.

photo e641f0cd-c817-4e68-b3da-179908ff7da5.jpg
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
      Tiesą pasakius mažai ko tikiuosi iš filmo... gausime dar vieną glaustą atpasakojimą.
      Jei tai būtų atpasakojimas, aišku būtų neįdomu, bet juk buvo naujienose rašyta kad bus naujas projektas, man rods treileris irgi meta tokias užuominas.
      Va http://myanimelist.net/forum/?topicid=501331&show=0 ... "a brand new story"... taip kad yra ko laukti .

Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
      Belieka tikėtis, kad Frontier Works atliks tokį pat puikų darbą, kaip ir su Steins;Gate serialu
      Čia tik tarp kitko, bet Steins;Gate animuoja White Fox studija, jei tai turi omeny, Frontier Works tik platintojai.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Šviežias, nesenai iškeptas filmo traileris.
    1. Futari avataras
      Futari -
      Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
      Tuoj mirsiu is juoko
      Sakai mirsi iš juoko? Paklausyk šito

Beje, gal kas žino, kokia dainelė fone naudojama šitiems klipams kurt? Labai smagi.
      Kas dėl filmo, nepanašu į istorijos atpasakojimą. Suintrigavo, kad mane. Bet dabar teks netrumpai palaukt, ir kol išleis, ir kol susubtitruos... na ką padarysi, mėgiamų serijų gekijoubano ir palaukt galima...
    1. Cookiemonster avataras
      Cookiemonster -
      Vienas is geresniu anime kuri man teko ziureti, tik gaila kad jau viduryje buvo laiko masinos kurimo procesas nustumtas i sali ir daug kas nepaiskinta.Ending gana aiskus taciau taip ir nesupratau kas tas dvi zinutes issiunte tas su PNG paveiksleliais
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      SERN?
    1. Cookiemonster avataras
      Cookiemonster -
      Tikriausiai taip, galvojau kad SERN kaip organizacijai nedera random PNG siusti
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Ką žinau, siekiant įbauginti ir atmušti visas fantazijas nuo tolimesnių tyrimų, negyvo žmogaus kūno nuotraukos atsiuntimas - turėtų būti veiksmingas sprendimas.
    1. Futari avataras
      Futari -
      Tiktai? O ne liepą jis turėjo išeit? Aš jau planavau pradėt dairytis onlaine, o čia - še tau kad nori.
    1. wysnius avataras
      wysnius -
      Laukiu nesulaukiu
    1. Heinrich avataras
      Heinrich -
      Man labai patiko Steins;Gate, anime, kurį pažiūrėjęs po kiek laiko dar pamenu buvau susimąstęs apie tai, kas ten nutiko. Veikėjai itin įdomūs, nors ir yra pora įkyrių, bet jie šiaip nedominuoja, o kartais tiesiog prideda humoro į kokią blankią veitą, pagyvindami visą siužetą.
    1. Rainbow avataras
      Rainbow -
      Išties neblogas anime. Viską sklandžiai nužiūrėjau, nuo pradžios iki pabaigos. Labai greitai nuslinko tos 24 serijos. Piešimas iš ties gražus, bet viską mano manymu kliudė pabaiga. Tikėjausi visgi kažko įdomesnio. Vertinimas iš 10 taškų būtų 9.5. Anyway, rekomenduoju pažiūrėt, kas nematėt.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Nekantriausi fanai jau gali išvysti Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Déjà vu filmą, tiesa, vaizdo ir garso kokybė nėra pati geriausia.
    1. Futari avataras
      Futari -
      Kiek čia seniai komentavau kaip sunku bus laukti gruodžio o žiūrėk filmas jau ir čia!! Pataisė nuotaiką, žiūūūūrim
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
      Kiek čia seniai komentavau kaip sunku bus laukti gruodžio o žiūrėk filmas jau ir čia!! Pataisė nuotaiką, žiūūūūrim
      Ne geriau palaukt tikrosios datos, o jos ir laukt daug nebereikia, filmą išleis berods šio mėnesio 13 d., sub'ai seks nežilgo, ir mėgautis aukšta kokybę, nei neaišku kokiu camrip'u.
      Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
      Aš neišranki subai yra, camripo kokybė visai nieko tokia, man tinka. Plius, šiandien kaip tik bloga nuotaika, atsitiko šis tas nemalonaus, todėl mylimo serialo filmas - bent šioks toks džiaugsmas, kad ir camrip'inis
      Na tokiu atveju gal ir ok, man tai nuotaika dar labiau sugęstų žiūrint camrip'ą, kai žinai jog už poros savaičių galėsi tai padaryti 720p. Aišku pasirinkimo reikalas .
    1. Futari avataras
      Futari -
      Aš neišranki subai yra, camripo kokybė visai nieko tokia, man tinka. Plius, šiandien kaip tik bloga nuotaika, atsitiko šis tas nemalonaus, todėl mylimo serialo filmas - bent šioks toks džiaugsmas, kad ir camrip'inis
    1. Miglaja avataras
      Miglaja -
      Masterpiece !

Nėra net ką daugiau komentuoti.
      Čia surinkti patys geriausi kelionių laiku niuansai.

Istorija - verta Oskaro ir tik teigiamų komplimentų.

O dėl to trečio pasaulinio karo...manau, labai taikliai kūrėjai užkodavo žinutę, atitinkančią dabartį. kažkaip net creepy
    1. arna avataras
      arna -
      Vienas tų retų atvejų, kai sunku apsispręsti, kokį duoti įvertinimą.

Už anime panaudotą Idėją duočiau 10 balų. Už jumorą kuris man labiausiai patiko (iš viso to ką čia mačiau) ir kurio buvo iki įpusėjant anime - duočiau 8+ balus. Piešimas 8 balai. Net už finalinę moralę, kurios paprastai dažname anime su žiburiu nerasi, galima rašyti stiprius 7 balus. Tačiau bendrą įvertinimą visam anime rašyčiau tik 7 balus (arba net 6 balus). Kodėl?

1) viską peržiūrėjus susidarė įspūdis, kad anime turi dvi pabaigas: viena baigiasi su Mayuri Shiina; kita, tiksliau likusios 4serijus, su Kurisu Makise. Ir būtent pastarosios paskutinės serijos man priminė tą taip vadinamą fanservisą (iš blogosios pusės);
      2) silpniausia man anime vieta tai Rintarō Okabe "laiko mašina" - mikrobangė, o vėliau ir paprastas kompiuteris, kaskart matant su jais epizodus galvoje iškildavo tik viena mintis: "kokio velnio?!" Gana banalus priimtas sprendimas taip "keliauti laiku".
      3) šis anime turėjo turėti mažiausiai dvigubai tiek dar serijų, plačiau išvystant kiekvieną epizodinį nuotykį.
      4) grįžimo laiku epizodai, kai Kurisu Makise, Ruka Urushibara, Faris Nyannyan vardan Mayuri Shiina išgelbėjimo sutikdavo paaukoti save, vienu vieninteliu Rintarō Okabe prašymu ir argumentu, atsiprašant "pirstelėjimu" - manęs nė kiek neįtikino jei jau vertinti bendrame dramatiškame ir rimtame anime kontekste.
      5) Suzuha Amane's laiko mašina, kurios per visas tas serijas taip ir nesusiprotėjo nukrapštyti nuo stogo visagalė SERN'o organizacija. Ir daugiau tokių iki galo neišvystytų vietų...
      6) kokia priežąstis SERN'ui žudyti Mayuri Shiina, taip ir nesupratau. Neradau tame jokios logikos.

Kaip minėjau pradžioje, anime Idėja, pati keliavimo laiku Idėja yra nerealiai įdomi, kurios pagrindu buvo galima išvystyti solidų sci-fi siužetą. Ir tai buvo vystoma, tačiau visas siužetas gavosi (mano akimis) per daug nupopsintas ir numuilintas, kad būtų galima į tai rimtai žiūrėti ir vertinti; galiausiai kai esi jau perskaitęs įdomios literatūros, kai tema nėra tau visai nauja, šis anime nėra kažkas tokio ypatingo. TAČIAU...tačiau tiems, kuriems tai dar visai nauja ir nežinoma - šį anime su dideliu susidomėjimu "suvirškinsite". Pats šį anime kiek prisiversdamas be didesnio malonumo sužiūrėjau (tam turėjo įtakos geri komentarai ir vertinimai).

Įvertis: 3/5 arba 7/10.