• Ačis ir Sipakas /Aachi & Ssipak

Tikriausiai tai vienas iš beprotiškiausių Pietų Korėjos animacinių darbų kokių tik teko matyti. Tačiau perspėjame jog filmas tikrai ne vaikų ausim ir akim. Nėra čia nieko šlykštaus ar baisaus, o nenusakoma dozė parodijos, humoro ir veiksmo. Tad jeigu manote jog jau matėte viską, jūs tikrai klystate. Šį kartą norintiems pamatyti filmą yra proga įgarsinta šmaikščia lietuvių kalba.

Animacinio filmo įvykiai vyksta ateityje. Žmonės išnaudojo visus resursus, bet išmoko išgauti energiją iš savo ekskrementų. Kad organizuoti apskaitą kiekvienam gimusiam, implantuojamas apskaitos mikročipas, kuris seka tuštinimosi kiekį.
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Aachi & Ssipak 2006 DVDRip AVC LT-Liezuvelis nuo liezuvelis Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 8 kom.
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Likau be galo sužavėtas įgarsinimu. Su didžiausiu entuziazmu perteikti skirtingų personažų balsai ir tiesą sakant jei nežinočiau jog tai mėgėjo darbas, galėčiau drąsiai priskirti labai arti profesionalaus įgarsinimo. O filmas kas be ko, vienas iš tų retų absurdiškai juokingų ir veiksmo nestokojančių. Tikra šviežiena, laužanti visus anime standartus, lyg GAINAX 2. Didžiausia nostalgija ir noras dar karta pažiūrėti šmaikščiai įgarsinta Lietuvių kalba.
    1. .RECAni avataras
      .RECAni -
      Apskritai, "Liezuvelis" man yra kol kas geriausias 2013 metu atradimas. Zmogus devindarbis. Kokybiskai papildo ir pagyvyna lietuviškąją ANIME scena! Pats Filmas yra totali ateities gyvenimo vizijos parodija "Teisejas Dredas/Robokopas" siame filme yra visu veiksmo filmo heroju "idealas" . Smagus Filmas. Malonus igarsinimas ir iforminimas. REKOMENDUOJU
    1. flexis avataras
      flexis -
      Bet ar ilgai temps be pagalbininkų? Gal jūs jį į kokią savo suberių grupe pakvieskit. D
    1. liezuvelis avataras
      liezuvelis -
      Tai, kad kol kas nereikia nieko tempti Viskas ramiai ir stabiliai, yra laiko net ir naujiems projektams. Tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės... Smagaus!
    1. YoSaShi avataras
      YoSaShi -
      Saunuolis kad visa tai darai vienas ir pagaliau mano lukesciai pasiteisino Atsirado daugiau zmoniu kurie pradejo garsint anime. Mano planas beveik ivykdytas dabar reik tik laiko kad viskas isitvirtinu ir atsirastu dagiau entuziastu xD Dar karteli MALADEC linkiu ir toliau testi garsinima, bei dideles sekmes!!!!
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius flexis Žiūrėti skelbimus
      Bet ar ilgai temps be pagalbininkų? Gal jūs jį į kokią savo suberių grupe pakvieskit. D
      Kad ir taip be galo didelis vertėjų darbas buvo atliktas ir yra tikrai nemažai gerų išverstų anime po nosim, užtektinai kokybiškų. Kas kur kas mažiau apkrautų garsintojo darbą, tik antra vertus ar tenkina garsintoją esamas vertimas.
    1. .RECAni avataras
      .RECAni -
      Citata Autorius YoSaShi Žiūrėti skelbimus
      Saunuolis kad visa tai darai vienas ir pagaliau mano lukesciai pasiteisino Atsirado daugiau zmoniu kurie pradejo garsint anime. Mano planas beveik ivykdytas dabar reik tik laiko kad viskas isitvirtinu ir atsirastu dagiau entuziastu xD Dar karteli MALADEC linkiu ir toliau testi garsinima, bei dideles sekmes!!!!
      Yosashi, kur pats prapuoles?! Tavo planas neisitvirtins be taves ir komandos
    1. YoSaShi avataras
      YoSaShi -
      Citata Autorius .RECAni Žiūrėti skelbimus
      Yosashi, kur pats prapuoles?! Tavo planas neisitvirtins be taves ir komandos
      Labai uzimtas... daug darbo (nauja darbo vieta) o laiko nera. Tad jei isivaziuosiu greitai ir susitvarkysiu laika tai turetu pajudet projektai kuriuos uzsaldziau
      Na o komanda ir be manes susitvarko xD